mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 09:31 
Cytuj  
W duecie z szamanem i nightbladem go mam :P, ale chciałem teraz go zrobić jako główną klasę.

Olać - okultysta jest fajny :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 12:52 
Cytuj  
Mi najbardziej skillami podoba sie Szaman bo uwielbiałem Lightning skille :). Okultyście brak porządnego AoE, jego skille mają imo dość mały zasięg i ja ogólnie nie lubiem kaitować mobów. Jakbym go zrobił to raczej summonera for fun.

To co mnie boli to brak AoE skilli dla range broni. Mimo, że na DW pistols można zrobić immortal postać to niestety gra taką postacią opiera się na spamie LMB z FS i nic poza tym. Reszte robią proce a niestety nie ma w sumie zbytnio AoE skilli czy to dla 1h range czy 2h ranged.

Z summonami jest podobnie. Część celestials power z Devotion albo niektóre skille buffują nasze moby ale % chance on attack dotyczy naszej postaci a nie peta co jest bez sensu.

Mam nadzieję, że wrac z legendary itemami i empowered epicami część buildów dostanie drugą szansę bo np gunslinger jacket jest low lvl itemem i pod endgame to dupa straszna.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 13:30 
Cytuj  
Wypadła mi dzisiaj recepta na fajny Relic (ten lepszy) ale brakuje mi 1 składnika - Spectral Longsword (rare one-handed). Jakby komuś wpadł w łapy to chętnie przygarnę ;)

Zaczynam się powoli oswajać z tym Sorcererem i mimo, że nie jest to kosiarz na miarę Druida to nie sposób nie mieć dla niego sympatii :) Chodzi mi jednak po głowie postać z 2h strzelbą i granatami ;)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 14:05 
Cytuj  
Chodzi o zwykly rare mieczyk? Mam, nie wywalilem trash lootu z plecaka do vendora, tego dropi masa w SoT.

Nabiłem nemesis z undeadami i zespawnował mi sie Moosilauke (czy jakoś tak). No to teraz juz na serio uznaje gre za zaliczona.

Niby mam czekać na B29, ale jeszcze mi chodzi po glowie tank, ale nightblade/occultist chaos/poison z tarcza. Ciekawe czy wykonalne bez ładowania w solidera.

Ciekawe, jak zrobią te poziomy trudności. Widziałem fajna sugestie, zeby normal byl dla każdego, drugi poziom to juz wyzwanie i zbieranie gearu az do najcieższych bossów z najelpszym lootem. Natomiast trzeci był flat lvl, max lvl i ten sam loot co na koncu drugiego poziomu, tyle ze potwory coraz straszniejsze. Czyli gre sie konczy progressowo na drugim, a trzeci to taki test, jak daleko uda się dojść (łącznie ze miana builda na mobach nie do przejscia).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 14:33 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Chodzi o zwykly rare mieczyk? Mam, nie wywalilem trash lootu z plecaka do vendora, tego dropi masa w SoT.


Chyba to ten, muszę się przejść do SoT swoją drogą - zapomniałem, że to tam dropi.

Wypadła mi dzisiaj ta tarcza z setu Redemption więc mogę oddać :P


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 15:58 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Wypadła mi dzisiaj recepta na fajny Relic (ten lepszy) ale brakuje mi 1 składnika - Spectral Longsword (rare one-handed). Jakby komuś wpadł w łapy to chętnie przygarnę ;)

Zaczynam się powoli oswajać z tym Sorcererem i mimo, że nie jest to kosiarz na miarę Druida to nie sposób nie mieć dla niego sympatii :) Chodzi mi jednak po głowie postać z 2h strzelbą i granatami ;)


Yab mi też chodziła ale to się nie da niestety :/. Canister bomb ma tylko dobrego stuna ale jego dmg jest ujowy a Grenado może i robi fajny dmg ale taki sam można robić na auto-attacku. 2h ranged jest o wiele słabsze od DW pistolsów ze względy na attack speed i nie tylko. ale nadal nie mamy skilli do ranged No i najlepsze skille pod 2h działają tylko z melee a nie ranged :/. A szkoda bo pif-pafowanie jest fajne. Jest topic na forum o tym:

http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=27560


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 17:08 
Cytuj  
No jak wczytasz sie w ten topic, to wychodzi na to ze jakas płaczka zakłada któryś raz z rzędu.

Nie trzeba yab, mam drugą ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 17:22 
Cytuj  
Jak się wczytasz to przeczytasz też, że ludzie się z tym zgadzają i jak się okazuje sami devsi nie wiedzieli o kilku rzeczach:). To, że nty raz koleś o tym pisze to inna historia. Mnie bardziej chodzi o to, że na tą chwile Crate nic z tym nie zrobi i tyle.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2015, 17:20 
Cytuj  
Gramy dzisiaj? Ja bede po 20tej.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 gru 2015, 18:59 
Cytuj  
Ja pewnie będę.

