mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 09:20 
Cytuj  
btw moze to troche "herezja" na tym forum, ale co sadzicie by meczyc gore o dzial Diablo3? ;P prawda jest taka,ze wiecej userow forum kupi D3 i bedzie gralo w nie przez wiecej niz free-month z wiekszosci mmo, ktore ostatnio dostaly swoje dzialy...


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 09:22 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
btw moze to troche "herezja" na tym forum, ale co sadzicie by meczyc gore o dzial Diablo3? ;P prawda jest taka,ze wiecej userow forum kupi D3 i bedzie gralo w nie przez wiecej niz free-month z wiekszosci mmo, ktore ostatnio dostaly swoje dzialy...


Dział Guild Wars był, a to małą róznica. Jak blizz zrobi pvp to ferdek doda dział ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 09:24 
Cytuj  
Tylko zdajecie sobie sprawę ,że wtedy równie dobrze by można dodać dział PoE , Torchlight 2 ,etc


Choć w sumie mi to wisi - chcecie dodawajcie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 09:33 
Cytuj  
sula napisał(a):
Tylko zdajecie sobie sprawę ,że wtedy równie dobrze by można dodać dział PoE , Torchlight 2 ,etc


Choć w sumie mi to wisi - chcecie dodawajcie.


Ciekawe ilus userów bedzie w PoE grało i w T2 w porównaniu do d3...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 09:38 
Cytuj  
Nie no spoko ,ja się nie kłócę ani rozdzierać szat nie będę w końcu forum jest dla userów i jak chcecie to w sumie czemu nie , tylko akurat argument o popularności też jest wyjęty z czterech liter ,bo w takim razie Battlefield 3 , LoL , Dota 2 ,etc też powinny mieć swoje działy bo więcej ludzi w nie gra z tego forum niż w większość mmorpg-ów które mają tu swoje działy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 09:39 
Cytuj  
Dział D3 jest bez sensu. Pograją ludzie z mesiąc, znudzą się i zostanie grupka zapaleńców tylko jak dla SC2. To tylko slaszerek, fajne były w latach '90.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 09:45 
Cytuj  
Dlatego zaproponowałem aby założyć nie dział dla D3 tylko gildię zrzeszającą ludzi z mmorpg.pl grających w D3. Nie naruszyło by to zasady, że forum tworzy działy dla gier typu MMO jednocześnie dając ludziom zainteresowanym w/w tematem miejsce do wymiany informacji (co w obecnym temacie możliwe raczej nie jest ze względu na chaos, który w nim panuje). Nadal uważam, że jest to pomysł, który warto rozważyć.


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 10:04 
Cytuj  
Dla takich gier mozna by tworzyc podfora w gildii MMORPGpl i dawac access odpowiednim ludzia i pozniej odpowiednio modyfikowac gdy dochodza nowi, starzy odchodza... tylko ze potrzebny by byl jakis w miare aktywny admin.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 11:40 
Cytuj  
A ja generalnie uwazam ze zasady sa po to aby w razie koniecznosci lub potrzeby je zmieniac. Kiedy zakladano to forum na swiecie bylo mmorpgow do policzenia na palcach jednej reki, dzis to zatrzesienie tytulow ktore tak naprawde czasem mieszaja sie z innymi gatunkami.
Tworzenie subforum dla tytulow w ktore gra wiekszosc obecnych uzytkownikow forum uwazam za sluszne i potrzebne. Czas moim zdaniem zmienic skostniale zasady uniemozliwiajace uznania gier jak d3 lub lola za "odpowiednie" z jakichkolwiek przyczyn.
Ludzie w to graja? Twierdza ze chca miec subforum? No to zrobcie ankiete za/przeciw i w razie przewagi pierwszej opcji zrobcie subforum! Zal wam pikseli na ekranie?


