mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 20:14 
Cytuj  
Havok napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Alda to nie pizda, pogra for fun - jak jakies 95% graczy w tej grze. Nie widze problemu.

Że jak? W tą grę nie da się grać bez itemshopa :). For funu to co najwyżej zrobi uninstall po tym jak zacznie grac na hell :) o jakimś inferno nawet nie ma co wspominać. Jak jeszcze zwiększą koszt naprawy itemów to będzie mógł żebrać na forum o golda :p


Placzka jakas jestes. Moze sie zdziwisz, ale da sie grac bez AH, sprobuj, moze przestaniesz pierdolic farmazony. Grajac bez AH gra sie nawet przynajmniej bo D3 stanowi wtedy jakies wyzwanie, przynajmniej do momentu dojscia Inferno, ale na szczescie ten problem zostanie rozwiazany w 1.0.3. Wiec nie pierdol glupot, k thx.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 20:44 
Cytuj  
Pierwszy itemek sprzedany po 5 minutach ;]
Obrazek


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 20:48 
Cytuj  
zawsze chcialem miec taki Karapaks.

a tak na serio to co sprzedales :P?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 20:50 
Cytuj  
czescik z 60all ress, 63 str i 3 socketami


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 20:53 
Cytuj  
to tak przy okazji zapytam:
od ilu resist all opłaca się już wystawiac na AH ? , a do ilu to śmieć?

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 21:09 
Cytuj  
Jeśli itemek ma:

str/dex+vit+allress~40 można zobaczyć jakie są ceny.
str/dex+vit+random/physical ress+allress~40 to można już sobie liczyć dość słono.

Tak jak te naramy co mi wypadły parę stron temu, jutro planuje wystawić za ok 80-100e.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 21:10 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Że jak? W tą grę nie da się grać bez itemshopa :). For funu to co najwyżej zrobi uninstall po tym jak zacznie grac na hell :) o jakimś inferno nawet nie ma co wspominać. Jak jeszcze zwiększą koszt naprawy itemów to będzie mógł żebrać na forum o golda :p


Z przerażeniem czytam posty tego typu. Nie wiem co się z wami porobiło i kto lub co za to odpowiada ale mam wrażenie, że zupełnie zatraciliście pojęcie o tym czym jest gra i do czego ma służyć. To nie są wyścigi, w których stawką jest życie. Pogoń za byciem "naj" w grze gorszy niż wyścig szczurów pracowników wielkich korporacji. Jakaś totalna masakra.

Na przykładzie swoim i paru znajomych widzę, że świetnie idzie bawić się grając bez jakichkolwiek zakupów, bazując wyłącznie na szczęściu własnym. Od premiery Diablo 3 ani razu nie zajrzałem do domów aukcyjnych i dalej nie zamierzam. Uważam, że kupowanie czegokolwiek tam to psucie sobie zabawy. Sprzedawać również nie zamierzam bo nie muszę, mam pracę i mi wystarcza. Nie ogarniam takich ludzi i tego typu wypowiedzi jak wyżej cytowana, po prostu - "strange radiation from outer space".. :o


_________________
For the pony!

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 21:32 
Cytuj  
Obrazek

Hihih fajne staty ma ;p

Pytanie life on hit daje coś wizzowi czy raczej patrzeć tylko po dps/int/IAS ?


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 21:42 
Cytuj  
@yab: liczac tylko na dropy to skonczylem mnichem hell w 1 act na 55lvl i nie jestem wstanie nic praktycznie zabic, kupowac gearu tak jak ty nie mam zamiaru, no ale jak cos konkretnego dropnie to czemu by nie opchnac


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 21:57 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Placzka jakas jestes. Moze sie zdziwisz, ale da sie grac bez AH, sprobuj, moze przestaniesz pierdolic farmazony. Grajac bez AH gra sie nawet przynajmniej bo D3 stanowi wtedy jakies wyzwanie, przynajmniej do momentu dojscia Inferno, ale na szczescie ten problem zostanie rozwiazany w 1.0.3. Wiec nie pierdol glupot, k thx.

Ta pierdolę. Grałem do nightmare, po czym doszedłem do wniosku że szkoda sensu męczyć się z crapem, który udało mi się znaleźć podczas gry. Grę w party odpuściłem sobie w okolicy hell gdy padałem po jednym strzale bo nie bawią mnie takie wyzwania. Obecnie mając mf na poziomie może 30 (nie mam czasu na farmę więc nie bardzo mam kasę na zakupy jakiegoś dobrego sprzętu) w 95% z mobów wylatuje jakiś niebieski shit po który nie warto się schylać. Przez całą grę na hell nie udało mi się znaleźć lepszej broni niż ta, którą kupiłem na AH a nie jest to jakieś cudo bo może 270 dmg. Tak więc kij ci w oko, k thx.
yabaddi napisał(a):
(...)
Z przerażeniem czytam posty tego typu. Nie wiem co się z wami porobiło i kto lub co za to odpowiada ale mam wrażenie, że zupełnie zatraciliście pojęcie o tym czym jest gra i do czego ma służyć. To nie są wyścigi, w których stawką jest życie. Pogoń za byciem "naj" w grze gorszy niż wyścig szczurów pracowników wielkich korporacji. Jakaś totalna masakra.

