mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 12:31 
Cytuj  
te ojciec, ten luk to ci w te pierwsze 10 minut co pograles wypadl? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 12:33 
Cytuj  
Mi poleciały wczoraj jakieś żółte ciżemki dla dex/int i dex userów. NIkt nie chciał więc zmieliłem. Może jakiś tradeboard dla wymiany itemków? Sporo stuffu się marnuje pewnie u każdego.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 12:37 
Cytuj  
Ja na 18 lv w dalszym ciągu noszę żółte rękawice z pierwszego bossa. Do tego wypadła mi jeszcze legendarna czapka, która co prawda do Witch pasuje średnio, ale noszę ją, bo jest mocna.

Pytanie - czy jeśli jest między dwoma graczami duży rozstrzał levelowy będzie sprawiał dużo kłopotów w party, czy może gracz z niższym poziomem stosunkowo szybko nadgoni? Wiem, że jest to rozpisane z % w jednym z linków w odpowiednim temacie, ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda "w praniu".


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 12:39 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mi poleciały wczoraj jakieś żółte ciżemki dla dex/int i dex userów. NIkt nie chciał więc zmieliłem. Może jakiś tradeboard dla wymiany itemków? Sporo stuffu się marnuje pewnie u każdego.


Przydałoby się, wysłałem do jednej osoby link do 2h maczugi, gdyż pisał na forum, że będzie właśnie takiej broni i zero odzewu :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 12:43 
Cytuj  
Olalem wczorajszy start, zeby dzisiaj na spokojnie sciagnac patcha i pograc, ale chyba jeszcze sie nie uporali z natlokiem ludzi. Skacze miedzy 10-60KB, czasami na kilka sekund leci 800KB. Wieczorem powinienem sie zalogowac ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 12:46 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Pytanie - czy jeśli jest między dwoma graczami duży rozstrzał levelowy będzie sprawiał dużo kłopotów w party, czy może gracz z niższym poziomem stosunkowo szybko nadgoni? Wiem, że jest to rozpisane z % w jednym z linków w odpowiednim temacie, ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda "w praniu".


Do 6 leveli roznicy i bieganie w area z lvl mobków po środku ma sens o ile pamietam.

Co do wymiany, załóżcie jakies trade jak chcecie, chociaz do zakonczenia gry na normalu (3x lvl), nie ma za bardzo sensu ganianie za itamz, chyba ze ktoś sensownego unique ma (build enablera) lub rare/quality skill gem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 12:48 
Cytuj  
Dopiero odpaliłem grę po raz pierwszy, więc pojęcie mam zerowe, ale czytam i nadrabiam. Gram jako Shadow, lvl 2 (!), chcę zrobić build pod bowa. Znalazłem coś takiego na oficjalnym forum:

http://www.pathofexile.com/passive-skil ... _z6vyr_5M=

Nada się? Jak mówiłem, samemu jest mi ciężko ocenić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 13:33 
Cytuj  
Nie tak zle, juz sie sciagnelo ;)

Ktos zaczynal na HC, czy wszyscy bezpiecznie na SC sie bawia?

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 13:34 
Cytuj  
Ja napewno zaczynam na HC.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 13:42 
Cytuj  
Ja wczoraj troche pogralem, zastanawialem sie nad hc i sc, w koncu zrobilem postac sc.. a ze byla pozna pora jak zaczalem grac i troszke bylem rozproszony to padlem afkujac na 3mobie - takze duzo na hc bym nie pogral :)

Za miastem wypadl mi chaos orb (3lvl mialem), to chyba cos warte jest i warto trzymac?

