mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 07:37 
Cytuj  
Jak tu wygrać klucz jak tylu oszustów


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Posty: 15
Dołączył(a): 23.06.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 12:12 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Zapisałem się na testy za pomocą 4 maili i nadal dupa. :o

Atherius napisał(a):
Ja na 10 kontach po ok tygodniu dostałem klucz ;p


I sie potem dziwic, ze normalni ludzie nie moga dostac sie do bety ...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 12:17 
Cytuj  
Na forum "PoE" koleś da klucz komuś kto zje karmę dla kotów lub wypije koktajl z sardynek, mleka i całej cytryny. Trzeba to nagrać i wysłać mu poprzez PM. Niezły kretyn.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2011, 12:29 
Cytuj  
Parafrazując Kazika: Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 12:03 
Cytuj  
Hinty od devsow na temat patcha 0.9.2 zebrane z forum bety:

1. Patch notes pojawia sie raczej w niedziele lub poniedzialek. Sam Patch niewiele pozniej. W tej chwili jest juz testowany na Alpha serwerach.

2. 0.9.2 bedzie zawieral "bunch of new cool skills"

3. Revamp Evansion i pierwsze podejscie do balansu gry (poziomy trudnosci Ruthless i Mercilless oraz balans meele/magic DPS oraz itemizacji). JEdnak nic specjalnego tutaj nie bedzie - major balancing bedzie w 0.9.3. Ten patch ma byc patchem "contentowym" podobno.

4. Zostanie wlaczona "Cut-Throat League" - czyli Open PvP z full lootem. NIe wiadomo czy na stale i w jakiej formie.
"More PvP may come in 0.9.3" - prawdopodobnie arenki?

5. Podobno duzo, duzo wiecej fajnych rzeczy. :)

6. Patch 0.9.3 juz sie robi i bedzie zawieral min. pierwszy revamp passive skill tree (z przymusowym respecem i roznymi miejscami startu dla kazdej klasy) i oprocz tego bedzie patchem glownie balansujacym (najwiekszym od poczatku Alpha/Beta testow). ETA = 23 wrzesien atm.

Sneak Peak dwoch nowych skilli (z filmikiem): http://www.youtube.com/watch?v=WdJSBCZoqoI

Cytuj:
The 0.9.2 patch hit the Alpha realm today, and is due to be deployed to Beta pretty early next week. Among other changes, it includes several new skills (mostly curses). We uploaded a video that demonstrates two of the skills (descriptions pasted from in-game):

Explosive Arrow: Fires an arrow which inflicts a short duration fuse charge on the enemy. Applying additional charges extends the duration. When the target dies or the fuses expire, the charges explode, dealing fire splash damage to nearby enemies.
Temporal Chains: Curses all targets in an area, making time pass more slowly for them. They will move, attack and cast at a reduced speed and effects on them expire slower.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 16:52 
Cytuj  
Hmm a ta liga z open pvp full loot to niby jak ma dzialac? Bedzie mozna wejsc komus do gry (jest jakas wyszukiwarka?) i go pknac?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 17:00 
Cytuj  
Cytuj:
Cut-throat

The cut-throat leagues appeal to the niche of players who demand the most hardcore gaming experience possible. In this mode, all world areas are public, with full PvP enabled by default. Slain characters drop all their items upon death. This game mode can also be combined with Hardcore to create an even more unforgiving world.


Czyli dokladnie tak.. bedzie mozna wejsc i kogos pknac. :)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 18:15 
Cytuj  
:O

I juz wiem ze bede w ta gre grac. Chcialem napisac kupie, ale widze ze to bedzie darmowka:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 18:24 
Cytuj  
Kogo trzeba zabić, żeby betakey dostać?
Coś pisać na forum, like na fb dawać?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 00:47 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
:O

I juz wiem ze bede w ta gre grac. Chcialem napisac kupie, ale widze ze to bedzie darmowka:<


Jesli ci sie spodoba to kup cos w Item Shopie po premierze. Na pewno sie uciesza bo cala gre zrobilo ~10 osob i kazdy dolar bedzie na wage zlota aby przetrwali. :)

Ja gram od 3 tygodni w bete, ktora nie jest nawet w 50% skonczona i mialem juz tyle funu ze spokojnie zaplacilbym za to ~20$-30$, czyli normalna, srednia cene za PCtowa gre.

Nie rozumiem dlaczego w PoE ida w F2P... gierka ma production value na poziomie swiatowym... spokojnie mogliby to sprzedawac w pudelkach. Nie mowie tu o konkurencji z Diablo 3 bo Blizzard ma za soba za duze zaplecze finansowe i ludzkie ale np. taki ostatnio wydany Dunegeon Siege 3 czy Darkspore odpada w przedbiegach przy PoE.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 08:39 
Cytuj  
Ida w F2P bo na dluzsza mete wyjda na tym pewnie lepiej, sam bym chetnie teraz zaplacil te 10-20$ w preorderze by w bete pograc, no ale prawda jest taka ze jesli ceny w itemshopie beda rozsadne i zbalansuja to zeby nie bylo pay2win to moga zgarniac w miare regularnie calkiem spora sumke.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 08:48 
Cytuj  
Nom sprzedaż jako normalny box miała by sens gdyby byli rozreklamowani ,mieli dużego wydawcę , gra była na podstawie jakiegoś znanego IP ,etc
W każdym razie gdyby była spora szansa dużej ilości kopii i to w cenie 50-60$ jedna, bo po tyle na zachodzie PC towe tytuły teraz opychają. W każdym razie te "większe" tytuły

