mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 11:48 
Cytuj  
Patrzcie też z kim gracie - bo jak wejdziecie w instancje spoza europy to wiadomo, że będą lagi, itd.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 11:51 
Cytuj  
same here.. Ja opchnalem dwa konta lacznie. Teraz gram na darmowym. :) hehe

4 stash taby bola ale gram total casual atm. Moze jebne znowu hardcorem po premierze.
Zajebiscie czekam az skoncza art itemkow. Patrzac na tego screena, to kompletowanie gearu wizualnie bedzie super fun.

Tylko ten dewsync i performance na AMD... tragedia. I na oba tematy PR trashtalk ala Blizzard. Juz naweet na forum przestalem pisac po paru rozmowach z Chrisem gdzie poprostu trafiasz atm na beton 'tak musi byc i chuj sam nie wiem czemu' albo 'wiemy o tym i fixniemy (yea sure)...'. Preload shaderow na AMD robia juz chyba rok i chuja jest ale footprinty wyjebane po 10$ kupujta ludzie.

Bez jaj. Nie mowie juz o tym ze czastotliwosc postowania na forum w porownaniu z CB spadla o jakies 90% i feedback jest niestety wlasciwie ignorowany (ten sensowny, bo niestety whine o nerfy czy loot alocation wysluchuja).

Jednak kasa zmienia devsow. :P

No - wyzalilem sie. :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 13:46 
Cytuj  
I właśnie dlatego obawiam się o przyszłość tej gry. Ten desync i memory leaki skutecznie odrzucają ludzi, a co za tym idzie, również maleją wpływy sianka dla GGG. Jeśli to się utrzyma w takim stanie jak jest, pewnego dnia mogą obudzić się z ręką w nocniku i dojdą do wniosku, że praktycznie nie ma już nikogo, kto by płacił i z powodu nieopłacalności, zaprzestaną rozwoju gry.

Gra jest świetna, ma olbrzymi potencjał i serio chujowo by było go zmarnować przez mega chujowy silnik gry:/

Gdyby takie coś miało miejsce w LoLu czy Docie 2, to już dawno by one utonęły...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 15:16 
Cytuj  
Spoko, tak to bywa że prędzje czy później kasa uderza do głowy :P. Na szczęście są inne gry i może w końcu to fixną kiedyś - pytanie tylko kiedy :). Hełmy hełmami ale za klaty/spodnie by się prędzej mogli wziąść. Obecnie to nic innego jak grać w co innego (jak dobrze, że jest w co...).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 15:35 
Cytuj  
Tak jak pisałem w moim poście (który zresztą jakiś mormon usunął) mi się wydaje, że oni po prostu nie mają pojęcia jak ten problem rozwiązać i jedyne co im przychodzi do głowy to próbować go jakoś zatuszować. Dwa pierwsze dni po patchu ludzie zgłaszali pozytywny feedback, że niby zmiany w resyncu dużo dały. Dzisiaj widać już tylko negatywne komentarze. U mnie też w Onslaughtcie desync jest gorszy niż był w normalnym HC - pewnie o te 20%. Stąd też mój wyraz oburzenia w poprzednim poście.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 18:51 
Cytuj  
Koniec narzekania!!! Kim gracie w tych nowych ligach i jak sie sprawdzaja wasze buildy? Ja zaczalem najpierw Rangerem, Physical Split Arrow z nastawieniem na Crit/Crit Mulitplier i wymieklem na 52 - maly dmg, mala przezywalnosc = meh. Przedwczoraj zrobilem postac, ktora mialem w ogole zaczynac w Anarchy, czyli Physical 2H Cleave Duelist z focusem na swordy (bez Resolute Tchnq). Jak na razie mam 46lvl i po prostu ide jak przecinak ze sprzetem calkowicie self found, ktory w paru miejscach jest iscie zenujacy + bron jakas niebieska, tylko ze z wysokim rollem +Phys. DMG. Gra sie mi nim absolutnie zajebiscie, na single target starcza Double Strike (1200dps bez zadnych support gemow), grupki padaja jak muchy. Biegam tylko z Hatred/Grace, w planach jeszcze Purity i chyba starczy. Generalnie - baaaaaaardzo fajny build, nie wymaga super itemow i daje duzo frajdy. Polecam. Jestem tylko ciekaw co na wyzszych lvl bedzie lepsze = dual wield czy 2H z Cleve i Phys. DMG, w koncu przy DW Cleave dostaje w chuj nerfa do redukcji fizycznych obrazen... Sie zobaczy :)

