mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 paź 2013, 22:15 
Cytuj  
No ok. Powiedzmy, że dostałem shocka od sparków. Zresztą taka ilość to wszystko jest możliwe.
Wdupiłem.
Co polecacie dla odmiany? Może faktycznie jakiś build z ranged char z attack speed.


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 11 paź 2013, 22:55 
Cytuj  
crit lightning arrow byłby całkiem fajny myślę, sam nakładasz shocki przy każdym cricie wtedy, a w poe nie jest ciężko mieć duży crit chance :P


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2013, 23:38 
Cytuj  
Jak chcesz ranged + attack speed to chyba Rain of Arrows. Split Arrow tez jest fajny, ale troche bardziej gear dependant imho.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2013, 01:53 
Cytuj  
Po 1.0 zrobię sobie ranged chara. Teraz zrobiłem sobie próbnie Marudę + infernal blow. Całkiem si.


_________________
LaMoon#2988

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2013, 17:39 
Cytuj  
Pograłem trochę tym buildem infernal blow + splash + multi + inne Maruderem. Tak się zastanawiam, czy da radę zaadoptować to do tego builda Duelista. Zamiast double strike'a dać właśnie infernal blow. Do tego broń 1h + shield z dużym attack speedem. Już to widzę jak napierdalam tak, że nie nadążam klikać a wszystko na ekranie wybucha ;)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2013, 17:51 
Cytuj  
Moze byc ok. Sam nad tym myslalem - Infernal Blow + Avatar of Fire. Ale to wszystko spekulacje bez podstaw, trzeba zobaczyc najpierw nowe drzewko.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 13 paź 2013, 18:13 
Cytuj  
ja od siebie moge polecic dual wield ele cleaver dueliste. pod cleavera podpiac multistrike, conentrated effect (czy jakos tak :P), life leech (bardzo ważne, dzięki LL mamy taki life steal że potki używa się tylko w ostatneczności) i weapon elemental damage i jest taki ogień że masakra. dlaczego dual wield ele? bo aury nakladaja sie osobno na kazda bron a cleave uderza obiema bronmi na raz. dzieki temu mamy dmg z obu broni sumowany i do tego aury x2, dmg jest kosmiczny. na 64 lvlu mam 5,3k dpsu przy 2,3k hp (taka ilosc hp jest w zupelnosci wystarczajaca jesli sie ostroznie gra) ze średnimi itemami (mam fajne rapierki ale reszta jest raczej średniawa), warto dodac ze ten dps jest przy jedynie 80% accuacy (za 3 pkty w drzewku dmg wskoczy na ok 6 - 6,5k jak wezme nody do accuracy). mam 0,2 ataki na sekunde i jak wbijam w przeciwnikow jest taki mlynek ze nie ma znaczenia czy ktos stoi przede mna czy za mna, i tak ginie, generalnie do 3 aktu doszedlem bez wiekszych problemow (dopiero go zaczalem, farmie city of sarn do 66 lvla a potem rush do dokow i tam do 70tki lvluje). jedynym problemem sa mobki z chaos dmg, ale z nimi tylko buildy pod CI problemow nie maja :P

ktos probowal robic build dla rangerki pod Crit Lightning Arrow? jak to sie sprawuje? mam rangerke na 52 lvlu i chcialbym go przetestowac jak bedzie reset drzewka po wprowadzeniu relase


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2013, 19:57 
Cytuj  
Grałem duald wield ele cleave Duelistem. Bardzo fajny build i fajnie się nim nakurwia. Warto zaczynać ogólnie teraz grę, czy lepiej poczekać do tej premiery?


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2013, 20:18 
Cytuj  
Jak masz w dupie swieza ekonomie i ficzersy dwoch nowych lig to mozesz napierdalac juz dzisiaj :) Tylko pamietaj, ze za 2tyg dzisiaj stworzona postac moze byc gimpnieta - chociaz z drugiej strony bedzie darmowy respec. Up to you.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2013, 20:29 
Cytuj  
Właśnie jestem bardzo mocno zainteresowany nowymi ficzersami lig i ekonomią ;) Ale pograłbym ;)
Rozumiem, że Domination jest dla pipek, a Nemesis jest HC, right?


