mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 07:20 
Cytuj  
Przeciez BD 4K sa od kilku lat na rynku? ten BD UHD to jakis nowy standard czy po prostu zmieniona nazwa?

Alda - jako tez PCciarz powinienes byc przyzwyczajony. Ludzie po forach jakos nie placza ;) PS4 kosztuje tyle co sama karta graficzna do PC i to ze sredniej polki. Gdyby to bylo za czasow poczatkow poprzedniej generacji PS3 to moze i bylby lament.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 07:38 
Cytuj  
Dokładnie, poza tym nawet ps4 pierwszej generacji można spokojnie puścić za 800-900 zł także aż tak dużo nie straciło.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 07:44 
Cytuj  
kupilem konsole liczac sie z tym, ze raczej na niej nie zarobie i po roku moze bede musial kupic nowa.
aldatha jak zwykle przyjebal.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 08:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Przeciez BD 4K sa od kilku lat na rynku? ten BD UHD to jakis nowy standard czy po prostu zmieniona nazwa?

Alda - jako tez PCciarz powinienes byc przyzwyczajony. Ludzie po forach jakos nie placza ;) PS4 kosztuje tyle co sama karta graficzna do PC i to ze sredniej polki. Gdyby to bylo za czasow poczatkow poprzedniej generacji PS3 to moze i bylby lament.


Karta za 1700zł to nie mid-end tylko high end. GTX 970 po OC dogania GTX 980 a radki w dx12 też dają mocno radę a kosztują nawet mniej. I w sumie jak ktoś kupił taką kartę to ma spokój na te 3 lata po gry raczej się nie posuną do przodu z grafą póki nie będzie mocniejszych konsol(oraz mocniejszych CPU w nich)

Sony plotkom nie zaprzecza więc raczej coś jest na rzeczy. Ja raczej wymieniać konsoli w tym roku nie mam zamiaru bo kupiłem w marcu:). Widze dwie opcje:

1). Spory boost w wydajności, który pozwoli odpalać część gier w 60fps. Jeśli konsola kosztowałaby 400$ (a tyle ma ponoć kosztować, u nas pewnie między 1800zł - 2000zł) to jest to możliwe. Nawet jakby nie było to 60fps to np detale mogłyby być lepszej jakości (cieniowanie, AA bo to zawsze kulało). O odpalaniu gier w 4K nie ma mowy oczywiście.
2)Dostajemy tylko rewizję konsoli z nowym HDMI i paroma usprawnieniami - ale w tą wersję raczej nie wierzę:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 09:15 
Cytuj  
Ja raczej sklaniam sie ku wersji z nowym HDMI I tyle. z drugiej strony data premiery nowej konsoli dziwnie zbiega sie z premiera VR ktory wymaga wiecej mocy przerobowych. Coz pozyjemy zobaczymy.
No i tak szczerze to myslalem, ze taki glupi 970gtx to juz mid-end, przeciez tczewiakujac tysiaczek to zaledwie mikry procencik polskich zarobkow ;)

wracajac do tematu gier: trackmania zajebista. Nie wiem o co chodzi z zarzutami pisitowcow bo online dziala super, laddery tez (przedeczoraj bylem 3 w ladku, wczoraj 160+ hehe). Generalnie na momencie "poprzechodzilem" latwe plansze i aktualnie zostalo mi masterowanie by odblokowac cos dalej. Feeling jak w motorstorm gdzie jeden kamien potrafi wyjebac cie w kosmos i zmusza do powtarzania calej trasy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 09:28 
Cytuj  
a to juz mozna kupic? czy jakas beta?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 09:29 
Cytuj  
Ehh pograłbym w coś w stylu motorstorma właśnie... Zajebista gierka to była. Dirt Rally zapowiada się spoko ale koliduje z DS 3 i innymi tytułami które później w maju wychodzą.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 10:59 
Cytuj  
Przecież Dirt Rally już dawno wyszedł.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 12:36 
Cytuj  
Na PS4 dopiero 5 kwietnia.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 13:29 
Cytuj  
BTW Sony Santa Monica pracuje nad nowym GoW i przyznam szczerze, że to trochę bez sensu. Historia Kratosa jest skończona i o ile gadali coś o innych mitologiach (Egipskie, Nordyckie itp) to mogliby się pokusić o nowe IP a nie dawać po prostu kolejnego boga wojny.

Szczerze to brakuje brakuje mi super slashera jakim była seria DMC (1 i 3 część). Ni-Oh nie pasuje mi klimatem a do hell-blade jeszcze trochę (oby nie skończyło się jak z Heavenly Sword).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 17:33 
Cytuj  
hmmm, dziwne to demo ff jak dla mnie.
no i ten combat :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 17:47 
Cytuj  
W obliczu tych wszystkich przeciekow o PS4K zrealizowalem swoj oryginalny plan - w drodze 2DS + FE: Awakening, a PS4 kupie sobie jak wyjdzie ten nowy model :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 18:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hmmm, dziwne to demo ff jak dla mnie.
no i ten combat :(


No mega dziwne, nie wiem co oni chcieli tym demem pokazać :E. W przyszłym tygodniu powinienem mieć FF XV Episod Duscae to sobie obczaje to starsze demko na spokojnie. Combat zapowiada się ok tylko w tym demie walczysz mieczem zabawką lvl 1:P.

