mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 17:01 
Cytuj  
szanse mają się po patchu rozkładać tak:

szansa na item lvl 63

I akt - 2%
II akt - 4%
III i IV akt 8%


http://eu.battle.net/d3/pl/blog/5055288 ... _2012#blog

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 17:16 
Cytuj  
had_ol napisał(a):
szanse mają się po patchu rozkładać tak:

szansa na item lvl 63

I akt - 2%
II akt - 4%
III i IV akt 8%


http://eu.battle.net/d3/pl/blog/5055288 ... _2012#blog


Czyli tylko 4-krotna różnica, przy zalozeniu, ze w A1 tych packów zabija sie duzo więcej w takim czasie, z duzo większym MF (bedac efektywnym), moze sie gra sie sprowadzic do butcherrunów z nabiciem wczesniejszych 5NV w kryptach.
Liczac po kilkanaście rare na taki run jest ok, chociaz lootbreaker moze byc lepszy z high MF.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 17:59 
Cytuj  
Czyli jednym słowem jak narazie, dopóki nie ma patcha, farmić akt 1 inferno i zbierać siano na lepszy stuff, co by dawać radę w akt 2?


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 18:04 
Cytuj  
Jest gdzieś lista maksymalnych MF/GF na item?
Ciężko mi znaleźć sensowny setup w sensownej cenie tak, aby przekroczył 180 MF :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 19:02 
Cytuj  
Cytuj:
szansa na item lvl 63

I akt - 2%
II akt - 4%
III i IV akt 8%


Ktoś ma jakieś info jak wygląda to teraz? Bo co do tego, ze w 1A nie dropi nic ilvl61+ nie ma watpliwosci, ale jestem ciekawe jak rozklada sie roznica miedzy A2/A3.

Pzdr

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 19:16 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Czyli tylko 4-krotna różnica, przy zalozeniu, ze w A1 tych packów zabija sie duzo więcej w takim czasie, z duzo większym MF (bedac efektywnym), moze sie gra sie sprowadzic do butcherrunów z nabiciem wczesniejszych 5NV w kryptach.
Liczac po kilkanaście rare na taki run jest ok, chociaz lootbreaker moze byc lepszy z high MF.


Ale po patchu 1.0.3 boss z 5 nv będzie miał już tylko jeden gwarantowany rare tak jak każdy pack champ/elite który zabijesz z 5 nv więc spokojnie będzie można sobie po prostu czyścić lokacje z elitkami/champami.

@Up

Cytuj:
Obecnie gra jest skonstruowana tak, że w akcie I wypadają przedmioty z ilvl 61 lub niższym, w akcie II — z ilvl 62 lub niższym, a w akcie III i IV — z ilvl 63 lub niższym.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 62
Dołączył(a): 6.06.2012
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 22:45 
Cytuj  
Dodatkowo po patchu rare/champ packi dawają 1 pewnego raja więcej zawsze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 22:49 
Cytuj  
Fumador napisał(a):
Dodatkowo po patchu rare/champ packi dawają 1 pewnego raja więcej zawsze.


mi dzis z packi z buffem i w sumie z 200% mf nie dawaly rare ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 23:05 
Cytuj  
w ktorymś tam fixie nerfneli mf, ze nie dziala na mini-bossy z fioletowym name - mam racje? to dziala na wszystkie czy tylko te co byly exploitowane ? typu zk, mahda, ghosty z a4 itd. ? np. na jeża dziala mf ? lub inne tego typu stwory ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 23:56 
Cytuj  
exodus napisał(a):


ktostam na netwars.pl napisał(a):
ja przebije.
Można było cancelować aukcje. I teraz obczaj to:
2 osoby, osoba A wystawia przedmiot na AH, osoba B kupuje, osoba A odbiera kase, osoba B cofa zegar systemowy przed sfinalizowaniem tranzakcji, odzyskuje kase, rinse and repeat...

GG blizzard. Znajomi zrobili tak 3 miliardy golda, zanim poszedł hotfix :). Have fun guys, kiedy RMAH wyjdzie.


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 00:00 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):

ja przebije.
Można było cancelować aukcje. I teraz obczaj to:
2 osoby, osoba A wystawia przedmiot na AH, osoba B kupuje, osoba A odbiera kase, osoba B cofa zegar systemowy przed sfinalizowaniem tranzakcji, odzyskuje kase, rinse and repeat...

GG blizzard. Znajomi zrobili tak 3 miliardy golda, zanim poszedł hotfix :). Have fun guys, kiedy RMAH wyjdzie.