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 11:42 
Cytuj  
ociec zajety jest i nie ma czasu na 'pierdoly' :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 12:06 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Dlatego zaproponowałem aby założyć nie dział dla D3 tylko gildię zrzeszającą ludzi z mmorpg.pl grających w D3. Nie naruszyło by to zasady, że forum tworzy działy dla gier typu MMO jednocześnie dając ludziom zainteresowanym w/w tematem miejsce do wymiany informacji (co w obecnym temacie możliwe raczej nie jest ze względu na chaos, który w nim panuje). Nadal uważam, że jest to pomysł, który warto rozważyć.


Lies. Zaproponowales stworzenie zamknietego circlejerka dla elity.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 12:35 
Cytuj  
jezeli jest subforum dla mortal online, w ktorym nikt nie zapostowal przez ostatnie 2 miesiace i z mmorpg to to ma malo wspolnego, to uwazam, ze Diabelkowi Subforum sie nalezy, mysle, ze zywotnosc bedzie mialo baaardzo dluga ( expansion itd)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 13:00 
Cytuj  
exodus napisał(a):
Lies. Zaproponowales stworzenie zamknietego circlejerka dla elity.


:wtf:
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi kolego. Od początku jedyna koncepcja była taka, że tworzy się klan D3 dla ludzi którzy mają ochotę razem pograć w nowe Diablo. Przez prawie 2 miesiące kontaktowali się ze mną zainteresowani, których na chwilę obecną jest ponad 20. Nie ma żadnych innych reguł rekrutacji poza tą jedną - aby być zainteresowanym grą i wymianą informacji o D3. Propozycja wyszła ode mnie jako alternatywa dla tego śmietniska, które tu panuje.


_________________
For the pony!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 13:32 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
A ja generalnie uwazam ze zasady sa po to aby w razie koniecznosci lub potrzeby je zmieniac. Kiedy zakladano to forum na swiecie bylo mmorpgow do policzenia na palcach jednej reki, dzis to zatrzesienie tytulow ktore tak naprawde czasem mieszaja sie z innymi gatunkami.
Tworzenie subforum dla tytulow w ktore gra wiekszosc obecnych uzytkownikow forum uwazam za sluszne i potrzebne. Czas moim zdaniem zmienic skostniale zasady uniemozliwiajace uznania gier jak d3 lub lola za "odpowiednie" z jakichkolwiek przyczyn.
Ludzie w to graja? Twierdza ze chca miec subforum? No to zrobcie ankiete za/przeciw i w razie przewagi pierwszej opcji zrobcie subforum! Zal wam pikseli na ekranie?

Może i racja , tylko trzeba by wtedy skończyć z iluzją (?) ,że to forum nastawione na mmo , tylko po prostu ogólno-gamingowe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 13:48 
Cytuj  
czy może mi ktoś powiedzieć na czym stanęło i czy już wiadomo ostatecznie czy D3 będzie mogło zabezpieczać tokenem same ustawienia konta bez konieczności używania go do logowania w czasie dostępu do gry ?


_________________
psn


Posty: 24
Dołączył(a): 8.04.2012
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 13:53 
Cytuj  
Jest opcja w ustawieniach konta bnet że o token poprosi raz co ileś tam logowań.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 14:55 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czy może mi ktoś powiedzieć na czym stanęło i czy już wiadomo ostatecznie czy D3 będzie mogło zabezpieczać tokenem same ustawienia konta bez konieczności używania go do logowania w czasie dostępu do gry ?
Możesz ustawić że przy logowaniu do gry będzie Cię pytał raz na tydzień. Do administracji kontem zawsze będzie pytał.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 15:06 
Cytuj  
Mnie pyta raz na jakis czas, nie jestem w stanie powiedziec co ile. Zdaje sie ze pyta mnie tez jesli zaloguje sie z innego komputera.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 21:32 
Cytuj  
to jest dzial dostepny dla wszystkich? jesli tak to czemu w zakladce "gildie" ?


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 21:36 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
to jest dzial dostepny dla wszystkich? jesli tak to czemu w zakladce "gildie" ?


bo każdy ma parcie na bycie moderatorem :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.