A M$ dojebał i wrzucił RDR na X0 we wstecznej kompatybilności. Jeszcze się okaże, że Sony dostanie po dupie jak tak dalej pójdzie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 18:18 
Cytuj  
Tak naprawdę to chcieli pokazać grafikę i fizykę , stąd te platformy zmieniające pogodę, porę dnia, etap w pokoju z klockami itd, no i na końcu przedsmak normalnej walki, z teleportami itp, chociaż dalej trochę mało tego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 18:24 
Cytuj  
No już mogli dać wszystki Epizod Duscae i byłoby spoko.

Swoją drogą jak widzę co M$ dał w Games with Gold to trochę smutno mi, że dałem siano Sony (Gdyby nie Kratos i Drake...). M$ dał swoim fanom Saints Row IV, The Wolf Among Us, Sunset Overdrive i Dead Space'a a kurwa Sony znowu jakieś gówna. Serio, Sony ma tak bardzo w dupie graczy? Ja rozumiem, że mając sprzedane 2x więcej konsol i mocniejsza konsole trochę odpuścili (no i silny line-up w tym roku) ale to już trochę przesada... Jakby dali jeszcze Enter the Gungeon to bym im wybaczył ale nie, dali znowu jakieś gówno.

Kumam, że część tych gier w plusie już była z tego co pamiętam (ale nie na ps4 bodajże) ale Sony nie powinno tak odpuszczać.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 19:03 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
W obliczu tych wszystkich przeciekow o PS4K zrealizowalem swoj oryginalny plan - w drodze 2DS + FE: Awakening, a PS4 kupie sobie jak wyjdzie ten nowy model :)


imo to wszystko plotki ale mocno zaszkodza bo duzo ludzi powie ze pierdoli i nie kupi na Uncharted 4


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 19:26 
Cytuj  
Cytuj:
At a press conference this morning, director Hajima Tabata answered that question: it needs to sell 10 million copies, worldwide, over entire the life-span of the game. For context, that's more than any Final Fantasy game has ever sold except Final Fantasy VII, almost twice as much as The Witcher 3 has sold so far, and twice as much as Metal Gear Solid V has sold to date.


Ktoś jeszcze ma wrażenie, że te japońskie firmy związane z grami są jakieś popierdolone ostatnio? :lol:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 19:29 
Cytuj  
bardziej mam wrazenie, ze nie potrafia sie odnalezc na rynku.
robia gry latami (ff, gt), kombinuja, zmieniaja - a na koncu i tak okazuje sie, ze dostajemy sredniaki, bo w miedzyczasie ludzie sie zestarzeli, nadeszlo nowe pokolenie - i kazdy chce czegos innego od gier.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 21:54 
Cytuj  
10 kk kopi raczej nie sprzedadzą. Nawet jak sama marka ma mega przebicie i będą kręcić hype do momentu premiery (serial, film) to mimo wszystko konsol na rynku będzie jakieś 70kk do momentu premiery czyli 14% posiadaczy konsol musiałoby kupić FF XV :). Oczywiście kluczowe jest tutaj "over entire lifespan" czyli dajmy na to 2-3 lata z czego większość sprzedaje się i tak w ciągu pierwszego roku.

Ciekawe czy framerate poprawią do premiery. Grafika wygląda świetnie imo i skala jest mega. Jestem pewien że walki będą epickie i widoki też. Zresztą to chyba jedna z tych gier gdzie japońce staną na głowie aby downgradu nie było. I tak sporo tych technologi używają (sporo kupili od 3rd party firm) i pewnie kupę siana włożyli.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 21:57 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Cytuj:
At a press conference this morning, director Hajima Tabata answered that question: it needs to sell 10 million copies, worldwide, over entire the life-span of the game. For context, that's more than any Final Fantasy game has ever sold except Final Fantasy VII, almost twice as much as The Witcher 3 has sold so far, and twice as much as Metal Gear Solid V has sold to date.


Ktoś jeszcze ma wrażenie, że te japońskie firmy związane z grami są jakieś popierdolone ostatnio? :lol:

O ile w przypadku Tomb Ridera mnie to trochę dziwiło, to w przypadku FF XV już nie.

Płace w Japoniii niskie nie są delikatnie mówiąc, a ilość pracy, którą trzeba wykonać na tych najnowszych AAA tytułach jest bardzo duża. Raczej przypadek nie jest, że Konami się z gier AAA wycofało.

Pewnie wielkie produkcje AAA, które jednocześnie nie są seriami gier wychodzącymi prawie co roku i bazującymi na tym samym schemacie i technologii (sandboxy od UBI, Fifa, itp),a pojawiają się co wiele lat i są w dużym stopniu "standalone" czyli jak Wiesiek czy FF XV to będą musiały być droższe niż 60$ i to niedługo. W końcu GTA sprzedające parędziesiąt milionów sztuk jest tylko jedno.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.