mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 09:15 
Cytuj  
Likwiduja w marcu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 09:17 
Cytuj  
łe to może i ja wtedy kupie cala gre + dodatek czy co tam bedzie. ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 09:18 
Cytuj  
Kup kolekcjonerke, to wymienie artbooka z dodatku za gipsową czaszke diablo i pendrive kamień duszy z podstawki ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 09:19 
Cytuj  
sprzedam Ci czache za 600 zl ;>
A tak serio, to jaki będzie to miało ogolny skutek na gre? Zaczna wypadac normalne przedmioty? Będzie tez zmiana itemizacji?

Mi akurat klimat i rozpierducha najbardziej pasowalo w Diablo. Ale ja jestem totalnym casualem i stwierdziłem, ze może kupie w swoim czasie.


_________________
.


Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, 09:22 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 09:20 
Cytuj  
Ludzie ulegają typowej populistycznej histerii dużego koncernu czyli jakkolwiek by nie postąpił to będzie albo źle albo pod publikę.
Wszyscy zapominają, że Ci co chcą sobie pograć i się dobrze bawić to mają to w dupie.
D3 i tak mam, dodatek pewnie i tak kupię a jak już wiele razy pisałem, że skoro w coś co mi nie do końca podchodziło jako Diablo przegrałem grubo ponad 200h to jeśli pójdą ze zmianami w odpowiednim kierunku ja nie widzę przeszkód żeby znowu mieć fun.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 09:23 
Cytuj  
Cytuj:
To ja nie wiem po chuj grasz w gry HnS jak wlasnie to (epeen pumping) jest ich jedynym sensem jesli chce sie grac dluzej a nie raz. Wlasnie dlatego najlepiej gra sie w static/semistatic grupie albo z rlfreinds. Wytwarza sie zazdrosc o itemki, napedzajaca kolejne godziny farmy i przekomarzan 'moj item jest lepzy niz twoj item'. Tak bylo w D2/TQ w moim przypadku, dlatego gralem. Teraz robi sie to na forum (np w PoE). To jest fun w tego typu grach.

To dziecinada. Do D3 chciało mi się logować od czasu do czasu, żeby się odstresować przy prostej grze. Na dodatek miałem poczucie tego, że nie marnuje tak bardzo czasu i może sobie coś jeszcze zarobie. Lubiłem też jak ktoś tutaj napisał wchodzić sobie tylko na AH, żeby zwiekszyć swoja fortune i dawało mi to satysfakcje.
Już rozumiem wyjebanie rmah ale zwykla aukcja za golda mogła zostać.
Dla mnie nie zostało już nic co mogłoby mnie przyciągnać na dłużej niż klikanaście h.
Jak już marnować swój czas to w lepszych produkcjach z jakąś porządną fabułą :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810


Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, 09:25 przez Adhoc, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 09:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
sprzedam Ci czache za 600 zl ;>

Czaszke to ja mam, chce książeczke z dodatku.

albo WTS czaszka z kolekcjonerki za 400 zł


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 09:32 
Cytuj  
Ojciec ale tez nie mozna bezkrytycznie podchodzic do firmy kiedy olewa graczy cieszy tylko ze teraz im zaczelo zalezec bo musza dodatek sprzedac tylko jak pisalem wczesniej oby tego ustrojstwa znow pozniej nie wlaczyli

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 09:34 
Cytuj  
bo wowik traci ;>


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 09:34 
Cytuj  
Ale ja jestem nawet bardzo krytyczny.
Co nie zmienia faktu, że większość przesadza.

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 09:40 
Cytuj  
bo gra nie jest zla problem caly czas byl w tym ze byla oddana niewlasciwym ludziom ktorzy nie potrafili wykorzystac jej potencjalu i coraz bardziej ja partolili zamiast naprawiac i doszlo do tego ze inferno jest mega latwe a caly dobor sprzetu polega na tym ze zbiera sie rzeczy ktore dodaja maxa do dps. Ja po prostu po produkcji na ktra czekalem 5 lac i bylo w nia wpompowane mase kasy troche wiecej oczekuje. Moze w blizzardzie cos w koncu peklo i beda w koncu sluchac graczy i pojda na jakosc a nie ilosc

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 09:40 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
bo wowik traci ;>


To jest wlasnie pewnie powod wylaczenia tbh.. nie zdziwilbym sie (tak jak mowie gdyby oni naprawde 'care' to by bylo wylaczone miesiac po premierze). Blizzard musi 'odzyskac twarz' u community bo traca w WoWie i to w chuj. I tak - to ma znaczenie, bo nie kazdy ma zerowe wymagania jak ojciec.

