mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 12:01 
Cytuj  
40 min gameplayu devsow na wersji 0.9.4:

http://www.youtube.com/watch?v=JsXKobVaM90

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 12:09 
Cytuj  
WOWWW co to za giera? giev!!!!!!1111190101oneonene11!!!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 12:12 
Cytuj  
Jak ktoś chcę klucz to PM me, mam jeden do rozdania.

edit: już nie ma


Ostatnio edytowano 3 gru 2011, 12:43 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 12:26 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
WOWWW co to za giera? giev!!!!!!1111190101oneonene11!!!


Pogromca d3 !010110


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 12:36 
Cytuj  
Animacja, grafika, miazga, jestem w szoku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 12:38 
Cytuj  
Chlopcy, chlopcy trolowac trzeba umiec. Sobciu ty to bys nawet nie strolowal komentarzy na onecie wiec srsly przerwijcie ten potok zenady.

PoE >Diablo 3. Pod kazdym wzgledem. Deal with it i wroccie sie podniecac swoim slasherem dla dzieci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 12:38 
Cytuj  
yes, odpisal!

Tak na powaznie Kabra, Ty w ogole grales w D3? czy nie?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 12:43 
Cytuj  
Nie, ale gralem 10 lat w D2 i mody do niego i mi wystarczy ze widze to co widza - a widze gre okrojona, ktra nie ma nawet 10% glabi D2 do tego z chujowa grafika. Mnostwo danych jest dostepna, lacznie z cala itemizacja - mozna to bez problemu ocenic.

Pozatym nie nazawlbym grania 2h i 10 pierszych lvlv "graniem w D3" bo wlasnie jedyne co mozesz ocenic to te twoje niby zajebiste animacje. A to jest w HnS Sprawa marginalna.

I srsly nie chce mi sie po raz kolejny klocic z osoba ktora nie ma zielonego pojecia o gatunku jak powinien byc zrobiony dobry HnS a nie slasher z itemkami.

Wiec odpusc i wroc do jarania sie fabula w D3 (LOL).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 12:47 
Cytuj  
Kabraxis, ale jednego nie kumasz stary. Gdyby nie PoE, to bys sral pod siebie od czasu jak beta wyszla, jestem w 100% o tym przekonany. Dostales wiecej mozliwosci talentow w PoE i juz kreslisz wszystko dookola lacznie z gra, na ktora czeka kilkadziesiat milionow ludzi, wydaje mi sie wlasnie ze to Ty jestes zalosny i dziecinny w tym momencie.

Tak czy inaczej, chcialbym zobaczyc Twoje oczy jak wyjdzie d3 i Twoje bezcenne oczekiwanie zeby w ta re zagrac, na 100% oslinisz sie pod biurkiem w ten dzien, i chce zobaczyc co napiszesz na tym forum po premierze, jak 99% ludzi bedzie niesamowicie pochlonietych ta gra, a Ty bedziesz grac w PoE <haha>

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 12:50 
Cytuj  
Glupi jestes Sobtainer i mierzysz innych swoja zjebana fanbojska miara.

Mam PoE, Torchlight 2 i Grim Dawn.. kazda z tych gier zapowiada sie lepiej, dojrzalej i bardziej "HnS'owo" niz D3, ktore jest dla mnie slasherem niczym wiecej bo prezentuje poziom rozbudowania slashera i niczego wiecej.

Nie moglbym miec nbardziej wyjebane na Blizzarda i jego smieszne casualowe gierki dla 12latkow z ADHD - i mialem wyjebane jeszcze zanim wyszlo PoE.

Pisalem ci juz to nieraz. I nie - nie jaram sie tez Titan'em. Bo nie ma czym.

Tak wiec proszecie wroc do swojego tematu o slasherze bo oHnS nie masz pojecia i jaraj sie tam rysowana grafika sprzed 5 lat. brakiem rozwoju postaci, itemizacja z 30 affixami na krzyz, okrojeniem socketables z ponad 40 do 4 sztuk(!!!), postaciami bedacymi kazda taka sama na max lvl, craftingiem zerznietym z WoW, shouldersami wielkosci 3 glow postaci i armorami jak z F2P Korean MMO i rozpierdalaniem 15 mobos jednym kliknieciem bo dzieci tak lubia - ja mam gust i jebie mnie co mieliony much jedza. I czekam na HnS ktory mi zastoapi Diablo 2 a nie na casualowego slashera z rozbudowaniem na poziomie Darksiders i Dungeon Siege 3.

