mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 23:35 
Cytuj  
EEEE mam przeklikac banner a potem dac na fejsa jakiegos?
Warto to robić robic na odpierdol (nuda w pracy?) jeżeli juz ominalem cześć o DH?

EDIT: Beznadziejne te bannerki.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 23:54 
Cytuj  
Nie trzeba nic na fejsa dawac chyba, wystarczy zrobic banner i juz sie bedzie liczyc do % unlockow.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2012, 23:57 
Cytuj  
Pogralem dzisiaj witch doctorem na nowym patchu. Gra sie naprawde swietnie i plynnie, minibossow i championow jest naprawde duzo. W den of the fallen potrafi sie naprawde goraco zrobic.. zwlaszcza jak napadl mnie pack championow wallerow, zaskoczylo mnie to nieziemsko.

Przechodze ta bete chyba 6 raz juz, i za kazdym razem cos nowego widze i jest fun. Jak na tak mizerny skrawek contentu, to jestem bardzo zadowolony.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2012, 07:30 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Przechodze ta bete chyba 6 raz juz, i za kazdym razem cos nowego widze i jest fun. Jak na tak mizerny skrawek contentu, to jestem bardzo zadowolony.


Zgadzam się, właściwie z każdym podejściem zauważa się coś nowego. W efekcie człowiek siedzi z zaciśniętymi kurczowo palcami na gryzoniu, dzikim wzrokiem wbitym w ekran i ciągle powtarza tylko w myślach "dawać pełną wersję!" :P


_________________
For the pony!

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2012, 08:22 
Cytuj  
Po zrobieniu banneru trzeba zaznaczyc takie male pole (copyright) i wtedy pojawi sie opcja zakoncz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2012, 14:45 
Cytuj  
Fajny przeglad historii w D1/D2 - http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... e=view_all Lezka sie w oku kreci jak sie pierwszego Diabelka oglada. Do dzis animacja smierci Illusion Walkerow wzbudza we mnie podziw - jest zajebiscie zrobiona, idealne polaczenie dzwieku rozpadajacego sie ciala z sama animacja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2012, 19:47 
Cytuj  
Kasiasty nie bądź taki daj koledze pograć.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2012, 21:48 
Cytuj  
Jaki jest dobry program do nagrywania? Darmowy FRAPS nagrywa tylko pół minuty. Chciałem coś wczoraj nagrać i dupa wyszła. :)


Wywaliłem ze znajomych kogoś z nickiem Weightless. Jeżeli to ktoś z forum to sorry. Pisałem do tej osoby po polsku i angielsku. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi to wyleciał ten ktoś. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2012, 19:16 
Cytuj  
Ok pograłem w betę Diablo 3 ,to się teraz wypowiem ,a co :P

Grafa nieźle stylizowana , w tej becie nie ma tych krzykliwych armorków bo niski level a one z dostepnego info są na wysokich 'tierach' ,itd i wygląda to fajnie klimatycznie nawet lepiej niż się spodziewałem.
Grafa technicznie jednak nie zachwyca ,ale to było wiadomo i nie jest to zarzut jakiś duży.

Wydajnościowo jest nieźle ,na moim 'rzęchu' chodzi dobrze , tylko jak włączyłem wszystko na high (nie mieszałem jednak przy suwakach od background fps) i AA to przy jakiejś większej sieczce trochę zwalniało ,ale mam przedpotopową grafę to pewnie dlatego.

Jeżeli komuś na dobrym sprzęcie też zwalnia jak tu mówiono ,to albo ma syf na kompie ,albo to przez to ,że gra jest serwer side albo silnik się źle skaluje do góry i nie umie mocy nowych kart i proców wykorzystać.

