mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2016, 09:10 
Cytuj  
Tobi - a te achievementy, konto z xbox-a da sie jakoś przenieść do tego co stworzył microsoft na PC?

Zdecydowałem, że nie kupuję ich konsoli, bo trochę nie ma sensu. Robię tak jak Ty - upgrade PC :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2016, 09:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tobi - a te achievementy, konto z xbox-a da sie jakoś przenieść do tego co stworzył microsoft na PC?

Zdecydowałem, że nie kupuję ich konsoli, bo trochę nie ma sensu. Robię tak jak Ty - upgrade PC :)


Ja od samego początku korzystam z jednego i tego samego konta (PC i XBOX360) więc na koncie mam wszystkie achivimety razem.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2016, 11:09 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Pobrałem demo Dragon Quest Builders... i wsiąkłem na 3h grania bez przerwy :o Chyba mi odpierdala na starość :lol: ale kurde, to najlepsze "Minecraft" w jakiekolwiek grałem! Włączcie dzieciakom (jak lubią Minecraft). Polecam! Ale kurwa 240 zł za taką grę na pewno nie dam, maks 70 zł. Sony powinno DQB lansować jak Microsoft swojego Minecrafta.



moja córka zachwycona, dla mnie deko nuda. No i te jrpgowe dialogi do przeklikiwania ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2016, 17:49 
Cytuj  
Październik niesamowicie mocno trzepnie po kieszeni:
http://www.pssite.com/publicystyka/2136 ... -2016.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2016, 17:52 
Cytuj  
Planuję Mafia 3, skradanie, brutalne strzelanie z dużym odrzutem, podobno nawet model jazdy jest spoko (i civ 6 na PC)
Gra murzynem miała być dla mnie wadą ale tam jest podobno mocno z rasizmem więc może to ficzer :P


_________________
psn

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2016, 21:28 
Cytuj  
mafia się zapowiada super

Obrazek


do tego embargo na recenzje przed premierą, to zawsze dobry znak :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2016, 23:45 
Cytuj  
Mafia wyciekła do sieci, w dodatku bez żadnych zabezpieczeń.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2016, 01:11 
Cytuj  
pics or didn't happen

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2016, 08:38 
Cytuj  
Ja czułem, że z nową mafią będą jakieś jaja. Na NeoGafie był topic z rok temu, że development przypominał ten z DukenNukenForever ;). Mieli niby nadal sporo czasu na poprawę AI i innych kluczowych elementów. Może ściema, może nie. Faktem jest, że nie było grywalnego dema na gamescomie np.

Mi się dwójka mocno podobała, jedynka zresztą też.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2016, 07:34 
Cytuj  
Też wczoraj pobrałem demo Dragon Quest builders i przyznam, że mam ochotę kupić teraz, sam Minecraft nigdy mnie nie kręcił, ale jak to ktoś w recenzji jakiejś napisał, narzucone pewne ograniczenia w postaci wątku fabularnego i questow są tutaj akurat plusem

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2016, 07:46 
Cytuj  
Demo Outlast 2, koszmar - lepsze niż Resident Evil Biohazard


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2016, 18:16 
Cytuj  
Dla game-dev nerdów "This how FFXV was optimized":

http://www.one-and-zero.com/single-post ... 6461-words

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 11:00 
Cytuj  
No właśnie czytam na NeoGafie topic o tym jak zajebiście wygląda nowy build i nie mogę uwierzyć jak sporo poprawili do tej pory a jeszcze mają czas.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1290410

Oby tylko historia nie zawiodła i sam gameplay.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 18:10 
Cytuj  
kupuje ktoś hełmik - premiera w ten czwartek?

