mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 00:01 
Cytuj  
Nie tak do konca.... bo de facto to PvP w POE jest juz w tym momencie.
Za duzo by pisac.

Jesli zawala i nie dadza normalnego PvP do Open Bety to obiecuje ze uderze sie w piers. Co jest malo prawdopodobne bo dzis na forum czytalem ze zbliza sie testowanie na mala skale CutThroat League czyli Ligi z Open swiatem, Open PvP i lootem ze zwlok. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 00:02 
Cytuj  
w tym przypadku to nie ma takiego okreslenia.
albo jest, albo nie ma.
w przeciwnym badz razie nalezaloby sie powstrzymac z ocena do czasu az bedzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 00:08 
Cytuj  
No jesli rozpatrujemy to binarnie to w tej chwili jest w PoE PvP.
Bardzo ograniczone (baaardzzoooo) ale jest.

Walczylem pare razy - fajnie. Tyle moge powiedziec atm. Tylko ze dla mnie jak wiadomo cala gra jest fajna.

Napewno fajnie ZAPOWIADA sie to ze bedzie system OPEN PvP, loot ze zwlok i mozliwsoc PvPowania wszedzie nie tylko na arenkach.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 02:59 
Cytuj  
Jestem właśnie po pierwszej godzince spędzonej z POE. Stało się coś bardzo dziwnego ponieważ bardziej poczułem klimat Diablo, grając właśnie w POE niż w D3 :)). Jestem w ciężkim szoku... muszę iść się przespać z myślą czy nie wycofać Pre-ordera D3. Nie no przesadzam... chyba.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 06:21 
Cytuj  
Taka prawda. Zawartosc diablo w D3 jest znikoma. Grajac w bete czulem sie jakbym gral w Torchlighta z troche ulepszona fizyka. Imho beta D3 moze odstraszyc mocno bo byc moze pozniej jest nieco lepiej/ciekawiej.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 07:13 
Cytuj  
"PoE" = wytrawne wino, encyklopedia, tradycja
"D3" = wino musujące, komiks, nowoczesność


Takie moje osobiste podsumowanie tych gier. Uważam, że wystarczy. "PoE" i "D3" są tak różnymi grami, że ich dłuższe porównywanie nie ma jakiegokolwiek sensu. To dwa różne światy. Tak, obie gry reprezentują gatunek H'n'S, ale stoją na przeciwległych biegunach. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 07:32 
Cytuj  
Ja tam nie mam problemu - dam im te 15 dolców na PoE, diablo tez kupie.
W obie gry gralo mi sie bardzo dobrze, w obie pogram po premierze.

Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 08:41 
Cytuj  
mi poe wydawalo sie monotonne i bezbarwne. Na otwartych przestrzeniach sie nawet jako tako gralo ale lochy to juz inna bajka.
Drzewko skilli pasywnych tylko fajnie wyglada ale jak by sie mu blizej przyjrzec jest dosyc ubogie. Tez mi wybór isc witgchem w frost, fire czy lightining damage lol

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 08:51 
Cytuj  
zycze poe jak najlepiej. tylko nie wiem czemu, majac ograniczone zasoby zaczynaja zabierac sie za wszystko na raz (pve, pvp) skoro nie sa w stanie dokonczyc jednego etapu projektu.
niestety przypomina mi to troche sytacje z mortal online.
ale zobaczymy, w wolnej chwili pogram moze jeszcze raz, bo za pierwszym razem sie nie przekonalem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 08:52 
Cytuj  
Mortal w kwietniu przeżyje drugą młodość, Mendol :)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 08:55 
Cytuj  
juz odpuscilem sobie calkowicie.
niestety jak dla mnie to porazka na calej linii :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 09:05 
Cytuj  
Czekaj bo w kwietniu chcą wypuścić dodatek (czy jak to tam się ma nazywać - Awakening) co podobno zmieni grę całkowicie. Na yt można zobaczyć filmiki ze stresstestów ai. Powiem, że wygląda to naprawdę fajnie. Jest filmik, gdzie postawili 200 strażników walczących ze sobą i do tego z jakimś mega mobem . Chodziło to całkiem płynnie.

Przede wszystkim mają wprowadzić w końcu gui we flashu (plecak nie w kratkę tylko jak w uo i dfo itp.)


