mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2016, 12:22 
Cytuj  
Jest jakaś aktywna gildia z forum? Kiedyś coś było ale z rok nie grałem i quitnąłem albo mnie ktoś wywalił. Gra ktoś?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2016, 14:05 
Cytuj  
Kiedyś coś było póki Kabra nie odpierdolił guild stasha jeśli mnie pamięć nie myli kekeke

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2016, 22:24 
Cytuj  
RIP lvl 74 BV, Voll z mapy t2 opanowany przez ducha mnie z-one-szotował. 4,6k życia :( Zrobiłem BV na crit inquisitor - OP build.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2016, 21:08 
Cytuj  
No ja bardzo ciekawy jestem jak tam odblokowywanie i mapy na HC :wink: . Ja gram na SC essence i uważam ze jest teraz sporo trudniej. Jest bardzo dużo trudnych bossów, a samo to ze czerwone mapy muszą być corrupted znacząco podnosi ryzyko i trudność rozgrywki. Do tego czerwone mapy są drogie, ciężko wybrzydzać ze się hujowe rolle trafiło gdy trzeba wypaskudzić 15c na następna. Drop map powyżej 10 tieru jest mizerny nadal wiec ceny wysokie. Mam w tej chwili 82/125 atlas odblokowany i jest to ciężka przeprawa.
Być może bym nie narzekał gdybym grał BV Pathfinderem, no ale cóż nie gram niczym tak op teraz. Z drugiej strony to jest wyzwanie i chce się grać. Trochę jednak smuteczek gdy widzi się na streamie kolesia z 12k ES dostającego hita za 11k i spokojnie bijącego bossa dalej. Zycie plebsów takich jak ja na life buildach jest sporo trudniejsze.

A tu mały przykład przez jaki crap trzeba się przedzierać czasem by odblokowanie bonusu zrobić:

http://i.imgur.com/zbBlSkh.jpg


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2016, 23:15 
Cytuj  
Ja dla odmiany gralem wlasnie BV pathfinderem, ale dlatego, ze gram trzecia lige BV i imho teraz okropnie, potencjał jest, ale jak sie gra 24/7 i jest ekonomicznie o krok przed innymi. To taki build ktory skaluje sie z itemami, ale ze zrobil sie z tego FotM, to nawet glupi jewel jest droższy 4-5 razy niz jedna i dwie ligi temu. O bardziej wypasionych itemach czy flaskach nie wspominajac.
Jezeli w next dalej bede chcial BV brac to przetestuje slayera, albo wezme cos przyjemnego co nie jest zupelnie w mecie (np ballista czy cos). Top buildy sa super jak sie jest krok przed reszta stawki albo pozniej ma cheć na dogaganie gearu. Skonczylem na chyba t10 mapach i atziri.
Troche tez sie nudzi jak sie widzi cały potencjał i reszta w itemach to tylko dobicie 3-4x wiekszego dmg (masa crit i jewele po 5-10ex lol), ktory otwiera/trywializuje dalszy content.

A co do odblokowaywania bonusa map, zawsze zostaje zrobic blue z 1 ez modem, regal na 2mod rare i vaal ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 11:57 
Cytuj  
W ogóle czy teraz jest sens iśc w coś innego niż ES/CI? Ludzie mają 12-15k ES i wytrzymują buły których żaden life build nie przetrwa (no, prawie żaden). Wychodzi na to, że leveluje się na HP a potem zamianka nodów na ES + CI i może coś jeszcze. Oczywiście ES itemy drogię w cholere momentami...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 14:11 
Cytuj  
Dobry build pod BM i masz 10k HP ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 16:58 
Cytuj  
Na HP mozesz miec wiecej Effective HP z konwersjami dmgu i insane armorem. ES to czyste ES zwykle + wysoki blok (niekoniecznie max). Minus jest taki ze raczej potrzebujesz flaski na zycie kosztem tych utility/dmg, co przy ilosci pathfinderow tez ma znaczenie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 18:16 
Cytuj  
armor na wyzszych lvlavh nie istnieje. niewazne czy masz 10 czy 30k armoru roznica to raptem 2 czy 5% w dmg. mob na 80 lvl jak ci jebnie z phys za 10k majac 74% redukcji dostajesz hita za 9k+