Okrutnie mnie wkurwia w tej grze brak chlupania wody (nie wiem czemu), myslalem ze jak wydadza open bete to naprawia - biegam po tej plazy - jest ok, slysze tuptanie, wbiegam do wody i cisza... to cos u mnie, czy krwa przez te 1,5roku nie mogli zrobic chlupania? :)

Fajnie zmienili jeden side q na poczatku, jest taka odnoga w gore (gdzie pierwszy raz spotykamy te dziwne emu czy co to jest), kiedys byla tam zwykla laczka z woda - teraz tam sa jakies opary i necro na koncu - najs (szkoda tylko, ze walcze ze szkieletami kur). Z tego co zauwazylem, bo doszedlem do pierwszych jaskin to przy tym minibossie/czempionie/cokolwiek krabie kiedys byla zlota skrzynka, teraz jej nie ma - why? :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 13:54 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Ja wczoraj troche pogralem, zastanawialem sie nad hc i sc, w koncu zrobilem postac sc.. a ze byla pozna pora jak zaczalem grac i troszke bylem rozproszony to padlem afkujac na 3mobie - takze duzo na hc bym nie pogral :)

Za miastem wypadl mi chaos orb (3lvl mialem), to chyba cos warte jest i warto trzymac?

Okrutnie mnie wkurwia w tej grze brak chlupania wody (nie wiem czemu), myslalem ze jak wydadza open bete to naprawia - biegam po tej plazy - jest ok, slysze tuptanie, wbiegam do wody i cisza... to cos u mnie, czy krwa przez te 1,5roku nie mogli zrobic chlupania? :)


Pamietaj, ze to robi 20 osob, musza miec priorytety bo nie maja po prostu sily roboczej zeby takie pierdoly dodawac.

Co do Large Chesow to tak, z wielu lokacji zostaly wywalone i przeniesione w inne miejsce.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 13:56 
Cytuj  
pytanie - widze,ze jakies crapowe itemy mi leca, warto ulepszac to co sie juz ma by bylo silniejsze, czy lepiej szukac nowych dropow?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 14:02 
Cytuj  
A w ogóle, gra chodzi 16h. Jedyny downtime jaki mieli to te 5min w nocy.
Zadnych padnietych serwerów, gry sie ładują, nie było kolejki, nie czekamy na gre. A pracuje nad tym 20 osob, z czego wiekszosc sie technikaliami nie zajmuje.

Przykro sie patrzy na milionowe growe corpo w takim porownaniu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 14:07 
Cytuj  
No to fakt, że pod względem technicznym mi osobiście kopara opadła. Naprawdę robią zajebistą robotę i / lub nie oszczędzają na tym.

Tomu i ktokolwiek obeznany mam pytanie. Czy passiv "Increased Elemental Damage" zwiększa też damage spelli? Takich jak fireball, itd? W taki sam sposób jak np 'increased fire damage'

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 14:08 
Cytuj  
Tak.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 14:09 
Cytuj  
"10% spell damage or elemental damage will do the same on a fire spell.
But 10% spell damage will increase chaos damage, unlike elemental damage."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 14:37 
Cytuj  
Pytanko odnośnie gemów. Mam zielonego gema ze skillem Poison Arrow. Jeśli go użyje, to mogę go później wyjąć i przełożyć do innego itema, czy nie da rady i będę musiał zdobywać go na nowo?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 14:40 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Pytanko odnośnie gemów. Mam zielonego gema ze skillem Poison Arrow. Jeśli go użyje, to mogę go później wyjąć i przełożyć do innego itema, czy nie da rady i będę musiał zdobywać go na nowo?

Gemy możesz wyjmować, wkładać, sprzedawać, wyrzucać etc.


_________________
Obrazek

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 14:40 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Pytanko odnośnie gemów. Mam zielonego gema ze skillem Poison Arrow. Jeśli go użyje, to mogę go później wyjąć i przełożyć do innego itema, czy nie da rady i będę musiał zdobywać go na nowo?



możesz dowoli wyjmować i zakładać.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 sty 2013, 14:40 
Cytuj  
Dzięki Tomu.

@RoboGemy możesz swobodnie wyjmować i przekładać bez limitu. Możesz nawet między postaciami wymieniać.


edit: Keii szybszy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.