mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:11 
Cytuj  
Ogolnie to nie pokazali nic. Socjalne pierdoly, ktore skoncza jak 'rewolucyjne' PSHOME (i jesli skupia sie an nich za bardzo to dostana teraz oni plakietke 'konsola dla dzieci'), streaming ktory zaleje PSNetwork daremnymi streamami gimbazy (aka to co sie dzieje atm na yt). Brak samej konsoli (LOL).
Z gier nudny jak flaki z olejem Killzone, ktory wyglada jak Call Of Duty w przyszlosci i.... render, render,tech demo, render i techdemo (do tego zaden w sumei ladniejszy od samarytanina sprzed roku wiec ja przynajmniej opadu szczeny nie zaliczylem - ta 'gra' od Capcomu ladna ale nie oszukujmy sie - taka ilosc particles na ekranie zadusza 3xGFy za 2kloce a co dopiero kosole - gry NIE BEDA tak wygladac) oraz Watchdogs puszczone na PCcie i sorry ale skrypt na skrypcie (a to nawet misja nie byla tylko free roam) a mial byc killer GTA (podobno).

Next gen? Gdzie?

Najciekawsza byla ta gierka logiczna i Destiny (bo ladne w uj i w sumie cos nowego i next-genowego). Reszta? /bleh

Tyle. Zapowiada sie na jeszcze bardziej mialka i scasualowiona generacje niz obecna. Ciekawe co pokaze MS. W sumie wystarczy ze POKAZA KONSOLE, dadza gry a nie pierdolenie i rendery i juz wygrali start. :) Choc mam przeczucie ze bedzie jeszcze gorzej i 1/2 pokazu to bedzie Kinect a druga polowa social i ubieranie lalek. :/

Spoiler:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 lut 2013, 12:14 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:14 
Cytuj  
mi sie podoba to co pokazali - zobaczymy co ukaze sie w przyszlych miesiacach.
jak gry beda wygladac tez sie przekonamy pewnie za pare chwil wiec nie oceniam.

dziwie sie kabraxis, ze jeszcze chce ci sie pisac na ten temat.
i zastanawiam sie co musieliby pokazac zeby cie zadowolic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:17 
Cytuj  
To o czym pisze - fajne gry (z naciskiem na gry a nie zapowiedzi, pierdolenie i rendery) i next gen. Obu rzeczy zabraklo imho. Nie mowie ze total fail - poprostu nuda i brak 'wow factor".

Z calej konfy Destiny najlepsze i imho to bedzie rzadzic - przynajmniej cos nowego.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 lut 2013, 12:19 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:19 
Cytuj  
http://gry.onet.pl/wiadomosci/sony-play ... tykul.html
tu nie widac troche skrawka konsoli? ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:21 
Cytuj  
kabraxis: dla ciebie nie ma juz fajnych gier :)
a mi sie czesc podobala, na czesc mam wyjebane. czekam co pokaza do listopada - a mysle, ze moze byc ciekawie.

nadal nie napisales co to dla ciebie next gen :)

co to destiny to zupelnie mnie nie przekonuje. ot multiplayer pve fps.
na chuj mi kolejna strzelanka w tym stylu.
i nie widze nic nowego w destiny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:36 
Cytuj  
Jeblem cie do ignore tak wiec mozesz przestac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:38 
Cytuj  
Obrazek

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:40 
Cytuj  
jebnij sie w leb jak nie potrafisz dyskutowac.
bo widze, ze jedyne co ci wychodzi to narzekanie, marudzenie, plucie jadem i podniecanie sie fpsikiem z coopem dla 6 osob.

roball no zasluguje bo jak dla mnie to strzal w 10.
i koncu kazda gre dostepna w psn bede mogl przetestowac. a potem ewentualnie kupic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:43 
Cytuj  
xanth: chmura w x'ie? gdzie?
i moze ty mi odpowiesz co wedlug ciebie znaczy next gen w tym przypadku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:43 
Cytuj  
roball napisał(a):
Sam fakt takiego zagniezdzenia technologii chmury zasluguje sam w sobie na nazywanie tego next genem.


Zobaczymy jak to bedzie dzialac :) Narzie sa tak jak mowielem tylko slowa.

Pozatym dla mnie (zeby mendol sie podjaral) next-gen to ma byc cos nowego, innowacyjnego a nie cos co mam od 3 lat na PC. To tak jak bylo z "HD gaming" w 720p czyli rozdzielczoci ktora na PC byla 15lat temu. :)

No ale juz koniec. Napisalem - dla mnie nuda i zero next-genu. Jak POKAZA GRY I KONSOLE to moze bedzie mozna pogadac. Narazie nie pokazali nic.

Cytuj:
jebnij sie w leb jak nie potrafisz dyskutowac.


