mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2016, 20:49 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Atherius napisał(a):
Jakiś bundle z czterema grami? How much?
Jak ktoś kupi wersję cyfrową to może się podzielić z jedną osobą.

Te dwie gierki sobie załatw, może remastery nie jakieś rewelacyjne z tego co piszą ale same gry miodzio.
http://polygamia.pl/heavy-rain-i-beyond ... -telltale/

Do 10 maja spokojnie zdążysz przejść trylogię uncharted.


Niestety aż takich fajnych bundli nie mieli ;). Tylko BB był a resztę za grosze dokupiłem. Heavy Rain na PS4 znudził mnie po pierwszych 20 minutach. Wiem, że potem ponoć historia się rozkręca ale nie dałem rady. Może znowu dam mu szansę. BB ma pierwszeństwo. U1 przelazłem na ps3, została 2 i 3 cześć.


HR na początku drętwe, bo robisz jakieś głupoty ale dotrwaj do dalszego etapu to się robi mega.
U2 to najlepsza część trylogii także musisz zagrać, skoro jedynkę przelazłeś to mało masz do nadrobienia.
roball akurat mi two souls przypadło do gustu, fajna historia i ogólnie pomysł na grę z drugim bohaterem w postaci aidena, finalnie może gorsze od HR ale i tak się fajnie bawiłem, w końcu to quantic dreams czyli mistrzowie interaktywnych dramatów a ja uwielbiam ich produkcje. :>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2016, 10:55 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No i kurwa kupiłem ten chlebak z sluchawkami i bloodborne, do tego Lou:Remaster, DriveClub i GoW3:Remaster. Może drejka zmęcze ale raczej do premiery DS 3 nie zdążem. Odbiór w pon niestety :/.

Nadal można kupować gry na spółę? Nie chce płytki bo nie potrzebuje aby mi napęd hałasował więc zadowolę się grą na hdd.

Jaki masz nick na PSN? :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2016, 10:56 
Cytuj  
roball napisał(a):
beyond jest idiotyczne pod katem fabularnym .


ale chodzi o sama fabule czy jej prowadzenie?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2016, 23:41 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
zaboleq napisał(a):
No i kurwa kupiłem ten chlebak z sluchawkami i bloodborne, do tego Lou:Remaster, DriveClub i GoW3:Remaster. Może drejka zmęcze ale raczej do premiery DS 3 nie zdążem. Odbiór w pon niestety :/.

Nadal można kupować gry na spółę? Nie chce płytki bo nie potrzebuje aby mi napęd hałasował więc zadowolę się grą na hdd.

Jaki masz nick na PSN? :)


Konsole w pon będę miał dopiero.

Czy ktoś mi powie jak to jest z tym kupowaniem gier w kilka osób? Czytałem (i w aukcjach też jest takie info), że gry z czasem mogą zostać zablokowane. Ponoć Sony lubi przy dużych aktualizacjach blokować gierki kupowane w ten sposób.

Jedyne ponoć co teraz ma sens to współdzienie kont między dwoma osobami tzn konto podstawowe i "normalne". Musiałbym poczytać o tym więcej jak miałbmy z tego z bratem korzystać.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2016, 02:24 
Cytuj  
Jeszcze konosli nie ma, a juz mareczkuje.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2016, 11:56 
Cytuj  
Tia pcmr jego mać :lol:

Jak tam beta U4? Graficznie bardzo ładnie, rozgrywka też całkiem dobra jedynie matchmaking jak zwykle u ND ssie po całości.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2016, 12:39 
Cytuj  
wieczorkiem bede testowal.
mozna sie zgadac jak cos.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2016, 13:27 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Jeszcze konosli nie ma, a juz mareczkuje.


Sony dopuszcza sharowanie konta z jedną osobą wiec to żadne mareczkowanie. Tak czy inaczej nie mam zamiaru płacić 250zł za każdą grę bo to chore. Wiedźmin jakoś tyle nie kosztował. Można? Ano można.
Znalazłem w sieci info o tym i wygląda, że spokojnie można mieć wspólną bibliotekę gier także super.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2016, 13:41 
Cytuj  
Mozna ale to musi byc zaufana osoba bo dajesz jej dostep do swokego konta PSN.....:)


_________________



*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2016, 14:14 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Jeszcze konosli nie ma, a juz mareczkuje.


Sony dopuszcza sharowanie konta z jedną osobą wiec to żadne mareczkowanie.

Nie dopuszcza. To jest opcja dla osób które mają dwie konsole. ;)

zaboleq napisał(a):
Tak czy inaczej nie mam zamiaru płacić 250zł za każdą grę bo to chore. Wiedźmin jakoś tyle nie kosztował. Można? Ano można.
Znalazłem w sieci info o tym i wygląda, że spokojnie można mieć wspólną bibliotekę gier także super.

Mam wrażenie, że mieszasz różne rzeczy tutaj:

A) Współdzielenie rzeczy na jednej konsoli między różnymi kontami. Z zasady jeżeli coś jest na konsoli i ma aktywną licencję, to każde konto na konsoli ma do tego dostęp.