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 19:21 
Cytuj  
W dodatku Shaper ma tylko fire i cold jako dmg. 0 physical. http://poedb.tw/us/mon.php?n=The+Shaper
Endu charges, fortify i flaszki mają stały % redukcji physical. Armor przy tym wypada bardzo marnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 19:59 
Cytuj  
I jakby ktoś nie znał, ściąga do wszystkich mapek: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... g&sle=true

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 22:45 
Cytuj  
PoE to nie tylko guardians/uber atziri i shaper. To akurat content dla 0.5% graczy. Na postaci bez super gearu z takim samym dmg, powiedzmy poziom uber labu na luzie, podobny build, to jednak LC+MoM na HP jest duzo bezpieczniejsze niz CI.
Wiadomo ze 15k i leech tego w 1sec to jest OP jak cholera, tylko osoby ktore pytaja, co lepsze nie sa raczej na tym etapie;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 23:27 
Cytuj  
RIP lvl 72 firestorm build.

Padłem na Graveyardzie mobków z Extra Cold, Ele weakner, Cold snap, Ice nova, Cold Dmg. 4,5k hp to było za mało. Bylo ich 7 przy wejściu i dostałem zgona na starcie. W sumie to nawet uciec nie zdążyłem przez tego slowa. Na szczęście moje golemy mnie pomściły :D.

Build spoko ale nie taki OP jak reszta więc teraz pora na coś bardziej op i z lepszym survi. Może coś z blockiem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2016, 00:08 
Cytuj  
Mam teraz trochę dylemat czy grac w ta ligę Essence która uważam ze kiepska, czy tez raczej odblokowywać atlas na standardzie, gdzie mam dużo mocniejszego charka.
Sam Atlas i nowe mapy bardzo mi się podobają, tylko tyle ze poziom trudności gwałtownie wzrósł i mocniejsza postać by była bardzo wskazana.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2016, 06:51 
Cytuj  
Czyli granie teraz na hc to dramat


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2016, 08:54 
Cytuj  
Wczoraj z zabolem zrobilismy nowe postacie w essence. HC nie tykam bo nie gralem w toto 2 lata ponad i generalnie nie lubie tracic postaci ;)


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2016, 15:01 
Cytuj  
Rip Puncture crit assasin lvl 87 na vaal constructach u Atziri. A szło mi dobrze, czerwone mapy robiłem i wogóle dps miałem zajebisty, Kaoma miałem :) ale nie ma chuja, następny build robie na energy shield. 6k hp miałem i miałem kilka sytuacji gdzie dostałem hita na 95% hp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2016, 17:58 
Cytuj  
Obrazek

obczajcie tego ringa, nowy base, po prostu ja pierdole omg gieff :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2016, 14:19 
Cytuj  
Pwael napisał(a):
Wczoraj z zabolem zrobilismy nowe postacie w essence. HC nie tykam bo nie gralem w toto 2 lata ponad i generalnie nie lubie tracic postaci ;)

E tam tracić :P Hardcore w PoE ssie i potrzebuje reworka, np. z jakimś Hall of Fame (graveyardem) najlepszych nieboszczyków (perma zgon bez transformacji na sc), z dokładnymi statystykami itp. By jakaś motywacja była.
A tak możesz spróbować. Najwyżej jak padniesz to wylądujesz w sofcie i przeniesiesz sobie stasha z hc na sc, ginąc altami na tym pierwszym :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2016, 11:30 
Cytuj  
No dokładnie. HC motywuje, żeby bardziej się przykładać do gry, znać taktyki, mapy etc. Na SC tego nie ma dopóki nie masz 90lvl i zgon trochę boli dlatego tam najlepiej uczyć się Atziri, labów, mapek etc. Dlatego teraz pogram na SC dual warchiefem, jednocześnie zrobię sobie Rangera na TornadoShot na HC i będę powoli grał.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.