NIkt na 4 nie chce? ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2015, 22:24 
Cytuj  
Sry ja bede dopiero jutro. Zacząłem lvlować Arcanista/Shaman na lightning castera i póki co jest zajebiście :). Jutro może w końcu zrobimy ten AIII tymi postaciami co mamy? Czy umawiamy się na przyszły tydzień dopiero?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2015, 22:35 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Sry ja bede dopiero jutro. Zacząłem lvlować Arcanista/Shaman na lightning castera i póki co jest zajebiście :). Jutro może w końcu zrobimy ten AIII tymi postaciami co mamy? Czy umawiamy się na przyszły tydzień dopiero?


No niestety, jutro mnie z kolei nie ma więc gram dzisiaj - korzystając z okazji pofarmuje SoT Warderem (gram postacią z 60 lvl, a sprzęty lecą nawet 68 lvl).


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 12:37 
Cytuj  
Dzisiaj?

btw, hosta powinna zawsze zakładać osoba z najniższym levelem. Zazwyczaj jest jakiś quest w plecy, wiec dobrzy by było, żeby je nadrobić w ten sposób.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 12:42 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Dzisiaj?

btw, hosta powinna zawsze zakładać osoba z najniższym levelem. Zazwyczaj jest jakiś quest w plecy, wiec dobrzy by było, żeby je nadrobić w ten sposób.


Ja będę jak zwykle parę minut po 20tej. Nie ma problemu z hostem jeśli chodzi o mnie. Wydaje mi się, że skończyłem na 43 lvlu (chyba Zaboleq był najniżej).

Kurde, trzeba trochę podkręcić akcję - skończyć content i zacząć farmować SoT :D Ostatnio pobiegałem tam trochę na 60tce i fajne sprzęty lecą.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 13:06 
Cytuj  
No ok ja mam lvl 39 ale postaram się wbić chociaż ten 41... Zrobiłem ten q z zaginionem działem to w sumie możemy iść dalej.

Pytanie co w sytuacji gdybyśmy mieli inne frakcje wybrane? Teraz chyba wszyscy mamy Kymons Chosen ale np na Okultyście mam Order of Vigil to wtedy mamy inne Q z tego co pamiętam:).

Pytanie o farmienie przeklętego Blood of Cthon... Salazar nigdy mi tego nie dropnął a ponoć w nowych betach ma jeszcze mniejszego drop chance na to coś. AShen/Forsaken Wastes to jakaś opcja ale tego jeszcze nie próbowałem na nowych postaciach. Są jeszcze Bounty w Devil Crosing i dla Order of Vigil gdzie za oddanie reliców dostaje się właśnie Blood of Cthon i chyba w Old Arkovia jest jedno bounty ale nie pamiętam za co.

Szkoda, że ten mats nie jest trejdowalny :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 14 gru 2015, 13:18 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 13:15 
Cytuj  
Pewnie jak dzielenie przez 0, czyli koniec świata :D

Ja mam 41 na Wardenie, ale i pognałem kilka questów do przodu (dla Kymos na pewno), więc chyba najlepien za zabolq postawi hosta;)

btw Yab - weź ty tak nie gnaj do przodu :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 14:02 
Cytuj  
Blod of Cthon wypadało mi dawniej na Wardenie i właśnie Salazarze ale ostatnio zauważyłem, że dużo częściej rzucają mi to te diablopodobne stworki wyczarowywane "spod ziemi" przez kultystów (takie blade i czerwone). Na jednej postaci nazbierałem tego ze 20 sztuk.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2015, 15:06 
Cytuj  
Jak sie biega tam u nich to koniec koncow troche tego blood jest. A przydaje sie na klucz do SoT (reszta skladnikow leci w samym SoT w wystarczajacej ilości). Cale szczescie najbardziej lubie bić undeady i cthony.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 12:35 
Cytuj  
Ok pytanie - chyba zabiłem Direniego co oznacza, że nie mam klucza do Depraved Sanctuary. Jedyna opcja to farmienie kultystów przed DS czy może da się jakoś inaczej? Byłem tam pare razy i jeszcze nie dropło :D.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 15:51 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ok pytanie - chyba zabiłem Direniego co oznacza, że nie mam klucza do Depraved Sanctuary. Jedyna opcja to farmienie kultystów przed DS czy może da się jakoś inaczej? Byłem tam pare razy i jeszcze nie dropło :D.


Niestety, teraz musisz liczyć na dropa. Na szczęście od ostatniego builda ten klucz spada częściej niż poprzednio.


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.