mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 18:11 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Gra chyba dzieki temu szybciej nie dziala tylko po prostu zajmie troche mniej miejsca na HD...

Możliwe, chociaż wydaje mi się, że może dzięki temu będzie się szybciej uruchamiać.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 18:18 
Cytuj  
Nawet jezeli ktos potwierdzil, ze plik jest czysty, to wole nie ryzykowac odpalania obcych plikow .exe tylko po to, zeby gra zajmowala mniej czy uruchamiala sie 3 sekundy szybciej ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 18:20 
Cytuj  
U mnie ten tools spowodowal ze plik zajmuje 800 mega mniej ale zaczal sie micro stuttering/freezy przy zoltych mobkach itd... (kiedys w dawnych wersjach bylo takie cos bo gra slabo cache'owala shadery czy cos).

Lepiej imho sobie normalnie zdefragmentowac partycje (na zwyklym HDD) albo co jakis czas sciagnac gre od nowa (opcje sa w documents and setings jak ktos chce zbackupowac) bo fragmentacja i wydluzenie loadingow powoduja patche.

U mnie w sumie na nowej instalce mapy sie wczytuja szybko, jedynie initial loading trwa wieki.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 18:27 
Cytuj  
1 dzien 3 godziny 33 minuty :)

Myslicie, ze sa w stanie to jeszcze przesunac? Czy juz za pozno i zrobia wszystko, zeby wystartowac?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 18:28 
Cytuj  
Ja sie tam bardziej boje ze mi braknie czasu na wymyslenie czym tu grac;>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 18:37 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Ja sie tam bardziej boje ze mi braknie czasu na wymyslenie czym tu grac;>


Mam podobnie. Im blizej startu, tym wiecej buildow sprawdzam i nie moge sie zdecydowac.
Mysle, ze jednak ostatecznie padnie na summonerke albo 2h tank marudera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 18:39 
Cytuj  
Czy tylko ja staram się zrobić najbardziej pojebany i teoretycznie niemożliwy do grania build (ale tylko teoretycznie, bo umyślnie spierdolić postać nie jest trudno. Chodzi o to by na pierwszy rzut oka build wydawał się bezsensowny ale była jednak ta iskierka nadziei, że coś się z tego wykluje)?

D:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 18:50 
Cytuj  
Dziwne i wymyslne buildy maja zazwyczaj to do siebie, ze brakuje gemow. Jezeli to ktoras z rzedu postac, to masz juz kamyki odlozone, ale jak grasz pierwszy raz to ciezko cos wyskrobac. Przynajmniej mnie to odstraszylo od przesadnego kombinowania przy buildzie ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 18:55 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Czy tylko ja staram się zrobić najbardziej pojebany i teoretycznie niemożliwy do grania build (ale tylko teoretycznie, bo umyślnie spierdolić postać nie jest trudno. Chodzi o to by na pierwszy rzut oka build wydawał się bezsensowny ale była jednak ta iskierka nadziei, że coś się z tego wykluje)?

D:


Moj build an Ethereal Knives jest bezsensowny bo znerfili kazdy jego kluczowy element :) Mimo tego bede nim gral bo jest zajebiscie wygodny i fun to watch (11 chainujacych projectiles tnacych mobki na plasterki :) ) - najwyzej mercilless mnie zastopuje.

PS. Moja szklana kula-szpiegula mowi mi ze Patch Notes beda postniete za 3h (jak licznik osiaganie 24h do OB).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 19:10 
Cytuj  
Nie chce flejmować ale jaka jest szansa, że na premierę będziemy mieli powtórkę z rozrywki typu "Error 37 w D3"?
Premiera jest niby o 22 naszego czasu i mam złe przeczucie, że tego samego dnia sobie nie pogram. Nawet bym wziął dzień wolnego ale cholera wie :E. Wiem wiem, PoE to nie D3 ale im większa popularność tym większa szansa, że serwerki nie wytrzymają :/.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 19:13 
Cytuj  
Bardzo dużo chętnych. Na pewno serwery klękną albo / i zlagują. Już teraz jak klienta ściągam to się transfer wlecze 50-200 kb/s bo gdzie kiedyś jak ściągałem to leciał ~ 1 MB /s.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 19:51 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Nie chce flejmować ale jaka jest szansa, że na premierę będziemy mieli powtórkę z rozrywki typu "Error 37 w D3"?
Premiera jest niby o 22 naszego czasu i mam złe przeczucie, że tego samego dnia sobie nie pogram. Nawet bym wziął dzień wolnego ale cholera wie :E. Wiem wiem, PoE to nie D3 ale im większa popularność tym większa szansa, że serwerki nie wytrzymają :/.


