mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2014, 09:28 
Cytuj  
Prawie nic, ale mam i tak tak mało czasu, że jest akurat. Na spokojnie skończyłem odgrzewanego Tomb Raidera, potem Infamousa, Watch Dogs. Teraz jestem w połowie AC4 i zacząłem TLOU i już mi się robi korek. Zaraz Destiny jeszcze dojdzie. Ja tam nie narzekam, ale rozumiem, że ktoś może czuć niedosyt. I oczywiście w pełni zgadzam się z tym, że fajnie by było mieć duży wybór tytułów pod daną generację a nie dwa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2014, 09:30 
Cytuj  
Tu nie chodzi o niedosyt, ale tomb raider, watch dogs, tlou, ac4 - to po prostu przerobki z ps3 :(
jesli ktos gral w to na ps3, to raczej na ps4 juz nie bardzo sie chce.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2014, 09:39 
Cytuj  
Dla mnie nowy Silent Hill to jest insta buy


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2014, 10:01 
Cytuj  
Niespecjalnie wygląda to całe "Bloodborne". Te rozmycia to tak specjalnie czy konsola nie wyrabia? Założę się, że pod względem grafiki nowy "Tomb Raidera" rozpierdoli to cuś na kawałki.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2014, 10:04 
Cytuj  
Kolejny z grafiką wyskoczył...


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2014, 10:13 
Cytuj  
Lepiej grać w mialkie gówno z grafiką


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2014, 10:21 
Cytuj  
No, ale grafika w "Bloodborne" jest jakaś taka rozmyta i w pewnych momentach na przykład w czasie walki z bossem gra zwalnia jak cholera. Wiem, że to jakaś wczesna wersja, ale osobiście wstydziłbym się coś takiego pokazać ludziom. No na pewno na konsolach pierwsze gry i te później znacząco się różnią pod względem wyglądu. Wystarczy porównać chociażby "Tekken Tag Tournament" i "Tekkena 5" z Pleja 2. Niebo a ziemia.

Nyx, dobre, dobre. Radzę czekać na nowego "Silent Hilla", który okaże się takim samym crapem jak kilka ostatnich części. Ta seria już dawno ma za sobą czasy świetności pod względem grafiki, jak i grywalności. "Homecoming" i "Downpour" totalnie obnażyły wady tej serii i prehistoryczny system rozgrywki. Poza tym nie wiem kto się jara udziałem Hideo Kojimy w tym projekcie. Skoro koleś mówi, że gracze będą srać w gacie, to mi nie pozostaje nic innego jak tylko parsknąć śmiechem. Wątpię, że pod względem fabuły i klimatu chociaż w połowie uda się twórcom zrobić to co w dwójce. Dwójka to takie wyżyny, na które wspięło się Konami. Potem jechali tylko w dół. Hideo niech sobie lepiej dalej wymyśla kolejne mega rozwiązania typu te pudła z "Phantom Pain". Ludzie na gamescom byli zachwyceni na widok kartonów. Nie. Daliby już sobie spokój. Powinni zakończyć na dwóch pierwszych odsłonach "Wzgórza Martwej Ciszy". Teraz to tylko takie kopanie trupa. Wstyd.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2014, 10:23 
Cytuj  
silent hill byl fajny do 3 czesci , ta z niezniszczalnymi duchami juz byla chujowa


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2014, 10:31 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
silent hill byl fajny do 3 czesci , ta z niezniszczalnymi duchami juz byla chujowa

No w czwórce jest tyle chujowych rzeczy, że głowa mała:
- brak latarki
- brak radia
- wszędzie jasno jak w dzień
- ograniczone miejsce w ekwipunku
- fabuła typu bardziej skomplikowanie już być nie mogło
- system zapisu gry
- te niezniszczalne duchy, o których wspomniałeś
- pasek zdrowia
- zjebane potwory typu wózki inwalidzkie
- zdecydowanie mniej strasznych momentów


