mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 08:57 
Cytuj  
No z tym czatem się zgodzę. Jest słabiutki. Ten z dwójki było o niebo lepszy. :)

W tym roku pewnie będzie zapowiedź pierwszego dodatku. Dodadzą nowy akt, klasę/klasy postaci i inne pierdoły. Ludzie się znowu rzucą. ;)

Te obrażenia rzędu 40 tysięcy nie przestają mnie zadziwiać. Czegoś takiego się nie spodziewałem. :wtf:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 08:59 
Cytuj  
roball napisał(a):
Jestes zjebany na maks, nie pisz juz nic bo serio tego smutnego pierdolenia sie czytac nie da.



A co ci glizdo zabawke obrazilem? :D

Jaki ty jestes mierny , nic sie nie zmienia - tylko sie nie popluj :D :D :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 09:03 
Cytuj  
No prosze, kaczy z glownego fanboja przechodzi na glownego hejtera.To ten sam kaczy ktory przed premiera produkowal posty z szybkoscia karabinu i piszczal jak mala dziewczynka przed otwarciem prezentow podczas komunii?Grales w bete?To czego sie spodziewales?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 09:07 
Cytuj  
Hm...no ja to widze troche inaczej.Czy robienie debila z siebie stajac murem za chujowa gra nie znudzilo ci sie?

Porownanie D3 do Tibii jest jak najbardziej prawilowe , jedyne co sie liczy to kto ma wiecej HP i DPSu i mozna postac sprzedawac. Oczywiscie sa roznice graficzne itd. ale idea jest identyczna , jesli tego nie widzisz i nie rozumiesz to juz problem twojego zjebanego lba.

Takze skoncz pierdzieli bzdety i wracaj szukac zielonych itemow zabijajac 100k raz te same mobo , bo moze bedziesz mial o czym snic w nocy pedraku.

@ant

Nigdy nie bylem fanbojem tego tytulu , moze poczytaj zanim cos zaczniesz pierdolic.

Gralem w Bete i liczylem na 2 tygodnie zabawy , dla mnie skonczyla sie po 4 dniach , sad but true.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 09:13 
Cytuj  
hah smieszne, bo sam mialem napisac ze granie w d3 mi przypomina jak dawno temu gralem w tibie - bilem skille i lvl na tych samych mobach, tylko dlatego ze inni tez to robili. no, ale jak ktos sie pytal ile masz w axach knajtem to frajda byla nie milosierna :D
teraz tez bym juz nie potrafil sie bawic przy tibii - takie bycie 'dobrym w gre' bo farmilem dluzej niz inni jest meh.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 09:16 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
hah smieszne, bo sam mialem napisac ze granie w d3 mi przypomina jak dawno temu gralem w tibie - bilem skille i lvl na tych samych mobach, tylko dlatego ze inni tez to robili. no, ale jak ktos sie pytal ile masz w axach knajtem to frajda byla nie milosierna :D
teraz tez bym juz nie potrafil sie bawic przy tibii - takie bycie 'dobrym w gre' bo farmilem dluzej niz inni jest meh.



dokladnie

ale nie licz na to ze takie ulomy jak glizda sie do tego przyznaja bo dla nich Tibia = masakra , a nie mozna wspanialego D3 porownac do czegos takiego , mimo ze pewnie sam sie w Tibie zagrywal :O


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 09:18 
Cytuj  
wodny napisał(a):
No z tym czatem się zgodzę. Jest słabiutki. Ten z dwójki było o niebo lepszy. :)

W tym roku pewnie będzie zapowiedź pierwszego dodatku. Dodadzą nowy akt, klasę/klasy postaci i inne pierdoły. Ludzie się znowu rzucą. ;)

Te obrażenia rzędu 40 tysięcy nie przestają mnie zadziwiać. Czegoś takiego się nie spodziewałem. :wtf:


Nawet ja mam ponad 30k dps moja wizardką...:) Prosta sprawa aby to uzyskac, bron 900+ dps i ladujesz itemy ze zwiekszona szybkoscia ataku:) Koles na screenie ma 40k+ ze wzgledu na to ze ma 1,8 atk. speed na sekundę :)

Ok gram wizardka ale inferno ma tez niski poziom trudności w stosunku do tego czego sie spodziewalem, drugi akt na inferno mozna by nago zrobic praktycznie z wyjatkiem paru miejsc w których poziom podskakuje i to nawet nie ze wzgledu na elity z bajecznymi afixami.

