mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 20:55 
Cytuj  
http://us.battle.net/d3/en/blog/8953696/

W koncu maja tam kogos kto ogarnia co to HnS i co jest w itemizacji D3 zjebane. Pierwszy raz nie mam sie do czeego przyjebac. Jesli zmiany pojda w ta strone to na dodatek to moze byc sensowny HnS. JESLI.

Czekam sobie na info o patchu do PoE i z nudow przeczytalem notke na mmorpg.com a potem calosc i JESTEM ZASKOCZONY bo:

- artykul nie jest pisany jak do idiotow, koles uniknal tez tego chujowego stylu BLizzarda 'my wiemy co jest fun! i zaraz ci wytlumaczymy dlaczego'
- krotko, konkretnie i ma temat z przykladami. Koles wydaje sie znac gatunek, prawa nim rzadzace i wie o czym mowi
- pomysly wydaja sie byc ok na pierwszy rzut oka
- w koncu nie sa to pierdolki tylko rzeczywiste rzeczy ktore moga zmienic wiele (bo to co dodali do tej pory nei zmienilo tbh nic)

Watpie zeby np zmienili pojebny sposob dodgeowania atakow i inne zjebane rzeczy bo to siedzi zbyt gleboko w kodzie ale podoba mi sie to co przeczytalem.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 22:03 
Cytuj  
Jeśli te zmiany wejdą w zycie to pewnie najprędzej po wakacjach bo wątpie aby się wcześniej wyrobili. Cholera wie czy na blizzconie zapowiedzą dodatek ale zapewne sporo będą o D3 mówili.

Jeśli rzeczywiście rary nie będą kolejnym crapem u unikaty w końcu będą się do czegoś przydawać i będzie można na nich opierać konkretne buildy to było by w końcu zajebiście. Szkoda tylko jeszcze, że nie ma słów runicznych jak w LoD :E.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2013, 23:45 
Cytuj  
A mnie w ogole ten tekst nie przekonuje.

1. Dlaczego base statsy unikatow wciaz nie sa takie jak tutaj pisza? Toz to jest kurwa pare dni roboty w excellu.
2. ZERO wzmianki o przerazajaco nudnym, linearnym progressie itemow, a jedynie o tym, ze chca zwiekszyc roznorodnosc efektow u unikatow. Czyli wychodzi na to, ze na rare itemach dalej beda te same, gowniane i nudne affixy.
3. Wsrod pomyslow dotyczacych AH zabraklo chyba najbardziej oczywistego: dac nam opcje wyboru, gramy z AH albo bez. Moze za pol roku przyjdzie im to do glowy...

Caly tekst to generalnie jednak wielka spekulacja, prezentowanie planow, dyskusji wewnatrz studia, etc, zero konkretow (poza tym, ze bedzie "Ident. all"). Jak pisalem na swoim blogu widac wyraznie, ze juz jakis czas temu praca w Blizz skupila sie na dodatku i nie ma chyba wiekszych szans na powazniejsze zmiany przed jego premiera. Generalnie z tego co pisza to zapowiada sie tak, ze unikaty beda fajne, a wszystkie inne przedmioty to bedzie gowno albo 'stat fillery'. Not impressed.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 09:56 
Cytuj  
Ragna chyba nie czytałeś ze zrozumieniem - pisali, że chcą zrobić tak aby jak znajdziesz nie myślał "o kolejny gówniany rare, szkoda w ogóle hajsu na jego identyfikacje, dam go na salvage bo nawet na alty sie nie nadaje". To oznacza, że nie tylko zwiększa powiedzmy ilość inta/dex/str na rarei zamiast 1-100 będzie np 75-100 ale również pomyślą o całkowitum przebudowaniu rare. Poza tym pure dmg też się liczy. Np taki "dziadek" mimo tego, że nie miał life steala, crushng blowa etc to jednak kopał zad niemiłosiernie bo miał chyba najwyższy możliwy base dmg i bost do attack ratingu.

Weż pod uwagę, że w takim D2 ludzie budowali postacie głównie na eunikatach, żadko kto chodził w rare bo gotowe setupy dla palasia opierały się na /HoZ/Shako/Eni/HoTM/Duch etc + talizmany i ringi (zależnie od wersji builda). Rare mogły mieć sporo affixów ale mało kiedy kopały dupy (raz mi się tylko mega kafar udał rare z charsi ale szybko go zamieniłem bo się nie nadawał na endgame przecież). W LoD dopiero talizmany i runy pokazały, że można z white itemku z socketami zrobić sobie genialny end game itemek.

