mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 01:53 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Fajny dropik w II akcie, Normal:

Obrazek

Jutro pojdzie pod aukcje na forum PoE :D (chyba ze ktos tutaj zlozy mi oferte nie do odrzucenia :P)

Takie przedmioty beda zyskiwac na cenie, jak bym się wstrzymał:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 02:27 
Cytuj  
eee... to raise zombie jest niby rzadkie?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 02:30 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
eee... to raise zombie jest niby rzadkie?

Quality +15%, dające o 15% większego speeda i hp zombiaków.

Co do problemów z serwerem, z twittera (20 minut temu):
Cytuj:
The game servers are now back to normal. The queue is gone and everything is working. We still have to resolve some disconnection problems.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 03:48 
Cytuj  
Kabra ile wart jest exalted orb?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 07:32 
Cytuj  
Wartosc jest wzgledna ale ogolnie jest to najrzadsza i najdrosza kulka w grze (oprocz mirrora). Przekornie lubi wypasc w Act 1 normal czasem. :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 08:00 
Cytuj  
ja bym opylil tego raised zombie, to sa poczatki gry bedzie tego coraz wiecej. inna bajka ze ciekawe czy sa takie z np. dmg albo samo hp +30. Gra ktos tutaj witchem sumonerem oprocz mnie? Ma kolo 30 lvl? Ma juz skilla ze miniony exploduja po dedzie? Nie znerfili tego? Bo pamietam ze dosyc daleki skill ale wymiatal okrutnie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 10:18 
Cytuj  
+Quality dziala zawsze tak samo z danym gemem (na zombie daje zawsze +hp +speed). Ja gram summonerem, za 3 levele bede mial Minion Instability to powiem, ale generalnie nadal wymiata (hint: to sie stackuje z minion life i minion dmg, nie stackuje sie z fire dmg, ale curse flammability pomaga tez).

Ehhh zgarnalbym tego +15% zombie, tylko nie padlo mi jeszcze nic na wymiane. Moze dzisiaj mi net przestanie umierac i pogram.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 11:52 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
+Quality dziala zawsze tak samo z danym gemem (na zombie daje zawsze +hp +speed). Ja gram summonerem, za 3 levele bede mial Minion Instability to powiem, ale generalnie nadal wymiata (hint: to sie stackuje z minion life i minion dmg, nie stackuje sie z fire dmg, ale curse flammability pomaga tez).

Ehhh zgarnalbym tego +15% zombie, tylko nie padlo mi jeszcze nic na wymiane. Moze dzisiaj mi net przestanie umierac i pogram.


Zobacze co mi ostatecznie za niego zaoferuja na forum PoE i sie odezwe, jak wyrownasz oferte czy tam bedzie nieznacznie gorsza to chetnie ci opyle :) Tak kolo 6-7 dam tu znac. Na razie prowadzi 10 alchemy orbow (czyli bez rewelacji :>).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 12:13 
Cytuj  
Jak ktos ma problemy z duzymi dropami fpsow/latency gdy wlacza chat albo jakis element ui, a korzysta z jakiegos softu dajacego overlay na gry jak xfire/raptr/mumble itd to wystarczy wylaczyc ingame overlay dla PoE.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 13:07 
Cytuj  
hmm mam pytanie. Chciałem dodać itemy w dziale trade na forum PoE ale nie wiem jak oni robią tę sztuczkę. Ktoś może mi wyjaśnić ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 13:10 
Cytuj  
Jak towrzysz nowy topic to po prostu kliknij na wizerunku swojej postaci na gorze strony obok loga PoE, otworzy ci sie panel z twoim stashem i ekwpinukiem i po prostu kliknij na przedmiocie, ktory chcesz wrzucic do swojego postu, zostanie od automatycznie podlinkowany w twoim poscie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 13:14 
Cytuj  
no już mnie to zaczyna rozwalać
malo czasu na granie - dopiero 17 lvl to fakt , ale ,że nawet z bosów nie lecą mi żółte itemki tylko niebieskie to już porażka- 2 boss questowy i dupa
na 17 lvl biegam z niebieskim łukiem z 3 lvl zakupionym w sklepie- bo nie było dropa żadnego, reszta itemków to tez low lvl ( w tym 3 żółte tylko dla shadowa były)
dodam , że obecnie latam z itemkami dodającymi rarity - obecnie mam +68 % rarity i dziadostwo takie leci , że nawet schylać sie nie chce- no jak na low lvl będę musiął już wykorzystywać kamyki do zmiany itemków to co bedzie później
ależ zły qrwa jestem- po prostu zabija mi to całą przyjemność z grania :(
nawet lighting strike co bardzo bym chciał też nie ma :(
nic nie ma ;p

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 13:28 
Cytuj  
hehe u mnie za to sie sypia ino dla inta, a ja maruda z dwurakiem biegam

no nic...trza zaczac robi wicza :-?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 13:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja bym opylil tego raised zombie, to sa poczatki gry bedzie tego coraz wiecej. inna bajka ze ciekawe czy sa takie z np. dmg albo samo hp +30. Gra ktos tutaj witchem sumonerem oprocz mnie? Ma kolo 30 lvl? Ma juz skilla ze miniony exploduja po dedzie? Nie znerfili tego? Bo pamietam ze dosyc daleki skill ale wymiatal okrutnie.

