mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 10:33 
Cytuj  
Gdzie twoje poczucie humoru dziadku? ,oh wait , nigdy go nie miales :)

Radziu jak bedziesz trzymal gry w pudlach to 16 gb powinno wystarczyc, w innyn wypadku to rzeczywiscie 32 gb , sama persona 4 zajmuje 3,5 gb

Na psxextreme doradzaja tez etui bo nie ma gorilla glass i jest dosc krucha


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 10:40 
Cytuj  
co ma wspolnego poczucie humoru, z czytaniem po raz 5 tego samego pierdolenia w twoim wydaniu?
to korpo ci mozg wypralo, tak samo jak sobteinerowi.
jeszcze dodaj, ze kupujesz ps4 i tez bedziesz na niej na kiblu gral.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 11:01 
Cytuj  
PS4 nie ale nextgena tak.

;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 11:15 
Cytuj  
Ciekawe w sumie ile ta generacja pozyje , pewnie zalezy od popularnosci 4k


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 15:29 
Cytuj  
Obiektywna recka the order - https://www.youtube.com/watch?v=kBvwAy6C4Rw

tl;dr

+
grafika (chociaż czarne pasy trochę śmieszne tym bardziej, że przecież tak na prawdę chodziło o wydajność a nie efekt "kinowy")

-
cała reszta

---

Typowy reprezentant konsolowych samograjów.


_________________
@polygamia

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 17:43 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Obiektywna recka the order - https://www.youtube.com/watch?v=kBvwAy6C4Rw


Pomijając już fakt, że nie ma czegoś takiego jak zupełnie obiektywne recenzje, to tak z ciekawości, obiektywna bo? (przypadkiem nie dlatego, że pasuje ci do tego co sobie myślałeś wcześniej o tej grze?)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 18:07 
Cytuj  
Bo gościu nie jest redaktorem żadnej gazety/portalu itp. I nie tyle, że pasuje do mojego punktu widzenia tylko potwierdza to co słyszałem np. od znajomych.
Po prostu gra kompletnie nic sobą nie reprezentuje a posiadacze ps4 za wszelką cenę próbują zaklinać rzeczywistość. Ale jest też jakaś pozytywna rzecz w moich oczach, ordera można potraktować jako swojego rodzaju benchmark, który pokazuje, że ps4 jakąś tam moc reprezentuje i jest nadzieja na tak ładne produkcje jak na pc. :)


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 18:17 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Po prostu gra kompletnie nic sobą nie reprezentuje a posiadacze ps4 za wszelką cenę próbują zaklinać rzeczywistość.


Rotfl, po prostu sobie znów dorabiasz jakąś bzdurną ideologię. Destiny podobnie hejtowałeś.
Gra jest solidna i średnia ocen w okolicy 7/10 o tym świadczy. Niektórym się podoba, niektórzy są zawiedzeni i jest to zrozumiałe - każdy ma swój gust i średniak jest różnie odbierany. W głosach na NIE dużo jest głosów którzy w tytuł nie grali ale o grze piszą i mają jakąś satysfakcję, że gra nie została okrzyknięta hitem - z jakiego powodu zupełnie nie rozumiem.
Zresztą z tego co piszesz to sam należysz do tego grona smutasów - nazwanie TPS-a (bo na razie - chapter X w kółko strzelam) samograjem to totalne nieporozumienie. Jak w takim razie nazwałbyś przedstawiciela popularnego niegdyś gatunku jak przygodówka czy visual novel, gdzie nie idzie w ogóle zginąć? Dla mnie ta gra to mocno liniowa przygodówka, z bardzo silnym akcentem shootera TPS-a i okazjonalnym QTE. Świetna grafika, świetna oprawa dźwiękowa, bardzo dobre story, zajebisty świat. Chujowe strzelanie bo murki sprowadzają je do jednego schematu.
Miał to być pewnie nowy Uncharted (bo gra jest równie filmowa), ale coś do końca nie zatrybiło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 18:43 
Cytuj  
http://www.metacritic.com/game/playstat ... order-1886
Tak, hit w chuj. Niektórym się może podobać - tak do tego nie mam wątpliwości, bo gusta potrafią być przedziwaczne, destiny jakie nie było ale przynajmniej oferowało o wiele więcej niż order. Hejtować nie hejtuję wszystkiego, do uncharted np. nie mam się o co przyjebać, bo to epicka seria także bez przesady.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 19:18 
Cytuj  
Angry Joe świetnie zrecenzował The Do Not Order 1886:

https://www.youtube.com/watch?v=Qy6NHKDh-Mo


Bardzo ładnie wyjaśnione, dlaczego gra to ładnie opakowany parujący kloc.