B) Współdzielenie rzeczy między różnymi konsolami, poprzez jedno konto psn. Jest to ryzykowne, po pierwsze nie jest to zgodne z regulaminem Sony, więc teoretycznie mogą zblokować gry/konto (ale nie wiem czy to robią), po drugie zawsze jest ryzyko, że ktoś cię oszuka, bo musisz się podzielić loginem, co daje spore pole do popisu, łącznie z dezaktywacją twojej konsoli co blokuje ci dostęp do wszystkich gier w wersji digital, i koniecznością użerania się z supportem Sony, co nie zawsze daje rezultaty. Wystarczy sobie poczytać tematy na neogafie etc

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2016, 15:40 
Cytuj  
Mój brat ma również ps4 - to raczej zaufana osoba:).
Z tego co wyczytałem, jeśli na swojej konsoli ustawię sobie jego konto PSN jako podstawowe a on identycznie zrobi z moim kontem na swojej to mamy dostęp do swoich gier i np wystarczy że tylko jeden z nas ma PSplusa (aczkolwiek i tak wolę mieć swojego).
W ten sposób nadal gramy na swoich kontach i wbijamy achivki dla siebie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 5 mar 2016, 21:57 
Cytuj  
Kupiłem niedawno dodatek do the crew - wild run, całkiem ładnie odświeża tą gierkę, sporo rzeczy poprawili, grafika jest trochę lepsza, ale jak dzisiaj wjechałem do większego miasta to dropy fps straszne:
https://www.youtube.com/watch?v=eJhmDREI3gQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2016, 22:28 
Cytuj  
E no ja to nawet o tym nie myśłałem. DriveClub only;]


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 01:05 
Cytuj  
chujowo ten The Crew wyglada :/


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 09:57 
Cytuj  
No graficznie to nie ma go co stawiać przy nfs czy driveclubie, ale gameplayowo jest już całkiem ok :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 18:33 
Cytuj  
znów się w tym samym momencie odbiłem od HR. Nie wiem czy przejdę przez te otwieranie szafek i robienie kolacji dla młodego - no masakra... mogliby to wrzucić w formie cutscenki, skipowalnej najlepiej.

Zaboleq - serio nie baw się w żadne sharowania, bo to miało całkiem duży sens, jak można było sie zrzucać w 5 osób. Szkoda czasu - pamiętaj to konsola z rynkiem wtórnym, możliwością wymiany, wypożyczenia, odsprzedaży - więc zamiast wyrabiać jakieś kosmiczne cyrki zrzućcie się z "bratem" na płytkę. A jak wam się znudzi to odsprzedacie. Ja rozumiem, że w kraju forumowych szejków i innych arabów zarabiających po 3k zł/miesiąc (brutto) głupie 200zł w tą czy we wtą to żadna różnica, ale serio tradzę przełknąć niedogodności (1min pakowania i 5min wysyłka) o ile zamierzasz kupić i bawić się przy większej ilości gier. Jak chcesz pozostać przy pisitowym standardzie 3 gier/rok to w sumie 600zł rocznie to żadne pieniądze - można tczewiakować ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 22:04 
Cytuj  
Te pierdy w domu to max 15-20" także zaciśnij zęby, później już jest tylko lepiej a nawet mega. Na move się super grało, szkoda, że chuje to uśmiercili. ;/

Co do box vs digital to zależy co się kupuje, jak np. fifę, w którą gra się cały rok do kolejnej odsłony to trochę nie ma sensu box'a, bo raz że digital to duża wygoda jak często w daną pozycję grasz a dwa, że po roku i premierze kolejnej części i tak już psi grosz za to dostaniesz.
Boxy opłaca się tylko do singli, gdzie przejdziesz i możesz odzyskać ~80% wartości, przy dark souls 3/the division też bym wolał digitala, bo to gra na grube miesiące a po roku, półtora zwyczajnie już się by tego nie opłacało sprzedawać. Tym bardziej, że sobie może "przymareczkować" (fajne to słowo ;p) z bratem na spółe i ma pewność, że nikt mu nie zrucha konta za udostępnienie. ;>


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 10:07 
Cytuj  
ostatnio mam strasznie malo czasu - nawet weekendow nie mam wolnych wiec gram glownie w "pierdziawki" przez godzinke dziennie max. Polecam tego "runner-a" co wyszedl w tamtym tygodniu. Daje rade jak na prosta arcadowke.

Co do reszty zgoda - nie mialem oporow przy kupnie czolgow w wersji digital, pogrywam prawie codziennie i pewnie jeszcze troche pogram. Jak ktos duzo gra w Fify czy CoDy to jak najbardziej digital (o ile jest tanszy, bo czesto jest drozszy niz fizyczna kopia). Po prostu twierdze, ze przy konsolach warto czasami pojsc po rozum do glowy i wykorzystac mozliwosci jakie wciaz daje istnienie rynku wtornego. Bo jeszcze mamy taka mozliwosc - kto wie co bedzie w nastepnej generacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 10:10 
Cytuj  
http://allegro.pl/tom-clancy-s-the-divi ... 13434.html
Na przykładzie "de diwiżyn" (inne gry wychodzą podobnie cenowo) - cyfrówka "szerowana" wychodzi 3x taniej niż box także mając na uwadze, że ludzie pograją kilka miesięcy to box raczej straci więcej niż 75 zł a cyfra zostanie do czasu aż jej nie wywalimy, no i wygoda nie trzymania nośnika w napędzie. Także tak jak pisałem wyżej, box opłaca się tylko jak chcemy szybko przejść i sprzedać nie zostawiając sobie na później. Oczywiście cyfrówki z psn to już inna sprawa ale to podobnie jak ze steam, są droższe niż boxy.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2016, 10:12 
Cytuj  
to nie jest wygoda bo nie mozesz gry skasowac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.