mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 14:47 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Włączyłem na 2 minuty i wyłączyłem. Nie wiem co się dzieje, ale nie jest dobrze. Nie chce mi się w to grać. :-?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 14:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Athene udowadnia, ze jak sie chce to mozna. A jak ktos jest nieogarem i totalnym noskillem to jeszcze przez kilka lat bedzie siedzial na gobie w act2 i podskakiwal z radosci przy kazdym zoltym crapiku...

/sad face


zamkniete oczy i palec na myszce nosz kurwa to ja chyba rzeczywiscie jestem noskill bo nie dam rady tak diablo zabic :) . nie wiem marek co ty w zyciu robisz ale raczej nie powinienes duzo myslec w pracy. no offence. koledzy wyzej juz ci wytlumaczyli ze chodzi tylko i wylacznie o gear a skill nie ma z tym nic wspolnego.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 15:00 
Cytuj  
Farmienie goba nie idzie czy co lol? RMAH padl? :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 15:42 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Athene ogólnie jest w ch inteligentny IMO. Osiągnął masę rzeczy w WoWie, (pve jak i pvp) pokerze, (niby jakieś rekordy bił jeżeli chodzi o największe zyski z jednego miesiąca z gry online czy cuś - nie pamiętam dokładnie) wymyślił jakąś tam teorię, o której dyskutowali profesorzy z renomowanych uczelni, a teraz owni w Diablo 3. Niby to wszystko takie proste, a on taki głupi ale nie widzę na forum kogoś o zbliżonych osiągnięciach. Ta jego "persona" jest oczywiście aby zarobić - I działa. Inb4 athene fanboy - Bardzo go lubiłem za czasów dominacji w WoWie, bawił mnie w ch. jego trolling. Teraz już mnie nie bawi, więc go nie oglądam.


Inteligentny jest, ale to taki kolejny youtube'owy clown. Wiekszosc jego so called osiagniec, nie sa legit, badz sa mega naciagane, a jego wierni 'fanoni' lykaja wszytko jak swieta prawde.
A co jak sie napisze, ze koles poprostu sciemnia? Kazdy Ci powie, ze to jest troll, albo acting i ogolem enjoy the show.
Mnie cos takiego osobiscie wkurwia - 80% sceny youtube'owej to ludzie robiacy z siebie idiotow przed kamera. Pelen fake i prostactwo, ale skoro ludzie lykaja takich clownow to chwala im za to, bo to dzieki nim oni zyja.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 15:48 
Cytuj  
no bez przesady- przecież Mark napisał to zdecydowanie w sposób ironiczny- odnosiło się to do tego , ze po nerfie trochę narzekał , to zaraz niektórzy mu napisali , że jest nieogar i noskill :)

tak przy okazji
sporo ludzi czeka na pvp
ja się pytam : po co?
w D3 wygra ten kto ma gear , nie ten co ma lepszy skil powyższy filmik to pokazuje :)
na co wy czekacie?
ma być niby losowanie podobnych statów- co Blizz miałby z tego ?
ktoś może w kółko bawić się w pvp w tych samych itemkach- byłby dobry, byłby skilowcem i lał innych ( o podobnych dmg, hp , armorze itp) a więc nie czułby presji wymiany sprzętu, RMAH nie spełniałby pokładanych oczekiwań :) jakoś nie bardzo wierzę w to dopasowanie graczy
jakoś mam wrażenie , że Blizz nie robi gry tak , żeby graczom grało się fajniej :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 15:56 
Cytuj  
Nie wiem, moze to ze martwa gra = martwe RMAH = brak dochodow dla Blizzarda? A to wlasnie PvP jest contentem, ktory jest najblizej na horyzoncie i to wlasnie na niego ludzie ludza sie czekajac?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 16:25 
Cytuj  
nie wierze ze gra bedzie martwa
nie oszukujmy się :)
sporo osób odpuściło grę to pewne , ale bez przesady
mnie wqrwia gra niesamowicie ;p- prawie 200 godz gry- ani jeden legendary, ani jeden setowy itemek, ale dalej gram i chętnie odpalam
fakt , że farmienie goba znudziło mi sie już 3 dnia i zrobiłem sobie monka, niedługo 60 lvl , zobacze jak się nim gra na inferno, wczoraj własnie zabiłem Azmodana na hellu i był totalny luzik
pewnie wiele osob tak gra :)
raz jedna postać , raz druga, inni framnia cały czas jedną posacią i nie zapominajmy o tym , że sprzedaż trwa- ja przyznam na AH szybciej schodzą mi itemki 30-40 lvl niż te z 60 , mimo o wiele wyższych cen
powtórze za innymi- w tej chwili nie ma nic ciekawego- byle do 28 sierpnia :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 16:49 
Cytuj  
Co jest 28sierpnia?

