mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 19:14 
Cytuj  
Wczoraj tez znikaly, ale jak sie czas konczyl aukcji to wracaly do zakladki "complete" czy jak sie ona nazywala


_________________
PSN_id: Adhoc8810

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 19:27 
Cytuj  
troche pozno ale dobrze ze w ogole

http://us.battle.net/d3/en/blog/6583302

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 19:33 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Wczoraj tez znikaly, ale jak sie czas konczyl aukcji to wracaly do zakladki "complete" czy jak sie ona nazywala


Zgadza się, dziś było to samo.

@up szczerze to każda z tych opcji które zaproponowali posysa, ja akurat nie swapuję gearu bo w nim po prostu biegam, ale mi nie przeszkadza że inni tak robią, jak napisali im też nie przeszkadza więc zaproponowali opcje które znerfią cały MF i liczbę dropów, jedynie 5ta opcja jako tako wygląda ale już widzę tw whine jak ktoś zmieni coś przypadkiem i zginie my nephalem, mi też się to zdarza wcale nierzadko podczas indentyfikacji.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 19:42 
Cytuj  
Znowu Jay Wilson na sile probuje zmieniac cos co zmian wcale nie potrzebuje. Ogolnie:
/ja pierdole


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 19:50 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Adhoc napisał(a):
Wczoraj tez znikaly, ale jak sie czas konczyl aukcji to wracaly do zakladki "complete" czy jak sie ona nazywala


Zgadza się, dziś było to samo.

@up szczerze to każda z tych opcji które zaproponowali posysa, ja akurat nie swapuję gearu bo w nim po prostu biegam, ale mi nie przeszkadza że inni tak robią, jak napisali im też nie przeszkadza więc zaproponowali opcje które znerfią cały MF i liczbę dropów, jedynie 5ta opcja jako tako wygląda ale już widzę tw whine jak ktoś zmieni coś przypadkiem i zginie my nephalem, mi też się to zdarza wcale nierzadko podczas indentyfikacji.


w jaki sposob opcje, pomijajac ta, ktora hardcapuje MF wplywa na tych co gearu nie swapuja? Jedynie 2 ostatnie opcje sa zjebane, bo ludzie czesto swapuja gear nie na MF, a na poprostu inny(wiecej dps, czy bardziej tanky) na bossy czy ciezkie elite packi.

@Kabra
Uwazasz, ze zmiany nie sa potrzebne? Nie widzisz roznicy pomiedzy osoba, ktora kompletuje gear z dobrymi statami + MF(przez co ciezej jest jej taki gear znalezc, w 99% taki gear bedzie drozszy, a bardzo czesto MF zabiera inny porzadany affix), a osoba, ktora ma full imba gear tylko ze swoimi statami + MF set(ktory kosztuje grosze) w plecaku i makro na jego instantowa zmiane?


Jak juz maja wyjebane na to, to niech chociaz dadza opcje swapowania gearu in-game za pomoca jednego przycisku to kazdy bedzie mial rowne szanse.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.


Ostatnio edytowano 3 lip 2012, 19:57 przez Szamotula, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 19:54 
Cytuj  
zostaje sie tylko zgodzic z powyzszym.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 20:02 
Cytuj  
Tak, uwazam ze zmiany nie sa potrzebne. Uzasadnilbym ale kurwa juz szczerze to mi sie nie chce.
Napisze tylko ze mentalnosci dzisiejszego gracza zakazami i nerfami nie zmienisz i w tym tempie to za 6 mcy w D3 bedzie mozna jedynie klikac na ikonke a potem i to zostanie uznane za exploit a do tego to nie jest kurwa MMO z jakas centralna, zajebiscie wazna gospodarka jak EVE i wyjebane mam na to co sobie ktos w swojej prywatnej grze robi. Nie trzeba wszystkiego balansowac, nie trzeba wszystkiego nerfowac, nie wszyscy musza miec rowne szanse, itd. ten caly bullshit jaki sie zrodzil poprzez zmiane D3 w pseudoMMO

Tylko ze niestety widocznie mozemy podziekowac RMAH, bo tutaj chyba jednak trzeba (przynajmniej wg Blizzarda).

Szczerze to dziwie sie ze nie wpadli na chyba najbardziej w stylu Blizzarda rozwiazanie: Usunac MF z gry. W koncu byl tez w D2 wiec musi byc chujowy i nudny i niegrywalny. Moze Jay jebnie jakas zlota mysl na ten temat. :)

Tyle ode mnie.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 20:14 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Adhoc napisał(a):
Wczoraj tez znikaly, ale jak sie czas konczyl aukcji to wracaly do zakladki "complete" czy jak sie ona nazywala


Zgadza się, dziś było to samo.

