mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 10:26 
Cytuj  
Ja od siebie dodam że zauważam że wielu hajtuje D3 za to co w tej grze nigdy nie mogło być, czyli więcej i lepiej zrobiony coop/multi, wiele już napisaliśmy i wiemy że takie uproszczenia blizz wprowadził bo ma doświadczenie z milionami owieczek, które tego chciały i chcą.

Druga sprawa to itemizacja, została uregulowana i dostosowana do RMAH, ogólnie jest to rewolucja i można się spodziewać że rozwinięcie tego pomysłu zobaczymy w innych jak i w blizza produkcjach, nie jest to złe ale w D3 gdzie mamy tak malutko contentu nie sprawdza się za dobrze.

Kolejna rzecz to budowanie postaci, tu miało byc tak fajnie, a okazało się jak zawsze że mentalność graczy plus słabo jednak zaplanowane przez blizza skille, dały efekt że jest jeden lub dosłownie pare buildów dla jednej klasy, u wizarda jest ciekawiej ale reszta jak przykładowo barb nie ma wiele pola do manewru, a dodoatkowo większośc woli oprzeć się na ogólnych info niż samemu coś wykombinować.

Płacz że gra jest do dupy jest bezsensu, przecież nie ma obowiązku zakupu czy grania, są inne gry, zapytajcie kabraxisa co jest lepsze od diablo3.

Na koniec warto wspomnieć że ta gra jest nadal dla milionów i będzie w to grało miliony ludzi, płaczki to nisza i nic nie zmienią, ta grupka i tak daje zarobić blizzowi, który o tym dobrze wie ale czysta kalkulacja skłania ich do tego by powielać takie pomysły, liczy się kasa i nie jest to wcale nic złego.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 10:31 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Nie on ma calkiem racjonalne podejscie, za to Ty uparles sie zeby hejtowac na sile.
On przytacza argumenty, a Ty sie placzesz w zeznaniach.

D3 jest gra przecietna, nie wybitna i nie bardzo slaba...przecietna. Ma bardzo przyjemny gameplay, duza grywalnosc i jednoczenise zjebana itemizacje ustawiona pod RMAH, brak socjalu, pvp i brak losowosci w generowaniu map, co sprawia ze generalnie przez cirka 100h da sie pograc z przyjemnoscia ubierajac lalke (szczegolnie ze znajomymi) i tyle.

Poza farma itemow w celu sprzedazy na RMAH nie ma co robic jak juz sie skonczylo inferno. Do alta w ogole nie ciagnie :/



gdzie się plącze w zeznaniach? Pokaż mi.

Po prostu mnie irytują ohhy i ahy nad zwykłym prostackim slasherem. A jak zareagowałem na post jakiegoś gówniarza który za atut D3 napisał "fajnie się gra w party" to zaraz Bloodleaf na mnie naskoczył ze swoim irracjonalnym bełkotem...
A ja tylko napisałem to co Embe - wiele aspektów gry jest na max-a uproszczonych, w tym nieszczęsne party. Do tego dalej nie naprawili party chat-a. Itemizacja jest skopana, content powtarzalny dobólowo przez co cała gra jest nudna. Niby drop jakichś sensownych raresów raz na jakiś czas miał uatrakcyjnić rozgrywkę - ale generalnie całość rozbija się o "warte/nic_nie_warte".. W tym warte to 0.1% a nic nie warte 99.9%.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 10:41 
Cytuj  
Odnosilem sie do tego, ze najpierw piszesz, ze grasz bo nie ma nic ciekawszego, potem zarzucasz, ze ktos moze D3 uwazac za najciekawsza pozycje na rynku.

Rozumiem, ze Cie irytuja ohy i achy, ale akurat posty blooda pojawily sie w odpowiedzi na Twoje hejt posty, gdzie czepiales sie chocby tych CC, ktore Ci jasno blood wylozyl, czyli de fakto czepiales sie nie majac racji.

Takze o ile faktem jest, ze postuja tu fanboje, to ja czytajac ten topic i topic z opiniami po premierze zauwazam ze jest ich coraz mniej i na pewno blooda do fanbojow bym nie zaliczyl.

Mniej spiny proponuje ;)

I zgadzam sie, D3 wciaga bardzo, trzyma Cie przez paredziesia godzin a potem wychodza wszystkie babole i wieje nuda niestety. Teraz jedyna nadzieja dla fanow H&S na cos na dluzej to T2/POE.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 30 cze 2012, 10:46 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 10:46 
Cytuj  
Widać musiałem cię moim belkotem mocno ugodzic.