Ogólnie rzecz biorąc: słaba strzelanka, generyczne i rozczarowujące kompletnie story gdzie wilkołaki są tylko jakimśtam dodatkiem do politycznej intrygi, główny bohater - debil i nastawienie na sequel.

Jak zobaczyłem AI wilkołaków w grze to oplułem monitor ze śmiechu. 2015 rok lol.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 19:32 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Angry Joe świetnie zrecenzował The Do Not Order 1886


Jak słyszę o tym pajacu, co nie potrafi grać, to mnie żółć zalewa...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 19:39 
Cytuj  
Może i nie potrafi grać ale Order zrecenzował idealnie ;-)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 19:41 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Może i nie potrafi grać ale Order zrecenzował idealnie ;-)


Nie no recenzje ma fajne, ale wkurwia mnie jak czegoś nie ogarnia i wrzuca to jako błędy gry itp. ot daleko nie szukać - Dying Light. Przyjebał się, że w tunelach goniło go ileś tam popaprańców :D (nie pamiętam jak się nazywa ta wersja zombiaków) i przez to wciąż ginął a pajac jeden ANI RAZU nie użył flar czy też latarki UV.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 19:55 
Cytuj  
Dlatego oglądam jego recenzje a nie streamy. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 19:57 
Cytuj  
Hejtujecie, bo was nie stać na ps4.


_________________
@polygamia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 19:58 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Hejtujecie, bo was nie stać na ps4.


?

Ja mam PS4. Właściwie to mam wszystkie dostępne konsole :]


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 21:13 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jak zobaczyłem AI wilkołaków w grze to oplułem monitor ze śmiechu. 2015 rok lol.

AI się źle sprzedaje. Gracz ma "wygrywać" i podziwiać "cinematic story" względnie grindzić tokeny lub/i acziki.

Destiny, Assasin Creed, Rome 2, Beyond Earth, moby w mmorpg, itd

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 21:37 
Cytuj  
o kolejna gra z kiepskim AI. Standard i norma. Ale wytknąć trzeba.

Atherius - a ktoś gdzieś pisze, że to hit? Czy ty po prostu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, tudzież przełknąć exclusiva bo z tego co widzę szczególny ból dupy masz do tytułów które omijają PC. Pisałem - gra to średniak. Mam siebie zacytować czy sam potrafisz znaleźć?

Co do story to mi się podoba. Tak wilkołaki to dodatek - a że przewijający się od samego początku, zapewne do samego końca to przecież z "dodatkowością" tego dodatku w ogóle nie koliduje.

I tak jak za czasów premiery Destiny ta sama ekipa błaznów z odwiecznym problemem bolącej dupy postanowiła ponarzekać na kolejny tytuł. To, ze oba tytuły ominęły PC, to przypadek, po prostu oba to wyjątkowe crapy, nic gorszego w przeciągu ostatniego roku nie wyszło to zeście nie narzekali? gimbazjada w wykonaniu 30-latków - co za zjeby.

W kalendarzyku sobie zaznaczcie: 20 marzec - Final Fantasy Type-0 HD - remake z PSP, oj będzie ból dupy, nie wiem czy podwójna porcja plastrów pomoże..

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2015, 02:29 
Cytuj  
Dobra, wrzucę tu. HELLDIVERS - zajebista gra! Do tego cross-buy, cross-save i cross-play dla PS3, PS4, PS Vita.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2015, 07:11 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Dobra, wrzucę tu. HELLDIVERS - zajebista gra! Do tego cross-buy, cross-save i cross-play dla PS3, PS4, PS Vita.


Czekałem, aż ktoś to w końcu napisze, bo dużo słyszałem dobrego, a nie za bardzo mogłem się przemóc żeby kupić. Namówiłem już jednego znajomka, można pograć w coopie.


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.