------------------

Sama gra:

Zrobiona nieźle , widać dopracowanie Blizzarda. Bugów mało ,w zasadzie znalazłem tylko to ,że wizardem można z maksymalnej odległości tłuc niektóre potworki promieniem a spora część z nich stoi i gówno robią sobie ginąc na miejscu. Pewnie niektóre mają skrypt aktywacji 'zbliżeniowy' lub przy wejściu na odpowienie koordynaty tylko.

Raz też musiałem się wrócić i ponownie pogadać z NPC o queście bo mimo ,że miałem quest do pójścia do katedry i nawet mi na minimapie kółeczko pokazywało ,to wejście do katedry się nie aktywowało , dopiero powrót do NPC i znowu do katedry to oblobokowało.


Mechanika - nie chcę mi się rozpisywać ani nie czuje się na siłach.
Dość prosta ,nacisk chyba połozony na umijętność używania tych 'skilli' / ataków a nie na budowanie postaci ,choć to pewnie diametralnie inaczej wygląda na max levelu lub / i wyższych poziomach trudności.


Ogólnie - grałem 2,5 h. Pierwsze 1 h - 1,5 h grało się fajnie potem zaczeło mi się nudzić ,chciałem tylko SK zabić bo byłem blisko ,ale podciągnięcie detali na high włączenie AA , podkęcenie grafy ,etc i szybkie parcie do przodu (przestałem zbierać loot) - to było za dużo dla chłodzenia mojego lapka i się zrestartował hehe

Wracać mi się nie chciało.


Ale to nie problem gry. Żeby mnie tu nie flejmowano.


Nigdy super pasjonatem h&s nie byłem a widocznie z wiekiem mi jeszcze mocniej 'przeszło'.

W PoE grałem dłużej (teraz przekazałem konto znajmoemu bo mi się odechciało logować) ,ale to chyba tylko dlatego ,że pierwszy h&s od lat. Choć też się znudziło :/


Wychodzi na to ,że h&s i e-sportowe FPS-y (niedawna próba powrotu do ET to był fail ) musze sobie darować i skupić się na crpg-ach , mmorpg-ach , strategiach i ew. jakimś rts od czasu do czasu.

Jeszcze musżę casual fps typu BF3 lub podobny spróbować ,ale to jak kompa złoże nowego :/


---------------------


Co do Diablo 3 - miłośnikom gatunku chyba się powinno jednak fajnie grać - bo nie można zarzucić 'fuszerki' ,no przynajmniej te początkowe obszary.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2012, 21:48 
Cytuj  
No i chciałem chwilę zagrać i dupa. Diablo, Ty dziadzie! :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2012, 23:38 
Cytuj  
Mam podobnie jak sula, nie uwazam D3 za jakis fail, ale h&s to chyba jednak nie dla mnie. Ci co lubia takie gry, mysle, ze im sie bedzie podobac.
http://www.d3sanc.com/news/blizzard-sen ... a-invites/

OT: Z tymi esportowymi fpsami to mysle, ze przesadziles, taka proba powrotu dala Ci pewnie negatywnego kopa, lepiej sprobowac czegos lajtowszego ;] ale jesli w myslach masz jakis esport to bf3 tez chyba nie podejdzie. Predzej takie semi competitive jak CS GO, darmowe tribes ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 00:12 
Cytuj  
Ladnie. Znajac moje szczescie i tak sie nie zalapie na zadne z kont :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 06:23 
Cytuj  
Mam jedno wolne konto bez authenticatora, ktore moglbym podmienic na prezent z grimrocka na steam ;) Jakby co to Pm prosze.


_________________
For the pony!

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 07:25 
Cytuj  
Ja jestem zachwycony i nawet specjalnie, bardzo szybko wylaczylem bete (podziękowania dla Lukasa z forum za udostępnienie) żeby sobie nie psuć przyszłej zabawy.

Gra ocieka miodnoscia i klimatem i już od pierwszych uderzeń topora barbem widzę, ze to gra na dłuższy czas. Całkiem casualowo, ale bedzie przyjemna odskocznia. Szkoda tylko, ze na pvp bedzie trzeba poczekać. Ale widząc radoche z pve, ah, crafting, eventy, klimat nie powinno zabraknąć motywacji do dalszej gry w pve.

