mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 16:03 
Cytuj  
Na pewno w planach nie ma póki co żadnego randomowego contentu poza to co jest obecnie(ashen waste). Ma być jeszcze survival mode. Warto jednak pamiętać o tym, że powinniśmy mieć mody do dyspozycji (bo to ten sam engine co TQ?) i dodatki. Wszystko zależy jak GD się sprzeda na premierę. Fajnie by było mieć do dyspozycji kolejny dung pokroju SoT np. Jestem ciekaw jak wygląda SoT na ostatnim poziomi trudności ;).

Jak odblokoują 3 poziomy trodności to jednak żywotność trochę się wydłuży, zależy jak mocno będą mobki biły.

Jeśli chodzi ci o portale do Ashen Waste to owszem jest to random ale portale wystepują z reguły w jednej z kilku lokacji:
http://grimdawn.wikia.com/wiki/Ashen_Waste

P.S
Niestety ale ten silnik nie jest stworzony do generowania randomowych map i co więcej Crate chce aby świat był bardziej spójny i miał feeling rpga także random mapy odpadają, zresztą te z d3 czy PoE to tak na prawdę żaden random. Każdy obszar to na tą chwilę sporo ręcznej roboty a grafików mają dość mało :/.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 17:49 
Cytuj  
Ashen waste akurat znajduje, za to forsaken wastes juz nie (cale fields of strife przebieglem ostatnio 2 razy i nic, level sie nabił jak szukałem).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 18:52 
Cytuj  
A to paczyłeś??

http://grimdawn.wikia.com/wiki/The_Forsaken_Wastes


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 19:07 
Cytuj  
Przyjedzie pizza i mogę grać :D

Warto robić te Steps of Torment na 30 lvl?

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 8 gru 2015, 20:59 
Cytuj  
pierwsze trzy pietra warto :)


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 00:38 
Cytuj  
Hehe, zrobiłem Witchblade'a (Soldier+Ocultist) bazując na secie Redemption (brakuje mi tylko tarczy do kompletu). Moby same się o mnie rozwalają :D Na 40 lvl wchodzę w tłum 44-45 na Veteranie i mogę iść zrobić sobie kawę, a jak wrócę to tylko sprawdzić co zostało do zlootowania :D


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 09:58 
Cytuj  
No też chciałem zrobić podobną postać ale nie mam itemów póki co ;/. Ty tym swoim Shamanem całą grę na popsułeś. Twoje AoE robiło więcej dmg od nas a mobki się skalowały do twojego poziomu :P. Teraz musimy sami dolevelować ;).

Ja sobie spróbuję zrobić Shamka/Arcanistę na Lightning ale castera. Może jeszcze summonera jakiegoś bo to może będzie fun;]. Kiedy znowu gramy? Dzisiaj?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 11:15 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ty tym swoim Shamanem całą grę na popsułeś. Twoje AoE robiło więcej dmg od nas a mobki się skalowały do twojego poziomu :P. Teraz musimy sami dolevelować ;).


:( Kurcze, to może przesiądę się na tego nowego Witchblade'a? On nie ma takiego damage'u więc będziecie się mogli wykazać :) Tylko, że on też jest na 40 lvl.

zaboleq napisał(a):
Ja sobie spróbuję zrobić Shamka/Arcanistę na Lightning ale castera. Może jeszcze summonera jakiegoś bo to może będzie fun;]. Kiedy znowu gramy? Dzisiaj?


Dzisiaj nie dam rady, ale jutro chętnie (tj. czwartek).


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 13:13 
Cytuj  
Myślę, że najfajniej się bedzie grało self-found bo jednak jednak tylko Ty na tą chwilę masz bank itemów i sobie zmieniasz jak tylko Ci lvl wskoczy ;). W ten sposób to jest jakieś wyzwanie. Jak już odblokoują kolejne poziomy to będzie pure fun.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 13:19 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Hehe, zrobiłem Witchblade'a (Soldier+Ocultist) bazując na secie Redemption (brakuje mi tylko tarczy do kompletu).


Mam tarcze, moge podrzucić.

https://www.youtube.com/watch?v=x9LY2cN ... e=youtu.be tu widzialem fajnego tanka (solider/demo), ale sam myslalem o solider/occultist i tarczy+poison dmg. Problem w tym, ze jakoś nie widać skilli dodających robiacych dmg poisonem melee poza troszke u nightblade'a i spelle occultisty.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 14:48 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
yabaddi napisał(a):
Hehe, zrobiłem Witchblade'a (Soldier+Ocultist) bazując na secie Redemption (brakuje mi tylko tarczy do kompletu).


