mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:51 
Cytuj  
Skąd to info??? :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:52 
Cytuj  
High siwete slowa moze dlatego czuje taki niesmak bo blizzard przyzywczail nas ze robi gry na cale lata i o nie dba ale czasem sie jeszcze zdazy tyul w ktory mozna grac latami chocy jak dla mnie SC2 trzy latka minely a jeszcze sie fajnie pyka


EDIT: kurna krowy jesli to prawda to gdzies mi sie przy sercu cieplej zrobilo

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 10:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Kolejna dobra decyzja:

Obrazek

mmoooooo.... :)

Ten kto wymyslil te jednorozce w podstawce i uwazal to za swietny pomysl, powinien sie poddac eutanazji dla dobra planety.


+1

Z tym, że nie eutanazji a utylizacji.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 11:04 
Cytuj  
AH removal, cow level... no no. Aż sam sobą jestem zażenowany, że oko cieszą "nowatorskie" zmiany, które cofają się do D2. Rofl.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 11:05 
Cytuj  
Tutaj są nowe modele
http://www.youtube.com/watch?v=TQo8cZnX ... r_embedded

Wygląda bardzo klimatycznie. Tylko, że ja się nie znam bo uważam, że wszystkie dotychczasowe akty nie były złe. Może oprócz 4.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 11:11 
Cytuj  
Taka ciekawostka, my epic foreshadowing skills sprzed ponad roku:

(Spoiler tylko po to, by zmniejszyć objętość posta.)

Spoiler:



FU raggnarok.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 11:15 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
AH removal, cow level... no no. Aż sam sobą jestem zażenowany, że oko cieszą "nowatorskie" zmiany, które cofają się do D2. Rofl.


W koncu dochodza powoli do wniosku, ze po co zmieniac to co bylo najlepsze i przez 10 lat dawalo ludziom TONE frajdy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 11:17 
Cytuj  
Dlatego nadal twierdze, że wypuszcznie UO ponownie z dawnych lat tyle, że z dzisiejszą oprawą byłoby win w chuj :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 11:18 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Taka ciekawostka, my epic foreshadowing skills sprzed ponad roku:

(Spoiler tylko po to, by zmniejszyć objętość posta.)

Spoiler:



FU raggnarok.


Wspoleczne gry wideo sa dosyc latwe do przewidzenia :P

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 15:31 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
To ja nie wiem po chuj grasz w gry HnS jak wlasnie to (epeen pumping) jest ich jedynym sensem jesli chce sie grac dluzej a nie raz. Wlasnie dlatego najlepiej gra sie w static/semistatic grupie albo z rlfreinds. Wytwarza sie zazdrosc o itemki, napedzajaca kolejne godziny farmy i przekomarzan 'moj item jest lepzy niz twoj item'. Tak bylo w D2/TQ w moim przypadku, dlatego gralem. Teraz robi sie to na forum (np w PoE). To jest fun w tego typu grach.


Zapomniales dodac ze to dotyczy graczy w wieku maksymalnie do ok 25-30 roku zycia a potem to juz czlowiek nieco powaznieje 8)

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 16:02 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Do D3 chciało mi się logować od czasu do czasu, żeby się odstresować przy prostej grze. Na dodatek miałem poczucie tego, że nie marnuje tak bardzo czasu i może sobie coś jeszcze zarobie. Lubiłem też jak ktoś tutaj napisał wchodzić sobie tylko na AH, żeby zwiekszyć swoja fortune i dawało mi to satysfakcje.


+1
To oczywiste ze ta gra w obecnym krztalcie tylko do tego sie nadaje. Ten kto twierdzi ze jest inaczej to albo w nia nie gra, albo poczucie marnowanego czasu jest mu obce.
Ja mam nadzieje ze dodatek zmieni gre na tyle ze pomimo usuniecia ah granie bedzie mialo sens.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 16:10 
Cytuj  
kształcie, nie poprawiam ludzi ale litości

Nie wiem ale dla mnie to RMAH nadawało grze sporego kopa, jednak to ma być gra z rmah, a nie rmah z opcja grania w bota diablo3, wywalenie z gry RMAH to ostateczne pożegnanie sie na zawsze z serią diablo bo wątpię żeby diablo 4 pojawiło się wcześniej jak za 10 lat.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 16:15 
Cytuj  
Eaikon napisał(a):
Zapomniales dodac ze to dotyczy graczy w wieku maksymalnie do ok 25-30 roku zycia a potem to juz czlowiek nieco powaznieje 8)


