mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2015, 21:04 
Cytuj  
TobiAlex - na tyle mało, że żona mnie za to opieprza :har:

puściłem młodej happy tee friends i sprawdzam reakcję ;) 1min i musiałem wyłaczyć.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2015, 22:02 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Oj tam ja kiedyś dostałem opierdol bo oglądałem z córką Happy Tree Friends :E


:lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 06:59 
Cytuj  
Ermmm ociec... Twoja córka nie ma 20 lat prawda? :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 07:11 
Cytuj  
znasz tczewiaka oyciec i domyślasz się o co może mu chodzić...? :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 09:22 
Cytuj  
Po 2 tygodniach stwierdzam, ze zakup ps4 to byl dobry wybor.
Konsola daje rade, jest w rozsadnej cenie, w miare dobrze wykonana - nie wiem tylko dlaczego sie uparli zeby byla taka mala, przez co jest naprawde problem z glosnoscia - co potwierdza wiele osob.
Ale graficznie gry sa naprawde dobrze wykonane (a to dopiero poczatek ;p), jest w co grac (czego najbardziej sie obawialem) - tlou, pes, driveclub, bloodborne, mortal kombat, do tego fajne platformowki dla dzieciakow.
OS w koncu dziala szybko, jest w miare przejrzysty (chociaz czasami wkurwia szukanie gry - bo nie pokazuje wszystkich i trzeba do biblioteki wlazic - chyba, ze jest jakis sposob aby je wyswietlac tak jak na ps3).
Kontroler calkiem wygodny - maly glosniczek czasami sie nawet przydaje, opcja z podlaczeniem sluchawek do pada zajebista.
Zdalna kontrola z vity, ktora jednoczesnie moze robic za dodatkowy kontroler - tez bardzo na plus.
Granie sprawa przyjemnosc, konsola jest bardzo user friendly, teraz tylko czekac na dalszy rozwoj.
Oczywiscie wszystko zalezy do tego w co lubimy grac. Ja sie wkrecilem w multi tlou, pykam czasami w pes'a, mortal na tv to sama przyjemnosc, bloodborne jeszcze nie mialem czasu odpalic na powaznie :)
I tak, mam peceta, na ktorym da sie grac (i5/760gtx) :P

Sa tylko 2 rzeczy, ktore mnie niemosiernie wkurwiaja - czyli wspomniana wyzej glosnosc i brak mozliwosci wylaczenia audio po hdmi.
Co strasznie utrudnia zycie Marku i nie wiem dlaczego nie mogli tego zrobic tak jak w ps3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 09:31 
Cytuj  
Super, że znalazłeś sobie uzasadnienie dla tego bezsensownego zakupu. Przerabiałem to ostatni wymieniając wzmacniacz. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 09:34 
Cytuj  
Po 2 tygodniach nie musze juz niczego szukac, fakty mowia same za siebie.
Problem mam ze znalezieniem uzasadnienia dla wpakowania wiekszej kasy w upgrade pc na przestrzeni ostatnich 2 lat, co okazalo sie zupelnie zbednym wydatkiem.
Dla ciebie bezsensowny - dla mnie okazal sie wlasciwy. Ale moze to tylko przypadek :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 09:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jest w co grac (czego najbardziej sie obawialem) - tlou, pes, driveclub, bloodborne, mortal kombat, do tego fajne platformowki dla dzieciakow.


Wszystko fajnie tylko growo ciagle nie ma dla mnie uzasadnienia do zakupu. Mortal kombat to pierwsza gra ktora chcialbym miec na konsoli. Podaj nazwy tych platformowek to obczaje, nie ukrywam ze dziecko mojej partnerki to glowny uzytkownik konsoli w domu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 09:46 
Cytuj  
knack, rayman i jeszcze jedna, ale to musze sprawdzic.
niestety gry lego sa zajebiscie drogie na ps4, a to ulubiona rozrywka moich dzieciakow - tym bardziej, ze mozna grac we 2 osoby.
ale koszt to 220zl gra + 250zl kontroler :)

ja znalazlem juz kilka gier, w ktorych sie zajebiscie bawie - ale to kwestia tego co nam sie podoba i co chcemy robic.
ostatnio w wirtualna pilke gralem jakies 20 lat temu, a teraz pomimo wkurwiania i bluzgania powoli sie wciagam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 10:33 
Cytuj  
Mendol odpal fifę, serio pes już od kilku dobry odsłon to syf i mało kto w to gra na poważnie.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 10:34 
Cytuj  
No ale do PES czy platfotmowek nie trzeba PS4 ;>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 10:35 
Cytuj  
Do mkx tym bardziej. ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 10:39 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Mendol odpal fifę, serio pes już od kilku dobry odsłon to syf i mało kto w to gra na poważnie.


odpalilem demo fify i pes bardziej mi sie podoba.
poza tym pes2015 podobno ladnie nadgonil i z syfem nie ma juz nic wspolnego. fifa to zrecznosciowka, a pes podobno bardziej symulacja footballu - tak opisuja to recenzenci i gracze.

