mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 21:04 
Cytuj  
Tak gadasz jakbys zmienial skille/buildy co 10minut, a fakty beda takie, ze kazdy z nas znajdzie sobie pewnie kilka buildow, ktore mu odpowiadaja i bedzie sie ich trzymal.
Na poczatku bedzie w chuj eksperymentowania, bo skilli jest przeciez mnostwo i imho to bedzie naprawde dobra zabawa, caly proces ukladania sobie buildu, ktory nam pasuje, szczegolnie, ze D3 ma sie opierac nie na farmowaniu bossow ze statyczna liczba umiejetnosci, ktore poznamy na pamiec po 2 runach, ale na biciu championow/elitek z randomowymi wlasciwosciami. Zreszta, mi zreszta juz w becie wiecej funu sprawialy walki z elitkami i ich minionami niz z Szkieletorem.
Anyway, trzeba poczekac i ocenic po zagraniu czy Blizz trafil w sedno czy w plot, a moze gdzies po srodku :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 21:27 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
To co sie sprawdzilo w gzre z szybkim levelowaniem i w grze nie gearbased nie koniecznie sie sprawdza w HNS iniside.

GW1 to wrecz przeciwienstwo filozofii HnS.


Najwiekszy bol tego systemu jest taki ze nie masz poczucia ze postac sie rozwija a co najwazniejsze niemasz poczucia ze to TY i twoje decyzje wplywacie na to jak ta postac bedzie wygladalo docelowo. A to jest jedna z "kwintesencji" HnS.

I tyle. System nie tyle jest chujowy co nie pasuje do gry.


W twoim ulubionym PoE system skilli jest tak samo elastyczny jak w D3, mozesz je zmieniac jak chcesz, kiedy chcesz, bez zadnych konsekwencji, ba, powiedzialbym, ze jest nawet bardziej elastyczny. Naprawde, system skill trees jest juz mocno przestarzaly, moze ktos kiedys wymysli znowu jak zrobic go atrakcyjnym, ale nie bez powodu i PoE, i D3 z niego zrezygnowaly. Zaleta PoE jest oczywiscie passive tree, ktore dodaje troche opcji budowy postaci, ale:
A) jest w nim pelno zapychaczy +10str/dex/int i tego typu nudnych nodow
B) bedzie na 100% mozliwosc jego resetu (chociazby w sklepiku)
Ja mam dueliste na 27lvl i jakos specjalnie nie czuje sie do niego przywiazany :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 21:42 
Cytuj  
Ohhh przestan prosze. Nie bedziemy porownywac warcabow z szachami.

I jestem naprawde powazny w tym momencie. Na serio..... nie ma o czym dyskutowac.

A 3/4 tego co napisales to nieprawda - serio pograj wiecej niz te 20 lvli, pobaw sie na serio tymi skillami i gemami to zobaczysz jak "nie ma konsekwencji" i jak musisz dostosowac passive tree do skilli bo inaczej gleba, sprobuj zrobic ten full respec, sproboj ulozyc builda, poczytaj co bedzie w sklepiku a co nie. Potem EWENTUALNIE mozemy pogadac.

Przede wszystkim od czego powinienes zaczac to to ze w PoE BUDUJE sie postac od zera wlasnym pomyslem i masz REALNY WPLYW na kazdy, najdrobniejszy szczegol jej kreacji. Do tego nie masz na kadej postaci tego samego co inne postacie i nie masz na kazdej postaci dostepu do "wszystkiego". I to jest podstawowa roznica.

No i ja nigdy nie napisalem ze system skilli w D3 jest elestyczny. Naposalem ze nie daje poczucia customizacji i budowy postaci.

Zadam ci tez pytanie (moze roball nie usunie tych postow - oby).. podobal ci sie system "rozwoju" postaci w Dungeon Siege 3? Bo w D3 jest wlasciwie identyczny atm. Ile ma wspolnego DS3 z cala seria i prawdziwiym HnS to pozostawie do oceny tobie. Dla mnie taki system nie nadaje sie do HnS i koniec. Bo jest zbyt prostacki i nie masz kontroli nad zadnym aspektem budowy postaci. A przez to sie "zzywasz" z postacia w HnS - no bo chyba nie przez fabule jak w jakims Tormencie (LOL)?


