mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2015, 17:46 
Cytuj  
Wiesz, że nie warto ale łudzisz się, że jednak warto. ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2015, 17:54 
Cytuj  
nie, nie wiem czy warto.
bo w kazdym temacie o konsolach gdzie ktos probuje napisac cos z sensem odnosnie tego w co gra/gral, musisz wpasc ty + ktos jeszcze i pieprzyc bez sensu.
ps3 kupilem dla jednej gry, podobnie jak x360 wiec wyjebane mam na twoje mendolenie :)
jeszcze tylko dopisz po raz kolejny, ze czekasz na gta5 i wieska.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2015, 18:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ah ok, dzieki za info.
jak pouzywasz troche dluzej to skrobnij recenzje, bo w sumie sam ciagle nie wiem czy warto kupowac ps4/x1.


W tej chwili IMHO jeszcze nie warto, przynajmniej jak masz PC na którym ci pójdą multiplatformy w sensownych detalach.

Nie zrozummy się źle, Order mi się podoba, Driveclub wygląda dosłownie obłędnie (a mam mocnego pc), Infamous też pewnie mi podejdzie, plus jest parę innych gier które mnie interesują (ofc Bloodborne) itp. Ale w dalszym ciągu jest trochę za mało dobrych exów żebym z czystym sumieniem mógł komuś polecić zakup PS4 w tej chwili. Najlepiej jeszcze poczekać parę miesięcy do roku. Co najwyżej jeżeli jesteś pewien, że prędzej czy później zdecydujesz się na PS4, to możesz sobie teraz plusa wykupić (i dodawać gry co miesiąc), żeby mieć potencjalnie więcej do grania jak już będziesz miał konsole.

W kontekście tego czemu kupiłem? Bo to był zakup wspólny z partnerką (z nas dwojga ona się bardziej napaliła) i zarazem zaległy prezent walentynkowy, a że akurat promocja była to czemu nie. Żałować na pewno nie będę, najwyżej konsola trochę postoi w przerwach między grami, a że wątpię żeby zeszła w ciągu najbliższego roku cenowo poniżej 1.5k więc nie przeszkadza mi to.


Ostatnio edytowano 21 lut 2015, 18:31 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2015, 18:15 
Cytuj  
plusa mam wykupionego tak czy inaczej ze wzgledu na ps3 i vite.
ale oczywiscie zawsze zapominam wrzucac tytuly na ps4.
dzieciakom zdechl x360 wiec plan mialem taki, ze dla siebie wezme ps4 a im dam ps3 ;)

a driveclub juz jakos dziala? bo z tego co kojarze, to na poczatku jakies straszne narzekania byly.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2015, 18:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a driveclub juz jakos dziala? bo z tego co kojarze, to na poczatku jakies straszne narzekania byly.

Z serwerami mieli ogromne problemy przez co obiecanego "dema" dla PS+ nie ma do dziś i raczej się nie pojawi ;) Ale z tego co się orientuje od dłuższego czasu online działa ok, tyle że głowy za to nie dam bo konsole mam od wczoraj i w DC ledwo kilka tras pojechałem offline, i pobawiłem się trybem foto śliniąc się przed tv.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2015, 19:53 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
To ja nie wiem, gdzie Ty te gry kupujesz (chyba w PS Store).

Czekam aż stanieją?


Źle mnie zrozumiałeś. Nigdy nie kupowałem premierówki w takiej cenie o jakiej mówisz. Nawet jak widzę cenę z kosmosu, to bierzesz grę i idziesz do lady i mówisz "jakiś rabat"? Działa w RTV Euro AGD :) Dla przykładu, GTAV w dniu premiery miałem za 199 zł :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 09:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie, nie wiem czy warto.
bo w kazdym temacie o konsolach gdzie ktos probuje napisac cos z sensem odnosnie tego w co gra/gral, musisz wpasc ty + ktos jeszcze i pieprzyc bez sensu.
ps3 kupilem dla jednej gry, podobnie jak x360 wiec wyjebane mam na twoje mendolenie :)
jeszcze tylko dopisz po raz kolejny, ze czekasz na gta5 i wieska.


ja ps3 kupilem dla nowego singstara na dzialke, ale wiedzialem ze w zanadrzu jest pare fajnych gier ktore conajmniej chcialbym zobaczyc, a niektore pewnie nawet pograc dluzej

imo na PS4 czegos takiego ciagle nie ma

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 09:37 
Cytuj  
DriveClub dziala OK od dobrych kilku miesiecy.

mrynar - singstar, o kuzwa..

statystyka:
w ciągu pierwszego roku na PS3 wyszło 86 tytułów.
w ciągu pierwszego roku na PS4 wyszło 235 tytułów.

