mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 13:06 
Cytuj  
Wy tak serio?
/ja pierdole

Zwlaszcza CoD-fan rozpierdala. Zrobcie sobie a2m 3some creampie z ojciecem i wam moze przejdzie. Szador moze strimowac bo cos chyba jego jutubowa gwiazda przygasla (rotfl).

lmao w dalszym ciagu. Smiechawa z ludzi, ktorzy wstydza sie przyznac ze bronia gry dla debili. huehue
Ojciec to juz supercombo.... LoL+D3 - koledzy z gimnazjum musza go uwielbiac.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 15:31 
Cytuj  
Kabra każda na tym forum miałe swoje 5(10) minut. Twoje gwiazda głupoty i debilizmu jednak nie przygasa i chwała Ci za to. Oby trwała wiecznie - amen.

P.S

3some creampie? Zakładam, że nie masz kobiety i musisz ruchać kozy a'la robinson crusoe. Powiedz, to zrobimy z chłopakami z forum zrzutkę jakąś dla ciebie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 16:16 
Cytuj  
Kabra ale ty wiesz, że powinieneś się leczyć? I to poważna uwaga. Twoje zachowanie nie jest normalne. Współczuje twojemu otoczeniu, znajomym, rodzinie, boś debil nie z tej ziemi. Powinieneś wstąpić do komisji macierewicza, tam potrzebują takich idiotów.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 19:18 
Cytuj  
http://img21.imageshack.us/img21/9989/i ... clarge.png

cze

I srsly... plytkosc rozumowania i brak wyobrazni i jakiegokolwiek bardzej zaawansowanego myslenia (a to przeciez tak prostacki gatunek lol) u coponiektorych jest wrecz przerazajaca. Sklonnosc do obelg i zbiorowego naskakiwania gdy koncza sie argumenty (o ile wogole jakies byly od poczatku) juz pomine bo to internety i mam na to wyjebane (dlatego najwieksza polewka z postow wlasnie takich 'internetowych duszpasterzy' jak zabolki czy tobialexy czy shadory).

Mozecie teraz kolejne 5 stron srac morda bo wymienie kolejna totalnie speirdolona mechanike w D3 - mianowicie to ze DPS broni = dmg kazdego skilla. Glupszego i bardzej splycajacego gre pomyslu ze swieca szukac.

hehe....


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 19:29 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
http://img21.imageshack.us/img21/9989/infographiclarge.png

cze


http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6606781346

Tutaj cały temat. Widać dosyć popularny. :)


Bardzo ładne podsumowanie overall. Rzeczowe, bez zbędnego pierdolenia, flame baitów i próby dojebania komukolwiek.

Same fakty lub poparte argumentami opinie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 19:36 
Cytuj  
Przecież nikt normalny nie będzie się z tym spierał. Aż się logne i też napisze w tym temacie, może zaczną słuchać.
Tylko jedna nieścisłość tam jest. Nikt nie da Maximusa towarzyszowi bo musi mieć weapon z % magic find, hehe :)

edit: Jednak już nie można pisać w tym temacie.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 19:39 
Cytuj  
Tam niżej w głównym poście jest link do kontynuacji konwersacji, bo oryginalny temat osiągnął limit wielkości.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 19:42 
Cytuj  
Kontynuacja chyba też. Ale dobrze, dobrze shitstorm się kręci. Będą mieli nagonke to jeszcze posiedzą i pomyślą nad paragonami dogłębniej :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 19:48 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
może zaczną słuchać.


Nie da sie tego zmienic bez overhaulu doslownie wszytkiego w grze. To sa wlasnie te dwie podstawy (mainstat +dps broni odpowiadajacy za dmg skilli) powodujacy ze itemizacja D3 jest az tak slaba i nudna/linearna i 'zestreamlinowana'.
To sie scisle laczy ze skillami bo gra byla od poczatku designowana aby byc tak plytka (to nie jest zaden wypadek przy pracy czy cos) jak WoW itd....

To sie nie zmieni. Nie ma szans. Jedyne co moga zrobic to CZESCIOWO przerobic niektore skille zeby mialy static dmg nieprzeliczany przez DPS broni (zwlaszcza u casterow) - tak jest w Torchlight 2 naprzyklad.

No ale ja sie nie znam. Oczywista oczywistosc. No i w kazdym HNS tak jest. Kolejny fakt. No przeciez. lmao ogolnie.

