mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 18:36 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
(...)
Kurwa jaka broken jest ta gra to aż niebywałe.
(...)

Pewnie nad tym co mamy obecnie pracowali może z rok (strzelam ofk bo nie znam się an tworzeniu gier). Mogli sobie pozwolić nad odwalenie fuszerki bo wiadomo było, że tytuł się sprzeda, podobnie jak np. fallout. Gra nie jest adresowana do starych pierdzieli pamiętających czasy diablo 1 tylko do pokolenia WoWa. Czy to takie trudne do pojęcia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 18:39 
Cytuj  
Jestem w stanie pojąć uproszczenia. Nie muszę się z nimi zgadzać, ale firma ma pełne do tego prawo. Chce wydawać flashy gierkę dla nastolatków żeby jarali się wybuchami i "super akcjom" ala Call of Duty? Proszę bardzo. Na pewno zarobią dużo pieniędzy.

Nie jestem w stanie natomiast pojąć i zaakceptować wad fabrycznych, niedopracowania i ogólno pojętej "fuszerki" właśnie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 18:46 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nie jestem w stanie natomiast pojąć i zaakceptować wad fabrycznych, niedopracowania i ogólno pojętej "fuszerki" właśnie.


Zwlaszcza ze to jest Blizzard, ktory mimo ze juz od paru lat nie ma z taka filozofia i taka jakoscia nic wspolnego, dalej na portalach, recenzjach i przez fanbojow opiewany jest jako ostoja jakosci w branzy, 'when its done', itp...
Pranie mozgu w najczystszej formie.

Gra jest poprostu zrushowana, niedopracowana, pocieta na kawaleczki (wycinanie features) przez co poszczegolne features koliduja jedne z drugimi. I to do jakiej grupy docelowej jest kierowana nie ma zadnego znaczenia. Moze jedynie stawia ta grupe w niekorzystnym swietle co zreszta rowniez juz bylo na forum poruszane (niskie wyymagania ).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 18:56 
Cytuj  
http://www.lo-ping.org/2011/04/13/forme ... -diablo-3/

"What are boss battles in D3 like?
they are scripted pieces of shit. the bosses are big and make a big mess in the scenario, but they are easy"

"Were you able to play all the classes?
Are the classes all very well developed or some more than others?
Are there any homages/refernces to blizzard’s other games?
Are the bosses fun?
Are there a lot of random named elite enemies you fight?
Anything particularily funny in the game?
yes, it was my job, to do a 100% coverage test. well, they are developed, i dont understand what your asking, but if you intended to know if they are balanced, they are not. the demon hunter is extremelly overpowered (as of my last play). bosses are boring as fuck. they are scripted. elites are not as crazy as in d2, they have less enchantments. its funny to try out all rune combinations"

To by sie zgadzalo. WoW z izometryczną kamerą i przestarzały hot-key combat.

Fake czy nie, te dwa pytania trafili w sedno gry :roll:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 19:00 
Cytuj  
Fake, praktycznie nic się nie zgadza. (z informacji, które nie były ogólnie dostępne).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 19:02 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Srsly.... nie dosc ze system tych skilli jest kurwa prosty jak but i wcale nie daje zadnej wlasciwie wolnosci bo cookie cutter odchodzi jeszcze wiekszy niz w D2, nie dosc ze system itemow i statystyk zlozonoscia jest na poziomie Mass Effect i jest dokladnie to samo co w D2 czyli "jebie w jeden stat i z zycie", itp.. to jeszcze jest tyle broken rzeczy ze o matko.
Pogratulowac. Jay Wilson widac ze ogarnia :)


kiedy wlasnie ten filmik pokazuje, ze magiem mozna grac nie ladujac w stat i zycie, a w atk speed i cryta + mega egzotyczny build, ktory zupelnie rozni sie od obecnego 'najlepszego' ;<<

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 19:03 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
kiedy wlasnie ten filmik pokazuje, ze magiem mozna grac nie ladujac w stat i zycie, a w atk speed i cryta + mega egzotyczny build, ktory zupelnie rozni sie od obecnego 'najlepszego' ;<<


No Blizzard na pewno zaskoczony jest tym, że można robić coś inaczej i nerfnie to lada chwila.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 19:04 
Cytuj  
iniside napisał(a):
http://www.lo-ping.org/2011/04/13/former-blizzard-internal-tester-fired-reveals-all-about-diablo-3/


No, koles wiarygodny w chuj:

Level design? In what order? I.E: Does the desert come second act, or later?
fourth act: begins where the meteor hits, then you descend into hell

W reszcie wywiadu kolejne bzdury. Gratulacje, inside, strollowal cie jakis debil.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 19:10 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nie jestem w stanie natomiast pojąć i zaakceptować wad fabrycznych, niedopracowania i ogólno pojętej "fuszerki" właśnie.