Elo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 12:55 
Cytuj  
Zauwaz, ze staram sie normanie dyskutowac i Cie nie wyzywam, wiec tez tego nie rob.

Grim Down oprocz 1 filmu na YT gowno pokazuje, Torchlight (NO STARY wez juz nie przeginaj....) oprocz coopa tam nic ciekawego nie pokaza.

I nie nie miales wyjebane, pisales ktoregos razu o D3 i 80% zdan bylo OK, w momencie kiedy wyszlo PoE zaczales byc rebelem.

Kabraxis napisał(a):
jaraj sie tam rysowana grafika sprzed 5 lat.


No, Torchlight 2 ma za to przepiekna. Next gen pelna para.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 12:58 
Cytuj  
Idz juz sobie. Serio.

Pisalem juz setke razy ze ja oczekuje czego innego niz ty od HnS i sie kurwa nie dogadamy. Diablo 3 tego nie ma i nei bedzie mialo bo Blizzard juz takich gier nie robi (co jest smutne).
Nie robi juz Blizzard gier dla mnie tylko robi gry dla dzieci - i chuj im w dupe. :) Sa inni - np. tworcy PoE, ktorzy perfekcyjnie zauwazyli nisze i ja wykorzystuja. I chwala im zato.

Tyle. Z podobnych powodow nie gram juz w WoW.

Serio skoncz juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 13:02 
Cytuj  
Ja rowniez nie gram w WoWa bo uwazam ze ta gra spadla juz dobre 5 lat temu do poziomu debilizmu.

Co do D3, przyznam Ci racje, ze jest plytka, ze jest zrobiona za PROSTO, tez bym wolal miec bardziej rozwinieta ta gre, wieksza mozliwosc wyboru itp. ale uwazam, ze fabula i grywalnosc zniszczy te braki. Byc moze Tobie nie odpowiada to juz dzisiaj, ale jestem w 100% przekonany, ze nie odejdziesz od kompa przez miesiac.

Ludzie dzisiaj chca prostych gier, nie takich pojebanych jak Skyrim (pojebanych=skomplikowanych), zauwaz ze kilku osobm na forum to nie odpowiadalo... jakby kazda gra byla tak rozwinieta, to w pewnym momencie Tobie tez by sie przestalo chciec grac byłbys po prostu wkurwiony ze musisz czytac 3 strony zeby dac jakis talent w drzewie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 13:07 
Cytuj  
Mozesz byc przekonany o czym chcesz. Zagrac, pewnie ze zagram ale uwazam ze nie ma sie czym jarac bo mnie np. w tej grze fabula zupelnie nie interesuje a grywalnosci w HnS starcza na tyle na ile starcza jego rozbudowania i kustomizacji. Inaczej zostaje slasher do przejscia raz i zapomnenia ala wlasnie Darksiders czy Dungeon Siege.

Ssrsly mnie nawet najlepsze animacje i uczucie pierdolniecia Barbarianem nie zastapia tegoze gra jest plytka ja Tetris na "ruskich gierkach". :)

Ciesze sie natomiast ze w koncu przyznales mi racje bo srsly tzreba byc fanbojem z mocno przepranym mozgiem aby nie zauwazac jak mocno okrojone i scasualowione do bolu jest D3.

MAm nadzieje ze teraz juz sobie all wyjasnilismy.

"Ludzie dzisiaj chca prostych gier, nie takich pojebanych jak Skyrim (pojebanych=skomplikowanych),"

No pewnei dlatego Skyrim bedzie mial GOTY i np. Dark Souls jest takim hitem. :) Bo sa proste i plytkie.
Ludzie nie chca plytkich i prostych gier. Chca i takich i takich. Blizzard robi plytkie i krzyzyk na droge.