Ja niedawno to wziołem i żałuje:) Gdyby one wybuchały jak giną byłoby lepiej a tak dużo szybciej umierają a ten dodatkowy dmg jakoś nie cieszy... generalnie czekam na to że będzie full reset skilli w najbliższym czasie bo troche zepsulem swoją witch:)

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 13:40 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Jak towrzysz nowy topic to po prostu kliknij na wizerunku swojej postaci na gorze strony obok loga PoE, otworzy ci sie panel z twoim stashem i ekwpinukiem i po prostu kliknij na przedmiocie, ktory chcesz wrzucic do swojego postu, zostanie od automatycznie podlinkowany w twoim poscie.


hmm i co ? wrzucic go jako IMG ? tak dałem ale co czekam na verified ?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 13:47 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
hehe u mnie za to sie sypia ino dla inta, a ja maruda z dwurakiem biegam

no nic...trza zaczac robi wicza :-?

Pohandluj z kimś + poczekaj imo. Nie będzie ci tylko int cały czas leciał przecież. Zresztą ja coś tam mam w stashu może, powiedz na jaki lvl potrzebujesz i co konkretnie to się może coś znajdzie.

PS. Skill gemy już wylevelowane częściowo też są tradeable? Nie ma żadnego binda prawda?
PS2. Co to jest "gcp"? Widziałem przy ofertach handlu.
PS3. Złamałem się i pierwszy chyba raz wydałem w f2p grze prawdziwe pieniądze na pack 6 stash tabs. GGG nie spierdol tej gry ani sklepiku chciwością w przyszłości :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 14:02 
Cytuj  
sula napisał(a):
PS. Skill gemy już wylevelowane częściowo też są tradeable? Nie ma żadnego binda prawda?

Niema.
sula napisał(a):
PS2. Co to jest "gcp"? Widziałem przy ofertach handlu.

Gemcutter Prism. Kamyk uzywany do upgrade quality skillgemow (ten gem ragny z+15 quality to 15 takich gcp).
Nie wiem czy grales w D2 na BN ale GCP to taki odpowiednik runy Ist z D2LOD.
sula napisał(a):
PS3. Złamałem się i pierwszy chyba raz wydałem w f2p grze prawdziwe pieniądze na pack 6 stash tabs. GGG nie spierdol tej gry ani sklepiku chciwością w przyszłości :/


hehe


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 14:05 
Cytuj  
Obrazek
Wklejam tu bo nie na handel. Chciałem się tylko pochwalić :]
Fajny pasek, czuje że długi czas będę z nim biegał.
Gra jest elegancka moim zdaniem póki co. Do D3 nie ma co porównywać nawet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 14:07 
Cytuj  
Deli napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Jak towrzysz nowy topic to po prostu kliknij na wizerunku swojej postaci na gorze strony obok loga PoE, otworzy ci sie panel z twoim stashem i ekwpinukiem i po prostu kliknij na przedmiocie, ktory chcesz wrzucic do swojego postu, zostanie od automatycznie podlinkowany w twoim poscie.


hmm i co ? wrzucic go jako IMG ? tak dałem ale co czekam na verified ?


Na nic nie czekasz, zrob linka jak mowilem i daj Preview - jak masz obrazek itema w poscie to wszystko gra. Verfied oznacza tylko, ze itemik jest zweryfikowany przez serwer i faktycznie go masz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2013, 14:07 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
no już mnie to zaczyna rozwalać
malo czasu na granie - dopiero 17 lvl to fakt , ale ,że nawet z bosów nie lecą mi żółte itemki tylko niebieskie to już porażka- 2 boss questowy i dupa
na 17 lvl biegam z niebieskim łukiem z 3 lvl zakupionym w sklepie- bo nie było dropa żadnego, reszta itemków to tez low lvl ( w tym 3 żółte tylko dla shadowa były)
dodam , że obecnie latam z itemkami dodającymi rarity - obecnie mam +68 % rarity i dziadostwo takie leci , że nawet schylać sie nie chce- no jak na low lvl będę musiął już wykorzystywać kamyki do zmiany itemków to co bedzie później
ależ zły qrwa jestem- po prostu zabija mi to całą przyjemność z grania :(
nawet lighting strike co bardzo bym chciał też nie ma :(
nic nie ma ;p


RNG can be a bitch :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.