mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 19:31 
Cytuj  
goki napisał(a):
btw porownanie grafiki miedzy alpha, a release w bloodborne:
https://www.youtube.com/watch?v=yn6-pxyjlWg


Szczerze? To nawet zabawne nie jest.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 19:49 
Cytuj  
Ale jakie prawdziwe ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 20:20 
Cytuj  
Diablo 3 Ultimate Evil na PS4 jest w 60 klatkach. Dlatego stwierdzenie, że 'nigdy' nie ma tutaj przełożenia (chociaż gra nie jest wymagająca graficznie).

Zresztą tak pierdolicie o tych master 60 fps w 1080p na PieCykach, a tak z ręką na sercu - który z Was posiada tak naprawdę te stabilne, ciągłe 60 klatek w każdej grze? Hę, no który? Nie czarujmy się. Większość z Was cieszy się z tego co ma (czyli z płynnej rozgrywki), nie wiedząc nawet w ilu to jest klatach. Mówię oczywiście o grach graficznie dymających wasze puszki (np. Crysis itp.).

A tak naprawdę ryk lamentu będzie po premierze Wiedźmaka, który oddzieli ziarno od plew.

@tczewiak
Wiesz kolego, że najgorsze co może być dla recenzenta to uprzedzenie. A jesteś teraz i byłeś nim przesiąknięty w całości, zanim jeszcze konsola zagościła w Twoim domu. To właśnie to chroniczne, wrodzone uprzedzenie sprawiło, że widzisz rzeczy, których nie ma (spadające klatki, nieistniejące migawki itd.). Przykładów z życia można mnożyć i mnożyć (PiS i PO w polityce). Pora zejść na ziemię.


_________________
LaMoon#2988


Ostatnio edytowano 17 mar 2015, 20:26 przez lamoon, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 20:26 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ale jakie prawdziwe ;)


Właśnie nie. Dwie, trzy gry na tysiące zrobili downgrade i wielki hejt. Bez przesady.
lamoon napisał(a):
Diablo 3 Ultimate Evil na PS4 jest w 60 klatkach. Dlatego stwierdzenie, że 'nigdy' nie ma tutaj przełożenia (chociaż gra nie jest wymagająca graficznie).

Zresztą tak pierdolicie o tych master 60 fps w 1080p na PieCykach, a tak z ręką na sercu - który z Was posiada tak naprawdę te stabilne, ciągłe 60 klatek w każdej grze? Hę, no który? Nie czarujmy się. Większość z Was cieszy się z tego co ma (czyli z płynnej rozgrywki), nie wiedząc nawet w ilu to jest klatach. Mówię oczywiście o grach graficznie dymających wasze puszki (np. Crysis itp.).

A tak naprawdę ryk lamentu będzie po premierze Wiedźmaka, który oddzieli ziarno od plew.


Wiesz, niektórzy grają w każdą grę z odpalonym Frapsem, aby się dowartościować :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 22:14 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Diablo 3 Ultimate Evil na PS4 jest w 60 klatkach.

Cytuj:
jakiejkolwiek sensownej grze na ps4 będzie 60fps



Cytuj:
Zresztą tak pierdolicie o tych master 60 fps w 1080p na PieCykach, a tak z ręką na sercu - który z Was posiada tak naprawdę te stabilne, ciągłe 60 klatek w każdej grze?

W każdej grze, która mnie interesuje - mam.

Cytuj:
A tak naprawdę ryk lamentu będzie po premierze Wiedźmaka, który oddzieli ziarno od plew.

No zapewne będzie. Tyle, że przy jakości konsolowej będziemy mieć te 60fps, a przy wyższej spadki.

Cytuj:
jesteś teraz i byłeś nim przesiąknięty w całości, zanim jeszcze konsola zagościła w Twoim domu

Ale to, że kupię ps4 było pewne od dawna. Ja mam wszystkie PS. Dla exclusive tytułów.
Do niedawna byłem przyjebany jak mareczek - że szkoda bawić się w PC ze względu na sterowniki, ale... FF14 ze względu na hardcore content gdzie performance jest ważny wymusiło na mnie zmiany (i oczekiwanie na w3 dorzuciło co nie co :D).

