mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 13:02 
Cytuj  
Ok w końcu wypadł ;). Pofarmiłem trochę DS i zrobiłem parę runów w SoT ale jest jedna dziwna rzecz... Wyczyściłem ten dungeon w Old Arkovia i teraz mam opis, że ziomek będzie czekał przed SoT ale kupa i go ni ma... Przez to nie mam klucza i nie mam jak zdobyć recepty na klucz :/. Any idea? Na innej postaci nie miałem tego problemu.

Yab, Tiomor nie wiem kiedy pociśniemy dalej Akt IV bo dzisiaj mogę nie mieć czasu a w weekend mnie nie będzie chyba... Możemy więc pocisnąć soloi najwyżej potem pociśniemy jak już wydadzą końcówkę A IV :)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 13:13 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ok w końcu wypadł ;). Pofarmiłem trochę DS i zrobiłem parę runów w SoT ale jest jedna dziwna rzecz... Wyczyściłem ten dungeon w Old Arkovia i teraz mam opis, że ziomek będzie czekał przed SoT ale kupa i go ni ma... Przez to nie mam klucza i nie mam jak zdobyć recepty na klucz :/. Any idea? Na innej postaci nie miałem tego problemu.

Yab, Tiomor nie wiem kiedy pociśniemy dalej Akt IV bo dzisiaj mogę nie mieć czasu a w weekend mnie nie będzie chyba... Możemy więc pocisnąć soloi najwyżej potem pociśniemy jak już wydadzą końcówkę A IV :)?


No luzik, jak Ciebie dzisiaj nie będzie to może Tiomor chociaż się dołączy swoją nową postacią - zrobiłem sobie w międzyczasie Demolitionista ze strzelbą i całkiem fajnie się biega (tym bardziej, że mam set do tego - Brimstone) lvl 30 obecnie.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 14:19 
Cytuj  
No postaram się być o 20. Nie wiem ile mi zejdzie na świątecznych zakupach....


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 14:29 
Cytuj  
A ja troche utknąłem na Okultyście, w sensie nie wiem w co iść. Pety chyba jednak odpuszczę, ale nie wiem jest sens iśc w Acid/Poison/Chaos/Vitality - to nie za dużo?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 14:50 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
A ja troche utknąłem na Okultyście, w sensie nie wiem w co iść. Pety chyba jednak odpuszczę, ale nie wiem jest sens iśc w Acid/Poison/Chaos/Vitality - to nie za dużo?


Za duzo. Najlepiej zdecyduj sie na jedna pare obrazen. Poison/Acid albo Chaos/Vitality. Duzo zalezy od stylu gry i wybranych skilli.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 16:45 
Cytuj  
Ja sobie zrobilem jeszcze solider/nightblade (wczesniej nightblade/solider do 20lvl) i ta pierwsza kombinacja ma ten sam dmg a duzo wiecej przezywa. Nie trzeba kombinowac z cooldownami, tylko sie sieka. Dluzej trwa to na bossach i troche nuzy trzymanie jednego przycisku i stanie w miejscu - bo nie trzeba nic unikać. No ale oba buildy(ofensywn i defensywny) nie dosc ze wolniej zabijaja od mojego szamana(a to byla pierwsza postac bez zadnego gearu), to jeszcze musza zbierac na klate i kwestia, jak bardzo tanky sa. Szaman kitował i robil dmg totemami, wiekszy.

W sumie przy komputerze bede najwczesniej w niedziele, ale zastanawiam sie nad kombinacja, ktora sie aktwnie gra. Nie znam sie na spellach, ale nie wydaje mi sie, zeby był spamowalny spell z małym cast time. Tak zeby odpalac, 2 kroki, odpalac, 2 kroki. Cały czas unikać wrogich spelli i utrzyywać dps. Szamanem zupelnie przypadkiem mi tak wyszło, bo wszystko ma na CD, ale w gruncie rzeczy to co sekunde sie cos castuje (2 totemy, tornada, AoE storm z itema itd) biegajac pzy tym.
Najbardziej to w sumie szukam czegos czym sie gra jak czerodziejka z frozen orbw diablo 2. Orb orb, siup, orb orb, tele,orb. A nie trzymac przycisk na wrogu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 19:19 
Cytuj  
Tomu, jest taka kombinacja - wlasnie nia gram z chlopakami: Sorcerer (Arcanist&Demolitionist). Replicating missiles na spam plus Sky Shard nuke. Damage focus na cold/lightning i wio.