Pozatym no offense ale runestony w D3 sa dosc rozczarowujace (wiekszosc). Zreszta podobnie jest w PoE. Znaczna wiekszosc to kosmetyka, choc maja w zanadrzu jeszcze pare fajnych do dodania.

Takw wiec nie przecenialbym zajebistosci i rewolucyjnosci systemu gdzie najwieksza decyzja bedzie wybor koloru particle effect, czyli wybor zywiolu obrazen i to czy skill bedzie stunowal czy zatruwal.
Bo wcale taki wielki wybor to nie jest - w PoE moge podjac 5 takich wyborow na kazdy jeden skil i dowolnie je polaczyc lub nie. I tbh moglo by to byc jeszcze badziej rozbudowane. Bo wcale to az taka fizyka kwantowa nie jest - ba!... D3 z JEDNA modyfikacja na skill wyglada wrecz smiesznie. Dlatego tez smieszne jest ze niektorzy zachowuja sie akby ten system mial zabijac superkomputery - BZDURA.
Min dlatego zreszta (ilosc modyfikacji skilli) system z D3 jest dziecinnie prosty przy tym z PoE. Matematyki nie oszukasz

PS. ASEKURACYJNIE postne to tez we flames choc roball podobno dal sobie siana z "moderacja".


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:15 
Cytuj  
Co z ta gildia? Mozna juz komus zrobic loda za access na forum?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:17 
Cytuj  
jednym slowem siedzisz we excelu miesiac, zeby pograc 2 dni w poe.
dla kazdego cos dobrego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:37 
Cytuj  
1000 kulek z pasywami i pierdy modyfikatów nie czynią z PoE zajebistego H&S. Combat z dupy, lokacje z dupy, zerowy feeling i frajda z bicia mobów też nie. Jakąś tam niszę sobie znajdzie. Na pewno zapełnią ją hejterzy blizzarda:).


Już nawet do pseudo prosów dotarło, ze obecny system skilli jest ok i milion guzikow i wskaznikow nie sa nikomu potrzebne bo ostatecznie sprowadza sie to do copy->paste z google.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:45 
Cytuj  
oho cziter/boter przyszedl i powiedzial co wiedzial.
Napisz jeszcze cos ciekawego plx.

Znasz tych prosow? Odpalali boty z toba? Srsly zaboleq... kurwa.... nie pisz tutaj.


BTW. parafrazujac zajebista ocene zaboleczka-kabeleczka:

Diablo 3 - migajaco-mrugajacy combat rodem z Cabal Onine, lokacje narysowane farbami plakatowymi z jednym drzewem co 10 metrow (o tyle sa ciekawsze ze drzewo sie rozwlaza i wylatuje zloto) i fioletowo-rozowymi podziemiami katedry (mrok w chuj) - do tego nie sa generowane losowo co spowoduje znudzenie juz przy drugim playthrough, feeling jak w konsolowym slasherze polaczonym z WoWem i frajda z bicia mobow taka ze mozesz stanac na srodku - 15 cie bije i cie nie zabije. Do tego najoryginalniejszym pomyslem w grze sa czerwone kulki wypadajace z mobow.

Tez potrafie.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 kwi 2012, 22:47 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:49 
Cytuj  
zastanawia mnie tylko jedno kabraxis.
na chuj sie tutaj udzielasz, skoro twoje zdanie i tak nie ma zadnego znaczenia?
grasz w poe, jestes szczesliwy.
po co ta agresja i proba przekonania nas jakie to d3 jest chujowe?
skoro wiekszosc z nas pograla w poe i stwierdzila, ze d3 jest o wiele lepsze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:52 
Cytuj  
zaraz przyjdzie razoth i powie ze on sie udziela bo ma do tego prawo. a kabraxisa juz nie idzie czytac, dekiel kurwa z betonem zamiast mozgu. trzeba byc totalnym kretynem zeby przez tak dlugi czas pierdolic takie smuty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:52 
Cytuj  
i znowu... "wiekszosc"... "my"... "ja". Juz ci pisalem co mysle o takim pisaniu.

