mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 16:06 
Cytuj  
http://gematsu.com/2015/04/star-ocean-5 ... or-ps4-ps3

Cytuj:
Star Ocean 5 is in development for PlayStation 4 and PlayStation 3, the latest issue of Famitsu reveals.

A release date is still unannounced, but the game is developed by tri-Ace and published by Square Enix.

Update 6:08 a.m.: More details have leaked via Famitsu. The game’s full title is Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness. It is set on the uncivilized planet of Feycreed, which is 6,000 light years away from Earth.

Currently revealed characters include:

Fedel Camus (voiced by Kaito Ishikawa) – The protagonist. He specializes at fencing, and protects the order of his village.
Miki Sorvesta (voiced by Nao Toyama) – The heroine. She is the protagonist’s childhood friend, and loves him like an older brother.
Lilia (voice actor unknown) – A girl who lost both her memories and emotions.

The magazine also has screenshots of a blonde swordsman and blue-haired witch participating in battle.

Battles are seamless and in real-time. Depending on the distance between you and the enemy, the way you attack changes, and pushing buttons consecutively will trigger combos.

In addition to traditional event scenes, there will also be “seamless events” such as those where enemies attack you. If the enemy apprehends your allies during these events, there will be branching outcomes.

Here’s the game’s staff:

Developer: tri-Ace
Character Designer: Akira “Akiman” Yasuda
Producer: Shuichi Kobayashi
Director: Hiroshi Ogawa
Lead Programmer: Yoshiharu Gotanda

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2015, 22:35 
Cytuj  
iniside napisał(a):

Marka najlepiej zostawic. Niech zyje w swoim swiecie, gdzie kod pisze sie bezposrednio na sprzet, i dlatego, nie bedzie sie on skalowal z upgradami sprzetu. Oh wait..


tępy jesteś jak but inside i tyle. Po pierwsze nigdy nigdzie nie pisałem, że każdy w całości pisze kod na konsole bezpośrednio na sprzęt, ale twierdziłem, ze jest taka możliwość. I założę się, że niektórzy z niej korzystają pisząc jakieś "procedurki".
CO zresztą potwierdziło Sony:

http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... ida-on-ps4

The way we are approaching PS4 now is allowing developers to go really deep onto the metal, so Richard [Leadbetter of Digital Foundry] will know how that availability to the deeper hardware makes the console games way better than some PC or mobile approach.

Kłócisz się z Shuhei Yoshida od Sony? Zabawnyś.

A tu z kolei Corrine Yu z Naughty Dog:
http://www.redgamingtech.com/corrinne-y ... -to-metal/


http://www.redgamingtech.com/wp-content ... tal-s4.png

So what does any of this mean? Well, already the internet is buzzing due to the comments regarding the thin software layer of the PS4. There is a natural indication that this isn’t the case with the Xbox One – and it has a thicker API layer. The idea of coding “close to metal” is simple – you’re able to code specifically to the GPU (graphics card) or whatever hardware you’re coding for.

Mam wymieniać dalej? No to jedziemy:
http://www.ign.com/boards/threads/sonys ... 453151509/

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... tform-game

Oles Shishkovstov: Well obviously they aren't packing the bleeding edge hardware you can buy for PC (albeit for insane amounts of money) today. But they are relatively well-balanced pieces of hardware that are well above what most people have right now, performance-wise. And let's not forget that programming close to the metal will usually mean that we can get 2x performance gain over the equivalent PC spec. Practically achieving that performance takes some time, though!


Załosnyś w tym swoim kretyńskim uporze. Upokorzony kretyn. Po raz kolejny zresztą.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 05:55 
Cytuj  
Teraz czekaj aż ktoś napisze, że to tylko taka gadka marketingowa żeby konsole lepiej się sprzedawały w rynku :]


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 06:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):


Załosnyś w tym swoim kretyńskim uporze. Upokorzony kretyn. Po raz kolejny zresztą.


Zebralo sie na autorefleksje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 07:11 
Cytuj  
Cytuj:
Naughty Dog

Cytuj:
Mityczne optymalizowanie pod konkretny sprzet na konsolach, nie istnieje, juz od poprzedniej generacji (chyba, ze robi to studio ktore jest zarzadzane przez wlasciciela konsoli).