Wiadomo jakie problemy miało PS3 na starcie (no games, konsola jako czytnik do BD i mnóstwo innych zarzutów), PS4 porównuje się raczej do PS2 - bardzo dobra sprzedaż, masa gier już na starcie generacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 10:39 
Cytuj  
Nie ma co porownywac

Jak masz mocnego pc to zostaje pare exow ktore sa zwyczajnie srednie

pojawi sie persona , ff15 i beda dobre to mozna rozwazyc zakup


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 10:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
DriveClub dziala OK od dobrych kilku miesiecy.

mrynar - singstar, o kuzwa..

statystyka:
w ciągu pierwszego roku na PS3 wyszło 86 tytułów.
w ciągu pierwszego roku na PS4 wyszło 235 tytułów.

Wiadomo jakie problemy miało PS3 na starcie (no games, konsola jako czytnik do BD i mnóstwo innych zarzutów), PS4 porównuje się raczej do PS2 - bardzo dobra sprzedaż, masa gier już na starcie generacji.


No akurat te wszystkie singstary, gry do tanczenia to cos co dawalo przewage konsolom nad PC, bo pozwalaly bawic sie kilku osobom wspolnie na jednym urzadzeniu. Jak dla ciebie konsola to sprzet do pogrania w te same gry co na PC tylko gorzej wygladajace to twoj problem.

Ilosc =/ jakosc

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 10:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie, nie wiem czy warto.
bo w kazdym temacie o konsolach gdzie ktos probuje napisac cos z sensem odnosnie tego w co gra/gral, musisz wpasc ty + ktos jeszcze i pieprzyc bez sensu.
ps3 kupilem dla jednej gry, podobnie jak x360 wiec wyjebane mam na twoje mendolenie :)
jeszcze tylko dopisz po raz kolejny, ze czekasz na gta5 i wieska.


Z tych głośniejszych tytułów to:

-gta5
-wiesiek 3
-poe
-project cars
-batman
-division
-metal gear

Indyków jak darkest dungeon nie będę wpisywał, żeby marowi wysypka nie wyskoczyła na samą myśl. :>

No i zaczynasz podchodzić do kupna konsoli jak alda, czai się od kilku lat i dochodzi do wniosku, że się nie opłaca, później od nowa nakręca i tak w kółko. Przecież to niewielki wydatek, ile teraz to pudło kosztuje, z 1400zł? Kupić, przejść co potrzeba i opylić albo zapakować w karton jak marek i do składzika. Jakby mnie tak korciło to idę i kupuję a nie przeżywam kilka miesięcy na forum. :< Chyba, że też masz zakaż jak nasz marek i musi się ukrywać przed żoną.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 11:20 
Cytuj  
gta5? to bylo chyba na konsolach jakis czas temu.
wiesiek sresiek.
poe - nie wiem czy chce mi sie jeszcze grac w takie singlowe gierki
project cars - jak najbardziej, tym bardziej, ze jebane sony wyjebalo support poprzednich kierownic.
batman, division, metal gear - nie bardzo wiem czym tu sie jarac.
zostaje wiec jedna gra no i dota :)

alda sie czai od lat, ja od roku - tylko, ze ja kupie. problem polega na tym, ze na ta chwile nie wiadomo ktora. ps4 czy x1.
ps3 kupilem dla gran turismo, x360 dla mass effecta.
w tej chwili na zadna z nowych konsol nie ma takich gier i nie zanosi sie zeby taki hit pojawil sie w najblizszym czasie.
i jedyna osoba, ktora przezywa jestes tutaj ty atherius, chyba masz jakis problem z tym, ze ludzie potrafia normalnie o konsolach rozmawiac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 11:28 
Cytuj  
No jak takie coś nie rusza to w zasadzie pozostaje grać tylko w d2.
http://tvgry.pl/?ID=5175

Jesteś już znudzony grami i na ps4, pc ani inną platformę nie wyjdzie już nic rewolucyjnego także albo akceptujesz ten fakt albo tak jak pisałem dota2 i robienie za tło. ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 11:34 
Cytuj  
no dota to przynajmniej jakies wyzwanie, zabawa z ai byla fajna, 20 lat temu :P
no ale co kto moze.

graficznie batman wyglada ok, ale czym sie rozni od poprzednich czesci?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 11:42 
Cytuj  
Też jakiś czas temu myślałem, że singli już nie ruszę, a jak próbowałem to mnie odrzucało/nudziło po pół godzinie.