To czemu cały czas spuszczacie się nad tym, kto co znalazł a teraz kto co sprzedał na AH?
Pisałeś, że nie korzystasz z AH, spox. Ja też nie mam jakichś ambicji żeby być pro selerem na AH, ale jeśli z gry lecą itemy z którymi trzeba się męczyć to w pewnym momencie robi się to irytujące. Sam fakt, że coś sensownego dropnie dopiero w 3/4 akcie inferno jakoś dziwnie nastawia do tej gry.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 22:15 
Cytuj  
Havok napisał(a):
To czemu cały czas spuszczacie się nad tym, kto co znalazł a teraz kto co sprzedał na AH?
Pisałeś, że nie korzystasz z AH, spox. Ja też nie mam jakichś ambicji żeby być pro selerem na AH, ale jeśli z gry lecą itemy z którymi trzeba się męczyć to w pewnym momencie robi się to irytujące. Sam fakt, że coś sensownego dropnie dopiero w 3/4 akcie inferno jakoś dziwnie nastawia do tej gry.

No skoro gra ma taki system lootu i itemizacji, że gra bez AH jest chujowa, męcząca i ogólnie 'popychająca' w kierunku tego AH / RMAH to imho jest to dowód, że gra jest chujowa-bo nie zrobiona po to aby w nią grać i mieć z tej gry przyjemność co powinno być nadżędnym celem gry, ale po to aby korzystać z RMAH i nabijać kabzę Blizzowi.

To powód aby grą pierdolnąć w kąt czy tam sprzedać, a nie aby AH odpalić.


Ostatnio edytowano 15 cze 2012, 22:17 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 22:16 
Cytuj  
Havok napisał(a):
być pro selerem


Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 22:23 
Cytuj  
LOL

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 22:31 
Cytuj  
sula napisał(a):
No skoro gra ma taki system lootu i itemizacji, że gra bez AH jest chujowa, męcząca i ogólnie 'popychająca' w kierunku tego AH / RMAH to imho jest to dowód, że gra jest chujowa-bo nie zrobiona po to aby w nią grać i mieć z tej gry przyjemność co powinno być nadżędnym celem gry, ale po to aby korzystać z RMAH i nabijać kabzę Blizzowi.

To powód aby grą pierdolnąć w kąt czy tam sprzedać, a nie aby AH odpalić.

Na RMAH to mogę co najwyżej coś sprzedać, nie upadłem jeszcze na głowę, żeby kupować ;). Co do samej gry to obecnie nie bardzo jest w co grać. Chociaż zamiast można poczytać jakąś książkę czy coś :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 23:03 
Cytuj  
jest za duzo gier by grac ;p

myslicie, ze chinole zaleja RMAH i warte beda tylko cos itemy ktore wymagaja 2 dni farmy non stop? ;d


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 23:08 
Cytuj  
Tak, dla tego sprzedawaj teraz jeśli masz okazję ;)

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 23:08 
Cytuj  
co rozumiesz przez 'chinole'? bo ja przez to okreslenie rozumiem botera grach online i w tym wypadku nie widze jak ma on zalac rynek skoro sprzet farmi sie zabijajac rare packi, ktorych nie da sie przejsc na bocie, a nawet chest/goblin spoty maja w 99% przypadkach moby wkolo.

jesli natomiast przez 'chinola' rozumiesz kolesia dla ktorego gra w d3 jest praca i.e poprostu farmi boss runy w celu wydropienia dobrych itemow to co w tym zlego? gra wiecej to niech i zarabia na tym wiecej.

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 23:20 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
jest za duzo gier by grac ;p

myslicie, ze chinole zaleja RMAH i warte beda tylko cos itemy ktore wymagaja 2 dni farmy non stop? ;d


taka sytuacja pozbawila by wiele "chinskich" rodzin srodkow do zycia, zdominuja napewno RMAH, ale teraz ewoluja na kolejny szczebelek, tu nie pojawi sie nam taki wzrost inflacji jak na tradycyjnym gold AH, beda sprzedawac po "przystepnych" cenach - bo lepeiej sprzedac 2 itemy "warte" 50E w 3h w cenie 35E, niz czekac az ktos je powiedzmy po 12h kupi za 50E i blokowac sobie uboga ilosc slotow na AH, przy tak duzym "wydobyciu" jakie maja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 23:23 
Cytuj  
jedno i drugie... a koles co siedzi 24/7 i farmi to chinczyk, a nie czlowiek a nie, ze gra wiecej ;p


_________________
.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 23:53 
Cytuj  
tldr:
chinczyk - osoba spedzajaca 8h przed ekranem grajac w gre jako forma pracy, a potem spedzajaca kolejne 6h przed ekranem grajac for fun.
europejczyk - osoba spedzajaca 8h przed ekranem robiac 'wazne rzeczy', a potem spedzajaca kolejne 6h przed ekranem grajac for fun.

:D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.