Anyway. Gratulacje. Wszystko co tam zacytowales idealnie pasuje do DX12/Vulkan.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2015, 07:36 
Cytuj  
ale inside - nawet nie probuj ze mna dyskutowac. Wysylwj complainy do Sony, ND i gosci od "metra" (mrynar bedzie wiedzial). Zblazniles sie tak samo jak wtedy gdy twierdziles ze dodanie xgamechatu do PS3 jest bezproblematyczne i banalne. Eot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 22:46 
Cytuj  
ja pierdole, to ps4 wyje glosniej niz moj pc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 06:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja pierdole, to ps4 wyje glosniej niz moj pc.

A pozwoliłeś mu się bujać? Bo wtedy chodzi ciszej - musisz postawić bezpośrednio na szafce.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 07:06 
Cytuj  
Cos masz nie tak Mendol - reklamuj. PS4 jest praktycznie bezglosna. A i u mnie stoi w pionie ale nie wiem czy to ma znaczenie.

btw. ta gumke/stopke sie wywala i robi sie cos jeszcze - tylko nie pamietam. Inaczej moze Cie dopasc wywalanie plyty z czytnika co ~2-3s.
Moja PS4 zlapala ta przypadlosc po 3-4 miesiacach, dostalem nowa, po miesiacu znow mialem to samo. Pogooglalem - Wywalilem ta stopke, chyba cos tam sie kombinuje z czytnikiem i dziala do tej pory ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 08:40 
Cytuj  
kurde nie chce mi sie reklamowac.
poza tym z tego co czytalem to nowa wersja konsoli w wielu przypadkach tak ma.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 09:11 
Cytuj  
Ahoj,
Zakupiłem wczoraj konsolę i mam takie trzy pytańska:
1. Cena gier - taka fifa 15 na PSN store kosztuje 289 zł, na allegro nawet 69. Jakiś wałek czy można z takich ofert korzystać jak w przypadku steama? Np.:
http://allegro.pl/fifa-15-pl-najtaniej- ... 39549.html
Gdzie ewentualnie kupować w miarę pewnie gry i taniej niż w store?

2. Można grę z płytki wrzucić na dysk?
3. Co byście polecili do pogrania z kobitą (niezbyt przekonaną gamerką). LBP3?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 09:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kurde nie chce mi sie reklamowac.
poza tym z tego co czytalem to nowa wersja konsoli w wielu przypadkach tak ma.


To już jest jakaś nowsza wersja konsoli? Czym się różni?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 09:19 
Cytuj  
Głośniej chodzi. :P


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 09:24 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
To już jest jakaś nowsza wersja konsoli? Czym się różni?


oznaczeniem i chyba lepszym padem - podobno galki sie nie wycieraja.
cos tam pisali w internetach o tym.

o kurde, jeszcze wczoraj fifa15 kosztowala 150zl na psn.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 09:52 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Ahoj,
Zakupiłem wczoraj konsolę i mam takie trzy pytańska:
1. Cena gier - taka fifa 15 na PSN store kosztuje 289 zł, na allegro nawet 69. Jakiś wałek czy można z takich ofert korzystać jak w przypadku steama? Np.:
http://allegro.pl/fifa-15-pl-najtaniej- ... 39549.html
Gdzie ewentualnie kupować w miarę pewnie gry i taniej niż w store?


wydaje mi sie ze to dziala tak jak dawniej na ps3, do jednego konta mozesz przypisac X konsol i grac w gry kupione na tym koncie, dopoki masz to konto dodane w ps4
po kupnie koles ci wysle login i haslo, dodajesz konto, sciagasz gre, wracasz na swojego usera i grasz

tak to dzialalo w przypadku ps3, nie wiem czy sa jakies roznice przy ps4

jesli jestem w bledzie to niech mnie ktos poprawi ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 15:59 
Cytuj  
Na przykladzie Fify opis z PSN:

Cytuj:
One-time licence fee to download to multiple PS4 systems. Sign in to PlayStation Network is not required to use this on your primary PS4, but is required for use on other PS4 systems.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 18:30 
Cytuj  
Jedno konto to 2x PS4, 2x PS3 i chyba jedna PS Vita.
Ale nie jestem w sumie pewien.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 18:40 
Cytuj  
Nieograniczona ilość ps4


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 18:44 
Cytuj  
Ponieważ zwiastun jest z PS4 to wrzucam tutaj ;)

Star Wars Battlefront - https://www.youtube.com/watch?v=ZwWLns7-xN8


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 18:46 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nieograniczona ilość ps4


Ale nie jeżeli idzie o kupowanie gier. Na PS4 jedną grę mogą kupić maksymalnie 2 osoby.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.