mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:06 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Fabuła - jest spoko, na pewno lepsza niż w D2.



BA! Lepsza niz Planescape Torment.
Srly jedyna osoba ktora przechodzi samego siebie w nieobiektywizmie jestes ty.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:14 
Cytuj  
Jako ze w D3 wszystko dzieje się po stronie serwerów blizzarda to nie spodziewajcie się drobnych patchów. Jakby ktoś nie wiedział to co chwile Blizzard coś lekko zmienia. Była już mowa o skillu monka, usunęli tez za łatwo dostępne lokacje gdzie lecą rare przedmioty (wchodziło się do gry, teleport do miejsca, szybki bieg do skrzynki np, open, zbierz, tele, leave game, repeat), a i mogą nawet drobne balanse mobów robi co chwile. Nie zdziwił bym się jakby nawet jakiś drobny content mogli dodać, który sam się ściągnie podczas grania.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:17 
Cytuj  
HC hell cleared

http://www.youtube.com/watch?v=YNOu9lQ- ... r_embedded

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:18 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
Jako ze w D3 wszystko dzieje się po stronie serwerów blizzarda to nie spodziewajcie się drobnych patchów. Jakby ktoś nie wiedział to co chwile Blizzard coś lekko zmienia. Była już mowa o skillu monka, usunęli tez za łatwo dostępne lokacje gdzie lecą rare przedmioty (wchodziło się do gry, teleport do miejsca, szybki bieg do skrzynki np, open, zbierz, tele, leave game, repeat), a i mogą nawet drobne balanse mobów robi co chwile. Nie zdziwił bym się jakby nawet jakiś drobny content mogli dodać, który sam się ściągnie podczas grania.


Sami powiedzieli, ze contentu dodawac nie beda, poza jakimis itemami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Fabuła - jest spoko, na pewno lepsza niż w D2.



BA! Lepsza niz Planescape Torment.
Srly jedyna osoba ktora przechodzi samego siebie w nieobiektywizmie jestes ty.



Kabra w D2 fabuła była lepsza? Pls, nie ośmieszaj się bardziej, bo nie wiem czy teraz próbujesz mnie strollować czy nie. Co w fabule w D2 było lepsze? Ok, tobie się mogła podobać i mi też się podobała. Ale nadal twierdzę, że ta w D3 jest lepsza bo:

-jest lepiej prowadzona (filmiki, książki, voice acting, npc których spotykamy)
-ja nawet byłem bardzo zaskoczony, tym, co spadło z nieba i kto spadł - w D2 takiego zonka nie miałem

Co niby było lepszego w D2? Serio, może skończ się wypowiadać w tym temacie już, bo znamy twoje zdanie i go nie zmienisz, wiec po co się produkujesz? Nie można normalnie gadać przez to.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 50
Dołączył(a): 21.02.2012
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:33 
Cytuj  
Ja się dziwie pobłażliwości administracji wobec typowego trolla, nie jestem psychofanem lubię rozmawiać, sprzeczać się, ale jak ktoś od paru dni pisze non stop to samo i widać że szuka zaczepki nie tylko tutaj, ale też w threadach poświęconym klasom postaci, to jak to inaczej nazwać jak nie świadomym trollowaniem i psuciem forum? Mam nadzieje że nie okaże się że to jakiś krewny lub znajomy królika i z tego powodu ma takie fory? ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:39 
Cytuj  
nie wyobrażam sobie już pvp w diablo, broken klasy z 10k hp bijące po 200k, immune na cały syf, ludzie 2 klasami zarabiają tryliony z AH a reszta łajpuje 2 akt oke

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:39 
Cytuj  
papies napisał(a):
Ja się dziwie pobłażliwości administracji wobec typowego trolla, nie jestem psychofanem lubię rozmawiać, sprzeczać się, ale jak ktoś od paru dni pisze non stop to samo i widać że szuka zaczepki nie tylko tutaj, ale też w threadach poświęconym klasom postaci, to jak to inaczej nazwać jak nie świadomym trollowaniem i psuciem forum? Mam nadzieje że nie okaże się że to jakiś krewny lub znajomy królika i z tego powodu ma takie fory? ;)


A ja sie dziwie ze nie dochodzi dalej ze mam takei samo prawo jak ty wypowiedac sie tutaj i po raz kolejny napisze ze nie jest to temat o chwaleniu D3.
DYSKUSJA OGOLNA.... DYSKUTUJE SOBIE Z ZABOLECZKIEM. NIe pasuej? Nie czytaj bo deal with it ale moje posty sa na temat i nie lamia regulaminu tego forum randomku. Za to np twoj jest czystym spamem.

Zabolek - D2 ma fabule pare dlugosci lepsza niz D3, barzdziej "mroczna" i mistyczna. D3 jest przede wszytkim mocno infantylne (zwlaszcza voiceovery) i liniowe ma maxa. Do tego z atmosfery grozy i gotyku zostalo sztampowe High Fantasy z diablami.
Wyglada to tak samo jak np. Morrowind - Oblivion.