oyciec: nie trzeba ale mozna. tym bardziej, ze na pc zostaly ze 2 gry, w ktore grywam, wiec pewnie po wakacjach pudlo oddam dzieciakom, a sobie kupie jakiegos lapka.

mkx na konsolach dziala bez problemu, a na pc ciagle narzekaja.

zreszta ja nikogo nie namawiam i nie przekonuje do kupna konsoli. wyrazilem tylko swoje zdanie i zadowolenie z zakupu, bo byc moze ktos sie zastanawia nad kupnem.

a to, ze przyjdziecie i bedziecie smecic jak stare dziady, bylo wiecej niz pewne :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 10:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Atherius napisał(a):
Mendol odpal fifę, serio pes już od kilku dobry odsłon to syf i mało kto w to gra na poważnie.


odpalilem demo fify i pes bardziej mi sie podoba.
poza tym pes2015 podobno ladnie nadgonil i z syfem nie ma juz nic wspolnego. fifa to zrecznosciowka, a pes podobno bardziej symulacja footballu - tak opisuja to recenzenci i gracze.

oyciec: nie trzeba ale mozna. tym bardziej, ze na pc zostaly ze 2 gry, w ktore grywam, wiec pewnie po wakacjach pudlo oddam dzieciakom, a sobie kupie jakiegos lapka.

mkx na konsolach dziala bez problemu, a na pc ciagle narzekaja.

zreszta ja nikogo nie namawiam i nie przekonuje do kupna konsoli. wyrazilem tylko swoje zdanie i zadowolenie z zakupu, bo byc moze ktos sie zastanawia nad kupnem.

a to, ze przyjdziecie i bedziecie smecic jak stare dziady, bylo wiecej niz pewne :P


No sam napisałeś, że grałeś ostatnio 20 lat temu a ja gram od 20 lat także zaufaj mi, ale skoro lepiej się bawisz w pes to chyba nie ma sensu nikogo przekonywać. ;> Ja już kiedyś powiedziałem, że na starość też sobie kupię konsolę, z lenistwa. ;p
Btw niedługo project cars, to nawet na wiiu ma wyjść, ciekawe jaka będzie rozpiętość grafiki na różnych platformach.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 10:54 
Cytuj  
pes byl w promocji za 80zl ;)
fifa kosztowala 140 i teraz zaluje, ze nie kupilem bo normalna cena jest chora.
na samym streamach tez widac, ze fifa jest 100 razy bardziej popularna, ale spotkalem juz pare osob, ktore z fify przesiadly sie na pes'a ze wzgledu na gameplay.

no project cars to jedyna gra, z ktora mam problem.
nie ukrywam, ze sony przycielo na maxa z obsluga kierownic i na ps4 moja kierownica nie dziala i nie bedzie dzialac.
z drugiej strony i tak pewnie nie wkrece sie jakos na powaznie w pc, wiec moze wygodniej bedzie pograc na konsoli.
poczekam z tydzien po premierze.
w sumie to chyba powinienem sprzedac ta g27 bo i tak lezy i sie kurzy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 18:17 
Cytuj  
Mendol - jakies Lego (Hobbit bodajze) ostatnio kupilem za 15GBP i to w pudelku. Nie wiem czy mloda bedzie zainteresowana bo jeszcze nie rozfoliowalem.
Sprawdz na dzieciakach: Plants vs Zombies Armored Warfare - moja corka bardzo lubi ogladac jak w to gram (sama nie ogarnia sterowania w 3d, do tego ma za male dlonie by poprawnie trzymac pada) i Hohokum - w to juz sama smiga.

btw. jeszcze wiosna tego roku ma wyjsc remake FFVII - ostatni raz w to gralem w wersji 4-ro dyskietkowej na PC i z checia przejde sobie jeszcze raz :)

Btw. 2 - dla mnie zupelnie bezsensownym zakupem jest kupno nowej karty graficznej do kompa tylko po to by dostac pare fpsow wiecej w jednej max dwoch interesujacych pctowskich exach ktore na ta platforme zawitaja. No ale co kto lubi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 18:53 
Cytuj  
oo dzieki za cynk, 100pln na psn.

plants wyglada fajnie, ale 170pln.

w ogole to niezla kefa, mam dysk 500gb a za chwile mi sie miejsce skonczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 19:26 
Cytuj  
No gry na ps4 zajmują praktycznie tyle samo co na pc a na kompie dysk 500gb to nic. Można wrzucić dowolnego twardziela?


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 19:31 
Cytuj  
Plants był kiedyś za free rozdawany. I to nawet nie w plusie tylko z jakiejś innej okazji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 19:34 
Cytuj  
nie mialem ps4 jeszcze wtedy.
no nic, na razie kupilem tego hobbita w promocji, wiec gier mam juz calkiem wystarczajaco.
kup pes'a w promocji to polamimy razem :)
albo mkx

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.