Nie bede dyskutowal z toba. Nie odpisuj mi. Prosilem cie juz zreszta o to wielokrotnie. Nie postrafisz zniesc krytyki to nie czytaj stary dziadu. Zrestza o czym tu dyskutowac jak nic nie pokazali. :) Sceptycy beda pisac jak ja - ludzie jarajacy sie byle czym beda srali po gaciach bo pan z Sony poepierdolil na scenie.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 lut 2013, 12:44 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:44 
Cytuj  
TBH na mnie największe wrażenie zrobiło to co pokazało media molecule. LBP mimo że nie do końca w moich klimatach był naprawdę rewolucyjny i jednocześnie niesamowicie grywalny. Jest szansa że goście z MM przeniosą to co rozpoczęli w LBP na zupełnie nowy poziom. Srsly... bardziej rozbudowany LBP z możliwością tworzenia nie tylko własnych leveli, ale i contentu do nich? Do want.

Poza tym miło że Sony nie porzuca move, mimo braku jakiegoś widocznego sukcesu na tym froncie. Moim zdaniem ten kontroler ma jeszcze potencjał, problem był tylko taki że pokazał się zdecydowanie za późno, przez co nawet mimo zapewne usilnych starań Sony, wsparcie dla niego było minimalne. Jest szansa to zmienić, zboczymy co z tego wyjdzie (liczę że nowa kamerka będzie w zestawie z konsolą...)

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:44 
Cytuj  
Fajny ignore, że widać treść posta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:47 
Cytuj  
jakiej krytyki? napisales, ze podoba ci sie destiny, ktore mi w ogole nie odpowiada.
napisalem, ze podoba mi sie idea i czekam na to co pokaza w przyszlych miesiacach.
ty oceniles i wydales wyrok po obejrzeniu jednej konferencji.
podyskutowac to bedziemy mogli dokladnie w grudniu jak bedzie na czym sie opierac - tak jak napisales sam.
i gdzie widziales zeby ktos sie czyms jaral? poza redziem ale jemu wiele niepotrzeba (czego mu troche zazdroszcze).
tak jak ty wszedzie szukasz tylko minusow, ja staram sie znalezc plusy. i udaje mi sie to.

ciesze sie, ze jestes jeszcze mlody i glupi. moze jednak z wiekiem zmadrzejesz troche :)

poza tym rozmawiamy kurwa o zabawce za 1500zl a nie o sprzecie za 15k.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
xanth: chmura w x'ie? gdzie?

Chocby wirtualny dysk. Warunek: gold ;)

X.

PS. NexGen czyli nowa generacja. A zazwyczaj nowa generacja jest związana z nową technologią, nie tylko sprzętową, a także programową. Popatrz na rynek komórkowy, tam nextgeny są co chwilę, choćby aktualnie HTC One i przyszły (w marcu) S4.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:51 
Cytuj  
w ps3 tez masz namiastke tego :)
za darmo ;p

oczywiscie bardzo sie uciesze, jak ms pokaze cos super i zapowie kilkanascie zajebistych nowych tytulow.

szczerze? nie zauwazam kolosalnych roznic jesli chodzi o komorki. i nie sa to dla mnie zadne next geny.


Ostatnio edytowano 21 lut 2013, 12:54 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:53 
Cytuj  
MS? MS zdechł w momencie wprowadzenia kafelków. Pokażą najwyżej kafelki v2.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:55 
Cytuj  
Dziwie się w sumie że nikt nie skomentował małego ukłonu ze strony szefa Gaikai w stronę tych z nas którzy korzystają z piratów żeby przetestować czy gra jest warta zakupu. Jeżeli wprowadzą w życie tą zapowiedź to jest to naprawdę duży bonus dla graczy, i jednocześnie wreszcie racjonalne podejście do tematu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:57 
Cytuj  
bo co tu komentowac? zajebisty pomysl - rzecz, ktorej najbardziej mi brakuje w tej chwili na ps3.
gdyby to bylo w tej chwili to pewnie kupilbym zdecydowanie wiecej gier niz mam na ps3.
jak dla mnie widac, ze jednak troche posluchali ludzi i naprawde staraja sie zrobic nam 'dobrze'.

xboxa kupilbym w tej chwili co najwyzej dla nowej forzy i tyle.
mam nadzieje, ze urodza cos wiecej.


Ostatnio edytowano 21 lut 2013, 12:58 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 12:57 
Cytuj  
Cytuj:
"MS? MS zdechł w momencie wprowadzenia kafelków. Pokażą najwyżej kafelki v2."


No ja rowniez przypuszczam ze MS failnie jeszcze mocniej. XboxKafel inc!
Ale pozyjemy - zobaczymy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 13:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
szczerze? nie zauwazam kolosalnych roznic jesli chodzi o komorki. i nie sa to dla mnie zadne next geny.

Dla ciebie nie, technologicznie owszem, to są nextgeny. 1080p, 4-8 rdzeniowy proc, 2gm ramu. Aktualna generacja to 720p, 2-4 rdzenie i 1gb, a wcześniejsza to wvga, 512 i jeden rdzeń. Nie mówiąc już o zmianach w oprogramowaniu, nie tylko w androidzie, ale także w wp. Ale wracajmy do tematu ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.