Ostatnio edytowano 3 gru 2011, 13:10 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 13:09 
Cytuj  
Kabra spoko, gra ma dawać fun. Poe jest rozbudowany itp. ale w porównaniu do mniej rozbudowanego d3 nie daje mi w ogóle funu z grania w przeciwieństwie do tego drugiego tytułu. Dla mnie jest to proste, jeśli gra nie ma tego czegoś to nie nadrobi w moich oczach stopniem skomplikowania i cyferkami.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 13:12 
Cytuj  
Ale mi PoE daje fun i to jest dla mnie wazne. W zwiazku z tym PoE >D3.
Dlaczego - napisalem wyzej.

I to Atherus dziala w obie strony - Diablo ma "pierdolniecie' o ktrym tak pisze Sobtainer? OK. To je przejde raz w 10h i wywale. Bo "pierdolniecie" nie nadrobi plytkosci, kustomizacji i replayability.

Zreszta serio - to ze porownujemy indie gierke zrobiona przez 10 osob z gra mega-orporacji zrobiona za grube miliony $$$ juz duzo mowi.
W dodatku D3 jest prawie skonczone a PoE nawet nie jest w polowie nadal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 13:20 
Cytuj  
Dziala w obydwie true, z tym ze ja naliczylem moze 4/5 osob na tym forum ktore w miare zywia nadzieje co do poe. Co do D3 nie chce mi sie ich liczyc nawet...

GOTY bedzie mial Edler Scrolls, nie sadze. Grubo sie swego czasu zastanawialem jak to mozliwe, ze tyle osob to kupilo :). Jest rozbudowana ok, ale spodziewalem sie mniejszego zainteresowania.

Kabraxis napisał(a):
Zreszta serio - to ze porownujemy indie gierke zrobiona przez 10 osob z gra mega-orporacji zrobiona za grube miliony $$$ juz duzo mowi.
W dodatku D3 jest prawie skonczone a PoE nawet nie jest w polowie nadal.


Jakbysmy mieli tym kategoriami to rozkminiac, to PoE>D3

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 13:44 
Cytuj  
Elder Scrolls gry są akurat fajne.

Prawda jest taka, że jest miejsce na oba typy gier i pierdolenie, że "ludzie" wolą proste albo ludzie wolą "skomplikowane" jest właśnie tylko tym = pierdoleniem.

Jest grupa odbiorców i na takie i na takie, na proste gry jest większa grupa odbiorców, ale na rozwinięte i skomplikowane jest też nie mała co niektóre tytuły pokazują.

Co do argumentu Funu. No właśnie dla niektórych ludzi skomplikowane, rozbudowane gry = fun ,a dla niektórych nuda i podobnie z prostymi grami.
Dla jednych fajne, a dla niektórych ta prostota powoduje, że wieje nudą.


To jest dyskusja z cyklu Św. Bożego Narodzenia vs. Wielkanoc.

Nie ma kurwa i nie będzie gry która się będzie absolutnie wszystkim podobać i bardzo dobrze.

Ja o ile z Kabraxisem się nie zawsze zgadzam, a szczególnie z tym, że piane łapie za szybko, to akurat zgodzę się z jednym kiedyś w gry Blizza się zagrywałem (Diablo 1, Starcraft 1, Warcraft 3, nawet WoW przez chwilę) to dzisiaj jedynie Warcrafta 3 mi się zdarza odpalić, żeby jakiś meczyk na bnet zagrać.

WoW już w zasadzie od momentu BC to równia pochyła do szamba i już tam siedzi po szyje w gównie obecnie.

Starcraft 2 - to multi jest dla mnie stanowczo za szybkie i gra jest zbyt e-sportowa i mnie nie bawi.

Diablo 3 - wrażenie robią animacje i to, że gra będzie jak to zazwyczaj u Blizza pewnie dopracowana, ale prostota + graficzny styl tak mnie odrzucają, że nie kupię.

Nie wiem, czy to kwestia wieku czy czegoś innego, ale po prostu Blizz nie robi już gier dla mnie, tylko takie hamburgery - dobre i smaczne ale hamburgery, a ja mam ochotę na pełnoprawny obiad.


Co do popularności - szczerze to mnie wali szczerze i powiewa czy gra sprzedała 1 mln czy 5 mln. Nie jest to dla mnie żaden wyznacznik tego czy gra jest dobra. Jedynym wyznacznikiem dla mnie jest czy mi się podoba, jeżeli tak to jest dobra, jak nie to albo mam wobec niej neutralny stosunek (tzn. zauważe, że jakościowo dobra, ale nie w moim guście) albo jest crapem i skończonym gównem choćby sprzedała i 20 mln kopii.