Rozmowy przy stolach konferencyjnych na temat co sie bardziej oplaci finansowo - zyski z RMAH czy wylaczenie go (+ strata tych paru adhocow) i w perspektywie powolne odzyskiwanie dobrego imienia firmy co sie przelozy np na wieksze zyski w WoW (ktory jest totalna wiekszoscia przychodow Blizza i z ktorego zyskl spadly w ciagu ostatnich 2 lat sporo).

@puchacz... to nie jest tak tez ze 'oni nie umieli/oni nie wiedziali jak'... ludzie im pisali. Wiedzieli. Mieli D2LOD jak osciagawke/podstawe. Poprostu poki byl Jay Wilson to nie za bardzo chcieli, potem ktos madrzejszy z gory sie pokapowal, wyjebali grubego i zaczelo sie ruszac. Z perspektywy czasu uwazam ze ktos tam w gorze zostawil grubemu za duzo swobody a on w imie swojej 'wizji' i arogancji zjebal gre. Ogolnie to koles musi miec niesamowite plecy ze z robienia RTSow i funkcji pomocniczych w Blizzardzie, nagle zostaje Game Directorem najbardziej oczekiwanej PCtowej gry wszechczasow i robi z nia co chce (wyjebanie polowy gry 6mcy przed premiera included).
Sorry ale to jest 'tato daj mi prace! Masz synku pobaw sie tymi zabawkami' w najczystszym wydaniu. Szkoda ze trafilo na D3.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, 10:01 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:00 
Cytuj  
Kabra wiem jak to wygladalo zmieniali system skili co miesciac na konec wielka zmiana pol roku przed premiera a wszystko tylko Bashiok podsumowal na koniec zebysmy za wiele od tej gry nie oczekiwali. Bylo juz widac ze cos z ta gra zlego sie dzieje zwlaszcza ze blizzard nas przyzywczail ze nawet jak cos spartoli ze swoim tytulem to bierze sie do roboty i stra sie to naprawic lepiej albo gorzej. Blizzard musi sobie z powortem przypomiec kto im chleb daje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:13 
Cytuj  
Ojcowi imo chodzi o cos innego. Wszystko zależy od podejścia. Można tez zwyczajnie wrzucić na luz i mieć fun, mimo to dalej umiec skrytykować. Jak się nie jest zagorzałym fanem gatunku i czasu mało. To często tak to wygląda. Casual.

A diablo, to kolejna gra imo sprawdzajaca się w trybie: popykam 20-30 minut i wylacze. Co później się jednak ceni. Ale to nie znaczy, ze ktoś nie ma zadnych wymagan.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:23 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ojcowi imo chodzi o cos innego. Wszystko zależy od podejścia. Można tez zwyczajnie wrzucić na luz i mieć fun, mimo to dalej umiec skrytykować. Jak się nie jest zagorzałym fanem gatunku i czasu mało. To często tak to wygląda. Casual.

A diablo, to kolejna gra imo sprawdzajaca się w trybie: popykam 20-30 minut i wylacze. Co później się jednak ceni. Ale to nie znaczy, ze ktoś nie ma zadnych wymagan.


This.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:24 
Cytuj  
pomyślcie ilu forumowych biznesmenów straci źródło dochodu, omg ! :lol:

Mi to wygląda na paniczne decyzje blizza, który obecnie nie ma nic do zaoferowania, a z drugiej strony widzi że jest masa chętnych płacić za wszystko co wydają ( hearthstone i kolejne dodatki do wow-a ).
Może nastawiają się na szybkie zarabianie, czyli zróbmy dodatki do D3 i zaróbmy w kilka dni kilka milionów ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:33 
Cytuj  
Wróć hodować konie w wurmie :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:37 
Cytuj  
high to nie tak ze ja sie spodzewam niewiadomo czego od diablo bo sam w 3 przegralem 350h a jestem fanem H&S i uwazam ze i tak malo godzin w tym sidzialem. Ja po porstu chcialem zeby ta gra dawala od siebie wiecej a nie tylko 8 duzych patchy ktore niewiele wniosly. Dobra ale to nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem gruby poszedl z blizzarda wiec niech teraz nas zaskocza w listopadzie moze powiedza cos wiecej o dodatku :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:43 
Cytuj  
Bo jesteś fanem gatunku i za dużo w hns siedziales ;) Ja tak mam z fpsami. Tez chce by gra X dawala od siebie cos więcej. Ale jakos bez skutku. I chyba po prostu lepiej wrzucić na luz, grac w dany tytul po prostu mniej i nie oczekiwać gry na lata, bo już takich chyba nie będzie ;) Co nie znaczy, ze od razu trzeba łykać bez krytyki.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:50 
Cytuj  
Kolejna dobra decyzja:

Obrazek

mmoooooo.... :)

Ten kto wymyslil te jednorozce w podstawce i uwazal to za swietny pomysl, powinien sie poddac eutanazji dla dobra planety. Pewnie gruby Jay, idol roballa. :D


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, 10:52 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.