mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 17:09 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Drusek napisał(a):
Vences napisał(a):
Choć z drugiej strony, mój claw/trap/totem Shadow na default w A3 nastawiony na full evasion, evade i dodge (20%) spelli + kilka nodów z HP jakoś daje radę.

Normal/Cruel/Mercilless?

Niestety norma:D Należy wziąć pod uwagę, że to moja pierwsza postać, którą budowałem bez żadnych poradników i praktycznie nie znając mechaniki gry:D
Typowy evasion papier, ale zabawa decoy totemem oraz fire and conviction trapami daje mi trochę frajdy. W pzypadku single targetów i bossów dual strike i frenzy.


Ja zaczynam odczuwać brak resow w drugim akcie przy tych polujących kwasem wężach. I coraz bardziej odczuwam mala ilość HP czyt. Jak cos pieprznie to porządnie za 1/5 hapcow.

Na solo bossów mam bear trap i Frost arrow +wzmocnienia lodowe na split arrow.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 17:14 
Cytuj  
Trading zajmuje sporo czasu, ale opłacało się. W końcu da się w tym act 2 cruel grać moją wiedźmą bo już ciężko było :/ Minus taki, że skill używany z dwoma support gemami spowodował mi problemy z maną :f

@Targaryen

No kurczaki nawet na normal / cruel jak się rozpędzą to potrafi zaboleć. Widzę, że na merciless będę musiał jeszcze bardziej na nie uważać ;f

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 17:26 
Cytuj  
No ja zacząłem na Mercilless swoim marauderem z resami +75% fire cold lightning oraz hp 1450 i pierwsze wyzwanie to ten mini boss w tidal island. 2 shoty i leze. za chuja nie daje rady wyleczyc tego potkami ani totemem + ten curse na leech life. Range klasy chyba mają lepiej tutaj...

Z reszta jak podchodzicie do bossów na cruel i Mercilless to lepiej robic na swiezo wbitym lvl. Wtedy frustracja będzie mniejsza jak dostajecie wpierdol i tracisz expa.


Ostatnio edytowano 1 lut 2013, 17:29 przez Tankoviec, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 17:28 
Cytuj  
Skonczylem przed chwila Barracks na Cruel. Zycze tam powodzenia ludziom z niskim Light. Res i bez immune na Shock, kek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 17:36 
Cytuj  
aktualnie mam 42 lvl i jade tylko na jednym skillu arc nie mam innych skilli ani support gemow xD pasywy tylko + dmg laduje i troche es i idzie lajtowo. trudniejszych bossow to partty znajduje (tylko finalowy 2 aktu jest easy dla casterow i mozna solowac)

chcialem spytac:

- czy pozniej sa mopby immune na lightning?
- czy z pasywow +ele dmg dziala tez na ligthning arca?
- czy aura ktora daje + blyskawica dmg dziala na spelle czy trylko fizyczne ataki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 17:37 
Cytuj  
Postal napisał(a):
- czy pozniej sa mopby immune na lightning?
- czy z pasywow +ele dmg dziala tez na ligthning arca?
- czy aura ktora daje + blyskawica dmg dziala na spelle czy trylko fizyczne ataki?


1. Nie
2. Tak
3. Tylko ataki


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 17:48 
Cytuj  
jak tak dalej pojdzie bede spamowal arc do 100 lvl bez innych skilli i supportow xD

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 17:52 
Cytuj  
Increased Critical Damage i Incrased Critical Strikes support gemy pasują do każdego spella co zadaje dmg ;p

Solować casterem można każego bosa, no przynajmjiej na normalu. Na cruel narazie wysolowałem wiedźmą tylko Merveil bo do Valla nie doszedłem jeszcze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 19:10 
Cytuj  
Czas zrobic marude: :P Z bossika na Medicine Chesta :)

Obrazek

On dziala jakbym mial Resolute Technique, right? Powinni tooltipa zmienic...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 19:26 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
On dziala jakbym mial Resolute Technique, right? Powinni tooltipa zmienic...

Czemu mialby dzialac jak RT? Po prostu nie zadajesz krytykow.

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 19:35 
Cytuj  
Świetny spot do farmienia to boss w Lunaris Temple lvl2 ten co przypomina Brutusa, Kaol czy jakoś tak. Caly lvl jest mały więc w najgorszym przypadku run zajmuje ok.5 minut, a zdarzało się że spawnuje się od razu koło waypointa :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 21:02 
Cytuj  
Chwilowy spadek fps, skok pinga i na HC bym juz gre odinstalowal :/

Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 21:23 
Cytuj  
Przez dobre 10+ leveli nic mi nie dropiło. W końcu zaczeło. Fakt, nie unique, ale jednak morda aż się cieszy.