W PoE np na tą chwilę jedyne affixy na rarach, które są pożądane to resisty+hp no i sockety oczywiście zlinkowane. Taki sam item 3L będzie warty gówno w porównaniu z takim samym itemem 5L o 6L nawet nie mówiąc. Mowa oczywiście o armorach bo jewele/broń to inna sprawa i tutaj tragedi nie ma (przynajmniej w jewelach). Nawet w D2 najważniejsze affixy to był +x to all skills, + vit etc. Całą resztę czyli life steal i resisty ludzie dopychali np talizmanami a w takim PoE musisz to zmieśćić na armorze co kosztuję Cie fortunę albo sporo SP.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 11:42 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Weż pod uwagę, że w takim D2 ludzie budowali postacie głównie na eunikatach, żadko kto chodził w rare bo gotowe setupy dla palasia opierały się na /HoZ/Shako/Eni/HoTM/Duch etc + talizmany i ringi (zależnie od wersji builda).

Mowisz od D2LOD, w D2 podzial rare/unique byl rowny, a czasem byly nawet blue itamz porządane rollami nie do osiagniecia w rare.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2013, 14:36 
Cytuj  
Rolle rollami ale ilość affixów i ich range (all skills, vit, dex etc) była zawsze najwyższa na rare u unique. No i były jeszcze zestawy (immortal king ftw :P).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2013, 10:13 
Cytuj  
W konsolowej wersji nie będzie domu aukcyjnego i będzie można grać offline.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2013, 23:51 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=fE2JpFcO3mQ

Heroes of Asia 3 w wersji na konsole. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2013, 10:44 
Cytuj  
Wygląda bardzo zacnie. Na pewno w ruchu lepiej niż PoE ;). W PoE się fajniej buduje postać - coś za coś.

Jak wyjdzie dodatek to i tak każdy kupi, bo funu jednak było.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 28 mar 2013, 11:35 
Cytuj  
Oby nie zapomnieli wypuscic o 50 % mniej pudelek niz jest zapotrzebowanie.
Fajnie jest jak pleb stoi godzinami po swoja gre, a pozniej przez miesiac musi czekac na kolejne pudelka.
Love Blizzard.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2013, 11:33 
Cytuj  
"Diablo III" ucierpiało przez domy aukcyjne – twierdzi Jay Wilson z firmy Blizzard:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=75968

Nie mogę.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2013, 20:46 
Cytuj  
:wtf:

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-3-auction-house-to-close

:lol: :lol:

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2013, 21:17 
Cytuj  
lucky napisał(a):


Fajnie by było, chociaż i tak za późno.
A pozatym to: Posted 1 April 2013 by Rushster


_________________
flidais#2625

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 21:03 
Cytuj  
Włączyłem ostatnio "D3" by pograć ze znajomym. Przykro mi to pisać, ale nie graliśmy z takim zapałem jak kiedyś. Urok się ulotnił, czar prysnął. Nie tak miało być. Może jakieś patche lub dodatek coś zmienią. Mimo wszystko spędziłem przy tej grze coś około 180 godzin dobrze się bawiąc co i tak jest wynikiem bardzo dobrym.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 21:17 
Cytuj  
A wlasnie, chce ktos kupic gipsową czaszke diablo z pendrivem? ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 21:21 
Cytuj  
How much?(allegro of coz, płacę z góry).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2013, 21:27 
Cytuj  
Serio? Musze podjechać zobaczyc czy sie pudło nie zakurzylo albo kot nie obsikał/pies nie zjadł i powiem czy sie nadaje do czegos. Otwarte raz, zeby kod wyciagnac i artbooka przeglądać (jakos do tego z war mozna wracac, book z D3 mnie zawiódł).

PS. Interesy z zabolkiem ;]]]]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 01:28 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Włączyłem ostatnio "D3" by pograć ze znajomym. Przykro mi to pisać, ale nie graliśmy z takim zapałem jak kiedyś. Urok się ulotnił, czar prysnął. Nie tak miało być. Może jakieś patche lub dodatek coś zmienią. Mimo wszystko spędziłem przy tej grze coś około 180 godzin dobrze się bawiąc co i tak jest wynikiem bardzo dobrym.


Może spróbuj na Hardcore mode. Na inferno jest ten dreszczyk jak się walczy z elitami ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 06:42 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A wlasnie, chce ktos kupic gipsową czaszke diablo z pendrivem? ;]

hehe Tomu trzeba bylo jak ja sprzedawac nim sie ludzie zorientowali,ze gra to w sumie crap :]


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 09:26 
Cytuj  
http://us.battle.net/d3/en/blog/9382478 ... s-4-2-2013

Większość zmian spoko tylko wciąż za mało i za rzadko. Tej grze przydałyby się gry publiczne rodem z dwójki. Jakieś tagi cudów nie zdziałają. Poza tym dziwne, że nie wspomnieli nic o takim tagu jak farming a dali tag PvP. Dobre. Przydałby się jakiś content w stylu niekończących się lochów czy jakieś mapy w stylu tych z "PoE" lub "TII". :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.