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2013, 14:35 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=VWrJjbLBZkk


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2013, 14:46 
Cytuj  
Podlinkowane Enduring Cry, Discharge i Molten Shell do Cast on Dmg. Taken jesli mnie wzrok nie myli....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2013, 16:11 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Podlinkowane Enduring Cry, Discharge i Molten Shell do Cast on Dmg. Taken jesli mnie wzrok nie myli....


ja jebie czyli mozna bedzie cursy wrzucac molten shella jakies frost nova yay.

btw poexplorer cos sie zjebal ma ktos jakas w miare aktualna wyszukiwarke itemow?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2013, 18:55 
Cytuj  
Z cyklu kabraxisowe ciekawostki :)

Nie dosc ze szykuje sie godny kandydat do walki o miano najlepiej zdesignowanego unikatu w grze (obok BoR) to jeszcze te wasze OP Cleavery sie uciesza:

Cytuj:
lvl 50-60 1H Axe
Adds [x] - [y] Fire Damage while in your Main Hand weapon slot
Adds 25% Chance to Ignite while in your Main Hand weapon slot
Adds [x] - [y] Cold Damage while in your Off Hand weapon slot
Adds 100% Chill Duration while in your Off Hand weapon slot
Enemies Chilled by you take [x]% increased Burning Damage
[x]% increased Attack Speed


Obrazek

mniam
Przykurw z dwoch takich moze byc calkiem mocny. :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 14 paź 2013, 19:06 
Cytuj  
Zajebisty Design.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2013, 19:07 
Cytuj  
Właśnie trafiłem na twiczu na gościa co gra duelistem dual wield ele cleave. Wszystko cudownie było do momentu, kiedy gość odpalił mapę. Patrzę, gość farmi City o Sarn na Cruel, a ma już odblokowany merciless! Nie wiem który lvl chara, ale chyba coś koło 40-50lvl i....1050hp :o How can it be? Pewnie jakaś parówka mu pomogła i odblokowała kolejne etapy, co?

edit.
ok, gość miał awans na 45lvl właśnie, i co chwilę prawie pada. Raz nawet już alt+f4 walnął.


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 14 paź 2013, 22:17 
Cytuj  
hah lol to jakis nubek pewnie. ja do merciless akt 2 chamber of sins nie padlem ani razu :D a farmic zaczalem dopiero ledge na merci. teraz mam 8800 dpsu, 2k hp i generalnie jak uwazam to nie gine na dokach merci :D lifesteal taki ze nawet najbardziej przerabane mobki pod dps (double extra dmg -,-) nie sa wstanie nic mi zrobic.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 09:32 
Cytuj  
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/540498

Co tu duzo pisac. Zmieniaja wlaciwie wszystko co mnie bolalo jako solo i semi-casual/irregular gracza.

Lepszy exp, lepszy drop, valuable boss runy, mniejszy nacisk na MF (choc tutaj zmiany sa mocno bojazliwe i ogolnie moga wsumie byc nawet nerfem do drop rates ale jak beda oplacalne boss runy to mam na to wyjebane.. boss runy sa kewl i koniec), rebalans aur, ulepszone szanse na socket fuse, lepsze nagrody za questy (no more... 'a na chuj mnie ten gem teraz jak juz mam 4?').

Good Good Game :)

Zostaje wlasciwie tylko desync, ktory w sumie nie jest az tak wkurwiajacy. :)
No i niech sie po premierze skupia na wizualnej stronie gearu tez.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 09:45 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zostaje wlasciwie tylko desync, ktory w sumie nie jest az tak wkurwiajacy. :)


Nie chce mi sie szukac, ale jakis czas temu pisales, ze Cie strasznie wkurwia i nie mozesz zrozumiec czemu tego jeszcze nie naprawili tylko dodaja nowe rzeczy do sklepikow. Teraz dali info o kilku innych zmianach i juz Ci "praktycznie" nie przeszkadza ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 09:59 
Cytuj  
Bo od tego czasu dodali w uj nowych rzeczy i przestali dodawac rzeczy tylko do sklepiku. To nie bylo tylko moje nastawienie zreszta. Wiekszosc feedbacku na forum tak wygladala. GGG mialo chyba gorszy okres wtedy. Zreszta ja tez bylem troche znudzony zastojem po starcie Open Bety.
Do tego niedawno zmienili resync code na bardziej agresywny i desync sie zmiejszyl (chyba ze gra sie specjalnie tak zeby go wywolac co nei jest trudne ale jest niepotrzebne) a jak sie ma juz jakies doswiadczenie z gra i tym jak ona dziala mechanicznie to da sie uniknac 90% desyncu.

W dodatku to jakis czas temu to bylo chyba pare miechow temu - ja wiem ze ludzie sa przyzwyczajeni do 'standardow' Blizzarda ale w tej grze pare miechow to jak 2 lata w innej. True Story.

Mam nadzieje ze to rozwieje twoje watpliwosci.
Poprostu jak widze ze ktos sie kurwa stara i cos robi to ja to doceniam a jak ktos leci w chuja to to ganie. Proste jak sranie.

No i wogole to mimo ze te zmiany wygladaja fajnie na papierze to nie znaczy ze nie bede na nie narzekal po premierze. ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.