mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2012, 19:31 
Cytuj  
Co do klas postaci to jakby znowu dali to samo w DII to by ludzie psioczyli, ze ciagle to samo, bla bla bla. Nikomu nie dogodzisz :) Anyway, Blizz jasno powiedzial, ze chcial po prostu zaoferowac graczom cos nowego. Moze w dodatku powroci jakas klasa z DII. Swoja droga ciekawe czy dostaniemy wtedy 1 czy 2 nowe klasy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2012, 19:33 
Cytuj  
Ja bym strzelał, że w dodatku będzie jakiś shape-shifter.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2012, 19:38 
Cytuj  
Shapeshiftera bedzie imho im ciezko zrobic z tym systemem skilli - musieli by rozdzielic w jakis spsob umiejetnosci na postac czlowieka i na te 'cos' w co moze sie zamienic. Nie jestem pewien czy daliby rade zbalansowac to wszystko w odpowiedni sposob. Na bank dostaniemy cos Palapodobnego, a na 99% raczej na pewno zadnego Intelligence hero, skoro juz sa w grze dwie takie klasy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2012, 19:41 
Cytuj  
Pala nie dostaniemy, bo już jest Monk, który jest hybrydą Paladyna i Asasyna. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2012, 19:45 
Cytuj  
a doctor ma przywolancow wiec nekro tez juz ni bedzie ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2012, 20:41 
Cytuj  
No Wizard koleś w sumie słabo wygląda dlatego jakbym już grał to babką. Reszta klas w miarę spoko. A co do nowych klas to druid na bank by się przydał a czy jeszcze kolejna klasa to ni wim.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2012, 20:46 
Cytuj  
Też myślałem o druidzie, pasowałby. Szkoda, że nie ma co liczyć na Asskę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2012, 20:57 
Cytuj  
Dla mnie sety jak najbardziej w klimacie. Wiadomo, ze beda takie, ktore podobaja sie bardziej, mniej i w ogole. Barb super, a Demon Hunter jak zywcem wyjety Witch Hunter z Warhammera. To mi sie podoba :)

Wstrzymalbym sie tez z ostatecznymi ocenami, bo czytalem gdzies stanowisko Blizza, ze itemy jakie dotychczas gdziekolwiek zaprezentowali to maly wycinek z calej gry.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2012, 21:19 
Cytuj  
Nikt "natywnie" nie uzywa shieldow. Imo zeby to zrekompensowac w expansion wymysla klase ktora dual wielduje tarcze. Po wygladzie high endowych setow mozna tez zaryzykowac stwierdzenie ze chca przeniesc akcje gry z sanctuary do starozytnej korei (w dodatku).

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2012, 21:21 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Tzn może chodziło o stopień przebajerowania niektórych setów a nie o konkretne podobieństwo, ale ja tam nie wiem.

Wizard w każdym razie to imo najgorszy trade-off za poprzednią klasę w grze, gdzie Witch Doctor (hehe, cze Havok) jest najlepszym za nekromantę.

Oczywiście, że chodziło o podobieństwo stylu. Te z D3 mają jeszcze więcej kolców jeszcze większe naramienniki i wyglądają jeszcze dziwniej. Wolałbym te z MU. Poważnie są bardziej stonowane i w lepszym guście (pomijając ofk moja sympatię do azjatyckiej grafiki).
WD ... no nie podoba mi się, wole klasyczne fantasy ale nie będę się sprzeczał. Może więcej klas pojawi się w dodatku, zobaczymy.
Na razie widzę jeden plus D3. Gra raczej z czasem nie stanieje więc jeśli zdecyduje się kupić to być może uda się ją opchnąć nie tracąc za wiele ;p.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2012, 21:41 
Cytuj  
Porównywanie setów z MU do D3 - bezcenne. Jeszcze brakuje porównaniu fabuły do T/T2 ;). Serio, nie ma co porównywać setów z MU do D3 bo w "podobnym stylu" to może jest jakaś tam niewielka część a to w sumie mozna poprawić za pomocą farb. Oczywiście kolców nie poprawisz ale co tam.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 06:54 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Najgorsze beda ostatnie kilka dni :>


Ja sobie robię przerwę od bety na te 30 dni - jak nadejdzie dzień premiery to trzeba będzie przejść początek raz jeszcze (choć i tak mocno zmieniony, więc nudy nie będzie).

Na diablo.incgamers.com wrzucili cytat Kaivaxa, mówiący o rare dropach:
Cytuj:
The possibility of a boss (or anything, really) dropping magic gear or rare gear when you kill him remains intact on kills subsequent to your first. The probability may change, but it does not change to a probibility of zero.