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2012, 12:30 
Cytuj  
ja z chęcią udostępnię świeże konto PoE do pogrania, za pogranie w bete D3, jak ktoś chętny pisać na pw.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 80
Dołączył(a): 6.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:03 
Cytuj  
Heja, moglby mi ktoś udostępnić konto do PoE by wyprobowac gameplay? Z góry dziekuje

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:12 
Cytuj  
Fajne to drzewko skilli pasywnych, ale jakoś tak zbyt narzuca graczowi ukierunkowanie się na konkretny build już na początku rozgrywki. Gram Marauderem i musiałem na początku zdecydować: broń dwuręczna, dwie bronie, broń i tarcza. Po dokonaniu tego wyboru pojawia się kolejny: jaki typ broni? I tak dalej. Ten system jest bogaty i daje naprawdę spore możliwości. Brakuje mi czegoś, co uczyniłoby to drzewko bardziej przyjaznym dla gracza i nie pakowało go od razu w konkretnym kierunku.



http://k-ff.com/final-fantasy-10/sphere-grid/
Może kilka inspiracji systemem z "FFX" polepszyłoby sytuację. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:23 
Cytuj  
PoE jest chujowe. Nie grajcie w to bo to kupa gówna z kiepską grafiką, pierdyliardem nikomu nie potrzebnych passivów, combatem z dupy, fabułą z dupy. No i możesz cały czas napierdalać jednym skillem.


D3 >>>> PoE


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:51 
Cytuj  
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:53 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
PoE jest chujowe. Nie grajcie w to bo to kupa gówna z kiepską grafiką, pierdyliardem nikomu nie potrzebnych passivów, combatem z dupy, fabułą z dupy. No i możesz cały czas napierdalać jednym skillem.


D3 >>>> PoE
Pojechałeś po bandzie. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:54 
Cytuj  
a tam w ogole fabula jest jakas?

btw moja najlepsza recenzja gry jaka mi sie udalo zrobic, idealnie pasuje do tej gry napisana w sierpniu 2011

Sobtainer napisał(a):
No powiem tak, bez rozkręcania się :) pograłem 3 klasami. Jest to gra, która po godzinie mi się znudziła niestety. Jest całkiem świeża i ma bardzo ładną grafikę, naprawdę.

Ale szukanie itemów w tej grze to niestety 99% całej gry. Jest tyle chestów, Corpsów że idzie oszaleć. Nie podoba mi się przy okazji, że plate może nosić klasa wiedźmy która czaruje. Ogólnie to na teraz, daje jej 3/10, widać na każdym kroku że jest to produkcja niszowa i nie sądzę że będzie to jakiś ogromny sukces. Na pewno będzie to sukces dla twórców, skoro Kabraxis mówi że to robi 10 kolesi gdzieś tam, to zrobili kawał dobrej roboty. Gdyby to zrobili ~4-5 lat temu, to byłby hit.


po czym poszła riposta Razotha!

Razoth napisał(a):
Właśnie się zorientowałem, że muszę zrewidować swoje poglądy na temat Diablo 2.

Gra w 99% polega na zdobywaniu itemów, trup wroga ściele się gęsto i wszystkie postacie, łącznie z czarodziejką mogą nosić "plate".

Z 9/10 schodzę na 3/10.


A Kabraxisek jak zwykle wzial wszystko na powage, bo jak inaczej jego swiat mozna by bylo brac jak nie powaznie?


Ostatnio edytowano 8 kwi 2012, 21:58 przez Sobtainer, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 21:56 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
PoE jest chujowe. Nie grajcie w to bo to kupa gówna z kiepską grafiką, pierdyliardem nikomu nie potrzebnych passivów, combatem z dupy, fabułą z dupy. No i możesz cały czas napierdalać jednym skillem.


D3 >>>> PoE


Duuuzzoo chlebka jeszcze musisz zaboleczku zjesc. Duzo.
Pozatym nawet tolujac trzeba sie trzymac realiow misiu wiec failnales juz na poczatku piszac 'kiepska grafika".

No to by bylo na tyle.


No sobciu jak juz pisalismy ci wtedy. recenzja godna gamespotu.

pare randomowych komentow twojej zajebistej recenzji:

Cytuj:
Właśnie się zorientowałem, że muszę zrewidować swoje poglądy na temat Diablo 2.

Gra w 99% polega na zdobywaniu itemów, trup wroga ściele się gęsto i wszystkie postacie, łącznie z czarodziejką mogą nosić "plate".

Z 9/10 schodzę na 3/10.


Cytuj:
Widzisz piaskowy, tak to jest jak klucze zgarna osoby typu nobrainera ;[ Nie mozna w ciemno rozdawac.

Gram chwilowo na uzyczonym acc, i moge napisac w tej chwili tylko ze padlem na HC bo mi drugi dysk zfreezowal komputer na bossie. Jutro cos wiecej napisze, bo ciezko sie oderwac narazie.


JEstes zajebisty naprawde. Godny fan Diablo Czy. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 kwi 2012, 21:59 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.