Ja ostatnio to wchodze sobie tylko raz wieczorem/w nocy do d3, zrobie 1runa w 1a inferno, sprzedam wszystkie itm do vendora - bo leci sam crap - i wychodze :) (gear mam z ~235mf/110gf, nie cuduje z podmianami)

Mogliby zrobic kolejny poziom trudnosci i dac tam na plasko sile mobow (tak jak wczesniej planowali z inf), tak by kazdy mogl farmic gdzie mu sie podoba. Bo imo 1a jest najlepiej wykonany w calej grze i chcialbym tam sobie grac. Zrobiliby taki poziom, ze wszystkie moby mialy by drop i sile tych z 4a inf i byloby bardzo fajnie. Pewnie bym musial sie dozbroic by moc tam farmic, co byloby jakas motywacja - bo obecnie takiej brak.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 18:32 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Co jest 28sierpnia?


Premiera GW2.

Ja na szczęście do 25 tylko czekać muszę :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 18:56 
Cytuj  
sporo ludzi się jeszcze loguje - ze znajomych tylko Mendol odpadł zaraz po starcie.

Ja np. staram się logować codziennie - wystawiam na AH, to co mam i wyłączam ;)


Piszpan napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Athene udowadnia, ze jak sie chce to mozna. A jak ktos jest nieogarem i totalnym noskillem to jeszcze przez kilka lat bedzie siedzial na gobie w act2 i podskakiwal z radosci przy kazdym zoltym crapiku...

/sad face


zamkniete oczy i palec na myszce nosz kurwa to ja chyba rzeczywiscie jestem noskill bo nie dam rady tak diablo zabic :) . nie wiem marek co ty w zyciu robisz ale raczej nie powinienes duzo myslec w pracy. no offence. koledzy wyzej juz ci wytlumaczyli ze chodzi tylko i wylacznie o gear a skill nie ma z tym nic wspolnego.


leje... nigdy nie podejrzewałem, że tu siedzi sama inteligencja ale bez przesady...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 19:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
s
Ja np. staram się logować codziennie - wystawiam na AH, to co mam i wyłączam ;)


to musi byc naprawde zajebista gra :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 21:09 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Premiera GW2.


Aha. Myslalem juz, ze cos ciekawego ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 01:38 
Cytuj  
wyciekly patch notes:

http://www.gamefront.com/diablo-3-patch ... he-future/

seems legit


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 04:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):


LOL :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 06:30 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 07:13 
Cytuj  
LOL
Upadla gwiazda Super Mario :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 07:28 
Cytuj  
Ciekawe czy jak sie go odwroci to czy bedzie mial paski na plecach :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 03:08 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... tprAM05B2g

Demon hunter tank > monk/barb

19k hp, 400 allres z defensywnych statow.
Me jelly.


Moby z 30 sekundy filmiku maja mojego monka na 3-4 strzaly, przez co sa dla mnie najtrudniejsze do zabicia. Jak widac koles ma na nie wyjebane :D


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 09:31 
Cytuj  
Full Natalya set, tyle w temacie :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 11:15 
Cytuj  
Jako że dziś wolne :) to kto ma ochotę na Act 2. Trafiam niestety na same fail party. Chcę w końcu zrobić ten Act :-/

Piaskowy#2999

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.