Myliłem się jednak. To była kwestia znalezienia odpowiednich gier i podejścia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 11:46 
Cytuj  
Bardziej rozbudowany, większy obszar dlatego dali samochodzik, który robi niezły rozpierdol. ;>
Wolę takie rozwiązanie niż np. mieli by to przerobić na fps'a dla przełamania serii, bo gracze się skarżą na powtarzalność.

sula - dokładnie, nie ma co ściągać wszystkiego jak leci, bo się człowiek zamuli i w końcu nie będzie wiedział co odpalić. Ja czekam tylko na kilka tytułów must have, wiadomo mógłbym z braku laku odpalić ich więcej ale nie chcę traktować gier jak zapychaczy i przechodzić na akord aby więcej, szybciej, mniej stracić po odsprzedaży jak niektórzy tutaj.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 12:08 
Cytuj  
Problem z grami jest taki, że od lat serwują nam to samo. Gameplay dużych tytułów nie zmienił się od dawna, open world + powtarzalne zadania lub strzelanie zza przeszkód. The Division wpadnie pewnie w ten schemat. Kwestia jaki setting komu bardziej pasuje. Dobre RTSy? Brak. FPSy na miarę Quake, Doom etc.? Brak. Duże solidne cRPG? Ostatni Skyrim (2011!), poza tym powtarzający schemat DAI. Na plus renesans oldschoolowych tytułów jak W2, PoE czy Divinity, ale to nie jest to na co każdy czeka.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 12:14 
Cytuj  
Brak solidnych RPG-ów? ROFL. 2014 byl po tym wzgledem zajebisty, a ten pisze o braku solidnych RPG-ow. Widze tu pewna sprzecznosc :P Z RTS-ow polecam Grey Goo - b.fajny RTS z mega chujowa nazwa :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 12:22 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mark24 napisał(a):
DriveClub dziala OK od dobrych kilku miesiecy.

mrynar - singstar, o kuzwa..

statystyka:
w ciągu pierwszego roku na PS3 wyszło 86 tytułów.
w ciągu pierwszego roku na PS4 wyszło 235 tytułów.

Wiadomo jakie problemy miało PS3 na starcie (no games, konsola jako czytnik do BD i mnóstwo innych zarzutów), PS4 porównuje się raczej do PS2 - bardzo dobra sprzedaż, masa gier już na starcie generacji.


No akurat te wszystkie singstary, gry do tanczenia to cos co dawalo przewage konsolom nad PC, bo pozwalaly bawic sie kilku osobom wspolnie na jednym urzadzeniu. Jak dla ciebie konsola to sprzet do pogrania w te same gry co na PC tylko gorzej wygladajace to twoj problem.

Ilosc =/ jakosc


a jaką to niby jakość miałeś na PS3? No podaj te killery które wyszły w ciągu pierwszego roku :lol:
Ból dupy o to, że na konsole tak jak na PC zaczęly wychodzić indie kocopoły. Nie chcesz nie kupuj konsoli nigdy, tylko please skończ już pierdolić od rzeczy pisząc jaki to zajebisty start miało PS3 w porównaniu do PS4 bo jest to prostu żenujące.
I to ty koleżko masz problem i ból dupy. Ja gram na jednym i na drugim a ty pierdolisz od rzeczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2015, 12:30 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Brak solidnych RPG-ów? ROFL. 2014 byl po tym wzgledem zajebisty, a ten pisze o braku solidnych RPG-ow. Widze tu pewna sprzecznosc :P Z RTS-ow polecam Grey Goo - b.fajny RTS z mega chujowa nazwa :)


2D sztampowy badziew, który wychodzi to kupa. Jak ktoś lubi to jego sprawa, ale dobrym crpg niech tego nie nazywa ;)


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.