Po raz kolejny proszę i cytat z tych moich opiewan nad wspanialiscia d3 czy też ochow u achow, to że ty jakakolwiek pozytywną opinię odbierasz jak fanboystwo to nie moja wina ale to że sobie dajesz prawo do odpisywania na posty które tobie sie nie podobają a innym to prawo na siłę chcesz odebrać to czysta hipokryzja.

Jeżeli tobie sie wydaje że wszystkie twoje postu są w uj konstruktywne i pełne argumentów nie do podważenia to sie mylisz i robisz z siebie tylko drama queen.

Eot z mojej strony bo od tego są pm albo dział flames.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 10:53 
Cytuj  
Drogi rzezniku CC praktycznie nie ma w tej grze i tyle. CC jest zrobione na odpierdol i jako nie znacząca praktycznie ciekawostka.
Widziałeś kiedyś dobrze zrobioną grę w party, widziałeś kiedyś podział ról, widziałeś kiedyś dobrze zrobiony agro system, crowd control, etc? To porównaj teraz to sobie z grą w party diablo. Przeczytaj post: "gra w party w diablo 3 jest super" i spróbuj nie zareagować..

Odnosilem sie do tego, ze najpierw piszesz, ze grasz bo nie ma nic ciekawszego, potem zarzucasz, ze ktos moze D3 uwazac za najciekawsza pozycje na rynku.
fixed:
Odnosilem sie do tego, ze najpierw piszesz, ze grasz bo nie masz nic ciekawszego, potem zarzucasz, ze ktos moze D3 uwazac za najciekawsza pozycje na rynku.

Rozumiesz teraz??? ręce kurwa ręce...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 11:06 
Cytuj  
marek piszesz z nowego ajfona?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 11:10 
Cytuj  
Ale czemu grze H&S zarzucasz to, ze nie ma skomplikowania MMORPG, bo nie kumam? To Ci wytkniete zostalo.
Jezeli szukasz super skomplikowania walki w grupie, z rolami, agro, CC, healingiem to pomyliles gatunki niestety.
"Rejdzowanie", bo rozgrywka w grupie wyglada typowo dla gatunku H&S nie ma najmniejszego sensu...

CC istnieje i mialo/ma bardzo duzo sensu dla undergeared postaci, bo dobrze dobrane clasy moga trzymac moby np w stunie/slow przez wiekszosc walki. Masz Fear,immobilize,frost,slow,stun, masz to w skillach nie tylko chance on hit...Zarzut bez sensu.

I na koniec:

Na pytanie: Po co grasz skoro chujowa napisales: bo nie ma nic innego.

Nie ma nic innego, do grania jak rozumiem, bo inaczej odpowiedz Twoja byla bez sensu.

A skoro nie ma nic innego, to znaczy ze D3 jest najciekawsza gra w ktora mozesz obecnie grac, bo inaczej bys przeciez gral w te ciekawsze. No chyba ze lubisz meczyc na sile te mniej ciekawe a wtedy wracamy do tego masochizmu wspomnianego wczesniej.

Chyba tu moglbym wstawic te "rence kurwa..." :o


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 30 cze 2012, 11:27 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 11:14 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
CC istnieje i mialo bardzo duzo sensu przed patchem nerfujacym(po tez ma dla undergeared postaci), bo dobrze dobrane clasy mogly trzymac moby np w stunie/slow przez wiekszosc walki. Masz Fear,immobilize,frost,slow,stun, masz to w skillach nie tylko chance on hit...Zarzut bez sensu

Biorac pod uwage jeszcze ze mozna przerywac castowanie czesci skilli u bossow, to ilosc CC jest ok.

I tutaj cytacik z twojego posta mark na moje pytanie po co grasz w chujowa gre:
Mark24 napisał(a):
bo nie ma nic innego.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 11:23 
Cytuj  
pomyśleć że w Anglii nie ma nic innego do grania... :roll:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 12:36 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Ale czemu grze H&S zarzucasz to, ze nie ma skomplikowania MMORPG, bo nie kumam?


Nie chce mi się nawet całego czytać.

Ja nic kurwa nie zarzucam grze. Rozumiem, ze gra to prostacka klikanka ale na boga jak jakiś przygłupi fanboj pisze, że rozkosz mu daje gra w party bo jest to wspaniale zrobione to zareagowałem.Interakcja między grającymi sprowadza się do "rezz me please"... O ile grający ma szczęścia i /party mu działa...
Potem drugi fanboj mi tłumaczy jaki to zajebisty crowd control mamy w D3... A trzeci fanboj mi wmawia, że gra jest wyśmienita, bo części bossów można przerywać castowanie niektórych spelli - no ręce..