Idz spac dziadku.
Chuj ci do tego dlaczego pisze i tak bys tego nie pojal.


"zaraz przyjdzie razoth i powie ze on sie udziela bo ma do tego prawo. a kabraxisa juz nie idzie czytac, dekiel kurwa z betonem zamiast mozgu. trzeba byc totalnym kretynem zeby przez tak dlugi czas pierdolic takie smuty."

to kurwa nie czytaj - obiecywales juz to 15 razy.
Jak widac boli cie jak chuj jak ktos niepochlebnie pisze o twojej fanbojskiej gierce i jeszcze to potrafi uargumentowac a ty nie potrafisz odpowiedziec sensownie.
Wiem ze boli. Ale mam to w dupie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 22:56 
Cytuj  
nie, po prostu widzac to twoje gowno ktore serwujesz, zastanawiam sie za kazdym razem czy ty jestes jednak kretynem czy nie. probujesz nie raz prowadzic normalna rozmowe, po czym zaczynasz ragowac znowu. jestes ksiazkowym przykladem rebela ktory nie ma zadnego poparcia i caly czas usilnie probujesz je zdobyc. tutaj go nie zdobedziesz, wiec spierdalaj na forum poe serio stary bo juz zalosny bardziej nie mozesz byc.

edit:
myslalem ze pisze we flames a pisze widze w temacie o d3, wiec wezcie to przesuncie tam albo wywalcie stad bo mam to w dupie czy ten beton to przeczyta czy nie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:00 
Cytuj  
no nie jestem w stanie pojac dlaczego ciagle sie tutaj uzalasz i probujesz nas przekonac do tego, ze d3 jest chujowe.
oczywiscie, ze pisales co 'myslisz', problem w tym, ze zupelnie nie widzisz tego w swoim stylu pisania.
nie mam zamiaru juz pojmowac czegokolwiek co piszesz bo bardziej przypominasz dziecko z sekty, niz rozsadnego i swiadomego gracza.
jestes po prostu ograniczony i nie wiem czy z nudow, czy z glupoty, postanowiles, ze bedziesz nas wszystkich zanudzal swoimi madrosciami.
masz swoj temat o poe, wiec idz tam sie zachwycac, a nam pozostaw wolnosc wyboru.
mam coraz wieksze wrazenie (szczegolnie po tym jak piszesz 'dziadku'), ze grasz w to co jest za darmo.
bo na inne rzeczy nie masz kasy.
zazdrosc to najgorsza wada ludzkiego charakteru.


Ostatnio edytowano 5 kwi 2012, 23:01 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:01 
Cytuj  
Jak narazie to jedyne czym jestem to chyba twoim najgorszym koszmarem bo jeslibym policzyl ile razy mi obiecywales ze nie bedziesz czytal i mi odpisywal to by spokojnie wyszlo kilkanascie.
Tak wiec zastanawiaj sie do woli.

Jebie mnie poparcie na tym forum. NIE mam tu e-kolegow ani nie gram z mendolem w MMO.
Mam swoje zdanie i bede je wyrazal - az mi sie znudzi. Tyle.