Ofc jest jakac tam mozliowosc na overhaul skilli i calem tej pseudomatematyki zawiadujacej core mechanika D3 ale bylbym MOCNO ZASKOCZONY jakby to sie stalo. Z drugiej strony zamknieciem AH tez w sumie zaskoczyli.
Niemniej jednak gdyby kurwa uwolnili choc casterow od zaleznosci od dpsu broni to juz by byl zajebisty krok naprzod.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 20:35 
Cytuj  
Najzabawniejsze jest to Kabra, że gra ma sprawiać FUN. To ma być FUN, rozrywka jak każda inna - oglądanie filmów, czytanie książek i chuj wie, co jeszcze. Jak gra sprawia fun to ludze w nią grają, jak nie, to olewają. Jak film jest świetny to oglądają, jak zaczyna nudzić po 15 minutach wyłączają. Tak samo jest z książką. To jest proste jak jebanie (o ile wiesz o czym mowa). Natomiast ty z twoich 75xx postów jakieś 4xxx posty pierdolisz na temat jednej gry od ponad roku, którą de facto można ukończyć w 20h i o niej zapomnieć, a ty dalej o niej pierdolisz i pierdolisz i jeszcze raz pierdolisz. Mało tego, uważasz że to normalne (nie, to nie jest normalne). Ale to jeszcze nic. Zapewne jesteś jednym z tych idiotów, co to pierdolą jaka gra jest fe a mają w tej grze jakieś 200h nabite (LOL!). Wiesz, szczerze, to chciałbym wiedzieć ile ty masz lat i czym ty się zajmujesz na co dzień. Powaga.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 20:37 
Cytuj  
Profesor Kabraxis.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 20:54 
Cytuj  
Nie wiem, nie rozumiem troche tego co piszesz, a może rozumiem tylko celu dopatrzeć się nie mogę.
W D2 mamy rozdysponawalne staty ( hi guys how much str i need for hammer pala?... Non? ok) - do tego się sprowadza.
Pozwoli to może na początku kilku osóbom zaangażowanym pobawić się i ułożyć kilka buildów dla plebsu :)
Następnie talenty, itemki +x do wszystkich talentów i + x do poszczególnych, do tego itemki z umiejetnościami innych klas - da się zrobić, wystarczy przerobić loot i nadać umeijetnościom jakieś atrybuty, żeby można było je levelować.

Jakie w d2 były buildy koniec konców, pisze z głowy:
- necro pod miniony, necro pod sztylety
- mudzyn paladyn na hammerki
- asasyssnka melee, asassynka pod pułapki
- barb melee, barb na okrzyki
itd.
Głownie sporawdzało się do tego, że casterzy dzieki rozdysponowaniu statów mogli brnać efektywnie w melee, a "melasy" w castowanie.
Chcą niech robią, im wiecej wyborów tym lepiej :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 21:29 
Cytuj  
Tobi przyznaj ze lubisz proste, rutynowe nie wymahgajace gry przy ktorych mozesz sie sformatowac po calym dniu pracy. W sumie tu nie chodzi o trudnosc gry tylko o jej zlozonosc. Mozna to poruwnac do szachow czy brydza.Gry sa same w sobie proste i czlowiek szybko sie uczy ale daja taka mozliowsc kombinacji ze praktycznie kazda partia jest unikatowa. Tak powinny wygladac gry ogolnie bo rutyna zabije kazda gre. Jak juz wczesneij pisalem sam przegralem w D3 350h. Mialem troche fanu troche irytacji ale po tym wszystkim zostal mi tylko wstret do tej gry. nie moge sie po prostu zmusic zeby w nia zagrac bo juz nie mam co w niej robic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 21:34 
Cytuj  
Ja pierdolę ludzie - 200-350h i pisanie, że nie można się zmusić. O kurwa no. Przecież to są 4 miesiące grania po 3h dzień w dzień.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 21:38 
Cytuj  
Na forum Blizza widziałem kiedyś przypadek pacjenta, który skarżył się, że po 1000h nie ma już co w D3 robić i w związku z tym gra jest słaba.

:D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 21:42 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja pierdolę ludzie - 200-350h i pisanie, że nie można się zmusić. O kurwa no. Przecież to są 4 miesiące grania po 3h dzień w dzień.

No tak jest jak ludzie się nakręcą. Wiekszość wiecej w D2 nie grała. Diablo to zawsze była gra gdzie się grało te 40-50 h. Odstawiało na pól roku i wracało się jak ktoś miał ochotę.
Wystarczy wspomnieć o nocnej sprzedaży i jak wyglądała dostępność diablo po wysprzedaży. Sam byłem w tesco w dniu premiery i machnałem ręką bo ludzie juz kilka h wcześniej się ustawiali w kolejce.

I tak puchacz, masz racje im wiecej opcji tym lepiej. Tylko trzeba rozgraniczyc teoretyczne możliwości a te, które efektywnie sprawdzają sie w grze. Zawsze theorycrafting wali o ściane machaniki każdej z gier. Ale też trzeba przyznać, że gry się ogromnie upraszczają, trudno. Może czas przejśc na dojrzalsze gry jak symulacja pociągów. 8 tys zł na samo dlc - welcome to real world :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 22:44 
Cytuj  
jedni wola wypic browara w pubie, pomacac cos inni wola sie pospuszczac jakie to diablo 3 chujowe. tak czy siak nie badzcie rasistami bo marek wam przyjdzie do tematu albo inny nefajfus.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 23:07 
Cytuj  
No to co w tej grze jest takiego dobrego poza nazwa Diablo 3 co ludzi jeszcz w niej trzyma?

@Ojciec w porownaniu do d1, d2, TQ czy sacred 1 gdzie mialem przegrane ponad 1000h to d3 wypada blado. Gra jest po prostu nudna jak wiekszosc tytulow ktore teraz wychodza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 23:10 
Cytuj  
No cóż, albo pogratulować albo współczuć. Dla mnie tytuł, który przegram 40h+ jest na miarę wybitnego.

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2013, 23:27 
Cytuj  
Ja wole poeownywac gatunkami, dobry rpg to fakycznie 40+ jakies zrecsnosciowki podobnie ale h&s na 40h to slabo jak dla mnie dobry to rzynajmniej 500h. Ja lubie sobie przy h&s posiedziec a nie tylko przejsc i do kosza kwestia podejscia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.