Tego to nie wie nikt :) Jedynym pocieszeniem jest fakt, ze maja przygotowane dodatkowe serwery, ktore moga bardzo szybko podlaczyc jesli zajdzie taka potrzeba. Mowil o tym Chris w ktoryms z wywiadow, takze moze nie bedzie tak zle...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 20:07 
Cytuj  
Ej, jak dokładnie działają orby? Dropią mi tu i ówdzie, zbieram tego pełno, ale używać nie mogę, bo jakaś taka notka mi wyskakuje z lewej strony. ( tak wiem, odpowiedni orb do itemu, ale używam tak jak jest napisane i nie bangla )


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 20:31 
Cytuj  
Item musi byc w inventory a nie na paperdollu i nie moze miec wlozonych gemow.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 20:40 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Nie chce flejmować ale jaka jest szansa, że na premierę będziemy mieli powtórkę z rozrywki typu "Error 37 w D3"?

Duza, na 99% cos sie zjebie. ;] Z ta roznica jednak ze GGG to na tyle ogarnieci ludzie (warto zwrocic uwage np jak wyglada u nich patchowanie, serwery nie potrzebuja maintance co tydzien) ze szybko sobie poradza i w odwodzie maja kilka serwerow ktore w razie czego po kolei beda wlaczac by przezyc te kilka dni mega wzmozonego ruchu.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 20:49 
Cytuj  
kolejne noob question: biore Resolute Technique (wrog nie moze unikac, ja nie moge crit'nac). Czy w tym momencie accuracy sie do czegos przydaje? Innymi slowy czy jest jakas roznica pomiedzy attackiem missed, a dodged?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 20:57 
Cytuj  
W PvE zadna. Masz always hit, wlasnie bierze sie po to zeby nie martwić sie o accuracy.
Róznica pomiedzy miss a dodge pojawia sie Afair przy uzyciu Acrobatics, czyli wystepuje w PvP. Chyba;]

Ofc pomijam sytuacje maunalnego dodge ataku czy projectile.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 21:03 
Cytuj  
Missy wynikaja z dwoch rzeczy - slabego chance to hit (accuracy) i wysokiego chance to evade (evansion) mobka. Finalowe wyliczenie czy trafisz czy nie jest jakas tam funkcja w/w. Mobki nie maja dodge dodatkowo jak playerzy.
Tak wiec jesli mobek nie moze twoich atakow 'evadnac' to nigdy nie bedziesz mial missa nawet jak bedziesz mial 5% hit chance wiec Accuracy jak masz Resolute Technique jest nieprzydatne.

I tak jak napisal tomu - w PvP jest inna sytuacjia bo playerzy moga ataki dodatkowo dodge'owac (matematycznie) - sa do tego passivy.

PS. To nie sa noboowskie pytania - mechanika na takim poziomie jest jak widac dosc skomplikowana. Najwieksza przyjaciolka przy rozkminianiu mechaniki PoE jest stara dobra logika, ktorej brakuje od dawna w grach. Ta gra jest ogolnie bardzo ''logiczna'.


_________________
Obrazek

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 21:17 
Cytuj  
No nie wiem... przynajmniej grajac rangerem moge nie trafic albo trafic "w" dodge na mobach....chyba, ze jestem juz tak stary i slepy, ze cos mi sie przewidzialo :) Czytalem opis jakiegos rare luku na ofic forum i ludzie wlasnie na dniach zauwazyli zmiane w opisie jednej z cech "Allways hit" na "Can not be evaded" i jakos nie wspominali, ze moze sie to tyczyc tylko PvP.
Ale pewnosci nie mam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 21:27 
Cytuj  
No dokladnie, to jest ta zmiana ostatnio. W PvE z tym lukiem trafiasz zawsze, natomiast roll na dodge (20% z acrobatics) jest rollowany przed liczeniem chance to evade (z Accuracy vs Avoidance) i ma znaczenie w PvP.
Nie wiem, czy jasno piszę ;]

http://www.pathofexile.com/forum/view-t ... 6/page/207
Dokladnie opisane odnosnie tej zmiany w temacie z unique'ami.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.