mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 21:27 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Jesli ktos nie moze sie doczekac na druga fale pudelek w sklepach to zapraszam: viewtopic.php?f=30&t=40997


No i co kłamliwa kurewko, na koncie kolegi się gra hehehe ? Potwierdziłeś po raz kolejny swoją wiarygodność na tym forum i ile warte jest twoje słowo.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 21:37 
Cytuj  
yhy a inferno widzialem u siebie jak mam DH lvl 37 tylko. Zreszta komu sie tlumacze.

Od teraz kazdy twoj post jakolwiek dotyczacy mnie bedzie zglaszany do moderacji, lacznie z tym i tym w Trade Board.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 21:43 
Cytuj  
Znasz powiedzenie "nie wywołuj wilka z lasu" ? Wywołałeś i dostałeś po pysku. Inferno to chyba na youtube widziałeś bajkopisarzu.


_________________
@polygamia

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 21:49 
Cytuj  
normal jeden dzień, w party pewnie pół
koszmar dwa dni max
inferno ile? powiedzmy cztery
wow całe siedem dni na grę którą miała być na miesiące HI HI HI

PS. mam 39lvl a grałem z dwa dni


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 21:52 
Cytuj  
na lata :) albo na wieki nawet.

MOze i jeszce bedzie ale MNOSTWO pracy przed Blizzardem bo atm to jest fajne na jedno max dwa przejscia - potem, jak juz opadnie hype i zachwyt animacjami i rozpierdolem na ekranie wylaza bledy w designie. A tych jest od groma.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 21:56 
Cytuj  
Niah napisał(a):
normal jeden dzień, w party pewnie pół
koszmar dwa dni max
inferno ile? powiedzmy cztery
wow całe siedem dni na grę którą miała być na miesiące HI HI HI

PS. mam 39lvl a grałem z dwa dni


Możemy za miesiąc zrobić ankietę ile ludzie przeszło w tydzień to całe inferno, albo niech będzie w miesiąc.
Ja gram od premiery i mam 24lvl barba, może dlatego, że nie siedzę tyle co większość na tym forum. :) Zresztą po co i gdzie się śpieszyć. Jest taki fun i miód, że szkoda pędzić na pałę przed siebie.
Odnośnie długowieczności to akurat nigdy nie stawiałem diablo w tej kategorii, dla mnie samo przechodzenie w kółko tego samego po raz x jest nudne. Na pewno kilka postaci przetestuję, sprawdzę wyższe poziomy trudności, ale żadne jebanie przedmiotów itp.


_________________
@polygamia

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 22:02 
Cytuj  
No tylko wątpię, że ludzie grają od 10 lat nieprzerwanie w dwójkę. To chyba jakiś mit. Po prostu wracają gry po miesiącach czy latach. Z trójka pewnie będzie podobnie. Od premiery nie minął tydzień a ludzie już skazują grę na krótki okres świetności i żywotności. Fajne czasy nastały. Nie ma co. Dobrze, że nie jestem twórcą gier, bo chyba musiałbym stanąć na dużym palcu u nogi jednocześnie żonglując słoikami z ogórkami by zadowolić dzisiejszych graczy. Cieszę się, że mam mało czasu na grani teraz. Przynajmniej sobie pogram dłużej. Nawet jakbym miał więcej wolnego to i tak nie parłbym do przodu jak jakiś dzik. Niektórzy psują sobie zabawę na własne życzenie i potem nie wiedzą co robić dalej w grze. Dobre. Każda gra się kiedyś kończy. To, że robili ten tytuł wiele lat nie oznacza, że contentu będzie na miesiąc. Mi się gra naprawdę dobrze. Jest to jedyna gra z gatunku siecz i rąb, w którą chce mi się grać. Włączam kompa i chcę od razu włączyć "D3". To o czymś świadczy. W tym roku pewnie jeszcze ogłoszą dodatek. Wyjdzie za jakiś czas to PvP. PvP pewnie casualowe na maksa bez parcia na cokolwiek. I dobrze. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 22:14 
Cytuj  
Na dwojke tez byl przeciez mega flame, no ale po kilku latach wszystko wydaje sie lepsze ;) no i LoD sporo zmienil i uratowal ta gre tbh. Mam nadzieje ze dodatek do 3jki bedzie przynajmniej tak samo dobry jak ten do dwojki i bedzie git.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 22:23 
Cytuj  
Obrazek :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 22:28 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Zebrałem resztę itemów potrzebnych do wejścia do sekretnego poziomu.
Całkiem zabawny, ale szkoda, że da się tam wejść chyba tylko na normalu (na Koszu nie pokazał się NPC).
Screeny.