Teraz się zastanawiam...jak nie dadza dobrego pvp z ladderem, rankingami itp. to gra szybko straci sens, bo cos czuje ze zabicie Diablo to kwestia około miesiąca pewnie dla mnie a później już pozostaje farmienie i wystawianie itemków na rmah? oO

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 09:19 
Cytuj  
no to jest największy minus, bycie dobrym polega na dluzszej farmie od innych ehh, licze na arenki i fun w stylu bloodline champions

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 09:26 
Cytuj  
tego kaczego prosilbym o zbanowanie, jak widze ten zjebany avatar to automatycznie przewijam w dol jednakze cwel tak spamuje, ze jest wszedzie.
pierdolniety polmozg


_________________
PSN_id: Adhoc8810

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 09:31 
Cytuj  
Jakie były reakcje po premierze "D2"? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 09:33 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
tego kaczego prosilbym o zbanowanie, jak widze ten zjebany avatar to automatycznie przewijam w dol jednakze cwel tak spamuje, ze jest wszedzie.
pierdolniety polmozg


Mozna dodac do ignor listy i nie bedzie pokazywac ci moich postow jak tak bardzo twoja duma jest urazona prawda dotyczaca ukochanej gry.Idz z robalem podotykac sie siusiakami :D

Aha i zapomnialem dodac ze dymam twoje zdanie na moj temat.

Aaa sry ze po tobie pojechalem , nie zwrocilem uwagi na avatr , tak mi przykro , przepraszam...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 09:59 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Gralem w Bete i liczylem na 2 tygodnie zabawy , dla mnie skonczyla sie po 4 dniach , sad but true.


Za trudną postać sobie wybrałeś, zawsze możesz poprosić kogoś o pomoc żeby przejść dalej. Yoł!


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 10:05 
Cytuj  
Noah Ty tam nie cfaniakuj bo Cie odwiedze :D albo zlot UO jakis zorganizujemy , telefony jeszcze mam :D tylko bez robaka :P


@glizda

Ja nie mowie ze nie jestem zjebany , tylko jesli wezmiemy to za pewnik to dla ciebie skali zabraknie.

Mnie to smieszy ze na ciebie wiekszosc ludzi tego forum pluje jak na szmate a ty starasz sie udawac ze deszcz pada?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 10:11 
Cytuj  
robal jest memem tego forum, ty jestes jego wirusem.
wyjebuj


_________________
PSN_id: Adhoc8810

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 10:11 
Cytuj  
iniside napisał(a):
http://i.imgur.com/P0nGN.jpg
lol.


Nie rozumiem tego kurwa, ledwo ma 7k HP, a ja na piekle dostaje jednym strzałem od elitka za 3/4 HP (Mam 18k) Boss powinien go byle pierdem zdmuchnąć z powierzchni ziemi..

W ogóle porównywanie Tibia - Diablo to przemilczę za głupotę, tak samo jak ocenianie fabuły na 1/10.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 10:12 
Cytuj  
Lolwut napisał(a):
no to jest największy minus, bycie dobrym polega na dluzszej farmie od innych ehh, licze na arenki i fun w stylu bloodline champions

Będzie niedługo jeszcze opcja wydania większej ilości kasy od innych na AH hahaha

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 10:13 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
robal jest memem tego forum, ty jestes jego wirusem.
wyjebuj


Wlasnie ten tekst spowodowal ze dolaczyles do najnizszego scierwa tego forum i beda na ciebie pluc jak tylko sie gdzies pojawisz , GRATULUJEMY!!!

P.S. Proponuje zalozyc nowe konto.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 10:17 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):

Mnie to smieszy ze na ciebie wiekszosc ludzi tego forum pluje jak na szmate a ty starasz sie udawac ze deszcz pada?


ahahaha, kurwa, przyganial kociol garnkowi :)

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 10:21 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
iniside napisał(a):
http://i.imgur.com/P0nGN.jpg
lol.


Nie rozumiem tego kurwa, ledwo ma 7k HP, a ja na piekle dostaje jednym strzałem od elitka za 3/4 HP (Mam 18k) Boss powinien go byle pierdem zdmuchnąć z powierzchni ziemi..

W ogóle porównywanie Tibia - Diablo to przemilczę za głupotę, tak samo jak ocenianie fabuły na 1/10.


mag ma glypha do armoru, ktory dziala tak, ze kazdy atak ktory by zabral wiecej niz 35% hp zostaje zredukowany do 35%.
tak wiec mag zawsze schodzi na 3 hity i nie ma innej opcji, dlatego tez gra sie magiem na max dps + max hp per hit/kill/lifesteal bo inaczej nie jestes w stanie nic zrobic.

ogolem wiz to mega zjebana klasa, i gdyby nie ten armor to raczej solo nic by sie nie dalo zrobic na inferno.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 10:34 
Cytuj  
Najlepsze jest to, ze pewnie wszyscy srajacy na gre po przegraniu 4 dni 24 na dobe, postuja na forum alttabujac i wracajac napierdzielac moby ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.