Ja już przy poprzedniej gpu miałem 60+, a teraz mam 60+ przy maximum/ultra ustawieniach w grach, w które gram.
Więc mi tu nie pieprz o uprzedzeniach - różnica pomiędzy 60, a 30 jest po prostu widoczna gołym okiem. Nie wiem jakim fanbojem trzeba być, by tego nie widzieć...

Cytuj:
To właśnie to chroniczne, wrodzone uprzedzenie sprawiło, że widzisz rzeczy, których nie ma (spadające klatki, nieistniejące migawki itd.).

Ale są spadki. Tylko, że po chamsku rozwiązano to rozmywaniem obrazu, aby taki mareczek nie zauważył.

Cytuj:
Przykładów z życia można mnożyć i mnożyć (PiS i PO w polityce).

To, że ty znasz wyłącznie dwie partie nie oznacza, że wszyscy są tak ograniczeni.

I tak jak w życiu - można mieć konsolę, ale nie fanbojować tylko wytykać jej wady.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 22:27 
Cytuj  
Czyli dostrzegasz spadki FPSów, których jak sam piszesz nie ma, bo są zakamuflowane rozmywaniem obrazu? Ohh rotfl, co za kretyn...

łał masz 60fpsów. Miszczu mogę dotknąć, albo stanać obok na przerwie pomiędzy lekcjami by trochę tej glory i chwały spłynęło i na mnie peasanta? Przypomniały mi się te napinki w podstawówce i początkach szkoły średniej (dla ciebie gimbazjada młody) gdy licytowaliśmy się na przerwach kto ma więcej MHz pod obudową blaszaka. Łezka mi się aż w oku zakręciła, jakie to pierdoły kiedyś człowieka cieszyły, jakie głupoty pozwalały poczuć się lepszym od innych..


Ostatnio edytowano 17 mar 2015, 22:34 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 22:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Czyli dostrzegasz spadki FPSów, których jak sam piszesz nie ma, bo są zakamuflowane rozmywaniem obrazu? Ohh rotfl, co za kretyn...

Są spadki FPSów - w jakich miejscach mi wystąpiły już wymieniłem - od razu jak zaczyna chrupać włącza się blur. Nie wiem czego nie rozumiesz.
Tymczasem kij ci w oko - idę pograć na peasant konsolce w gta5 :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 22:36 
Cytuj  
Ty widzisz spadki fpsów których jak sam piszesz nie ma czy blur, antyaliasing i inne posteffecty które są przez calusieńką rozgrywkę?
Najlepiej sie zbłaźnić i branć w zaparte. Drugi torbiś. Gimnazjum.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 mar 2015, 00:38 
Cytuj  
Performance Analysis: The Order: 1886

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... e-analysis

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 mar 2015, 00:52 
Cytuj  
Kolego z Tczewa, w którym miejscu napisałem, że...

albo już nic.

Jestem z Tobą i cieszę się, że w każdej produkcji w którą grasz masz na ultra hiper stabilne 60 klatek, albo i więcej.
Ale co do W3. Cóż. Wersja konsolowa będzie działała w 1080p i 30 klatkach + ustawienia grafiki odpowiadające ustawieniom High z piecyka. Nie chcę być szarym prorokiem, ale odpalając u siebie w 1920x1080 + ustawienia High (przypominam, że to tylko półka niżej niż Ultra), raczej nie uświadczysz swoich magicznych, stabilnych 60+ (co zresztą było już wałkowane wielokrotnie wraz z linkiem do artykułu z testów i specyfikacji kompa, na których gra została przetestowana). O Ultra to już nawet nie będę się wypowiadał, bo wtedy z pewnością będziesz miał nie jeden, a dwa problemy. Utrzymanie 30 klatek i ogromny ból dupska.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2015, 01:03 
Cytuj  
Cytuj:
ustawienia grafiki odpowiadające ustawieniom High z piecyka.


