mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 8 lut 2013, 14:33 
Cytuj  
Cytuj:
Players are no longer attackable by monsters when changing areas.


Rychło w czas - szkoda, że nie tydzień temu to może moje 2 postacie żyły by do dzisiaj :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2013, 22:03 
Cytuj  
mam powoli watpliwosci co do swego builda i wogole :) merciless akt3 juz po prostu nie da sie wesolo wbiegac w lokacje tylko sie przebijam z pokoju do pokoju, heh masakra. a bez chaos immuna to wogole schodzi sie jak mientka bulka. do tego disconnecty nie pomagaja;/ skonczyl ktos akt 3 na merciless? ja w sumie padlem dopiero raz i to przez zagapienie sie ale ogolnie zaczyna to przypominac zrecznosciowke arkadowa...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2013, 22:17 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
skonczyl ktos akt 3 na merciless?


Tak, ale fakt, jest ciężko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2013, 22:47 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
mam powoli watpliwosci co do swego builda i wogole :) merciless akt3 juz po prostu nie da sie wesolo wbiegac w lokacje tylko sie przebijam z pokoju do pokoju, heh masakra. a bez chaos immuna to wogole schodzi sie jak mientka bulka. do tego disconnecty nie pomagaja;/ skonczyl ktos akt 3 na merciless? ja w sumie padlem dopiero raz i to przez zagapienie sie ale ogolnie zaczyna to przypominac zrecznosciowke arkadowa...


raggnarok napisał(a):
Skonczylem w koncu Merci. Od Grieviusa juz latalem w party, mialem w dupie loot, chcialem to tylko skonczyc. Po zabiciu Piety poczulem sie jakby ktos odkrecil w koncu imadlo z moimi jajami w srodku... Troche kombinacji mobkow jest imho zbyt pojebanych (Rightous Fire, Arc), inne wymagaja w chuj skupienia (te strzelajace kolcami jak z AK-47), generalnie ja lubie gry, ktore daja wyzwanie, ale pare rzeczy jest troszke przegietych. Nie chce nawet myslec, jak to wyglada u postaci melee ^ ^


:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2013, 23:55 
Cytuj  
no ja caly czas jade solo moze faktycznie nie bawic sie i w party zrobic. w sumie bym juz skonczyl ale przed piety oczywiscie unexpected error ocured i chuj ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 00:40 
Cytuj  
Mi troche na te errory pomoglo dodanie --softwareaudio do skrotu gry.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 01:20 
Cytuj  
Na crashe w ZNACZNYM stopniu pomaga ustawienie tekstur na medium. Na high miałem crashe co kilka mapek, na medium 1 crash na kilka dni.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 01:23 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Piszpan napisał(a):
skonczyl ktos akt 3 na merciless?


Tak, ale fakt, jest ciężko.


Przed chwila skonczyłem :) ogólnie 3 act jest nierówny, czasami są trudne lokacje(te kilka pierwszych), czasami łatwe(doki, świątynie), ale domyślam się że to od builda zależy. Ja przeszedłem z podejściem "dingnołem to jade" i tak właściwie to tylko 1 level zrobiłem bo ciągle ginołem:) ale mapke znalazłem(chujową) i gra skończona.

@Pytanie: jak to jest z tymi mapami?
1. gdzie one wypadają najczęściej, znalazłem jedną pod koniec gry, ale nie ma żadnych cech...
2. mapy są jednorazowego użytku?
3. czy jak upgraduje zwykłą mape to dostanie jakieś staty?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 01:55 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
@Pytanie: jak to jest z tymi mapami?
1. gdzie one wypadają najczęściej, znalazłem jedną pod koniec gry, ale nie ma żadnych cech...
2. mapy są jednorazowego użytku?
3. czy jak upgraduje zwykłą mape to dostanie jakieś staty?


1. farmując exp w dokach wypadły mi 3, jedna podczas normalnej gry, 5 podczas robienia 3 map dzisiaj, w mapach mapy wypadają najczęściej :D
2. tak, jak spawnujesz mapę to otwiera się 6 portali, możesz solo do zony wejść lub wyjść 6 razy aby sprzedać sprzęt czy cokolwiek albo jak w full party to każdy tylko raz (trochę to bez sensu skoro w party więcej stuffu leci).
3. ulepszanie chiselem zwiększa quantity do chyba 20% na białej a potem można zrobić niebieską czy żółtą i w zależności od modów wskakuje dodatkowe quantity.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 02:05 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Bahamut napisał(a):
@Pytanie: jak to jest z tymi mapami?
1. gdzie one wypadają najczęściej, znalazłem jedną pod koniec gry, ale nie ma żadnych cech...
2. mapy są jednorazowego użytku?
3. czy jak upgraduje zwykłą mape to dostanie jakieś staty?