Ostatnio edytowano 3 gru 2011, 13:51 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 13:47 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
GOTY bedzie mial Edler Scrolls, nie sadze. Grubo sie swego czasu zastanawialem jak to mozliwe, ze tyle osob to kupilo :). Jest rozbudowana ok, ale spodziewalem sie mniejszego zainteresowania.


Widzisz to pokazuje ze sie po prostu nie znasz Sobtainer. Bethesda i Elder Scrolls sa mega legenda jesli chodzi o cRPG i zainteresowanie nie powinno nikogo dziwic.

W dodatku Skyrim idealnie pokazuje ze da sie robic gre przystepna, z "pierdolnieciem" i "dajaca fun" a przy tym gleboka, duza i rozbudowana i z wlasciwie nieskonczona kustomizacja i replayability... Da sie? DA SIE. Tylko trzeba nie isc na latwizne i miec wyobraznie i dobrych artystow, ktorzy potrafia wypluc z siebie cos wiecej niz design ala Korea.
Ofc Skyrim rowniez nie ma podbicia do takiego Morrowinda ale wyglada to zupelnie inaczej i o wiele wiele lepiej niz sytuacja na linii D2 - D3.

A tekst o ludziach jest poprostu glupi. Oczywiscie ze zainteresowanie bedzie wieksze D3 niz PoE. Tak samo jak jest wieksze w przypadku CoD czy Simsow.. albo muzyki Biebera. Szkoda tylko ze to nie ma wlasciwie zadnego przelozenia na jakosc gry (przynajmniej dla mnei nie ma).

Dwa - mnie nie interesuje ile ludzi bedzie gralo w D3 - to nie zmieni plytkosci tego tytulu i moich mocno zawiedzionych oczekiwan. MAm swoj mozg i swoje oceny i gusta i pozwol ze bede gral w to co mnie sie podoba a nie w to co podoba sie Jarkowi spod 6tkii Pani Krysi z warzywniaka (bo pewnie musialbym teraz napierdalac w Farmville).

Sobtainer napisał(a):
PoE>D3

No w koncu. Konczymy temat. :P[/quote]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2011, 13:55 
Cytuj  
"Nie wiem, czy to kwestia wieku czy czegoś innego, ale po prostu Blizz nie robi już gier dla mnie, tylko takie hamburgery - dobre i smaczne ale hamburgery, a ja mam ochotę na pełnoprawny obiad."

Jedno z madrzejszych zdan w tym temacie.

Dadam od siebie jeszcze tylko tyle ze o ile wypad do o wypadzie Macdonalda zapomnisz nazajutrz po wyzycie na tronie (chyba ze masz 12lat bo dzieciaki mocno Macdonaldy i inne Starbaksy przezywaja) to wizyte w wykwintnej restauracji i zajebisty obiad przyzadzony prze dobtrego szefa kuchni mozna zapamietac na cale zycie.

Blizzard kiedys byl dobra restauracja - teraz jest MCdonaldem, w dodatku coraz czesciej oszukujacym na swiezosci skaldnikow i smazacym na wczorajszym oleju.
Na szczescie otworzyly swe podwoje inne restauracje, moze nawet lepsze niz stary Blizzard.

Bo ludzie nie chca sie caly czas stolowac w MCdonalds.. ofc czasem trzeba jebnac fastfood ale co za duzo to niezdrowo i potem tylo brzuch bolia i dla zdrowia szkodliwe. Najlepiej szybko zjesc, zapic i zapomniec. :)

A osobiscie ja to juz wogole nie lubie fastfoodow i mam niezmiernie wyjebane ze miliony osob stoluja sie w MCdonalds i ze firma ma miliony "fanow". Serio.

I tym kulinarnym aspektem i ladna analogia proponuje zakonczyc te dyskusje bo juz chyba all zostalo powiedziane co bylo wazne i kazdy juz wie ze PoE >D3 pod kazdym wzgledem oprocz aniamacji bo tu nie mozna zaprzeczyc ze Blizzard dalej bryluje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.