Obrazek


Pomyśleć, że miałem alta robić, a tu wystarczyła zmiana taktyki, dogearowanie, respec kilku passive, support gemy i trochę większy nacisk na micro.

PS. Kurawu mam mapę gdzie 95% mobków ma chaos dmg. (deals chaos dmg u melee i poision arrow u ranged). aaaa !


Ostatnio edytowano 1 lut 2013, 21:29 przez sula, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 21:25 
Cytuj  
arisel napisał(a):
Świetny spot do farmienia to boss w Lunaris Temple lvl2 ten co przypomina Brutusa, Kaol czy jakoś tak. Caly lvl jest mały więc w najgorszym przypadku run zajmuje ok.5 minut, a zdarzało się że spawnuje się od razu koło waypointa :)



a ja zostalem zmuszony do farmienia actu 2giego (crossroads)w poszukiwaniu lepszych itemow dla siebie. Musze nadrobic HP w itemach, bo mam mizerne i w akcie 3cim Cruel poprostu musze na prawde ciagle uciekac. Mam dps smieszny ( nie uzywam frenzy ) i Burrning Arrow mam 450dps. Moby maja mnie na 3-4 hity a ja je na 10...wiec nie widze siebie tam.

Pewnie cos poszlo nie tak w buildzie no ale tak to jest jak sie samemy wszystko majstruje.

Na pewno z HP dalem ciala, bo mam tylko 720 chyba. W itemach nie mam prawie HP w ogole.


Ostatnio edytowano 1 lut 2013, 21:33 przez Deli, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 21:30 
Cytuj  
Pokaz build, zobaczymy, co da sie latwo fixnąć.

Mi tez wreszcie zaczal sie RNG usmeichać. Dorwalem scepter z fire dmg, GCP i 2 quality gemy (nareszcie - 14% decoy totem i 6% melee phys dmg).
Act 1 cruel jak w masło. Tylko prisoner gate wolniej bo mi padaly na plamach ognia summony.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 21:32 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Pokaz build, zobaczymy, co da sie latwo fixnąć.

Mi tez wreszcie zaczal sie RNG usmeichać. Dorwalem scepter z fire dmg, GCP i 2 quality gemy (nareszcie - 14% decoy totem i 6% melee phys dmg).
Act 1 cruel jak w masło. Tylko prisoner gate wolniej bo mi padaly na plamach ognia summony.


Prosze...

http://www.pathofexile.com/passive-skil ... aj_MX-yA==

No i tylko jeden Regret w stashu...


Sprawdzilem i w iteamach mam tylko +85 Life...

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 21:45 
Cytuj  
Po prawej widzę, że ciśniesz po PA, a na dole niedaleko Thick Skin, tam gdzie masz zakończenie na punkciku z dex?

Po lekkich poprawkach będziesz miał 4 punkciki do przodu http://www.pathofexile.com/passive-skil ... r0-PzF_sg=

Potem przydałoby się skoczyć po Arrow Dodging i pobliskie nody z HP.
Buildy evasion mają to do siebie, że albo nic nie obrywasz, albo za min 1/6 HP. Czysta loteria.


Ostatnio edytowano 1 lut 2013, 22:09 przez Vences, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 21:54 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Po prawej widzę, że ciśniesz po PA, a na dole niedaleko Thick Skin, tam gdzie masz zakończenie na punkciku z dex?



Mialem IR'a ale zrezygnowalem z niego. Wiecej widze dobrego w Evade zamiast w armorze. Troche pczytalem wczoraj o tym i jednak wole zaufac temu, ze moge uniknac hita nizeli miec wysoki Armor. Do tego idac w AP zwieksza mi sie avoid.

Ten jeden dex tam mozna wziasc pewnie.


BB afer 1h :D

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 2 lut 2013, 01:31 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=hFoUeDZkp0s - Dat dmg .-.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2013, 01:34 
Cytuj  
Trochę pograłem.
Gra ma problemy z kodem sieciowym.
Ale jest najbardziej zajebistym h&s od czasów Diablosa. To nie jakiś kulawy klon - to godny następca, lepszy nawet.
Jest mrocznie, statuy mają penisy i sutki, a Solaris Temple ma najbardziej zajebiste moby w historii. Hełmy z fladrami to po prostu czysty pokaz niesamowitej inwencji.
Jedyne co mnie martwi, to że balans klas deko kuleje.Jedne mają łatwo (marauder) inne kulawo (duelist). Stat evasion jest niezbalansowany.Ale z drugiej strony - tyle opcji w dzrewku, warto i tak.
Imo najlepszy "klon"od czasów Diablo2. Grafa, muzyka, mechanika - wspaniała gra.
Kurde, zrobilem se witchke summonerkę/nekro i potem marudę na 2haxe/barba. Jak w diablosie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.