Bzdura do kwadratu. I nie interesuja mnie pojedyncze przypadki casuali tutaj, ktorzy beda sie przerzucac tym kto MNIEJ gra - gry HnS napedza to o czym pisze, eppen/zazdrosc. Od zawsze. Dlatego prawdziwe longevity maja tylko te z secure serwerami -bo tylko tam mozna to rozkrecic. I dlatego D3 failnelo - bo nie potrafilo tez rozkrecic.
I sorry ale wiecej nie dostaniesz bo ja ktos mi pisze o 'graniu w AH zeby powiekszyc swoja fortune' i inen takie pierdolenie to nie wiem czy smiac sie czy plakac. Czemu na gieldzie nie gracie panowie 'powazni' lol? hehe handlowcy...
Tera ze sie bedzie gralo w Diablo zeby zwiekszyc swoja fortune - deal with it. I w koncu gra bedzie milala sens - bo do teraz nie miala. No chyab ze jestes w tym jednym procencie, ktory sie jaral ze z gry HnS zrobili symulator handlu dla gimbazy.

Serio.. skonczcie trolowac. Bo jedyne co wynika z waszych postow to to ze pomyliliscie gatunki i zamiast grzecznie spierdalac do innego to na sile probujecie zjebac ten. Nie tedy droga.

Ale tak jak mowie abstrahujac od HnSy i Diablo to najwiekszym plusem tego jest to ze calkowite zjebanie sie gier AAA i zamienienie ich w RMT/microtransactions infested total crap zostal choc o troche odlozony w czasie.
Z wyjatkiem moze EA, ktore z uporem maniaka probuje zarabiac na wszytkim wokol tylko nie na jakosci swoich gier, nikt nie bedzie probowal zadnych idiotycznych RMAHow i innych gowien wciskac do gier na sile, przez jakis czas ofc. Zwlaszcza do takich jak D3 - gdzie wypaczaja zupelnie idee gry.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 16:22 
Cytuj  
Spokojnie kmiocie. Prawo do wyrażania swoich opinii, sposobu i stylu grania pozostaw każdemu z osoba.
I nie do ciebie należy prawo do rozstawiania ludzi po kątach więc może tak łaskawie zastosuj się do swojej rady i sam spierdalaj już bo nudny sie robisz.


_________________
PSN_id: Adhoc8810


Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, 16:23 przez Adhoc, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 16:23 
Cytuj  
Zgadzam się z Kabraxisem, ale on - w odróżnieniu od was - zna się na hns więc nic dziwnego.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 16:35 
Cytuj  
Kabra sie zna, a calej reszcie bez roznicy czy gra w prawdziwego hns czy super extra AAA giere, bo tu i tam maja fun ;]

Ja sie nie znam kompletnie, ale wiem jedno, malo gralem w PoE, malo w D3, w tym pierwszym mialem frajde ze znajdowanych itemkow, w tym drugim nie. Moze ten loot 2.0 to poprawi. Z samej sieczki D3 tez byla radocha, ale troche bylo za latwo, a poziomu trudnosci an starcie nie mozna bylo zwiekszyc i nużyło.


_________________
.


Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, 16:38 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 16:37 
Cytuj  
Znać się na HnS ahehheaheaheh, oh gawd.
Chodź Niah spiorę Ciebie w DoC :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 16:42 
Cytuj  
Nie ukrywajmy że wielu kupiło diablo 3 po to by zarabiać, blizz przez to że kosił kase przymykał oczy na botowanie, itemizacje ustawił pod boterów, oczywiście cierpliwi gracze mieli to gdzieś i sobie grali, a ci co mieli parcie na itemzory to dawali zarabiać boterom i blizzowi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 16:43 
Cytuj  
Po fali podniecenia jakie się po ostatniej nowince przetoczyło po forum sądzę, że likwidacja AH wpłynie korzystnie na grę grupową (w końcu!). Od premiery wszyscy właściwie siedzieli w single grach, a nie tego się po D3 spodziewałem. Także, byle do dodatku i mam nadzieję ujrzeć silną grupę pod wezwaniem :]


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2013, 16:46 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ja sie nie znam kompletnie, ale wiem jedno, malo gralem w PoE, malo w D3, w tym pierwszym mialem frajde ze znajdowanych itemkow, w tym drugim nie.


Nie nazwalbym sie fanem hnsow, znawca czy cokolwiek nie analizuje itemow ani mechanik, ale w D3 gralem przez 2 miesiace, a w POE 3 dni zanim sie znudzilem. Nie robilo mi AH, fabula byla tak glupia ze az smieszna, ale bardzo przyjemnie sie mobki rozjezdzalo w D3 a w POE nie watpie ze to solidna i dopracowana gra - po prostu sie nudzilem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.