EOT bo nie chce mi się gadać w kółko o tym samym.

embe - tak jest w chuj gier. Znajdz mi dobre i świeże mmorpg please - bo inaczej dalej będę stękał...

Piszpan - ajfona mam starego, a aktualnie piszę ze starej klawiatury PC.


Ostatnio edytowano 30 cze 2012, 12:41 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 12:40 
Cytuj  
Z mareczka robi sie drugi kabra. Przeszkadza mu, ze komus moze sie podbac gra, ktora akurat jemu nie przypadla do gustu. :D
Chcesz uber CC, imba wrazenia z party i sw trojce? Idz grac w wowa.


Ostatnio edytowano 30 cze 2012, 12:44 przez Wedge, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 12:42 
Cytuj  
mi kurwa nic nie przeszkadza - patrz wyżej. Mi przeszkada post jakiegoś głąba - który napisał, że gra w party jest super. Bo gra w party jest totalnie zdupcona i zrobiona w 100% na odpierdol.
I co lepsze dał to jako największą zaletę D3 - to co powinno być w największych wadach D3.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 12:44 
Cytuj  
4s blind aoe co 15s to chujowe cc? 4s aoe frost nova co 12s to malo? 5s fear co 20s to malo?
Czego Ty w takim razie oczekujesz? Ze jak w WoWie bedziesz mogl bic jednego moba, a reszte trzymac w nieskonczonym cc?

Gra w party nie istnieje? A moze poprostu grywasz z chujowymi ludzmi, badz oczekujesz tego ze w hack and slashu tank bedzie trzymac 50 mobow na klacie stojac w miejscu, podczas gdy dpsy beda staly za nimi rowniez w miejscu nakurwiajac kamehamami?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 13:13 
Cytuj  
nie rozumiesz gry w party mark i nie rozumiesz gry for fun. cc jest w grze lepiej bedzie widoczne pewnie w pvp. no ale z toba o pvp. diablo to hns czego tu wymagasz od gry w party? mi styknie ze co chwile sie pobrechtam z kogos. szukasz team play to win gry idz zagraj w lola. zreszta rece opadaja.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 13:16 
Cytuj  
Marek sie zafiksowal na czyms co jest standardem w H&S i w D3 jest wykonane bardzo poprawnie. Z tego powodu nie moze miec racji, co przeklada sie na takie posty jak wyzej, gdzie sila jego argumentow przytlacza kontrdyskutanta i niestety musi on rzec: EOT (co blood juz zrobil a ja wlasnie robie)
Kuzwa nawet ze mnie zrobil fanboja :lol:

PS. Kabra duzo lepiej postuje, bo Kabra atakuje to co jest w D3 slabe, uzywa zwykle merytorycznych argumentow i ma przy tym duzo racji (przynajmniej w duzej wiekszosci postow).


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 13:39 
Cytuj  
ja nie jestem jakimś wielkim fanem H&S - w takim razie powiedzcie mi gra w party w D3 jest zajebista tak? :D
A to, ze tak słabo to w moich oczach wypada to cecha gatunku?

Ok, w takim razie :D

piszpan - rotfl, wracaj do bezmózgiego klikania.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 13:41 
Cytuj  
no qwww zajebisty ten hotfix
altem na koszmarze : zabity Siegebreaker, Cynadea, Azmo, Diablo + te wszystkie bosiki przed nim i ANI JEDNEGO zółtego itemka z nich

no rewelacyjne poprawianie gry , gdzie z bossów nie lecą rare :)- ot takie ułatwienie , żeby nowi gracze mieli .... chyba możliwość skorzystania z AH :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 13:46 
Cytuj  
lordyp - fanboje Ci napiszą - to brak skilla ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 13:47 
Cytuj  
Eee... rary sa gwarantowane na 4 i 5 stacku NV... lvlujac to staraj sie miec te 80-100mf co nie jest wielkim problemem i bedzie leciec troche rarow.

@mark: moze wez jakies dragsy na uspokojenie, bo ci zaraz zylka peknie od tego wyzywania kazdego kto ma inne zdanie od fanboyi, nawet Kabra az takiego rage nie dostawal i umial normalnie armgumentowac... zazwyczaj :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 13:50 
Cytuj  
Ja od paru dni wchodze do gry tylko po to zeby wystawic aukcje. Czekam na tego patcha, ktory ma to fixnac wszystko i moze wtedy sie do jakiegos runa czy dwoch zmusze na belka.
Dla mnie brak socjala i pvp zabija ta gre szybciej niz niechec do (RM)AH (i co za tym idzie ujowa itemizacja) imo.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 30 cze 2012, 13:51 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.