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2014, 10:44 
Cytuj  
Kurwa mam w dupe co było w 3, 4,5. Jak cała gra będzie trzymać poziom teasera to może nawet nazywać się silent cudly bear. Niech jeszcze dadzą wsparcie dla ps4 wersji oculus rifta gg x2


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2014, 11:21 
Cytuj  
No ale ten Bloodborne jest po prostu odgrzewanym kotletem ze słabą grafiką :(
Obejrzałem trailery, screeny i nie mam pojęcia czym Wy się jaracie?
Może to trauma zakupionej zbyt wcześnie konsoli?
Nie przesadzajcie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2014, 16:26 
Cytuj  
Kaz Hirai mnie rozwalił:

Obrazek

jak ktoś nie wie o co chodzi:
wczoraj jakaś grupka kretynów przeprowadziła atak DDOS na PSN, battlenet, LoL i PoE. Dzisiaj rozłożyli Xbox Live.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2014, 17:24 
Cytuj  
Bloodborne w Famitsu:

http://image.noelshack.com/fichiers/201 ... itsu-1.jpg
http://image.noelshack.com/fichiers/201 ... itsu-2.jpg
http://image.noelshack.com/fichiers/201 ... itsu-3.jpg

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 17:28 
Cytuj  
trzeba czekać. Coś o Deep Down przycichło..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 18:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Tu nie chodzi o niedosyt, ale tomb raider, watch dogs, tlou, ac4 - to po prostu przerobki z ps3 :(
jesli ktos gral w to na ps3, to raczej na ps4 juz nie bardzo sie chce.


Ja kupie PS4 pewnie dopiero jak wyjdzie FFXV :P Chociaz kurwa Destiny mnie cholernie kusi...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 19:10 
Cytuj  
Przereklamowane także byś szybko rzucił w kąt.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 20:32 
Cytuj  
Ja na Destiny czekam. W betę zagrałem może ze 3 godziny. Niby nic specjalnego i pewnie to będzie spektakularny fail, ale może się ogarną. Jeśli jeszcze będą dodawać zawartość to kto wie, kto wie.

W sumie to czekam jeszcze na DriveClub bo idea zapowiada się ciekawie (no i na oba NBA, ale to wieloplatformówki).


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 06:51 
Cytuj  
Atherius zaczyna mi przypominać Kabraxisa - ból dupy bo ludzie grają też na konsolach. Konsoli nie posiadasz, ale wypowiadasz się na tematy posiłkując się niby czym? Streamingami, youtube, czy prasowymi reckami?
Serio daj sobie kuźwa spokój..

Co do Destiny to sie zobaczy na ile gra będzie wystarczać. Całość jest poprawnie zrobiona i gra się fajnie, tylko zbyt mocno reklamowana przez co poniektórzy spodziewają się kolejnego "mesjasza". No i ta wielkość gry mnie odstrasza - raptem 3 czy 4 planety. Najwyżej popykam i sprzedam.

No na The Crew nie ma co liczyć - to coś to wygląda jak poprzednia generacja i to bardzo wczesna. Nadzieja w DriveClub..

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 07:29 
Cytuj  
Może po prostu grał? :] Ja też grałem i nie mam swojego PS4, jak to kurwa możliwe, nie do pomyślenia?! Destiny jest przeciętne, zapowiadali otwarty, żyjący, dynamiczny świat, ale to już wtedy było wiadomo, że to raczej ściema - to co zostało to przeciętny co-op shooter.

Btw. sieć sony taka dobra, beta ściągała się 11 godzin (łącze 30 mb/s)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 07:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
No na The Crew nie ma co liczyć - to coś to wygląda jak poprzednia generacja i to bardzo wczesna. Nadzieja w DriveClub..


Wczoraj odpaliłem na pół godzinki i pograłem, w sumie dupy nie urywa. Dzisiaj potestuje sobie inne tryby jazdy.

Feeling jakiś taki... plastikowo/drewniany.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.