1. farmując exp w dokach wypadły mi 3, jedna podczas normalnej gry, 5 podczas robienia 3 map dzisiaj, w mapach mapy wypadają najczęściej :D
2. tak, jak spawnujesz mapę to otwiera się 6 portali, możesz solo do zony wejść lub wyjść 6 razy aby sprzedać sprzęt czy cokolwiek albo jak w full party to każdy tylko raz (trochę to bez sensu skoro w party więcej stuffu leci).
3. ulepszanie chiselem zwiększa quantity do chyba 20% na białej a potem można zrobić niebieską czy żółtą i w zależności od modów wskakuje dodatkowe quantity.


No pieknie bo ja mam 65 lvl i jedna znalazlem... Generalnie to się wkurzyłem na te mapy, bo wladowalem w jedna 6 chaosow zeby wyciagnac jakies fajne staty a na koniec wziolem jakas gdzie sie gra z Warlords Mark wiec musialbym ja zrobic mając jakies -50% do cast speed i movement.... oczywiscie zrobilem alt+f4....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 16:03 
Cytuj  
1. Mapy można robić dopiero po skonczeniu 3 aktu merci?
2. Przy robieniu mapy jak bedzie crash/dc to mozna kontynuowac jak jeszcze portale zostaly?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 18:13 
Cytuj  
wczoraj probowalem skonczyc akt 3 na merciless:

1 podejscie w party (masakra) na koniec padl piety a ja w miescie sie spawnowalem;./
2 podejscie solo prawie na luzie jak piety miala milimetr hp crash i poszedlem spac.


jesli mam non stop 60+ fps zmienjszenie tekstur pomoze cos na crashe?

ogolnie to jeszcze moge doradzic sumonerom fire trapa na piety, ma wyjebany dps (u mnie 1k+ przy wybuchu plus dota) no i co wazne nie spamujesz rzucasz totem 3 pulapki i speirdalasz nie musisz spamowac a dps potezny.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 18:26 
Cytuj  
Trapy to podstawa;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 18:48 
Cytuj  
Cytuj:
jesli mam non stop 60+ fps zmienjszenie tekstur pomoze cos na crashe?


Tak.
Tak jak wspomniałem, ustawienie tej opcji praktycznie eliminuje crashe. Wyczytałem też, że te wszystkie memory leaki dotykają tylko 32 bit OSy i już nad tym pracują.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 18:56 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Cytuj:
jesli mam non stop 60+ fps zmienjszenie tekstur pomoze cos na crashe?


Tak.
Tak jak wspomniałem, ustawienie tej opcji praktycznie eliminuje crashe. Wyczytałem też, że te wszystkie memory leaki dotykają tylko 32 bit OSy i już nad tym pracują.


nie znam sie za bardzo ale 16 gb ramu i win7 64 bitowy ma cos wpsolnego z memory leakami?:)

tomu nie uzywam trapow bo za wolne i za slaby zasieg maja ale na piety akurat dobre.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 19:03 
Cytuj  
Oczywiście. Programiści z GGG walnęli gdzieś gafę w kodzie i teraz muszą ją odnaleźć i poprawić.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wyciek_pami%C4%99ci

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 19:24 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
tomu nie uzywam trapow bo za wolne i za slaby zasieg maja ale na piety akurat dobre.


A mi sie przydaja na elitki/bossy, bo po 5 chargach jak juz wszystko zdechnie musze dac im 1sec na wybuch, to w tym czasie rzucam trapa i od nowa nabijam combo ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 22:38 
Cytuj  
Dzis w jakims random party na merci Vaal sie popsul i tylko robil animacje obrywania nic wiecej (moze ktos stun-lockowal, nie wiem)

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 23:02 
Cytuj  
Damn! Teraz to albo problem z zalogowaniem się, albo failed to connect instance:/

Nevermind, już jest ok.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2013, 23:50 
Cytuj  
Całe 60+ leveli poluje na chaina, wypadł w party i jakiś ninja zajebał... :evil:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.