mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 22:29 
Cytuj  
Ja pier... Jaki pozytywny news. To teraz tylko czekać na dodatek, który wywróci ten tytuł do góry nogami. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 22:33 
Cytuj  
Tego tytulu nie da sie wywrocic do gory nogami, musieli by cala gre od nowa zrobic :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 22:34 
Cytuj  
<maciejoświeczka>


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 23:01 
Cytuj  
ciekawe co dalej...ale jak najbardziej najlepsza decyzja jaka mogla sie przydarzyc...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 23:11 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tego tytulu nie da sie wywrocic do gory nogami, musieli by cala gre od nowa zrobic :)


This.

W tej grze praktycznie wszystko jest broken. Fabuła - jedna z najdebilniejszych jakie widziałem, losowość świata - nie ma, itemizacja - porażka stulecia, mechanika - spierdolona, nawet uników nie ma, staty skopiowane z WoW'a.

Dodać do tego AH które dojebało solidnie oliwy do ognia i wychodzi na to, że naprawa gry = przepisanie jej od nowa i uznanie, że ta kaszana która teraz widnieje pod nazwą Diablo 3 nigdy nie powstała.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 23:39 
Cytuj  
Zajebiscie, myslalem ze przez wysoka sprzedaz d3 nie ma szans na to by za jakosc gry polecialy glowy. Oby z tego cos dobrego wyniklo, bo jezeli ich podejscie sie nie zmieni to bez znaczenia kto tam szefuje.. nadzieja w dodatku.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 23:45 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Zajebiscie, myslalem ze przez wysoka sprzedaz d3 nie ma szans na to by za jakosc gry polecialy glowy. Oby z tego cos dobrego wyniklo, bo jezeli ich podejscie sie nie zmieni to bez znaczenia kto tam szefuje.. nadzieja w dodatku.

Mission accomplished.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 23:51 
Cytuj  
Ja wogole nie wiem czy powinnismy to odbierac jako 'kare' czy ze 'polecialy glowy'. Zrobil gre, sprzedal 10 baniek kopii - mission completed. Patche zrobia wyrobnicy.. dodatek moze tez caly czas skupiajac sie na RMAH/GAH. Do tego nawet nie trzeba Game Directora. Wystarczy robic tak idiotyczny patch jak 1.07 co miesiac z nowym tierem gemow BIND TO ACCOUNT a lemingi beda napierdalac a inni beda wracac i kupowac golda bo innego wyjscia ni ma.

Zgadzam sie z poprzednikami - nie zdziwilbym sie gdyby przeniesli go na wysokie stanowsko w Titanie. Zreszta ten koles uj wie zkad znalazl sie wogole na stanowisku szefa najbardziej wyczekiwanej gry na PC wszechczasow (patrzac gdzie i nad czym pracowal wczesniej) - musi miec mocne plecy w branzy, przypuszczam ze w szefostwie Activision.

Dla mnie jest to zagranie czysto PRowe bo ludzie nie kupili by dodatku sygnowanego jego nazwiskiem (teraz napisza "NOT directed by Jay Wilson" i znowu 10 baniek pewnie im wpadnie :)) i nie ma szans na zmiane filozofii gry (ani przyszlych).


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 00:22 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tego tytulu nie da sie wywrocic do gory nogami, musieli by cala gre od nowa zrobic :)

Da się, da się. :)

Wiele rzeczy wyrzucili z niewiadomych powodów. Zresztą wklejałem tutaj kiedyś link do tego. :)

Przede wszystkim muszą wprowadzić do gry rzeczy, które były w "D2" a nie ma ich w trójce. To taka podstawa według mnie. Poruszę ten temat po raz setny - czemu w trójce są jakieś beznadziejne Public Games zamiast tworzenia własnych gier jak w dwójce?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 01:34 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Tego tytulu nie da sie wywrocic do gory nogami, musieli by cala gre od nowa zrobic :)


This.

W tej grze praktycznie wszystko jest broken. Fabuła - jedna z najdebilniejszych jakie widziałem, losowość świata - nie ma, itemizacja - porażka stulecia, mechanika - spierdolona, nawet uników nie ma, staty skopiowane z WoW'a.

Dodać do tego AH które dojebało solidnie oliwy do ognia i wychodzi na to, że naprawa gry = przepisanie jej od nowa i uznanie, że ta kaszana która teraz widnieje pod nazwą Diablo 3 nigdy nie powstała.