To be clear: On your first kill of a boss in normal difficulty, you are guaranteed a random rare and a class rare, as well as some blues and other stuff. All other kills on all difficulties result in standard drop probabilities. You have a decent chance of getting a rare or two every time you kill a boss.

Do tego jeszcze buff za spotkane wcześniej elitki.. Hm, może nie będzie tak źle z tym dropem ;)


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 17:54 
Cytuj  
wyszedl monk trailer
http://www.youtube.com/watch?v=iVPakGBUKEQ

na oko srednio

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 18:07 
Cytuj  
Ten trailer udowadnia, ze te filmiki sa z naprawde starej wersji gry (imho z wersji co najmniej sprzed 6 miesiecy) i najpewniej byly szykowane na premiere planowana przed koncem 2011 roku. To z kolei w miare uspokoja moje obawy dotyczace itemizacji pokazanej w trailerze Barbarzyncy.

A sam filmik faktycznie sredni. Bazujac na nim to w porownaniu do Barba Monk wyglada jak miekka pipka :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 18:13 
Cytuj  
Postal napisał(a):
wyszedl monk trailer
http://www.youtube.com/watch?v=iVPakGBUKEQ

na oko srednio
Mi się akurat ten filmik podobał bardziej niż ten z barbarzyńcy. Ma jakiś taki klimat. W sumie te D3 może nie będzie takie złe, może nawet lepsze niż PoE. :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 18:56 
Cytuj  
Mi Filmik Monka podoba się zajebiście. Albo będę grał nim albo DH. Barbów pewnie będzie w uj biegało to nie chce być koeljnym z setki:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 19:17 
Cytuj  
Jakis czas temu Bashiok z blizza zrobil ankiete na forum, jaka klasa bedzie kto gral i wyszlo cos takiego:

25% Wizard
24% Barbarian
18% Monk
17% Demon Hunter
16% Witch Doctor

Osobiscie dobiore klase pod team 4 osobowy do gry ze znajomymi, ale mozna sie chyba spodziewac, ze najwiecej warte beda przedmioty dla klas z czolowki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 21:10 
Cytuj  
Pogralem troche DH spodobala mi sie kontrola klasy nad walka. Nie mozna wpasc i robic AoE (na poczatku przynajmniej) ale mozna dziabać i ustawiać moby tak zeby byly niegrozne. Fun.
Zabicie SK na 7lvl trwalo 2-3 razy dluzej niz Wizzardka czy Monkiem, ale ani razu nie bylem ponizej 50% hp.
Ciesze sie, bo wreszcie cos czym lepiej gralo mi sie niz wizzardka, wezme na release DH i nie bede musial wygladac jak postać z Aiona w endgame ;]
bede jak postac z aiona w KAPTURZE!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 21:15 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
w KAPTURZE!


Kaptur masz tylko w 4 setach na 15!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2012, 21:37 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
tomugeen napisał(a):
w KAPTURZE!


Kaptur masz tylko w 4 setach na 15!

A kaptur i ten szal miały być znakami rozpoznawczymi tej klasy. :D

Moje wrażenia klasowe:
Barbarian - największe zaskoczenie. Zaskoczenie pozytywne. Jeden cios i przeciwnicy latają jak szmacianki. Czuć niesamowitą moc w tej klasie. Jednak klasy walczące w zwarciu dostarczają dużo lepszych wrażeń niż tej walczące na odległość.

Wizard - napalałem się i chyba trochę niepotrzebnie. Lekko się zawiodłem. Trochę wieje nudą. Może na wyższych poziomach z większą ilością umiejętności robi się ciekawiej. Wizarda uznałbym za najmniej lubianą przeze mnie klasę. Miał być czarodziej-cwaniak a jest taki wypierdas. Z dużego granatu mała rozpierducha.

Monk - moc. Szybkość, siła, zwinność. Święty wojownik to mój numer 1. Zdecydowanie. Człowiek-Błyskawica.

Witch Doctor - klimatyczny szaman. Z klas czarujących to mój faworyt. Jakoś bardziej odpowiada mi gra szamanem i opcje, które posiada na polu walki. Grasp of the Dead jest mega.

Demon Hunter - klasa zagadka. Trochę nie podoba mi się kolejność, w której odblokowywane są umiejętności. Jakoś nie wydaje mi się by te 3 umiejętności związane z dyscypliną były potrzebne tak szybko. Brakuje tej klasie siły, ale dość łatwo można zdejmować wrogów z bezpiecznej odległości.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.