Ale grę kupiłeś ;). W sumie to ofk zgadzam się z tobą, ale to podejście emeryta, i niewielkiego % graczy. Generalnie już przestałem liczyć na dopracowane produkcje ze stron "poważnych" wydawców. Tak będzie, puki "coś" nie zmusi np. takiego blizzarda do trzymania pewnych standardów. A nic takiego nie będzie miało miejsca, bo pokolenie WoW nie wie że można inaczej ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 19:14 
Cytuj  
Owszem kupiłem. Miałem fun przez 20 godzin po czym grę sprzedałem. Z zyskiem. Ciężko się wkurwiać na Blizzarda w takim ustawieniu. ;)

Chodzi mi o to, że zdecydowanie bardziej wolałbym dopracowaną grę na miesiące (jak D2) której nie musiałbym sprzedawać i miałbym fun na wszystkich poziomach trudności.

Tak się niestety nie stało.

Kabraxis napisał(a):

Thx ze ujales w jednym zdaniu to co ja bym pewnie opisal w 15tu. :)


Lol np. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 24 maja 2012, 19:15 przez Razoth, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 19:14 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Kole0 napisał(a):
kiedy wlasnie ten filmik pokazuje, ze magiem mozna grac nie ladujac w stat i zycie, a w atk speed i cryta + mega egzotyczny build, ktory zupelnie rozni sie od obecnego 'najlepszego' ;<<


No Blizzard na pewno zaskoczony jest tym, że można robić coś inaczej i nerfnie to lada chwila.


Thx ze ujales w jednym zdaniu to co ja bym pewnie opisal w 15tu. :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 21:21 
Cytuj  
Był screen z tego 'sposobu', ale nie widziałem filmiku - jak był i nie zauważyłem to sorry :/

Boneweave Fucking Hauberks Guide

http://www.youtube.com/watch?v=tDL3jOrR2K8

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 22:40 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=QMZK0I3VeuY

Kolejny "zajebisty"sposób na farmę Inferno by ZaiStarcraft.

W skrócie: Bierze się Tyraela ze sobą, ginie i patrzy jak Tyrael zabija elitkę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2012, 13:21 
Cytuj  
Kurwa, nie moge pokonac Diabelka na Hellu moim DH :< No nic, trza czekac az kumpel monk sie wbije online :P

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2012, 16:03 
Cytuj  
Jak wy to tak szybko przechodzicie :/. Mam jakieś 10h na licnziku i jestem chyba w połowie 2 aktu.
PS. Gdzie sprawdzić aktualny DPS postaci? Jest taki wskaźnik w grze czy trzeba samemu liczyć?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2012, 16:07 
Cytuj  
W karcie postaci/inventory jako "Damage" ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2012, 05:04 
Cytuj  
Ja na koszmarze Diablo WD zabilem bez zadnego problemu , a na normalu sie meczylem :D

Ogolnie IV akt na koszmarze zajal mi 45 minut :O

To jeszcze Hell i Inferno zostalo , czyli jakies 5-6 h gry.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2012, 05:50 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=ZsCWfeB-Vw4

Zai shakowany.

W ogóle sporo ludzi skarży się na hacki, nawet z "autentykatorem~"

"Zabawa" zacznie się jak Blizzard RMAH wypuści.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2012, 05:59 
Cytuj  
Nie wiem jakim cudem jest mozliwosc shackowac komus konto kto ma autheticatora.

Nie wiem czy oni to juz naprawili ale przy logowaniu do D3 nie zawsze prosi o podanie authenticatora , to moze to masz na mysli.

A co do samego goscia to niech sie cieszy , przynajmniej ma co robic teraz :D :D :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2012, 07:03 
Cytuj  
Po prostu ludzie różne pierdoły wypisują. Są różni hejterzy, albo ludzie którzy chcą być fajni i zaistnieć na różnych forach internetowych i wypisują różne pierdoły. Nie zaprzeczam, że jakieś włamy się zdarzały (oczywiście z winy samych użytkowników) ale na pewno nie na konta zabezpieczone authenticatorem.
Zresztą sam Blizzard wydał oświadczenie i przyznał, że włamy się zdarzają, jednocześnie zaznaczył, że jeszcze nigdy nie włamano się na konto zabezpieczone authenticatorem.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.