Grałeś chociaż że się tak mądrujesz czy tylko pirata zahaczyłeś na 2h?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 01:58 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Dla mnie jest skończony. We wszystkich grach w których pojawi się jego nazwisko, choćby tam nie wiem, kible sprzątał - omijam szerokim łukiem.

Niech wroci do robienia tego co mu wychodzilo:
Cytuj:
2003 - Homeworld 2 - Additional Design Support
2004 - Warhammer 40k Dawn of War - Design and Story
2007 - Company of Heroes - Senior Designer


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 09:52 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):

Grałeś chociaż że się tak mądrujesz czy tylko pirata zahaczyłeś na 2h?


Jak chcesz ze mną dyskutować, to dawaj punkt zaczepienia w postaci jakiegoś argumentu, w innym wypadku spier... oddal się.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 11:24 
Cytuj  
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/ ... 727?page=1

Zajefajna nazwa topicu. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 11:57 
Cytuj  
Szkoda, pasowało mi D3 pod kuratelą JW. Ad. Razoth:
1. DoW2 i Homeworld 2 to jak dla mnie świetne gry. Ale rozumiem, są gusta i guściki.
2. Poziom losowości lokacji który jest teraz jest moim zdaniem wystarczający. Tak powtarzają się układy ale po huj mi więcej do szczęścia? Bardziej nie pasuje mi to że farmić opłaca się tylko 1 akt.
3. Fabuła może i infantylna ale nie spodziewałem się więcej od H&S a konkurencja nie wypada tutaj lepiej. A całe uniwersum jest fajnie zbudowane jak już wczytasz się w książki.
4. Z itemizacją też nie mam problemu, więc nie wiem o co Ci chodzi. Jedynie (i aż) crafting jest z dupy.
5. Mechanika jak wyżej.
6. Staty jak wyżej.

D3 nie jest idealna, ale śmiać mi się chce jak wam się z dupy ogień leje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 12:30 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Szkoda, pasowało mi D3 pod kuratelą JW.


Mozesz spac spokojnie, ta gra jakos sie diametralnie nie zmieni pod nowym kierownictwem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 14:23 
Cytuj  
Jay zabil diablo, teraz chce powalic tytana


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 14:34 
Cytuj  
Pomijacie jedną kwestię, że on mógł zostać po prostu odsunięty od wszystkiego.
Na miejscu Blizzarda aby zachować poprawność swoich decyzji również kazałbym odsuniętemu pracownikowi wyprodukować podobną informację dla swoich klientów zamiast: THEY FIRED ME MOTHERFUCKERS albo JAY GTFO.
Tego się pewnie nie dowiemy do momentu pojawienia się jego nazwiska przy jakiejś produkcji :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 14:43 
Cytuj  
Przeciez nie beda go trzymac w firmie i placic mu pensji tylko z PR-owych wzgledow, come on. Sam napisal, ze odchodzi na inna pozycje w Blizzardzie, pytanie tylko gdzie i co tam bedzie robil, bo rownie dobrze moze z game directora dostac demote'a na jakiegos level designera czy cus.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 14:46 
Cytuj  
Nie napisałem, że go wyjebali całkowicie tylko mogli przesunąć na stanowisko, które nie wpłynie negatywnie na odbiór przez graczy.
Dla Blizzarda i Activision (zależy od punktu widzenia) jest albo kurą znoszącą złote jajka (przez wynik jaki osiągnął) lub również sobie przeskrobał (być może przez wyhamowanie długofalowej polityki jaką to Blizzard zwykł uskuteczniać).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 14:47 
Cytuj  
Jesli mialby w blizzie juz nie pracowac nad tytulami to bylo by po prostu ze idzie szukac nowych wyzwan gdzie indziej jak w milionie innych przypadkow... chocby naszego rodzimego Chmielarza. Pomijajac juz to co zrobil z Diablo to nie jest pierwszy lepszy szeregowy koder, jesli nie bylby zatrudniony do innego projektu to pewnie by zmienil pracodawce.

Zeby nie bylo ja tu JW nie bronie, ale zwalanie na niego calej winy (nie mowiaz juz o tych komentach na forach jakie to diablo teraz nie bedzie zajebiste jak sie za niego inni wezma) gdy w blizzie pracuje kilkaset osob, a nad jego glowa bylo przynajmniej kilku to wielkie uproszczenie problemu jaki ma cala firma/korporacja/branza.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.