mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2015, 23:13 
Cytuj  
no tak ale nie jest to prawdziwa dwuklasowosc :) zreszta nie ma co bic piany 11 poe :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 08:28 
Cytuj  
Co do teesa to korzystajcie do woli. Kiedyś był pokoik mmorpg.pl - ale ze względu na to, że chyba przenieśli się na Warcryowy czy jakiś inny to został usunięty ;)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 09:29 
Cytuj  
Dostaliśmy nawet jakiegoś ślązaka w gratisie ;p

Moja postać ssssie pod względem DMG w stosunku do was :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 09:47 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Dostaliśmy nawet jakiegoś ślązaka w gratisie ;p

Moja postać ssssie pod względem DMG w stosunku do was :D


Slazaka? Myslalem, ze to byl goral :D Ale fakt, faktem że wprowadzil sporo.. regionalnego "kolorytu" ;)

Nie przesadzaj z tym damagem, kazdy build jest inny. Moj jest bardzo ofensywny i chyba az za bardzo bo widze ze brakuje mi resistow. W kazdym razie, chciales wiekszego poziomu trudnosci to masz - wczoraj kazdy z nas przynajniej raz zaliczyl zgona :D


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 09:59 
Cytuj  
A ten Goral/Slazak gral Wami czy po prostu sobie z Wami siedzial? Jak cos to mozna oddzielny pokoik umascic dla Was ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 10:17 
Cytuj  
Ja jeszcze dzisiaj jestem a potem dopiero w niedziele bo wyjeżdzam także czekajcie na mnie tymi postaciami z coopa;p. Do 23lvla dobic można bo Yabadi miał bodajże 23 lvl. ja skończyłem na 20 bodajże:).

Piszpan - O ile o PoE coś tam wiesz o tyle nie wymądrzaj się o GD :D. To normalne, że np lvlujesz z jednym buildem a potem sobie build zmieniasz więc gra jest o wiele bardziej elastyczna niż PoE. Nie jesteś przywiązany do jednego builda i wraz z wzrostem lvla i nowymi skillami możesz sobie build zmienic i nie potrzebujesz do tego scouringów ;).

Z dobrym ekwipunkiem spokojnie można walić hity 10k a nawet 20k a kryty pewnie jeszcze więcej. Sam moim demolitionistą w A3 waliłem po około 8k a nie miałem wcale best itemów. Możesz mieć fun build oparty na procowaniu skilli, super survi i mobki się same będą zabijać ale szybkości będzie średnia albo mieć glass canonna albo coś pośrodku etc. Do wyboru do koloru. Jak wejdą legendarki to będzie jeszcze większy wybór.

Co do braku dwuklasowości twoim zdaniem....Co z tego, że bijesz skillem arcanista np a nie skillami okultysty skoro nadal korzysta np z jego klątw albo jako okultystyka wbijasz sporo pkt w acraniste dla buffa do chaos dmg albo defense buffa? Są buildy i możliwości korzystania z active skilli z obu klas, wszystko zależy od tego jak chcesz grać. Gdyby pkt było na tyle aby wymaksować oba mastery to każdy build wyglądał by tak samo wiec to bez sensu. Poza tym w planach jest zmniejszanie liczby pkt co awans w pewnym momencie. Po pewnym czasie będą to 2 pkt a potem 1(jeśli lvl cap wzrośnie).

Aktywnych skilli jest aż nadto bo masz je z itemów/devotion/materials.

Na tą chwilę nie ma jeszcze max lvl capa bo raz nie ma całego contentu a dwa nie ma wyższych poziomów trudności (są ale zablokowane) więc mamy 180pkt do wydania z samych lvli. Lvl cap będzie jeszcze podniesiony ale raczej nie będzie wyższy niż 75. Oczywiście będą dodatki i one lvl cap też podniosą.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 10:18 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
A ten Goral/Slazak gral Wami czy po prostu sobie z Wami siedzial? Jak cos to mozna oddzielny pokoik umascic dla Was ;)


Hm.. Powiedzmy, ze jego wejscia i obecnosci nie dalo sie nie zauwazyc ;)

Jakbys zrobil dla nas osobna klitke to byloby super :)


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 10:48 
Cytuj  
@Zaboleq,
Coś czuję, że Piszpan zaraz zareaguje jak Kabraxis.


@Yabaddi
Dajcie no nicka tego typka, bo ostatnio naroilo sie typów których nie znam - trzeba znowu wprowadzić ład i porządek! Wieczorem założę pokoik.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 10:58 
Cytuj  
Odpaliłem wczoraj testowo, usiadlem i nabiłem 20lvl. Tyle ze nie rozdalem punktów, kitowałem przez 20lvli szamanem ze strzelbą, bo nie wiedziałem jeszcze co robia skille itd lol ;]
Ale mialem 2 skille w itemach i run + kite + headshot wystarczylo. Teraz ogarne o co z tymi punkcikami chodzi bo juz ledwo moge coś zabijać (chociaż ciekawe jak daleko mozna dojść bez skilli na veteranie).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 11:06 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Odpaliłem wczoraj testowo, usiadlem i nabiłem 20lvl. Tyle ze nie rozdalem punktów, kitowałem przez 20lvli szamanem ze strzelbą, bo nie wiedziałem jeszcze co robia skille itd lol ;]
Ale mialem 2 skille w itemach i run + kite + headshot wystarczylo. Teraz ogarne o co z tymi punkcikami chodzi bo juz ledwo moge coś zabijać (chociaż ciekawe jak daleko mozna dojść bez skilli na veteranie).