Nie przesadzajmy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 mar 2015, 06:54 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Cytuj:
ustawienia grafiki odpowiadające ustawieniom High z piecyka.


Nie przesadzajmy.


No Radziu, przecież to info z samego źródła (CDP Red).
Zresztą potwierdzone później przez testerów.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2015, 07:21 
Cytuj  
Zobacz screeny z gta5, gdzie grafice z ps4 bliżej tej z ps3 niż pc. Oszukuj się dalej, że nextgeny mogą konkurować graficznie z master race.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2015, 07:25 
Cytuj  
currentgeny jak już musisz z angielskiego to po pierwsze

konsole nigdy nie mogły konkurować z PC-tami graficznie to po drugie

skończcie już pierdolić - nie każdy się zatrzymał na poziomie gimnazjum i nie każdy gra w MHz i FPSy - niektórzy po prostu grają w gry. Łażenie po forach i chwalenie się ilością FPSów, nową kartą graficzną za kilka stówek - o ja pierdolę, aż mi się nie chce nie wierzyć, że to posty dorosłych dobrze zarabiających ludzi.


Ostatnio edytowano 18 mar 2015, 07:27 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2015, 07:26 
Cytuj  
Jak ostatnio liczylem klatki w grach na moim PC to mi wychodzilo grubo powyzej 80.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2015, 07:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
currentgeny jak już musisz z angielskiego to po pierwsze

konsole nigdy nie mogły konkurować z PC-tami graficznie to po drugie

skończcie już pierdolić - nie każdy się zatrzymał na poziomie gimnazjum i nie każdy gra w MHz i FPSy - niektórzy po prostu grają w gry.


Ale każdy chce grać w dobrych warunkach także jak mam możliwość jeździć audi zamiast loganem to z tego korzystam.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2015, 07:31 
Cytuj  
ale każdy posiadacz konsoli ma i PC. Gdyby chciał to zamiast konsoli kupiłby sobie nową grafę i jeszcze by mu zostało. Zrozum to w końcu, że niektórzy a raczej większość preferują do gier konsole i nie zmienią tego fpsy i MHz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2015, 07:33 
Cytuj  
Ale nie porównuj laptopa za tysiaka do gaming riga, gdzie grafika kosztuje tyle co ps4 + wszystkie hity na nią. Przepłacanie za granie bez kompromisów, zrozum w końcu.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2015, 07:42 
Cytuj  
Jak zrozumiesz, że tu decydują osobiste preferencje to daj znać - widać niektórzy wybierają te kompromisy, szczególnie na bogatym zgniłym zachodzie. I daruj już sobie pierdolenie bez sensu - graj sobie na czym tam chcesz, podniecaj się nowym prockiem, czy nową grafiką za kilka stówek czy nawet za tysiąca. I wyściguj się w tych swoich fps-ach z innymi oszołomami którzy też zatrzymali się na poziomie gimnazjum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2015, 07:55 
Cytuj  
Cytuj:
Performance is the icing on the cake, and an area where we had some concerns. Initial game footage we saw revealed some clear frame-rate issues - and even the 2014 Gamescom demo exhibited noticeable performance hiccups, despite the letterboxed 1920x800 rendering resolution (which is retained for the final game). The final game is a world apart: Ready at Dawn aims for a locked 30fps and for the vast majority of the experience it doesn't deviate from the target, with most of the dropped frames occurring on cuts, making them totally unnoticeable. There are very rare performance dips during the most intense of combat scenes, but these are mild judged by the standard of the majority of 30fps titles.


Czyli nie tylko ja to widziałem :D
Nie gramy w FPS. Jednak mamy 2015 rok. Dąży się do 60FPS+, a nie lol30.
Różnica jest kolosalna.
Jak ktoś nie widzi różnicy pomiędzy 30, a 60fps to jest po prostu upośledzony i czas się zbadać.
Z w3 czas pokaże. Jestem przekonany, że nie będę mieć performance na niższym poziomie niż na ps4.
Chociaż krążą ploty, że w day1 ma być lock na 30fps ze względu na umowę z M$... Oby to były tylko ploty.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.