mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 18:34 
Cytuj  
ze wam sie chce :)

ja dobilem do 51lvl i musze odpoczac. po ah srednio chce mi sie chodzic zeby szukac sprzetu dla monka (glownie w teamie gralismy do tej pory).
ale pewnie inferno trzeba bedzie z kims skonczyc.

jedno jest pewne - logujesz sie, resume game i klikasz. mozna sie niezle wyladowac przez te pare minut :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 18:45 
Cytuj  
Kabra jak czujesz sie z tym ze sam dolozyles do portfela Koticka?

Diablo jest chujowe, true story!
...a teraz eot i wracajcie do swoich tematow. ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 18:51 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Kabra jak czujesz sie z tym ze sam dolozyles do portfela Koticka?
]


Nie dolozylbym ja to zrobilby to ktos inny bo i tak czy siak sie gra sprzedala. Ja kase odzyskalem, de facto pogralem sobie za free (30 zeta mnie kosztowalo pogranie w D3).
A jak juz tutaj pisalem "zeby moc cos krytykowac to musisz to poznac".

Tyle.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 19:10 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"Ty nie prowadzisz dyskusji tylko non stop powtarzasz swoją mantrę "diablo chujowe a cośtam lepsze". Nie dochodzi do ciebie, że nie każdy zgadza się z twoją opinią. Myślisz że jak napiszesz to milion razy to co? Ludzie pójdą dyskutować na inne forum czy może przyznają ci wreszcie rację? Zresztą, do kogo ja pisze "

No zanim nie przylazl atherius i reszta, ktora usilnie jak zwykle probuje mnie obrazac za poglady i za to ze smiem ich bronic to rozmawialismy o itemizacji i potencjalnej dlugowiecznosci gry i chcialbym dotego wrocic jesli mozna. kkthx.

I nie musze nic powtarzac bo wystarczylo ze gra wyszla i juz ludzie przyznaja mi racje. :)

Musze przyznać Kabraxisowi tutaj racje. Dyskusja była w miare hm kulturalna o tym itemach i ich wplywie na gre, dopoki nie zlecieli sie "mi sie podoba wiec musi byc zajebista a reszta chuj!".

Z drugiej strony temat itemizacji chyba sie wyczerpał. Bo ciężko dyskuować o czymś co zostało zdumbowane do poziomu podstawówki.

I zanim sie zlecą "ale w D2 było tak samo":
1. To nie jest argument. Od tego czasu minęło 10 lat.
2. Gry się przez ten czas rozwijały.
3. Nawet blizzard rozwinął te koncepcje w LoD
4. Po nowej grze można (i należy!) oczekiwać, że będzie lepsza od poprzedniej pod każdym względem. Zwłaszcza, jeśli dziwnym trafem ta gra jest w produkcji od 10 lat..
5. Oszukujcie sie ile chcecie. Itemy w D3 to zdumbowana wersja tego co jest WoW. I to jest swego rodzaju osiągniecie. Bo nie myślałem, że da sie to zrobić jeszcze gorzej..
W sumie co ja będe pisał. Ja tu w nowym systemie sili widziałbym duży potencjał dla itemów, typu modyfikatory skili na itemach.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 50
Dołączył(a): 21.02.2012
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 19:51 
Cytuj  
Postal napisał(a):
ja w 3 akcie w piwnicach
latwe moby dobre duzo miuejsca na rare/championow

kilka runow i troche golda wplywa

a jak nie to proponuje akt 1 drop golda porownywalny zakup za jakies grosze +gold i tez dorbze idzie


Dzięki za porady, o wiele łatwiej farmić golda niż gear tbh co mnie nieco smuci, no ale gold rzeczywiście ładnie leci ze sprzętem na plus gold także mam nadzieje że szybko uzbieram na to co chce :)

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 19:53 
Cytuj  
Dla mnie najwiekszym problemem jest social i itemizacja, na rowni.

Nie dosc, ze nowy BN i chat w D3 zupelnie zabija poczucie, ze gra sie w cos wiecej niz w single player gre to mamy jeszcze AH, ktore wycina feature, ktory w D2 zajebiscie budowal community. Trade. Tworzenie kanalow, dolaczanie sie do gier, szukane przedmiotow. Czasem potrafilem spedzic pol dnia w D2 tradeujac z roznymi ludzmi, krok po kroku, zeby dojsc do upragnionego przedmiotu. W ten sposob poznalem iles tam osob do wspolnych gier itp. Sprawdzalo sie fora zeby poznac wartosc przedmiotu, nie dac sie zleszczyc. Negocjowalo sie z ludzmi jak w normalnym handlu. A to ze byly exploity? To pewnie zamiast cos zmienic i naprawic to najlepiej odrazu to wjebac w calosci.
Mam wrazenie, ze dzisiejszy Blizz idzie po najmniejszej lini oporu. Jesli nie moze czegos zmienic, nie ma pomyslu. Calkowicie z tego rezygnuje odgornymi decyzjami. Tak bylo w WoW, tak bylo teraz.

Sprawe ratowaloby PvP. Ale nie PvP na zasadzie odskoczni na 5 min tylko porzadne, rankingowe PvP. Z nagrodami, z arenami, setupami, moze w przyszlosci jakimis wiekszymi ustawkami (mialem mega fun w D2 jak w jednej grze naparzalo sie 20os).