@up szczerze to każda z tych opcji które zaproponowali posysa, ja akurat nie swapuję gearu bo w nim po prostu biegam, ale mi nie przeszkadza że inni tak robią, jak napisali im też nie przeszkadza więc zaproponowali opcje które znerfią cały MF i liczbę dropów, jedynie 5ta opcja jako tako wygląda ale już widzę tw whine jak ktoś zmieni coś przypadkiem i zginie my nephalem, mi też się to zdarza wcale nierzadko podczas indentyfikacji.


w jaki sposob opcje, pomijajac ta, ktora hardcapuje MF wplywa na tych co gearu nie swapuja? Jedynie 2 ostatnie opcje sa zjebane, bo ludzie czesto swapuja gear nie na MF, a na poprostu inny(wiecej dps, czy bardziej tanky) na bossy czy ciezkie elite packi.


No to już masz 3 opcję.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 20:20 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Jak juz maja wyjebane na to, to niech chociaz dadza opcje swapowania gearu in-game za pomoca jednego przycisku to kazdy bedzie mial rowne szanse.


takie rozwiązanie byłoby najlepsze, choć z drugiej strony i tak biegam z itemkami z MF caly czas, więc mi to obojetne

niestety te zmiany to kolejna rzecz związana z RMAH i boje się ,że takich zmian bedzie coraz więcej

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 20:22 
Cytuj  
Spoko, w tym tempie i z takimi zmianami za 2 miesiace w D3 beda grac jakies niedobitki, moze wtedy wyciagna glowe z dupy...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 20:23 
Cytuj  
@Kabra

Oczywiscie ze powodem do zmian jest globalne AH, co nie zmienia faktu, ze d3 jest jakie jest i jesli odnosimy sie wlasnie do d3 w obecnej formie to tak, takie zmiany sa potrzebne.


A czy preferujesz takie rozwiazanie, gdzie kazdy ma rowne mozliwosci na zdobywanie gearu/golda, czy nietykanie gry i roznego rodzaju cheesy, jak w d2 gdzie praktycznie tylko cwaniacy i oszusci nabijali sobie kieszenie spora kasa to juz tylko i wylacznie Twoj wybor.

Owszem fajne sa niezbalansowane gry, gdzie pomyslowi gracze moga wymyslac op buildy czy inne bajery i miec z tego jakis profit, ale dla mnie jest to tylko fajne, do momentu, kiedy ludzie trzymaja jakies pomysly tylko dla siebie, czy znajomych. W momencie, kiedy jeden wymysli cos imba i odrazu wrzuca takie cos na youtube, przez co tydzien pozniej kazdy biega z tym samym, dla mnie przestaje to byc fajne pod jakimkolwiek wzgledem.

Paradoksalnie, wlasnie taki hermetyzm jaki jest robiony w d3, ktory znaczaco ogranicza mozliwosci daje nam wieksza PRAKTYCZNA wolnosc wyboru rozwoju postaci, niz naprzyklad taki system awansowania jak jest w PoE.
Owszem, w PoE bedzie mega zajebiscie przez pierwsze miesiace - kazdy bedzie rozkminial co jest fajne, a co nie, ale predzej czy pozniej przyjdzie moment, ze nolife'y zaczna spamowac caly internet fotm buildami przez co Twoj wybor bedzie wygladal tak - bawisz sie w swoja postac i jestes UP, albo bierzesz fotma z internetu i jestes on par. Zludna wolnosc nie sadzisz?
Podczas gdy w d3 twoja TEORETYCZNA wolnosc jest duzo mniejsza, bo nie mozesz w nic ingerowac, to w PRAKTYCE mozesz sobie grac roznymi buildami, ktore sa w miare rowne bo blizzard poki co wszystko co jest over the top zrownuje do innych, wlasnie przez globalna ekonomie in-game.


Nie mowie, ze jest to dobre, czy zle, ale poprostu inne. Niektorzy lubia miec w rywalizacji ustalone jakies zasady i restrykcje z gory jak sPvP, czy wlasnie system d3, a innych bawi gonienie pojedynczego wroga w 10tke. Ja nie neguje ani tego, ani tego - kwestia preferencji.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 20:37 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
@Kabra
Oczywiscie ze powodem do zmian jest globalne AH, co nie zmienia faktu, ze d3 jest jakie jest i jesli odnosimy sie wlasnie do d3 w obecnej formie to tak, takie zmiany sa potrzebne.