Edyta: Mam lepszy pomysł - kombinacja ta sama (Demo&Arcani) ale nacisk na Demo, dmg focus Fire/Lightn. i combo z Termite Mine & Mortar Trap. Wtedy faktycznie to będzie cast, dodge, cast ... itd. Od Aracnista można wziąć Elemental Exchange pod dmg i ew. Inner Focus dla Spirit boosta.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 19:54 
Cytuj  
To dzisiaj nie gramy? Bo mi się trochę nie chce :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 19:55 
Cytuj  
Dobiłem 20lvl i jednak nędzna jest ta gra nawet jak na H&S. W ostatnich latach tylko PoE zrobiło to ciekawie.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 19:58 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
To dzisiaj nie gramy? Bo mi się trochę nie chce :D


Ja będę bo jutro z kolei nie mogę. Jak was nie będzie to potestuję sobie nowe kombo klas. Korci mnie aby pożenić Shamana i Ocultyste i zrobić build pod Vitality/Bleed dmg :D


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 21:21 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Dobiłem 20lvl i jednak nędzna jest ta gra nawet jak na H&S. W ostatnich latach tylko PoE zrobiło to ciekawie.


Jak dobrze, że żaden z ciebie autorytet i mało kto się przejmuje twoimi opiniami :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2015, 21:21 
Cytuj  
http://www.grimdawn.com/forums/showthre ... post294219

W B29 będzie seconrd reguelike dung:). Lvl cap lvl 75 no i kolejne dwa poziomy trudności. Będzie frakcyjny sprzęt na wyższe ranki. No i release w grudniu. Kurde czyli trzeba koksać dalej kolejnymi postaciami. Te setowe itemy wyglądają po prostu zajebiście!!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2015, 22:47 
Cytuj  
Na czym ma polegać dokladnie ten roguelike dungeon?;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2015, 23:11 
Cytuj  
Nie powiedzieli jeszcze. SoT ma tak, że jak się padnie od 4 lvl wzwyż to zaczynasz od początku dunga i nie można tpkow otwierac.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2015, 23:47 
Cytuj  
Tzn nie chodzi mi konkretnie o tego nowego, ale ogólnie na czym polegają te typy dungeonów;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 00:02 
Cytuj  
No wlasnie napisał, wchodzisz i nie mozesz sie cofać/TPować, tylko przed siebie. No troche naciagane to na 'roguelike', bo to jednak dość static content. Ale niech im będzie.

Zrobilem summonera, to jest przegiecie na low lvl (wbilem na szybko 30). Nie wiem jak clear speed vs moj shaman na 60lvl, ale mozna w zasadzie stopą grać albo na padzie i wszystko będzie padało. 3 próbne melee niewygodne, powolne i padające w porownaniu z tym.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 00:38 
Cytuj  
A co wziąłeś za summony? Te od Ocultista czy te od Shamana?


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 08:38 
Cytuj  
Tomu ale summoner jest mega nudny właśnie :). Możesz ew jakies kursy rzucać i tyle. Jest to najbardziej bezpieczna opcja ale mi sie szybko nudził.
Mój melas dawał całkiem radę ale na pewno survi mniejsza bo nie ma tarczy np. Na wyższych lvlach jak już są itemy z lifestealem to można facetankować praktycznie wszystko tylko te komponenty się na wyższych lvlach pojawiają niestety.

Można bez problemu zrobić melasa który będzie miał mega clear speed i na dodatek super survi. Np coś takiego co właśnie robię :)
https://www.youtube.com/watch?v=jhooXWe ... e=youtu.be


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 11:01 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
No wlasnie napisał, wchodzisz i nie mozesz sie cofać/TPować, tylko przed siebie. No troche naciagane to na 'roguelike', bo to jednak dość static content. Ale niech im będzie.


Myślałem, że to trochę "głębsze" :D

Ja z Grim Dawnem mam ten problem, że sama graje fajna, ale nie ma postaci, która po prostu chciałbym grać dla samego grania bo jest fun, tak jak np. Barb czy Mnich w Diablo. I nie wiem czy nowy build coś pod tym względem zmieni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 12:20 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
A co wziąłeś za summony? Te od Ocultista czy te od Shamana?

Mialem isc bardziej w shamana, ale zmienilem w trakcie, mam drzewo-pieska od shamana na maxa i fire-pieska od occultista na max, jakies pkt w kruka. Do tego dochodzi summon z itemka (taki plujący robal) i jak coś mnie hitnie to sie jeszcze lightning-pieski spawnują.

Czyli troche tego biega. No plus jest taki ze 2 główne i te spawnujące się mają trash na 1 hita a bossy te bardziej papierowe na 3 hity. OP do levelowania, bo zjadaja wszystko niezależnie od różnicy lvl - jak przebieglem na speedzie do homestead, to zjadały bossy 11lvl wyzej.
Spamuje jeszcze lvl eye i to procuje boost +100%dmg dla petów z devotion na 3 sec. Po 2k na 30lvl critują.
A czy nudne, mozna grac sama myszka, rightlick curse, leftclick jakiś spam atak do procowania devotion. Dla relaxu, serial mozna przy tym obejrzeć ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.