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 10:06 
Cytuj  
wg mnie ich zagranie jest po prostu z punkt ekonomii i finansów genialne

owszem mogli by sprzedać może nawet 1 mil kopii, z czego pewnie połowe w preorderze

ale znając ludzi zaraz by było przy najmniejszych bugach- łeeeee zapłaciłem a tu takie dziadostwo pełne bugów- pieprze ich opisze na innych forach niech ludzie nie kupuja tej szmiry itp...

a tak - gra jest f2p- nikt więc nie bedzie narzekał przy drobniejszych bugach bo przecież gra za darmo- a jak gra się spodoba - bardzo szybko rozejdzie się że gra bardzo fajna i graczy zleci się masa
w dzisiejszych czasach wydanie kilku, nastu a nawet dziesięciu $ na jakieś dodatki w grze , ktora nam się podoba to żaden problem

ogólnie wiec zarobia o wiele wiele więcej jeśli gra będzie dobra

i zawsze będą mogli napisać- sorki coś ci się nie podoba , ale wiesz to gra free - chciałeś mieć nie wiadomo co za darmo? :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 10:51 
Cytuj  
Bugi są problemem o ile wpływają na sprzedaż. Jak gra się dobrze sprzeda , to samo narzekanie na forach gówno wydawców gier obchodzi.

Wydawanie gier w boksie jeżeli się dobrze sprzeda ma o tyle plus ,że zarabiasz dużą forsę w krótki czasie , i potem możesz jeżeli chcesz te pieniądze znów szybko zainwestować.

Zwrot inwestycji jest po prostu szybszy. Czas też się liczy nie tylko ile gra zarobi w ciągu x lat.

F2P będzie miał o tyle przewagę ,że wpływy będą przez dłuższy czas i ogólnie po jakimś tam czasie mogą być większe.

Dostosowujesz po prostu model biznesowy do sytuacji i do tego co ci się wydaje ,że będzie lepsze.

Póki co jeszcze gry w boxach opłaca się sprzedawać i jeszcze długo się będzie opłacało. Co nie będzie przeszkadzać w tym ,że f2p będzie coraz więcej.
Nie wspominając o takich wynalazkach jak box + item shop + pierdyliardy DLC ,etc - póki gracze będą za to płacić póty wydawcy będą doić forsę .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 15:26 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
:O

I juz wiem ze bede w ta gre grac. Chcialem napisac kupie, ale widze ze to bedzie darmowka:<


A ja chyba jednak nie. Kamera jest dla mnie za nisko i pod zbyt malym katem. Gra mi sie przez to zwyczajnie zle, a jak do tego czlowiek doda zalosna dynamike walk to wszystko jest tak potwornie slamazarne, ze nie daje rady.... Do szewskiej pasji doprowadzaja mnie tez niektore stworki + jaks nie ten teges jest rozwiazane celowanie w niektorych przeciwnikow. Ogolnie na razie sobie opuszczam, obadam za kilka miesiecy, na razie jest to dla mnie niegrywalna pozycja.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 15:28 
Cytuj  
CHUJOWA TA BETA KAMERA JEST ZA NISKO


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 15:31 
Cytuj  
O co ci kurwa chodzi?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 15:58 
Cytuj  
@raggnarok
Do ktorego lvlu dobiles ze mowisz ze ta gra jest nie dynamiczna? Stwierdziles to posiadajac jeden skill?;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 16:05 
Cytuj  
Max postac chyba na 10lvl, 2-3 skille mialem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 16:05 
Cytuj  
1. Tak zgadzam sie kamera jest za nisko - to bedzie zmienione juz niedlugo.

2. Gra jest dynamiczna. http://www.youtube.com/watch?v=zr2VPAR2wnU
Jesli to jest zalosna dynamika walk to.... N/C.
A bedzie jeszcze lepiej gdy dodadza wiecej skilli i zmienia placeholderowe potworki.
Jak sie nakurwia autoattackiem na 10lvlu to imho prosze sie nie wypowiadac. : )

3. To nie jest Diablo 3 gdzie od jednego najprostszego spella zajebujesz 7 mobow kolo siebie a mana ci nie spada wogole (tak wygldaja gameplaye z bety).

Dziekuje. Dobranoc. :)

PS. Jesli nie grasz OP buildem jak Nova Witch np. to uzywanie wielu spelli na Cruel+ to MUS. Ja wlasnie sie zastanawiam czy nie splashowac mojego full DEX Rangera na INT zeby moc uzywac Frost Walla bo by sie mi przydal. :)
A oprocz tego regularnie uzywam: Split Arrow + Elemental Hit/Double Strike (main skills Aoe/Single Traget). Do tego Phase Run do uciekania, drugie AoE Poison Arrow i czasem Frenzy. A to tylko skille DEX i postac zrobiona najprosciej jak mozna bez zadnego kombinowania.

PLZ powstrzymajcie sie od postow w stylu Sobtainera "pogralem 30min i daje 3/10".

PS2. Za 2-3 dni patch i ja juz obmyslam nowego Rangera na pure Explosive Shot Fire Ownage (itemki +Fire DMG i Plus Fire Weapon DMG juz przygotowane). : ) Do tego Gemy: Pierce, Multiple Projectiles i Increaose Aoe Radius i chyba mi sie komp spali. :)
Zrobili mi wielki prezent tym skillem gdyz dziala identycznie jak najbardziej podobajacy mi sie skill DH z D3, czyli Bola Shot. : )

Fajna jest ta gra tylko:

1. Trzeba przelknac niektore rzeczy atm (dlatego pisalem zeby ci co chca sobie na luzie pograc niech poczekaja na OB)
2. Trzeba sie wkrecic w buildy itp... bo tutaj lezy WIELKA sila tego tytulu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.