'nie wyobrażam sobie już pvp w diablo, broken klasy z 10k hp bijące po 200k, immune na cały syf, ludzie 2 klasami zarabiają tryliony z AH a reszta łajpuje 2 akt oke"

Zaraz przyjdzie zabolek i ci wytlumaczy ze pomimo prawie rocznej bety, milionow dolarow budzetu i pewnie setek wewnetrznych testerow i ludzi w dzialach QA to co piszesz jest niewazne (i jest bzdura a ty sie nie znasz i jak sie nie podoba to nie pisz) a gra jest idealna, balans znakomity, poziom trudnosci perfekcyjny a fabula zjada kazda ksiazke na sniadanie. W dodatku Blizzard powiedzial przeciez to zrobi.... :)
Oczywiscie to ze gra jest dziurawa jak ser szwajcarski jest nieprawda i wogole pierdolisz i "przechodzisz sam siebie".

Dawaj zabolek.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 maja 2012, 10:45 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:42 
Cytuj  
Kabra może pozostańmy przy tym, że tobie się nie podoba a mi się podoba :). Dla mnie fabuła w D2 była ok i tylko tyle. LoD miał fajne questy i wypadł lepiej niż podstawka.

W D3 bardziej się wkręciłem i tyle. Czy infantylna albo bardziej high fantasy? I tak i nie, zależy kto czego oczekiwał i które klimaty ludzi bardziej.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:43 
Cytuj  
żaba może dlatego że preferujesz niski poziom gry skoro ci odpowiada takie coś ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:47 
Cytuj  
moralltach napisał(a):
żaba może dlatego że preferujesz niski poziom gry skoro ci odpowiada takie coś ...



A tobie twój niskie iq i natura trolla, skoro piszesz takie posty. Brałeś coś dzisiaj czy co?

Jak nie możesz zdzierzyc, ze ludzie dobrze się bawią, to lepiej nie zaglądaj tu wiecej, bo ci zylka pierdzaca peknie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:47 
Cytuj  
No jesli "Alez to byl MOCARNY przeciwnik!" w takiej grze jak Diablo nie jest dla ciebie infantylne to zabolek no offence ale..... :)
A to i tak pikus przy tym co siedzieje w filmikach i dialogach. A sam scenariusz to klisza fantasy poganiajaca klisze fantasy. O D2 nie mozna tak powiedziec. Chociazby dlatego jest pare klas lepsze.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 maja 2012, 10:49 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:48 
Cytuj  
sad but true, diablo jest chujowe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:53 
Cytuj  
Kabra pls, skończ juz z tym niepotrzebnym krytykowanie. Bo sorry i bez obrazy, ale nawet najbardziej pojebany krytyk napisze coś raz i spierdala, a ty w kółko macieju napierdalasz cały czas to samo :)...

Napisałem, że tobie się nie podoba a mi tak, to nie mogłeś tego zostawić, tylko dalej się musisz produkować.

Myslisz, że jak zmeczysz ludzi to Ci rację przyznają czy co?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:55 
Cytuj  
Kabra, a jak zamierzasz "walczyc" z infantylnoscia i chujowoscia diablo? Spamujac kazdy topic na forum?
Bo kupno gry i cisniecie w dniu premiery raczej nie dalo blizzowi do zrozumienia, ze Ci sie nie podoba ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 10:59 
Cytuj  
bedzie wszystkim naokolo obrzydzal


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 11:01 
Cytuj  
"Myslisz, że jak zmeczysz ludzi to Ci rację przyznają czy co?"

Ale misiu nie wiem czy zauwazyles ale duzo ludzi w tym temacie juz mi przyznaje racje i mysli podobnie.
Wiec przestan w kolko z tym bezsasdnym krytykowaniem i trollowaniem.

Jesli uwazasz ze jestem idiota czy tam whatever ze caly czas pisze to samo to nieodpisuj i koniec.. co cie boli? Ze prawde pisze? Ze inni odpisuja i nawet czasem sie zgadzaja? Boli co nie?

Geez zabolek... skoncz poprostu przyklejac kazdemu kto ma jakies obiekcje do tej gry etykietke trolla bo poszlo juz tutaj mnostwo merytorycznych i uargumentowanych zarzutow.


"bedzie wszystkim naokolo obrzydzal"

No jesli moja opinia jest w stanie ci obrzydzic gre to znaczy ze cos tu jest nie tak albo z toba albo z gra.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 11:20 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Srly jedyna osoba ktora przechodzi mnie samego w nieobiektywizmie jestes ty.


fixed


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 11:23 
Cytuj  
dzieki :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 11:37 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Czepianie się poziomu trudności - NC po prostu, jeszcze jak ktoś na normalu się o tym wypowiada to po prostu idiota - tak to tylko można podsumować. Polecam Koszmar albo Hell jeszcze lepiej. No i w party wpierdol murowany. W D2 normal i Kosz były easy bo spamowałeś 1 skillem. Na dodatek D2 wyszło 10 lat temu i wtedy ludzie się jeszcze uczyli. Trudno, aby grać z kilkuletnim albo większym stażem miał problemy z normallem...

A czy genialna wyrocznia zdaje sobie sprawe, iz nie wszyscy maja xx godzin aby dojsc do momentu gdzie gra moze dac sensowna zabawe? Poziom trudnosci na normal jest po prostu dziwny - piszesz ze pozniej jest lepiej - moze i jest ale podstawowy poziom trudnosci jest nudny i mi ciezko przez niego sie przebic :/.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.