mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 11:32 
Cytuj  
@Kole0
Sam się zastanawiam nad hc po filmikach z krippem i kungenem. Z "normalnym" AH i takim community przecudnym na normalu ta gra by była w moim top 5 miodności.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 11:39 
Cytuj  
shp napisał(a):
@Kole0
Sam się zastanawiam nad hc po filmikach z krippem i kungenem. Z "normalnym" AH i takim community przecudnym na normalu ta gra by była w moim top 5 miodności.


No to za jakis czas bedzie jedyna opcja. To jest jakby gra w grze.
Jak upewnie sie, ze odbiegam od "molten" mobków to pewnie sie przerzuce ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 11:56 
Cytuj  
a kiedy pvp wychodzi? i z tego co was czytam to barb ssie? jaka klasa sie najlepiej farmi itemki i w miare jest dobra na pvp?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 11:56 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
w miare jest dobra na pvp?


A w jaki sposób stwierdzić, że postać jest dobra na pvp skoro pvp w grze nie istnieje?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 12:00 
Cytuj  
przez theorycraft poziomu noblowskiego :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 12:08 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Piszpan napisał(a):
w miare jest dobra na pvp?


A w jaki sposób stwierdzić, że postać jest dobra na pvp skoro pvp w grze nie istnieje?


duzo cc, single dps target, przezywalnosc, np. tak.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 12:14 
Cytuj  
Aha... ;D To gl&hf z theorcraftingiem który nie będzie miał nic wspólnego z rzeczywistością gdy Blizzard w końcu wyda patch PvP i zmieni grę szeregiem patchy. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 12:23 
Cytuj  
+ skille w pvp maja inaczej dzialac, moze czesc wylacza, wiec trudno teraz cokolwiek pisac, no ale pewnie wizard z dh beda wymiatac :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 12:34 
Cytuj  
Osobiscie nie polecam wybierania klas pod wzgledem, ktora ssie, a ktora nie. Tez zaczalem z tego powodu DH, ale wytrzymalem do 20+ levelu. Owszem jest milo, latwo i przyjemnie, ale w ogole nie ciagnelo mnie do gry, po prostu nie ten styl. Wrocilem jednak do barba, ktory wydawal mi sie prosty, ale to byla kwestia niskiego levelu. Pozniej doszly fajne skille i gra sie super. Pewnie, ze jest trudniej, ale dla mnie to akurat plus. Trzeba caly czas uprgadowac swoj gear, rozwijac sie, myslec nad buildem. No i feeling barba jest jedyny w swoim rodzaju (dla mnie przynajmniej). IMO jak znajdzie sie swoja klase to cala gra wydaje sie duzo lepsza dlatego warto grac tym co sie lubi niz tym co jest mocne/slabe. Musze wycofac kilka slow swojej poprzedniej krytyki. Mysle, ze swietlane msc i lata przed D3. Dojdzie RMAH, PvP, ktore bedzie wielka motywacja do rozwoju postaci, zmiany w itemach, affixach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 12:43 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Podstawowe pytanie - kiedy pojawi się PvP patch? Bo jeśli dopiero pod koniec roku to mają spokojnie czas na buffniecie legendary i poprawę itemizacji jako takiej. Pytanie też kiedy będą poprawki dla inferno właśnie.


O dacie wyjscia PvP nie wiadomo. Wilson mowil, ze fakt, ze wyjdzie przed koncem roku nie oznacza, ze pojawi sie np. w listopadzie. Osobiscie wczesniej jak sierpien to bym sie nie spodziewal, ale moze nas zaskocza... Do Inferno jakis balans ma juz wejsc w patchu 1.0.3 czyli w ciagu next 2 tygodni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 12:45 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
+ skille w pvp maja inaczej dzialac, moze czesc wylacza, wiec trudno teraz cokolwiek pisac, no ale pewnie wizard z dh beda wymiatac :D


Z tego pomyslu o inaczej dzialajcych skillach w PvP i PvE juz dawno zrezygnowali AFAIK. Ja bym powiedzial, ze na PvP beda dwie filozofie: max tankowie i max burst dps. W pierwszej roli dobrze sprawdzi sie Barb, a w drugiej DH.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 12:59 
Cytuj  
czy jakoś bardzo znerfili wiza?
52 lvl , rozpoczete Pieklo , 2,9k dmg, 20 k hp i z elitkami mam problem jak cholera- jak są 3 szt to gine po 3-4 razy
a czytałem , że czarodziejami przechodzi się gre masakrycznie łatwo

dodatkowo - zmniejszyli drop rate?
115 % MF, do tej pory prawie z każdej elitki leciał żółty itemik, potrafił tez taki wylecieć ze skrzynki, beczki itp, wczoraj pokonałem Diabli na koszu 2 razy - raz sam i raz w grupie i ani jednego żółtego ( przy okazji dodam , że legendary do tej pory nie widziałem , mimo MF bardzo wysokiego stale )

coś się dzieje niedobrego w tej grze...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 13:03 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
czy jakoś bardzo znerfili wiza?
52 lvl , rozpoczete Pieklo , 2,9k dmg, 20 k hp i z elitkami mam problem jak cholera- jak są 3 szt to gine po 3-4 razy
a czytałem , że czarodziejami przechodzi się gre masakrycznie łatwo