Mam tarcze, moge podrzucić.

https://www.youtube.com/watch?v=x9LY2cN ... e=youtu.be tu widzialem fajnego tanka (solider/demo), ale sam myslalem o solider/occultist i tarczy+poison dmg. Problem w tym, ze jakoś nie widać skilli dodających robiacych dmg poisonem melee poza troszke u nightblade'a i spelle occultisty.


Chętnie przygarnę tarczę :D

Wybrałem kombo Soldier+Ocultist ze względu na Blood of Dreeg, no i Solael's Witchfire też. Skille z poison masz z add-onów (Poison Nova itp.), a w tym wariancie opłaca się szukać broni z physical (bądź co bądź ze względu na Soldiera bonus do tego typu obrażenia będzie jednym z największych, a Poison/Acid damage bierze z tego %). Osobiście poszedłem w Acid bo Redemtion daje duży bonus do tego, a poison jest dotem i w GD na nieszczęście nie ma sposobu na skrócenie czasu działania (można jedynie wydłużyć). Poza tym postać zowie się Kwach więc ma wobec tego pewne zobowiązania :D


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2015, 21:54 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Myślę, że najfajniej się bedzie grało self-found bo jednak jednak tylko Ty na tą chwilę masz bank itemów i sobie zmieniasz jak tylko Ci lvl wskoczy ;). W ten sposób to jest jakieś wyzwanie. Jak już odblokoują kolejne poziomy to będzie pure fun.


Z drugiej strony jak odblokuja nowe poziomy i wyzszy lvl cap dadzą to jego bank itemów nie bedzie już tak istotny :P

Ale faktycznie obecnie to trochę takie bieganie po prostu za tobą :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 01:11 
Cytuj  
Wlaśnie ogarnalem opcje zablokowania obrotów minimapy. Super. Nie lubie jak sie mapa obraca, jak mogłem to przegapić.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 08:57 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Ale faktycznie obecnie to trochę takie bieganie po prostu za tobą :D


Może faktycznie to trochę nie fair w stosunku do was.. Jeśli chodzi o mnie to mogę zacząć z "zerowym" kontem inną postacią tak aby nie było aż takich drastycznych różnic.

Gramy dzisiaj? Ja jestem wolny od 20tej. Acha, napiszcie który macie obecnie poziom abym nową postać mógł dobrać do team'u.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 13:21 
Cytuj  
Ja mam chyba 36 albo jakoś tak. Ew możemy zacząć od nowa i grać tylko self found :D? Zrobimy jakiś zróżnicowany team czy cuś ale ja się dostosuje.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 13:39 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja mam chyba 36 albo jakoś tak. Ew możemy zacząć od nowa i grać tylko self found :D? Zrobimy jakiś zróżnicowany team czy cuś ale ja się dostosuje.


No jest to jakaś opcja. Druga możliwość jest taka, że mam na 39 lvl Sorcerer'a (Arcanist&Demolitionist) nastawionego na elemental dmg, którego od bardzo dawna nie ruszałem. Mógłbym nim polecieć dalej bo to nie będzie kolidować z wami: Tiomor z tego co wiem idzie w Lightning/Physical, ty w Chaos/Vitality więc team byłby zróżnicowany.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 13:58 
Cytuj  
Ja gram teraz Demo/Nightblade z fire/physical/lightning ale mogę w sumie zagrać tym Okultystą na chaos/vitality.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 17:53 
Cytuj  
Kurde nie wiem czy dam radę jednak :/. Napiszę wam na steam jakby co.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 20:31 
Cytuj  
Eeee zrobiłem Soldiera i on jest no... chujowy. W sensie feeling bicia tych mobów jest tak bezjajeczny, że głowa mała. Ja rozumiem, że mam 10 lvl, ale jest tragedia :D

Z czym to połączyć? Okultystą?

Jak będzie robić nowe postacie to chyba właśnie okultystę wezmę, a co!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 23:53 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Eeee zrobiłem Soldiera i on jest no... chujowy. W sensie feeling bicia tych mobów jest tak bezjajeczny, że głowa mała. Ja rozumiem, że mam 10 lvl, ale jest tragedia :D

Z czym to połączyć? Okultystą?

Jak będzie robić nowe postacie to chyba właśnie okultystę wezmę, a co!


No Soldier sam w sobie jest trochę mułowaty, to fakt. W duecie z Shamanem jest ok, z Ocultist można iść w Acid/Poison albo Chaos/Vitality. Bardzo ciekawie gra się Soldier+Nightblade, połączenie Cadence z Shadow Walk (czy Steps nie pamiętam) wychodzi rzeźnickie. Ewentualnie można zrobić duet z Demolitionist i pójść w Fire/Lightning.


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.