A, spotkalem tez dzis exile'a - Marauder uzywajacy Cyclone, Leap Slam, Cleave. Prezentowal sie absolutnie zajebiscie z wygladu, szkoda ze screena nie jeblem. No i zobaczylem na zywo ten nowy graficzny efekt Cleave - bardzo fajny, ale nie kupie, bede twardy :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 21:17 
Cytuj  
Exiles to chodzace reklamy microtransakcji. :)

BTW spodziewalem sie tu flame jak chuj na mnie ze smie na GGG narzekac a tu prosze - ludzie maja podobne odczucia jak ja. Ja rowniez sie martwie troche o POE. Na forum tez oprocz kolezkow z packami 500+ , korzy potrafia byc irytujaco fanatyczni (pech ze 99% jest rozniez alphatesterami - to jest imho najwiekszy probelm atm - maja zbyt duzy wplyw na posuniecia GGG) to nastroje sa rozne, rozniste w porownaniu do ogolnego 'murem za GGG' z czasow Open Bety. I nie chodzxi tylko o decync nawet.

No nic - juz nie narzekam i czekam na rozwoj wypadkow. :) Tak czy siak, oprocz staroci ala D2 czy TQ jest to najlepszy HnS na rynku.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 21:59 
Cytuj  
Tak czy siak GGG to najlepsza firma z jaką miałem okazje dotychczas grać. Po prostu mało która firma ma coś więcej w głowie niż pieniądze. GGG po prostu w większości wypadków nie ma nas w dupie - mówię w większości, bo w sprawie desyncu ma graczy chyba gdzieś.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2013, 07:36 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Koniec narzekania!!! Kim gracie w tych nowych ligach i jak sie sprawdzaja wasze buildy?


Ja gram, mam 6 postaci w Onslaught i 1 w Anarchy więc moje builidy w dużej mierze nastawione są na defa, sprawdzają się bardzo dobrze ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2013, 23:54 
Cytuj  
Powiem kurwa tyle i ide spac: jebac, jebac Chaos DMG. Powinni to gowno zbalansowac juz dawno temu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 05:06 
Cytuj  
A co się stało się?


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 09:43 
Cytuj  
pewnie go zajebali w dzungli w II akcie;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 10:33 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Powiem kurwa tyle i ide spac: jebac, jebac Chaos DMG. Powinni to gowno zbalansowac juz dawno temu...


hehe jaki ładny rage quit ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 12:42 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
pewnie go zajebali w dzungli w II akcie;)


Nie zajebali, ale wkurwia mnie, ze jak dobiegam do mobow, to juz polowe flaszek mam zuzytych :E Generalnie bez sensu jest tak mocno bijacy chaos dmg. jesli gracze dostaja tak malo metod jego niwelowania i na dodatek sa one bardzo trudne do osiagniecia... No i kurwa oczywiscie nerf hp nodow nie pomaga.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 19:01 
Cytuj  
Odpuściłem sobie Onslaught, wtopiłem już 5 postaci przez jeb... desync, w jednej chwili mam full life w drugiej nie żyję.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 20 cze 2013, 12:24 
Cytuj  
Dorwałem się do lapciaka Sony Vaio z jakiś średniawym Radeonem i Win 8 x64. Działanie gry wręcz mnie zaskoczyło. Full detale, 0 memory leak, szybkie loadingi, non stop 30-60 fps. Na innym lapku, którego używam od kilku lat: Asus, GeForce 9600 GS, Vista x86 mogę grać tylko na low z memory leakami.

Bym zapomniał, oba lapy mają po 4 GB RAMU, z tym, że lap z systemem x86 zużywa max 3,25 GB z 4 GB.

Ewidentny dowód, że gra ma wyjebane na x86.

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 20 cze 2013, 13:36 
Cytuj  
na x86 i x64 gra chodzi mi dokladnie tak samo na tych samych bebechach, wiec nie jest to zaden dowod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 19:16 
Cytuj  
Kurwa, gdzie te Diamond Flaski. Napieram dzis pol dnia i nic, nada, a zrobilem z 7 czy 8 map, ze o dokach nie wspomne... Jak ktos znajdzie i ma na zbyciu to chetnie kupie!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 20:41 
Cytuj  
Zajebali mnie na 32 lvl (Maruda), 30lvl (Templar), 17lvl (Witch)...Teraz znów Witch, jak narazie 5lvl. Chcę zrobić Discharge build, bo dual spark build mnie zawiódł. Any ideas?

A tak btw, siedzicie gdzieś na jakimś TSie?


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 21:54 
Cytuj  
Do Discharge wymagany jest podobno (bardzo) dobry sprzęt
Najłatwiej to chyba zrobić Lightning Strike, Lightning Arrow, Wand (Power Siphon) lub miniony

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.