mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2016, 22:05 
Cytuj  
i na chuj sie wpieprzasz?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2016, 22:10 
Cytuj  
bo mogę.
I lubię 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 05:08 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=MaDj0-rhfJk

gosc dobrze prawi

sam sie nie moge doczekac az usiade z popcornem do streama z E3 i calego tego marketingowego bullshitu z VR, PS4k i XboxNext

hehehe


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 07:44 
Cytuj  
poziom trudności tego Nioh miażdży - tak jak pisał zaboleq.
Nie ogarnąłem czym się naprawia broń (miałem jakiś itemek - użyłem i zero efektu) - katanę mam na wykończeniu muszę chyba zacząć od nowa.
Grafika jak na alfę jest OK. Animacja to tragedia.
Lockowanie rzeczywiście działa dziwnie, albo nie działa - bo w sumie efekt tego jest znikomy. Nawet kamera nie śledzi nam locknietego celu.
Walka z kilkoma przeciwnikami to jakaś parodia.

Z plusów - u przeciwników widzimy oprócz paska HP pasek staminy, więc można ich wziąć na przetrzymanie, gdy po serii ciosów nie mogą się ruszyć walimy w nich jak w beczkę.
Z tym, że tutaj też trzeba uważać, bo jakiś axeman wsadził mi criticala za 100% HP podczas pasek staminy ledwo było widać.

Można przyzwać kogoś do duelka - spawnują się bardzo szybko więc to chyba nie PvP :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 07:48 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=MaDj0-rhfJk

gosc dobrze prawi

Nie.
To jakiś debil. Za dużo pączków wpierdala zamiast poczytać. Sony "ogłosiło" (wyciekło), że nie będzie możliwości wydania gry na neo, która by nie działała na ps4.
4 minuty na początku tłumaczy swój sposób mówienia, a potem dalej bełkocze.
On nawet nie ma pojęcia o czym mówi. 60fps na current ps4 lolz, 4k@60fps na nowej lolz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 08:42 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
60fps na current ps4 lolz,


jest sporo gier które trzyma 60fps przy 1080p na current PS4:

Borderlands 2
Call of Duty: Advanced warfare
Call of Duty: Black ops 3
Call of Duty: Ghosts
Dark Souls 2
Devil May Cry 4: Special Edition
Devil May Cry: Definitive Edition
Diablo III: Reaper of Souls
Dirt Rally
Doom - NYR
FIFA 14
FIFA 15
FIFA 16
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Metro Redux
Minecraft
Murdered: Soul Suspect
NBA 2K 14
Outlast
Overwatch - NYR
Plants vs Zombies: Garden Warfare
Pro Evolution Soccer 15
Pro Evolution Soccer 16
Project cars
Resident Evil : Revelations 2
Saints Row 4: Re - elected and Gat out of Hell
Shadow Warrior
Skylanders: Swap Force
Sniper Elite 3
The Talos Principle
The Vanishing of Ethan Carter
The Witness
Tomb Raider: Definitive Edition
Tranformers Devastation
Trials fusion
Trine 3: Artifacts of Power
Warframe
Wolfenstein: The New Order
WWE 2k15
God of War III Remastered
Gravity Rush : Remastered
Journey
The Last of Us: Remastered
Uncharted : Remastered
Valkyria Chronicles Remastered
Blacklight: Retribution
FlOw
Flower
Killzone : Shadow Fall ***
MLB 14: The Show
Nights of Azure***
Primal carnage:Extinction
Resogun
Senran Kagura Estival Versus
Star Ocean: Integrity and Faithlessness
Tearaway Unfolded
The Witch and the Hundred Knight: Revival Edition

z resztą się zgadzam.

Co do Nioh - ta walka już daje masę frajdy. Imho jest dużo więcej możliwości niż w Dark Soulsach. Po prostu nie ma mobów (przynajmniej na początku) w które można wejść na jedno combo. Każda walka to seria ciosów i unik.
Kompletnie zmieniona itemizacja - są itemy niebieskie, są żółte, dropi się tego masa z określonych przeciwników. Znalazłem 3 inne katany, topór, spear etc. (hint (samuraj przy wejściu do zamku dropi tego masę). To samo z armorem.
Największym problemem jest zbyt szybko niszcząca się broń - po zabiciu ~20 przeciwników masz ok. 50% durability, przy 25% broń zaczyna słabnąć :/ I wciąż nie wiem jak to naprawiać.

Zresztą ten Nioh to 1080p i 60fps.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 10:20 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zresztą ten Nioh to 1080p i 60fps.


nie

bedziesz mial tam do wyboru : stabilize resolution :1080p i 30 fps (skaczace 30-34) albo stabilize framerate: 720p i 60fps (a realnie skaczace 44-60)


https://www.youtube.com/watch?v=hlH-fvRXnM0


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 10:42 
Cytuj  
nie.

nie wiesz co bedziesz mial do wyboru w dniu premiery.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 10:45 
Cytuj  
o to nie wiedziałem.