Ktoś to potwierdzi? Ciężko uwierzyć, ale jeżeli to prawda, to jest to największy przykład niekompetencji devsów o jakim kiedykolwiek słyszałem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 00:06 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Fumador napisał(a):
Dodatkowo po patchu rare/champ packi dawają 1 pewnego raja więcej zawsze.


mi dzis z packi z buffem i w sumie z 200% mf nie dawaly rare ;/


Jemu chodzilo o patch 1.0.3 :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 62
Dołączył(a): 6.06.2012
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 10:06 
Cytuj  
A ja się wkurwiłem na tego nerfa golda z krypt. Co prawda nudne to było ale byłem w stanie wyfarmić chociaż 500k jak mi się chciało. Tylko pewnie boterzy tam latali 24h i dlatego nerf poszedł :/...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 10:10 
Cytuj  
Z tego co mozna znalezc w internecie wcale nie trzeba latac do krypt aby kase farmowac.
Wystarczy od skrytki do vendora >.> zenada jakas...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 10:18 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Z tego co mozna znalezc w internecie wcale nie trzeba latac do krypt aby kase farmowac.
Wystarczy od skrytki do vendora >.> zenada jakas...

Ta, ludzie sobie sami pisza proste macra w autoicie. Login, click, click, click 3 razy (pewnie z pixel search), loot, logout. Gold fing gear i kasa leci w nocy.

Blizz moglby to wszystko zbanowac w 1 dzien.
Jakoś tez autowrzucanie na global chat ktory nie sluzy nikomu poza spamerom ciezko nazwac przypadkiem ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 11:07 
Cytuj  
No niestety, jak szybko sie za to nie wezma to niedlugo za sprzet trzeba bedzie placic w dziesiatkach milionow.
Albo mi sie wydaje albo w ostatnim tygodniu wszystko poszlo do gory tak z x10.
Itemki ktore kupowalem po 100-200k teraz sa na poziomie 2-3m. Bron ktora kupilem 2 tygodnie temu za 30k sprzedalem wczoraj za 500k. 10 minut po wrzuceniu na AH.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 62
Dołączył(a): 6.06.2012
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 11:11 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Z tego co mozna znalezc w internecie wcale nie trzeba latac do krypt aby kase farmowac.
Wystarczy od skrytki do vendora >.> zenada jakas...



Jestem ciekaw jak to niby od skrytki do vendora ma się zarabiać na itemach po 300golda :roll:

Znowu jakiś przekręt ale cancelowanie aukcji na AH? Pewnie i tak to hotfixneli.


Update:

Chyba, że chodzi Ci o ten smieszny przypadek w ACT III, gdzie koło vendora wypada ci 20golda z takiego małego gówna :P??

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 11:19 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Albo mi sie wydaje albo w ostatnim tygodniu wszystko poszlo do gory tak z x10.

Tia, teraz sie zastanawiam dlaczego trzymalem srodki w goldzie zamiast 2 tygodnie temu nakupic legendarów sobie ;]

Sam jestem ciekawy jak to sie skonczy, wiadomo tylko ze nie ma co golda zbierac, tylko polowac na jeden dobry item, sprzedac go i potem obrócic goldem kilka razy na AH. I gotowe.


@Fuma, kolo vendora w A3/4 jest skrzyneczka z goldem, i to nie taka mala ilosć, jak sie to robi 5 razy na minute na inferno z gearem +gold.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 11:38 
Cytuj  
Fumador napisał(a):
Chyba, że chodzi Ci o ten smieszny przypadek w ACT III, gdzie koło vendora wypada ci 20golda z takiego małego gówna :P??

Nie, to nie to. Z reszta - taka sama skrzyneczka jest w akt I kolo kowala. Chodzi o sprzedawanie sprzetu ze swojego stasha vendorowi. Nie wiem czy u nas to dziala, ale na azjatyckich serwera jest chyba cos nie tak w integracji systemow, bo dynamicznie aktualizowana jest ilosc golda na postaci ale juz stan stasha nie jest. Koreanczycy to exploituje na potege, a z jakims ladnym skryptem, mozna zostawic gre na noc i obudzic sie z paroma milionami.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 11:46 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
No niestety, jak szybko sie za to nie wezma to niedlugo za sprzet trzeba bedzie placic w dziesiatkach milionow.
Albo mi sie wydaje albo w ostatnim tygodniu wszystko poszlo do gory tak z x10.
Itemki ktore kupowalem po 100-200k teraz sa na poziomie 2-3m. Bron ktora kupilem 2 tygodnie temu za 30k sprzedalem wczoraj za 500k. 10 minut po wrzuceniu na AH.

Będzie jak w WoW-ie. Tylko inflacja będzie większa i będzie rosła szybciej.

Im prostszy w założeniach loot system i itemizacja oraz im bardziej scentralizowany handel tym szybciej inflacja rośnie. Tym bardziej, że ilość pieniądza "w systemie" rośnie lawinowo i tego się zatrzymać nie da.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.