mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 10:55 
Cytuj  
Zrobilem sobie alta, czarodziejke i kurde nie dziwie sie, ze ta gra moze ludzi na poczatku odpychac.
Po przeskoku z mojego marudy 60 levelowego slamazarnosc gameplayu przeraza ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 11:00 
Cytuj  
@SvD / Vences - no to jest troche tak, ze z[url]alezy czym sie gra[/url], dla mnie docks to jedna z najlatwiejszych zonek do farmy. Zobacze jak sie bedzie tam chodzilo na merci. Na te stworki ziejące nie zwracam praktycznie uwagi.
Boje sie natomiast alchemistów ktorzy mogą mnie zasrać chmurką i tych pierdolników zagrzybiałych topielców blinkujących sie na mnie i odpalających discharge.

Co postać to inne weak spoty, poza zombie i szkieletami które sa slitasne i zyją (albo nie żyją raczej) tylko po to zeby zbić się w gromadke i oddać lewt ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 11:15 
Cytuj  
ja dalej w wiekszosci lokacji na hita max 2 ale musze powiedziec ze the ledge rzadzi :"D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 11:32 
Cytuj  
@Vences

Podejrzewam, że to nie tylko jest wina AMD, ale też tego, że NV ma więcej rynku, także część devsów priorytetyzuje NV i o kompatybilność z Radkami to na drugim miejscu się martwi. W każdym razie ja akurat Radka nie wykluczam, z NV też miałem problemy (z padaniem kart). Imo w naszym interesie jest aby Radki przetrwały i miały się dobrze, bo jak Nvidia została by sama / zdominowała mocniej rynek to się odbije niekorzystnie na wszystkich konsumentach.

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 11:35 
Cytuj  
Ledge jest super tylko niestety na merci jest 9 lvli nizej niz Docks wiec exp i dropy zalosne...
Ale wszystkie postaci jakie robię na każdym poziomie trudnosci asap od ledge i tam godzinka dwie farmy i mozna grac dalej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 11:37 
Cytuj  
A to ja wolałem zawsze rushować merveil i śmigać do fellshrine na dowolnym lvl ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 11:41 
Cytuj  
dla mmie wolne packi to zbawienie ;) Poki nie bede mial greater (lesser) multiple to bede szukal lokacji z ranged + slow :D


Ostatnio edytowano 7 lut 2013, 11:54 przez Deli, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 11:42 
Cytuj  
Deli napisał(a):
greater lesser

Co takiego?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 11:48 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Deli napisał(a):
greater lesser

Co takiego?



hahah napisalem z rozpedu ;)

o to mi chodzilo oczywiscie

http://en.pathofexilewiki.com/wiki/Grea ... rojectiles

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 12:42 
Cytuj  
A, to tez musze dorwac, nie wiem po ile chodzi. I blood rage, przyda sie wylevelowany jak bede mial juz CI.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 12:45 
Cytuj  
Parę dni temu Greater Projectiles było drogie. Dużo droższe niż LMP. Widziałem jak się ceny po parę GCP pojawiały za no-qualit , ostatnio mniej grałem bo mniej czasu i z wyłaczonym trade bo zaczął mnie spam wkurzać, to nie wiem czy się zmieniło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 14:02 
Cytuj  
Skonczylem w koncu Merci. Od Grieviusa juz latalem w party, mialem w dupie loot, chcialem to tylko skonczyc. Po zabiciu Piety poczulem sie jakby ktos odkrecil w koncu imadlo z moimi jajami w srodku... Troche kombinacji mobkow jest imho zbyt pojebanych (Rightous Fire, Arc), inne wymagaja w chuj skupienia (te strzelajace kolcami jak z AK-47), generalnie ja lubie gry, ktore daja wyzwanie, ale pare rzeczy jest troszke przegietych. Nie chce nawet myslec, jak to wyglada u postaci melee ^ ^

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 14:26 
Cytuj  
sula napisał(a):
Parę dni temu Greater Projectiles było drogie. Dużo droższe niż LMP. Widziałem jak się ceny po parę GCP pojawiały za no-qualit , ostatnio mniej grałem bo mniej czasu i z wyłaczonym trade bo zaczął mnie spam wkurzać, to nie wiem czy się zmieniło.

To dziwne ze LMP cokolwiek kosztuje jeszcze, to mozna ufarmic w 20min robiac nowa postać ->kill merveil -> kill weaveer.
Z drugiej strony LMP jest czesto uzywane, a GMP raczej nie (do mojego builda wyjatkowo jest wymagane)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 14:39 
Cytuj  
Nie wiem jak teraz, jako, że coraz więcej ludzi ma coraz wyższy level to ceny się muszą zmieniać pewnie 0 to info bardziej z weekendu, sam kupowałem wtedy to chyba 1 chaos płaciłem, a byli tacy co chcieli więcej. (za LMP). Ja np. wtedy nawet nie sprawdziłem czy jako wczesna nagroda to jest. GMP fakt jest rzadziej chyba używane, ale ciężej zdobyć, nie wiem czy jako jakiś reward jest, a dropa to jeszcze nie widziałem (zgaduje, że częściej dropi na 50-60 +)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 lut 2013, 14:43 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nie chce nawet myslec, jak to wyglada u postaci melee ^ ^


Nie ma tragedii. Z aktywnymi Endurance Chargami mam ponad 70% redukcji dmg; jak odpale Granite Flask to 90. Ginę raczej tylko przez to, że mam te cholerne dropy fpsów.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2013, 07:25 
Cytuj  
Patch 10.0G -> Patch notsy tutaj: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/114555
Cytuj:
Players are no longer attackable by monsters when changing areas.

;)

post Chrisa o zmianach: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/114858
Cytuj:
There are also two things we remembered about recently that it turns out many advanced players don't know! They've been in the game for ages, but they were undocumented. The first is that you can hold alt (or whatever highlight key) while hovering an item in the trade screen to see its item level. The other is that you can hover over an item with the mouse cursor and press Ctrl+C to copy its properties into your clipboard.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2013, 08:40 
Cytuj  
Cytuj:
Version 0.10.0ggg


Eheheheh ;]

Cytuj:
Modified the Crossroads/Fellshrine area transition to prevent unfair hardcore deaths.

A tam to rzeczywiscie pamietam, ze przy loadowaniu coś atakowalo, bo czesto mialem nagle jednego zombiaka mniej.

Lol! cosmetic itamz. To serducho. Ciekawe jak na łuku wygląda.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2013, 10:43 
Cytuj  
Praltycznie 100$ za biegajace obok Ciebie i swiecace na niebiesko gowno. Ktore dodatkowo jest "on sale". ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2013, 11:45 
Cytuj  
Widocznie ludzie chcą biegające gowno i chca za nie tyle zaplacic. Niech mają zatem.
Gdyby byl jakis fajny pet ktory mi się mega podoba, tez bym kupil - akurat te ktore sa do mnie nie przemawiaja.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2013, 14:05 
Cytuj  
Lepiej, żeby sprzedawali takie "świecące gówna" niż najlepsze itemy w grze. Skoro ludzie kupują, to dobrze, niech sobie zarobią. Będą mieli większą motywację do dalszego rozwijania gry.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.