Na moj gust troche malo dmg. Ja moim WD na 55 lvl mam jakies ~8k bez buffka i jest w miare latwo (2 akt).
Tylko pack z shieldem i mocnym przypierdzielem sprawia problemy czasami ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 13:13 
Cytuj  
no z checia pogralbym np. barbem ale jak czytam te wasze posty jak to niezliwoscia jest przejscie brabem inferno plus jakies dziwactwa w stylu barb walacy toporkiem na odleglosc... a jak wd sie sprawuje jeszcze?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 13:18 
Cytuj  
Barb wcale taki zly nie jest, po prostu musisz stackowac all ressistance na czym sie da, jak nie masz farta do dropow to sam jak grac nie mialem czasu, a komp byl odpalony to trzymalem diabla w tle z wlaczonym ah i wyszukiwarka na -> 57-60lvl, armor, all ressistance 40, str 50+, vitality 50+, max price 40.000 i od czasu do czasu odswiezalem. Tak jeszcze przed wbiciem 60 mialem juz prawie kompletny gear, kwestia jeszcze zdobycia jakiejs konkretnej broni z life on hit i dajesz.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 13:23 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
a jak wd sie sprawuje jeszcze?


Jestem w 2 akcie piekla i jest ok.
Jednak wydaje konkretna kase na sprzet.
Z moim buildem, po buffie mam ~11k dmg, wiec nic nie stanowi problemu.
~20k hp, ale przezywalnosc przy mocnych elitach taka sobie. Czasami zdarza sie ze padam na hita - dwa, ale to zazwyczaj z mojej glupoty ;)
Ogolnie gra sie bardzo przyjemnie, juz nie moge sie doczekac jak sprawa bedzie wygladala na inferno.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 13:43 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Barb wcale taki zly nie jest, po prostu musisz stackowac all ressistance na czym sie da, jak nie masz farta do dropow to sam jak grac nie mialem czasu, a komp byl odpalony to trzymalem diabla w tle z wlaczonym ah i wyszukiwarka na -> 57-60lvl, armor, all ressistance 40, str 50+, vitality 50+, max price 40.000 i od czasu do czasu odswiezalem. Tak jeszcze przed wbiciem 60 mialem juz prawie kompletny gear, kwestia jeszcze zdobycia jakiejs konkretnej broni z life on hit i dajesz.


no dobra to teraz tak idzie z barba zrobic takiego pasywnego tanka w sensie w uj resistow i wiadomo z mniejszym dps, ogladalem jakies filmiki i wdze mase absorp absorp i hp mu raczej slabo spadalo czy jest tez jakas klasa ktora ma wieksza przezywalnosc?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 13:49 
Cytuj  
akt1 inferno gram barbem z 22k dps i 60k hp
ale na drugi akt to chyba nie wystarczy, na razie nawet nie próbowałem i farmie Rzeźnika :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 14:08 
Cytuj  
Ja farmie swoim barbem 57k hp 10k dps 7,5k armora resisty 190-260 w dualu act 1 i jest eazy strasznie, w act 2 doszedłem do "zaczarowanej skałki" :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2012, 14:20 
Cytuj  
właśnie się zastanawiam czy zbierac "all res" itemki, bo są w HUK drogie, a wiadomo ze i tak lepiej wyjdzie gear pod konkretny res i tu mozna by rozpisac zrodla elemental dmgu:
- ogien - stapianie (molten?), mozdzierz (eng?), butcher
- magic - lasery (da się omijac, więc chyba mozna odpuscic)
- poison - zielone kałuże nie robią chyba dużego dmgu (?) belial bije na zielono ale nie wiem czy to trucizna
- frost - imo niepotrzebna (tylko zamrazajace kulki)
- błyskawice - odbijanie obrazen na razie nie mam z tym problemow

szkoda ze nie ma info o śmierci jak w LOL kto, ile i jakich obrażeń ci zadał

jak myślicie, który elemental dmg najbardziej boli?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.