Ta gra to jest jednak przegięcie.. Dobiegłem do drugiej kapliczki, ale kurcze tu nawet po jako takim ograniu absolutnie nie można zlekceważyć żadnego przeciwnika. Byle trash potrafi jednym ciosem z zaskoczenia nas po prostu zabić.
Ale sama walka podoba mi sie dużo bardziej niż we Dark Souls-ach, szczególnie większa dynamika. Niech tylko poprawią targetowanie przeciwników, bo na razie oprócz kropki na wrogu prawie nic to nie daje.
Grę na pewno kupię day one :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 11:01 
Cytuj  
eheheheh

https://www.youtube.com/watch?v=UHMMssHJjWk


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 19:52 
Cytuj  
http://i.imgur.com/qnilcuO.jpg

jednak downgrade


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2016, 19:53 
Cytuj  
A ty się dalej ślinisz. :>


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 08:11 
Cytuj  
No już teraz PS4 nie opłaca się kupować. Ale w Aldathę wierzę i wiem, że będzie jednym z pierwszych na forum który pochwali się preorderem PS4K :)
btw. będą jaja jak się okaże, że większość gier które wyjdą w niedługim czasie będzie już miało wsparcie dla nowego hardwaru..

Alienation zajebisty. To w sumie jest Diablo w klimatach SF. Nic mniej i nic więcej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 08:28 
Cytuj  
Opłaca, 1216 spokojnie się wyrwie na allegro za tysiaka także do u4 i bb wystarczy. :>
Alien z tego co widzę to taki mix shadowgrounds, alien swarm i helldivers.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 12:47 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zrozum ze nie kazdemu chce sie jebac z wystawianiem szitu na necie i sprzedawanie
klienci sa rozni i tym bardziej nie chce mi sie uzerac z jakims randomem- potencjalnym kupcem

pozatym skad pewnosc ze sprzedasz ? :), jak widze to tych ps4 to zalega w chuj na olx

lepiej juz zainwestowac w nowa maszyne

za rok-dwa i tak bedzie neo 2 :lol:


Ale poza u4 i bb to nic fajnego już nie ma na horyzoncie, przejść to co potrzeba i sprzedać, nawet jak dołożysz 50-100 zł do interesu to chyba nic się nie stanie. A tak ciągle ci się śni jeep z drejkiem i wąsatym pederastą z cygarem. :<


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 12:57 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Widocznie taki marek to ma więcej wolnego czasu niż kasy.


wyczuwam zazdrosc :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 12:59 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Aldatha napisał(a):
zrozum ze nie kazdemu chce sie jebac z wystawianiem szitu na necie i sprzedawanie
klienci sa rozni i tym bardziej nie chce mi sie uzerac z jakims randomem- potencjalnym kupcem

pozatym skad pewnosc ze sprzedasz ? :), jak widze to tych ps4 to zalega w chuj na olx

lepiej juz zainwestowac w nowa maszyne

za rok-dwa i tak bedzie neo 2 :lol:


Ale poza u4 i bb to nic fajnego już nie ma na horyzoncie, przejść to co potrzeba i sprzedać, nawet jak dołożysz 50-100 zł do interesu to chyba nic się nie stanie. A tak ciągle ci się śni jeep z drejkiem i wąsatym pederastą z cygarem. :<


lepiej juz poczekac na E3
jak tam nie bedzie slowa o NEO to znaczy ze byl to calkiem zgrabnie rozdmuchany bullshit i mozna spokojnie kupowac

w innym przypadku bez sensu


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 13:30 
Cytuj  
Dla mnie to zaden problem - oszczedzam czas na spojlerowaniu sobie czytajac recki czy ogladajac filmiki z gier, bo nie musze podejmowac tak wazkich decyzji. Zreszta serio panowie wystawienie aukcji to max 30s - korzystajac z opcji "sell similiar" na ebay. A na poczte i tak zona chodzi bo caly czas bawie sie w sprzedaz chinszczyzny.
Zreszta ja tam nikogo nie namawiam, rozumiem, ze elita IT z zarobkami 3k (bo taka jest srednia) zyje w takim hajlajfie ze ten 500-1000 miesiecznie w ta czy we wta nie robi zadnej roznicy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 13:33 
Cytuj  
Oj juz wylecz się z tej zazdrości wobec IT. Programista w Polsce zarabia lepiej niż ty w UK, przykro mi, ale przestań się mazać.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2016, 13:41 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Atherius napisał(a):
Aldatha napisał(a):
zrozum ze nie kazdemu chce sie jebac z wystawianiem szitu na necie i sprzedawanie
klienci sa rozni i tym bardziej nie chce mi sie uzerac z jakims randomem- potencjalnym kupcem

pozatym skad pewnosc ze sprzedasz ? :), jak widze to tych ps4 to zalega w chuj na olx

lepiej juz zainwestowac w nowa maszyne

za rok-dwa i tak bedzie neo 2 :lol:


Ale poza u4 i bb to nic fajnego już nie ma na horyzoncie, przejść to co potrzeba i sprzedać, nawet jak dołożysz 50-100 zł do interesu to chyba nic się nie stanie. A tak ciągle ci się śni jeep z drejkiem i wąsatym pederastą z cygarem. :<


lepiej juz poczekac na E3
jak tam nie bedzie slowa o NEO to znaczy ze byl to calkiem zgrabnie rozdmuchany bullshit i mozna spokojnie kupowac

w innym przypadku bez sensu


Blad. Ja sie wcale nie zdziwie jak zapowiedza Neo dopiero pod koniec roku, np. na Paris Games Week albo na grudniowym PlayStation Experience. PS4 musi sie przeciez dalej sprzedawac, a jak juz w czerwcu mieliby oglosic Neo to raczej bylby to strzal w stope. No chyba ze Neo ma wyjsc na jesien, to pewnie zapowiedza na E3. Ale raczej premiera szykowana na Q1 2017. IMHO :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.