nie, na bank się da na każdym poziomie, bo widziałem stream z d3 cow level na hellu, a typy zaraz po tym brali się z farmienie, 1mln golda co by mogli otworzyć też na inferno (bylo to tym nolife, czyli typy, którym jako pierwszym pękł diablo na inferno w US).

btw. też secret level to totalna żenada...ten z d2 mial jako taki klimat. WTF. kucyki i kurwa koniki pony - do końca łudziłem się, że to jakiś fotomontaż (ten pierwszy filmik z YT), ale jednak nie...

ludzie się będą sadzić na ten secret lvl, bo team nolife na hellu znalazł tam podczas jednego runu kilka legendarow i jarali się też wysokim dropem golda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 22:37 
Cytuj  
Kabra i tak ma sporo racji, tylko niepotrzebnie tak glosno o tym gada/l.

Ja to nie rozumiem jak jakakolwiek z gier jak diablo/poe/torch i inne hns moga byc na lata.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 22:46 
Cytuj  
Kabraksis poraz 50 pisze dokładnie to samo. Może martwi się, że nie wszyscy na forum przeczytali i będą grać w diablo 3 które jest słabe tylko nie wiedzą o tym.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 22:56 
Cytuj  
Jaki jest w ogole sens w postowaniu w kolo tego samego pojazdu w strone gry?
Gralem w swotora, znudzil mnie kompletnie, nie wciagnal, olalem i odinstalowalem.
Nie plakalem przez miesiac na forum jaka ta gra jest be.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 23:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Kabra i tak ma sporo racji, tylko niepotrzebnie tak glosno o tym gada/l.

Ja to nie rozumiem jak jakakolwiek z gier jak diablo/poe/torch i inne hns moga byc na lata.


tez tego nie rozumiem, ale jednak z d2 niby tak bylo, a po rozmowie z kumplem ktory tez kilka lat przegral w d2 dowiedzialem sie ze d2 nie mialo duzo wiecej do zaoferowania jesli chodzi o content w porownaniu do d3.

no i ofc to real money auction house tez jest zastanawiajace. blizzard nie jest debilna firemka, ktora probuje cos zrobic na wala, a stworzenie takiego AH to zapewne masa roboty ze strony technicznej jak i prawnej. A skoro tak sie z tym nameczyli to musza w tym widziec dobry biznes, ktorego ja i pewnie wiele osob nie widzi bo co za debil kupi mega itemy, kiedy gre mozna przejsc i bez nich.
dlatego tez ja z zainteresowaniem czekam na rozwoj wydarzen.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 23:16 
Cytuj  
Ja teraz mam bardzo malo czasu na granie, wiec taka bezmyslna rozpierducha na pol godzinki by przejsc jakiegos dungeona to moze by bylo w sam raz dla mnie. Ale imo tak najlepiej w takie cos grac, bo mi przynajmniej dluzej to trzaskanie mobow moze sie znudzic ;] Wlasnie robie sobie triala, jakos lepiej sie gra niz w bete.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 23:30 
Cytuj  
Kto z was inferno wyczyścil mądrale?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 23:39 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kto z was inferno wyczyścil mądrale?


Nie, ale co tam takiego ciekawego jest oprócz liczb? ;<

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 00:24 
Cytuj  
Z calym szacunkiem dla was ,
Ta gra bez Open pvp - ssie pauke.

Gralem 4+ lat w diablo 1 na BN
D3 -Projekt biznesowy blizzarda dla fanbase znudzonych WoWem
( sprzedaz itemow za $ na aukcjach , rzucili farmerom miecho na zachete :E )

D1>D3 period.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 01:28 
Cytuj  
http://i.imgur.com/rphQR.jpg

(ノಥ益ಥ)ノ ┻━┻

super drop. polowa aktu 2 na inferno...


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 04:28 
Cytuj  
haha. i jeszcze full stacked neph buff. no to gl kolego :D.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.