Osobiscie biorę jak wrócę z małego holiday-a w Polsce (ok. 30.10) - pewnie pojawi się już mnóstwo recenzji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 20:37 
Cytuj  
embargo zdjete i masz w chuj recenzji :)

zjebany tracking (weak kamera), calkiem sporo ludzi rzygalo, low tech za male jak na vr pieniadze :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 21:45 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
embargo zdjete i masz w chuj recenzji :)

zjebany tracking (weak kamera), calkiem sporo ludzi rzygalo, low tech za male jak na vr pieniadze :)


Haha, no kurwa, niezłych bajek się naczytałeś, poważnie, słabo że takie bzdety rozchodzą się w internecie jak ogień w stodole /sigh (duże problemy mieli tylko na jednym streamie)

Ogólna recepcja jest dobra: meta, z zastrzeżeniem, że potencjalny kupujący powinien sobie zdawać sprawę w co inwestuje, czyli najtańszy z premium headsetów pierwszej generacji.

Wspólne wnioski z kilkunastu recenzji
Zalety:
- Najwygodniejszy headset z całej trójki
- Bardzo dobra jakość wykonania
- Cena
- Dobry startowy lineup gier
- Social screen
- Najmniejszy SDE
Wady:
- Słabe FOV
- Najniższa rozdzielczość
- Niższe detale gier (IQ / aliasing) w porównaniu z resztą
- Tracking gorszy niż w Vive / Oculusie
- Cały setup jest potencjalnie wrażliwy na warunki w pomieszczeniu (kto miał move ten wie ocb)
- Z Jakiegoś pojebanego powodu to pudełko które trzeba podpiąć do konsoli nie ma HDR passthrough, więc jeżeli masz 4kTV i planujesz zakup PS4 pro to czeka cię przekładanie kabli za każdym razem jak chcesz pograć w grę która obsługuje HDR

Wszystko się rozbija o to czy wierzysz że Sony / devsi będą wspierali PSVR przez najbliższe n-lat (Sony ma słabą historie z takimi zabawkami)

Sam się cały czas waham, zastrzeżeń do sprzętu nie mam, bardziej mam wątpliwości czy dostępne gry usprawiedliwiają tą cenę.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 22:37 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
embargo zdjete i masz w chuj recenzji :)

zjebany tracking (weak kamera), calkiem sporo ludzi rzygalo, low tech za male jak na vr pieniadze :)


Ale co to ma do rzeczy? Taki efekt będzie miało większość ludzi i to w każdych goglach, czy to w HTC, Occulusie czy Sony. Poczytaj sobie o błędniku.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2016, 05:21 
Cytuj  
ci ludzie co narzekali na nudnosci, a mieli na lbie OR i HTC vive to nie narzekali wtedy na nic

efekt slabszej rozdzielczosci boli jak juz uzywales lepszych i drozszych chelmow, jak miales na lbie tylko psvr
to nie powinno az tak bardzo przeszkadzac

spusty : driveclub z dobra kierownica daje zajebiste immersion
batman vr tez ale placenie 84 zl za godzine rozrywki to troche przesada
bardzo dobrze robia horrorki jak resident czy until dawn w wersji vr

chujowo ze mastercity warsaw nie dostalo mozliwosci wyprobowania, do menelskiej lodzi specjalnie jechal nie bede


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2016, 10:23 
Cytuj  
[quote="Aldatha"]ci ludzie co narzekali na nudnosci, a mieli na lbie OR i HTC vive to nie narzekali wtedy na nic
/quote]

Na to sklada sie wiele czynnikow, ale predzej czy pozniej lapie lrawie kazdego. To odwieczny problem roznego rodzaju symulatorow, odwieczny problem w wojsku a nawet NASA.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2016, 11:07 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ci ludzie co narzekali na nudnosci, a mieli na lbie OR i HTC vive to nie narzekali wtedy na nic

efekt slabszej rozdzielczosci boli jak juz uzywales lepszych i drozszych chelmow, jak miales na lbie tylko psvr
to nie powinno az tak bardzo przeszkadzac

spusty : driveclub z dobra kierownica daje zajebiste immersion
batman vr tez ale placenie 84 zl za godzine rozrywki to troche przesada
bardzo dobrze robia horrorki jak resident czy until dawn w wersji vr

chujowo ze mastercity warsaw nie dostalo mozliwosci wyprobowania, do menelskiej lodzi specjalnie jechal nie bede


Będzie można przetestować Playstation VR na Warsaw Games Week. Ma być w cholerę stanowisk.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.