Mam niedoparte wrazenie, ze D3 zostalo zrobione jakby przy okazji produkcji i prac nad WoW-em. Ze jest takim mini-wowem, dodatkiem dla graczy na zabicie czasu. I nawet sposob dystrybucji z annual passem idealnie sie w to wpasowuje.

Narazie gra sie przyjemnie, ale po prostu wiem, ze niedlugo przyjdzie moment, ze nie bedzie mi sie chcialo logowac po raz kolejny.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 19:59 
Cytuj  
no coz jeszcze bedzie patch z dodaniem pvp i podobno 2 dodatki.
watpie zeby cokolwiek w miedzyczasie (czyli miedzy patchem pvp ktory musi byc bo byl obiecany, a dodatkiem) sie zmienilo.
to nie mmorpg.
a w planach blizza dota, nowe mmo itd.
Diablo jest i bedzie wlasnie taka odskocznia, gierka i niczym wiecej.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 20:01 
Cytuj  
ciekawe czy to bedzie platny patch pvp ;d


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 20:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ciekawe czy to bedzie platny patch pvp ;d


Jestem ciekaw ile razy bedzie trzeba ludziom mowic ze nie, i ile razy wszyscy beda try-hard trollami starajac sie to podwazyc. Nawet wow mial content patche (i to duzo), ktore nie byly platne. Troll Moar.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 20:12 
Cytuj  
A itemkow mialobyc wiecej na Inferno. Oh wait...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 20:15 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Nawet wow mial content patche (i to duzo), ktore nie byly platne.


A abonament to za co płaciłeś?

Ogólnie to wcale bym się nie zdziwił, jak by Blizzard miał dodać PvP dopiero w dodatku, zamiast jako patch. Tak jak to miało np. miejsce z hero klasami (których było aż jedna) w WoW'ie.

A jak będzie, to się okaże.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 21 maja 2012, 20:17 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 20:16 
Cytuj  
nie trolluje, od dawna nie gram w zadnego wowa, wiec nie wiem. Ale imo blizz bylby do tego zdolny.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 20:37 
Cytuj  
http://lifesamog.com/227/no-major-conte ... diablo-iii


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 20:46 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
http://lifesamog.com/227/no-major-content-patches-planned-for-diablo-iii


Pięknie, czyli czekam na dodatki za 179 :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 20:55 
Cytuj  
no tak, dodatki, patch z pvp i male latki wprowadzajace balans, poprawiajace male bledy i moze dodatnie kilku przedmiotow.
ktos sie spodziewal czegos innego?


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 20:59 
Cytuj  
Mnie ciekawi tylko jedno. Czy Blizzard będzie robił dodatki na zasadzie rozszerzania (czyli więcej możliwości, więcej statystyk, większa różnorodność na itemach) czy pierdolnie content na modłę WoW'a czyli wydłużanie (nowe mobki = więcej hp, nowe itemy = więcej cyferek).

Chciałbym to pierwsze, ale patrząc na itemizację która jest atm przeczuwam to drugie.

Niech ten Grim Dawn się robi szybciej...


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 21:05 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Mnie ciekawi tylko jedno. Czy Blizzard będzie robił dodatki na zasadzie rozszerzania (czyli więcej możliwości, więcej statystyk, większa różnorodność na itemach) czy pierdolnie content na modłę WoW'a czyli wydłużanie (nowe mobki = więcej hp, nowe itemy = więcej cyferek).

Chciałbym to pierwsze, ale patrząc na itemizację która jest atm przeczuwam to drugie.

Niech ten Grim Dawn się robi szybciej...

Zgadnij. Masz jedną szanse.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 21:43 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ogólnie to wcale bym się nie zdziwił, jak by Blizzard miał dodać PvP dopiero w dodatku, zamiast jako patch. Tak jak to miało np. miejsce z hero klasami (których było aż jedna) w WoW'ie.

A jak będzie, to się okaże.

Myślę, że to prawie pewne. Nie wnikając w itemizację to wywalenie elementów jakie były w D2 (pvp, jakieśtam kanały gdzie można było pogadać i zakładać gry) jest co najmniej dziwne. Z drugiej strony, skoro taki jest obecny kierunek rozwoju gier. No i powiedzmy sobie szczerze skoro wiadomo było ze wykastrowane diablo dobrze się sprzeda to tylko głupi nie starałby się wyciągnąć z niego jak najwięcej kasy ;)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 21:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
http://lifesamog.com/227/no-major-content-patches-planned-for-diablo-iii

W dwójce dodali między innymi: nowe itemy, receptury do kostki Horadrimów, eventy, synergie, słowa runiczne. Nie spodziewałbym się cudów w trójce, ale pewnie na samych typowo naprawiających łatkach się nie skończy. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 22:00 
Cytuj  
nie wiem czy ktos pamieta d2 jak jeszcze loda nie bylo

itemizacja tam byla taka jak teraz w d3

legendary crapy szukalo sie rarow z dobrymi statami (ktos pamieta wyscig first 99 lvl w diablo GERbarb vs RUSbarb?:D)

dopiero dodatek wprowadzil nowy aspekty ktore trzymnaja gre do teraz

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.