Zmiany nie sa potrzebne graczom tylko Blizzardowi i jego dochodom z RMAH. A najbardzej to pewnie Vivendi, ktore sie chce jeszcze nachapac na RMAH przed sprzedaza Blizzarda i pewnie zrobia all zeby zmaksymalizowac zyski z w/w wiec spodziewajcie sie nerfow i 'fixow'- oj kurwa bedzie ich sporo cos czuje. :).

Cytuj:
A czy preferujesz takie rozwiazanie, gdzie kazdy ma rowne mozliwosci na zdobywanie gearu/golda, czy nietykanie gry i roznego rodzaju cheesy, jak w d2 gdzie praktycznie tylko cwaniacy i oszusci nabijali sobie kieszenie spora kasa to juz tylko i wylacznie Twoj wybor.


Preferuje takie rozwiazanie zeby kazdy sobie gral jak kurwa chce w swoja gre singleplayer za 200 zlotych.
Ofc w D3 sie nie da bo 'nabijanie kieszeni' ma tu nowe znaczenie. Kolejny przyklad ze tam gdzie w grach zaczyna sie real money tam konczy sie fun.

Reszty nie komentuje, bo to jakis 'theorybullshit' do tego wyladajacy jak cytaty z Jaya Wilsona wiec no thx... zastanow sie czasem nad tym co piszesz plx. Mozesz sobie preferowac co chcesz, ale jesli uwazasz ze D3 jest wolne od tego co opisujesz (lub ze blizzard sobie z tym poradzi), to mam nadzieje ze masz swiadomosc ze piszesz glupoty. Bo jest wrecz przeciwnie do tego co bylo zapowiadane przed premiera w marketongowym klamaniu... err.. sry.. filmikach promocyjnych i wrecz przeciwnie do tego co piszesz.
Juz wogole wyciagniecie PoE i pisanie ze system z D3 daje jakies wieksze mozliwosci to.... n/c.

Zmien dilera.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 20:47 
Cytuj  
http://us.battle.net/d3/en/blog/6583302

Ten powyższy link sprawia, że nie wierzę w to co czytam. Przecież to jedna wielka masakra. Ta gra zdechnie według mnie dość szybko. Będą grali napaleni na kasę i tyle z tej gry, która miała dostarczyć tyle rozrywki co "D2". Marzenia ściętej głowy. Żal, żal, największy żal na świecie.


Przeciętny gracz "D3":
Zawód: Farmer
Pracodawca: Blizzard
Okres zatrudnienia: 05.2012-nadal
Stan zdrowia: Skrajny fanatyzm
Zalecenia: Elektrowstrząsy codziennie i dwa razy w niedzielę


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 21:35 
Cytuj  
@Kabra

Ogarnij, ze to jebane RMAH dotyczy graczy. Tak, Blizz zrobil je pod siebie, a nie pod graczy, ale skoro cala gra rzekomo kreci sie wokol RMAH to to RMAH ma znaczacy wplyw na graczy(zreszta nie tylko RMAH, a takze GMAH, ktore nadal daje rade, bo to na nim dostaniemy najlepszy sprzet mimo wszystko)

Nikt Cie nie zmusza do grania w gre, ktora przewiduje, ze wiekszosc upgrade'ow znajdziesz na AH. Ale jesli juz sie z tym pogodzisz i mimo wszystko chcesz w nia grac, to takie zmiany sa do kurwy nedzy potrzebne. Bo to, ze jakis cwaniak sobie swapuje makrosem gear prowadzi, do tego ze lootuje tego sprzetu wiecej od Ciebie, ergo zarabia wiecej golda, ergo sprzedaje za drozej, bo skoro on robi tyle kasy to pewnie i innych bedzie na to stac.
A co ma do powiedzenia gracz, ktory sobie prostego makra nie umie napisac, badz nawet nie wie ze ludzie tak robia i zadowolony buduje sobie swoj gear w oparciu o MF? Byly tutaj osoby, ktore narzekaly ze ciezko im w innych aktach, a jednoczesnie pisali ze maja 300% MFa. Zgadnij co by byly gdyby wiedzieli oni, ze moga sobie napierdalac makro na zmiane gearu. Za pieniadze, ktore wydali na swoj gear z MFem mieli by sprzet 2krotnie lepszy , przez to nie mieli by problemu z dalszymi aktami.

Cytuj:
Preferuje takie rozwiazanie zeby kazdy sobie gral jak kurwa chce w swoja gre singleplayer za 200 zlotych.


Ale to nie jest kurwa zwykly singleplayer, w ktorego sobie grasz w domowym zaciszu i robisz z nim co chcesz. Jak to mialo wygladac bylo wiadomo kilka lat przed premiera, takze w bambuko Cie nie zrobili.
Swoja droga moje zainteresowanie o d3 bylo tak duze, ze o RMAH dowiedzialem sie 2 dni przed wrozeniem, kiedy to znajomy zalecil mi pozbycie sie golda jak najszybciej.