"poparcie" - lol
wystraczy ze tacy hipokryci i bezguscia jak ty czy zabolek reaguja na moje posty i juz jest fajnie. A ty mi kazesz wypierdalac. :)


"myslalem ze pisze we flames a pisze widze w temacie o d3, wiec wezcie to przesuncie tam albo wywalcie stad bo mam to w dupie czy ten beton to przeczyta czy nie"

hahaha... kogo ty oszukujesz?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:02 
Cytuj  
jesli jebie cie poparcie i to forum to po co tutaj piszesz?
w cv i tak nikt na to nie zwroci uwagi.
swojego zdania nie masz, bo niestety zeby miec swoje zdanie trzeba znac troche 'swiat'.
a twoj jest zajebiscie ograniczony pod tym wzgledem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:04 
Cytuj  
"mam coraz wieksze wrazenie (szczegolnie po tym jak piszesz 'dziadku'), ze grasz w to co jest za darmo.
bo na inne rzeczy nie masz kasy. "


PLZ pierdolnij jeszcze jakas analize bo nastepny forumowy analityk sie marnuje.

ZOMG.. kurwa pewnie w zyciu wydalem wiecej kasy na MMO niz ty.

Graelm w kazde platne MMO od czasu podstawki WoW i mam np lifetime do LOTRO i 2 konta w EVE, ktore oplacam tylko po to aby skille zmieniac.
Samych kont do WoW mi przeszlo przez rece kilkanascie bo dobry interes na tym byl kiedys.

Serio mendol jestes starym zjebanym idiota z ego wielkosci slonca. Przykro mi ale po tym co napisales nie zaslugujesz na nic wiecej.
Do tego jestes uzalezniony od tego forum i myslisz o nim w kategoriach "my".

Poprostu.... ja pierdole. Stary, zdziadzialy, smutny i stetryczaly kretyn, ktory do tego wszedzie musi wpierdolic swoje 3 grosze mimo ze sie chuja zna. Jak np. wczoraj w temacie o konsolach o rynku konsolowym.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 kwi 2012, 23:08 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:07 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Graelm w kazde platne MMO od czasu podstawki WoW i mam np lifetime do LOTRO i 2 konta w EVE, ktore oplacem tylko po to aby skille zmieniac.
Samych kont do WoW mi przeszlo przez rece kilkanascie bo dobry interes na tym byl kiedys.


ken aj toczju?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:09 
Cytuj  
nie wydales i nigdy nie wydasz :)
i nie osmieszaj sie juz bardziej, prosze.
a to forum lubie bo poznalem tutaj kupe fajnych osob, z ktorymi naprawde fajnie sie gra.
co najlepiej widac bylo w rifcie, gdzie zebralo sie ponad 60 osob, z wyjatkiem ciebie.
stary czy nie, musialbys beczke soli i beczke pieprzu zjesc aby byc na moim poziomie chlopcze :)

jesli chodzi o konsole to ja pisze w oparciu o wlasne doswiadczenia.
a nie 'wyczytane' w internecie informacje.
takze skoncz juz lepiej :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:18 
Cytuj  
haha.... RC postrach serwerow PvP. Nie smiesz mnie.
Nie wiem moze to dla ciebie bedzie to szok ale ja i ogolnie wiekszosc ludzi na swiecie ma z kim grac w MMO i nie musi szukac randomowej gildii z randomowego forum do kazdej gry, ktora i tak po tygodniu swieci pustkami a po dwoch sie rozpada (gildia, nie gra).
Zreszta ja w wiekszosc gier jakim poswiecam czas gram "na powaznie" i casualowe gildyjki popierdolki mnie nie interesuja. Jedynie w LOTRO jestem w Twierdzy i mimo ze loguje sie raz na pol roku to nikt tam nie wyrzuca ludzi za nieaktywnosc. Takto gram ze static grupa RL znajomych od czasow WoWa Vanilli.
Takze twoja zajebista gildia forumowa zwisa mi i powiewa.

Nie mierz innych swoja chujowa miara, prosze cie. Po raz kolejny pokazujesz tylko jak ograniczone masz horyzonty myslowe.

A co do konsol to sam sie wcorajprzyznales ze rynku nie sledzisz wiec nie pierdol.

A no i zeby zachowac klimat dyskusji i dostosowac sie do twojej demagogii, ktorej chyba kondonrador cie uczyl..... JA>TY.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:25 
Cytuj  
zmień nicka na "jestemzerem"


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
chyba kondonrador cie uczyl..... JA>TY.


Kto?


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.