To nie szalej Tomu, dobij do 23 to moze z nami pobiegasz? Mamy jeszcze 1 wolne miejsce w teamie :)


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 11:47 
Cytuj  
a grajcie sobie w te gd. tylko chociaz wbijcie sobie ten lvl 75 to wtedy z checia przyznam wam racje :) i nie nie zmienisz sobie buildow ot tak bo nie cofniesz pkt wydanych na dana klase jedynie na skille. owszem mozna sobie zrobic super cool fajny build tylko ciagle pozostaje pytanie o efektywnosc (bicie bialego moba 30 sec:P) . i tak maxowanie 1-2 skillow max 1-2 buffow na dmg i tak samo na deff max to ciagle bedzie najlepsze rozwiazanie :) ale co ja tam wiem. lepiej wziasc pierdylion skilli na 1 lvl zapchac pasek i sie cieszyc.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 13:23 
Cytuj  
Ile grałeś w TQ Piszpan??

No właśnie co tam ty wiesz ;) - o skillach Ci już pisałem. Część skillów bierze się na 1 lvl dla samych bonusów typu 10% do czegoś tam(a to sporo). Do tego skille z Devotion (celestial powers) się normalnie lvluje wiec masz skilla/proc effect którego nie masz na pasku. Masz skille w itemach(albo szanse na proc effect) no i skille z compnentów.

Nikt tutaj białego mobka nie bije 30 sec :o .

Ostatecznie efektywność postaci/buildu zależy w głównej mierze od itemów.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 13:33 
Cytuj  
wbij chociaz 40 lvl to pogadamy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 14:13 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
wbij chociaz 40 lvl to pogadamy.


No ja mam np. 53 i co? Wszystko sprowadza się do stylu gry tak na prawdę. Jak lubisz mini-maxować to niestety coś za coś. Maksimum efekty kosztem różnorodności. Po ok 300 godzinach przegranych w GD stwierdzam (jako generalnie zwolennik mini-maxa), że taki styl gry jest potwornie nudny. Mimo wszystko wolę obniżyć wydajność, a mieć większe spektrum możliwości i trochę kombinowania bo mimo wszystko ten styl gry przynosi więcej satysfakcji. Ale tu już wchodzimy w gusta.. ;)

Zmieniając temat - panowie z ekipy, kto jest chętny na sesję dziś wieczorem? Pozmieniali mi rozkład zajęć i wychodzi, że mógłbym być dziś i w niedzielę wieczór.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 14:51 
Cytuj  
Yabadi jak w sumie mogę tylko daj znać o której. Wbiję te 2,3 lvle tak do 23 bo i tak odstaję od Ciebie.


Piszpan napisał(a):
wbij chociaz 40 lvl to pogadamy.


Co mają wspólnego twoje zdupy argumenty z lvlem? W becie 26 miałem 2 postacie na 50 i jedną na 46. Jak weszło devotion w becie 28 to jak zawsze usuwam wszystko bo po prostu za duzo zmian jest.
Dodatkowo nie wiem ile h na piracie przegrałem(tak wiem wstyd ale to było jak lvl cap był jeszcze 30 bodajże).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 15:22 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Yabadi jak w sumie mogę tylko daj znać o której. Wbiję te 2,3 lvle tak do 23 bo i tak odstaję od Ciebie..


Standardowo pare minut po 20tej jestem free.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 15:49 
Cytuj  
Ja się postaram być, chyba, że będę musiał iść na koncert ;p

tak 75% na to, że mogę

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 17:02 
Cytuj  
no to nie wiem yabaddi moze to i lepszy feeling ale i tak w hns zwykle chodzi jednak o efektywnosc w zabijaniu mobkow chyba :) nie ma co bic piany ja moge sie mylic chociaz mimo wszystko bede uwazal ze pure build sie lepiej sprawdzi :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 18:18 
Cytuj  
Chodzi o fun z gry, a kazdy czerpie go na wlasny sposob. Nawet jesli z dupy wziety to jego sprawa.

Sam z reszta mowiles, ze przy maksymalnej wydajnosci skazany jestes na te 2 skille, a to jest wlasnie koszt mini-maxa (bo na nic innego nie starczy skillpointow) co niestety na dluzsza mete jest nudne.

Osobiscie zaczynam sie zastanawiac nad rozpoczeciem gry w trybie hardcore i zmianie builda po kazdym zgonie ;)


_________________
For the pony!

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 gru 2015, 18:37 
Cytuj  
polecam build pod totemistę warderera (shaman + soldier). z devotion brać perki pod lifeleech, lightning damage i vitality damage i jest ogień :> http://grimcalc.com/build/PTohmI tak to wygląda planowo w drzewku. storm totemy stawiamy w zasięgu wendigo totemu i dostają boosta w dmgu o 90% :> w tej chwili robię mapy 36+ mając lvl 33 facetankując bossy :D survi jest ogromne a dmg tez daje rade, a bedzie lepiej jak dokoncze build i jakies sensowne itemy zdobede


_________________
steam: Deathel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.