Cytuj:
uz wogole wyciagniecie PoE i pisanie ze system z D3 daje jakies wieksze mozliwosci to.... n/c.


Jako ze PoE nie mialo jeszcze swojej premiery, to wezmy inna tak lubiana przez Ciebie gre - Diablo 2.
Tam miales wiekszy wplyw na rozwoj swojej postaci, prawda? Mogles wkladac sobie punkty do atrybutow i wogole full serwis.
Ja tez tak myslalem jak sobie pierwszy raz zasiadlem do d2 w internet cafe. Gralo mi sie fajnie, mialem chyba 20 lvl, az nagle za plecami pojawil mi sie miejscowy nakurwiacz w diablo2 i powiedzial tylko 'zacznij grac od nowa'. Ja bylem niezmiernie zdziwiony bo gralo mi sie przyjemnie, a moj fireball wydawal mi sie potezny, ale po kilku minutach rozmowy ow nakurwiacz uswiadomil mnie, ze albo gram tak, albo bede UP, wiec im szybciej zaczne od nowa tym lepiej - ot taka byla moja wolnosc rozwoju w d2. Owszem moglem budowac postac jak chcialem, przeciez to gra singleplayer, ale co z PvP? Co jesli bym chcial grac z innymi? Po co mieli by brac kogos kto jest gorszy od innych bo nie ma fotm builda?

W d3 moze nie moge sobie zbudowac ekstrawagancko postaci, jak to mozna bylo w d2, ale tutaj przynajmniej wiem, ze jak wezme sobie taka aure, nie inna, czy taki skill, a nie inny to nie bedzie zbyt duzej roznicy bo tylko playstyle sie zmieni, a nie viability.

Jeszcze raz powtorze - jestem ZA grami, gdzie da sie cudowac i wymyslac mega dziwne OP rzeczy, ale tylko wtedy kiedy co wymysle jest moje. Ale niestety tak nie jest - zawsze sie znajda tacy co po odkryciu fotma jebna tutorial jak to byc OP na youtube i jedyne co z tego beda mieli to 95% przedstawicieli danej klasy biegajacych nastepnego dnia w identycznym buildzie.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 21:40 
Cytuj  
Ciekawsze buildy z "PoE":
http://www.youtube.com/watch?v=LEDc5lSk87k
http://www.youtube.com/watch?v=_aP9O0Vnt0c
http://www.youtube.com/watch?v=WTtISGgVpVw


Da się w "D3" zrobić Wizarda walczącego na krótki dystans? Da się. Tylko będzie padał co 2 sekundy. Suuuuuuuuuuuper.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 21:49 
Cytuj  
Te to sa jeszcze malo ciekawe... da sie w d3 zrobic postac z 1hp? :)

http://www.youtube.com/watch?v=JJOUcu0ioL4



Szamotula dwie rzeczy i juz mi nie odpisuj bo straszne bzdury piszesz ogolnie:

1. Twoja historia z D2 mnie po prostu wzruszyla.
2. FOTM byl, jest i bedzie. W D3 tez. Wlasciwie patrzac na te wszytki filmiki, poradniki, wykresy i kurwa setki innych bzdur do D3 to ta gra jest krolem FOTM itego co opisujesz. D2 czy PoE to przy D3 PIKUS.
Wszystko to o czym piszesz wystepuje w ilosciach kolosalnych w D3.

Tak wiec skoncz pisac bzdury bo zal czytac.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 21:54 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Ciekawsze buildy z "PoE":
http://www.youtube.com/watch?v=LEDc5lSk87k
http://www.youtube.com/watch?v=_aP9O0Vnt0c
http://www.youtube.com/watch?v=WTtISGgVpVw


Da się w "D3" zrobić Wizarda walczącego na krótki dystans? Da się. Tylko będzie padał co 2 sekundy. Suuuuuuuuuuuper.


omg Teleporting totems FTW! :D
kuzwa ilosc opcji w tej grze robi wrazenie


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Posty: 4
Dołączył(a): 3.07.2012
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 23:11 
Cytuj  
Ah wam działa?


Ostatnio edytowano 3 lip 2012, 23:18 przez Konarus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 23:14 
Cytuj  
Zaboleq nieładnie, ban to ban, nie wolno altować.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2012, 23:46 
Cytuj  
Dla mnie mf gear swap jaki jest teraz to zwykly exploit i powinni to wyeliminowac, bardzo dobrze ze chca to zrobic.. tylko o jakies 1,5miesiaca za pozno. Mi pasuja 2ost opcje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.