Jeśli chodzi o optymalizacje to nie rozumiem narzekań i ludzi, ktorzy buduja sprzet specjalnie pod diablo. Mam lapka 15" z GT540 i 8 giga ram więc całkowicie średni sprzęt jeśli chodzi o granie, a ustawilem wszystko na high i smiga płynnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 08:38 
Cytuj  
Ja mialem takie cos, ze jak daną czynnosc wykonywalem 1 raz to cielo, innym tez nawet na uber sprzetach. Pozniej juz bylo ok.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 11:01 
Cytuj  
Ciulowo: http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... ee-removed

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 11:08 
Cytuj  
Kabra sie posika z radosci

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 11:18 
Cytuj  
Napisalbym cos, ale nie kopie sie lezacego....


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 11:25 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ja mialem takie cos, ze jak daną czynnosc wykonywalem 1 raz to cielo, innym tez nawet na uber sprzetach. Pozniej juz bylo ok.

Czekałeś aż całe 100% klienta ściągnie czy dałeś play jak tylko było można a klient jeszcze nie do końca ściągnięty?


Cytuj:
OT: Z tymi esportowymi fpsami to mysle, ze przesadziles, taka proba powrotu dala Ci pewnie negatywnego kopa, lepiej sprobowac czegos lajtowszego ;] ale jesli w myslach masz jakis esport to bf3 tez chyba nie podejdzie. Predzej takie semi competitive jak CS GO, darmowe tribes ;)

OT cdn. : wiesz ja się całkiem niedawno dowiedziałem ,co to e-sport , co jest za to uważane , etc kiedyś nie miałem świadomości i nie robiłem sobie podziału w głowie na 'skillowe' i nie-skillowe czy tam e-sportowe gry.
W ET sporo grałem bez tej świadomości. w UT też choć nie wiem za jaką grę to było uważane (I część późniejsze mi nie podeszły).

Wróciłem , nie spodobało mi się i nie czułem chęci aby przysiąść znowu.
Wiesz to tak jak w grach z gear grindem , tam trzeba spędzić X czasu żeby wygrindzić gear jak wracasz ,a w ET bym musiał spędzić X czasu grając w miarę regularnie aby wejść na poziom ,żeby nie być kimś kogo się fraguje w 2 s.

Po prostu jakoś już mnie to nie bawi , zresztą całe te wyćwiczanie mega szybkich odruchów z nowu , trickjumping ,etc a na mega-casualowych serwerach bez FF, ograniczeń w ilości ciężkiego sprzętu , balansu drużyn ,etc to mi się nie chcę też grać.

Tak patrząc z boku to teoretycznie chyba BF by mi najbardziej odpowiadał. Casualowo z jakimś tam taktycznym zacięciem.

Tribes ściągnałem i wyjebałem jeszcze szybciej. Chyba tzw. "e-sportowe" gry to mi zostaną w jedynym rts-ie w którego gram (W3) choć tam też się przeniosłem na grupowe gry ,bo jednak singlowe granie szczególnie na ladderze to zabiera dużo czasu aby pozostać na jakimś poziomie ,a poza tym za bardzo stresogenne jak się przekonałem grając tak parę tygodni (miałem powrót do gry po 5-6 latach).
Nie wiem może ten GW2 o ile te arenki tam to e-sport jest (w dupie mam czy jest czy nie jest tylko się zastanawiam jak to e-sportowcy patrzą na to)


Ostatnio edytowano 13 kwi 2012, 11:28 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2012, 11:50 
Cytuj  
Zalezy po ile beda chodzic itemki. Im wyzsza cena, tym wyzsza pokusa, zeby puscic to poza AH z upustem 5%-10%. Obie strony zyskaja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.