mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lis 2016, 21:14 
Cytuj  
351GB - jakieś 2h.

Prędkość chyba zależy od routera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2016, 21:39 
Cytuj  
Przy sieci gigabitowej po kablu to już dysk hamuje tylko plus soft.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2016, 21:54 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Popraw sobie sieć, u mnie 406GB przegrywało się 2h z kawałkiem


Ja nie robiłem, filmik oglądałem. I jaka sieć? Przecież obie konsole łączysz kablem sieciowym.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2016, 21:55 
Cytuj  
tobi pewnie na wifi jebie albo ma kabel zjebany (jak któraś tam żyła jest jebnięta to leci 100 zamiast 1000).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2016, 22:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
tobi pewnie na wifi jebie albo ma kabel zjebany (jak któraś tam żyła jest jebnięta to leci 100 zamiast 1000).


Przecież napisałem. że to nie ja. Leci po kablu łączącym dwie konsole, więc pewnie to co piszesz.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lis 2016, 22:15 
Cytuj  
znaczek PS po środku obudowy nie jest podświetlany... lipa :wtf:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lis 2016, 22:24 
Cytuj  
btw. chcę z braciaka zrobić konsolowca (już go przerobiłem na iphonowca!) - sprezentuję mu starą konsolę.
Jak jest z tymi kontami - będzie mógł grać w gry które mam przypisane do swojego konta?
Jak działa ten "family sharing" czy coś w ten deseń - ktoś to sprawdził w praktyce?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2016, 22:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
btw. chcę z braciaka zrobić konsolowca (już go przerobiłem na iphonowca!) - sprezentuję mu starą konsolę.
Jak jest z tymi kontami - będzie mógł grać w gry które mam przypisane do swojego konta?
Jak działa ten "family sharing" czy coś w ten deseń - ktoś to sprawdził w praktyce?


Na ps4 działa to tak:
- Na twojej głównej konsoli każdy może grać w twoje gry które są na nią pobrane.
- Na każdej innej konsoli, jeżeli pobierzesz jakąś grę ze swojego konta to tylko ty będziesz mógł w nią zagrać

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2016, 22:46 
Cytuj  
można mieć na jednej konsoli dwa (dowolnie dużo chyba) konta ustawione na tą konsole primary i grać we wszystko. mam konto EU i USA na jednej i mogę grac we wszytko co kupie każdym kontem

Cytuj:
Activate your PS4™ system as your primary system, using your Sony Entertainment Network account. Activating your system enables these features:

Anyone who uses your primary PS4™ system can use applications you purchase from PlayStation®Store.
Anyone who uses your primary PS4™ system can enjoy the benefits of your PlayStation®Plus subscription.
Your PS4™ system can automatically download content you pre-ordered, or content you've purchased on (PlayStation®App).
You can connect to your PS4™ system via the Internet using Remote Play on another device.
Anyone who uses your primary PS4™ system can use the themes that you purchase from PlayStation®Store.
You can activate only one PS4™ system per account.
When you activate a system, other users of the system can use applications and enjoy some of the PlayStation®Plus benefits of your account, even when that user is not logged in.
To enjoy certain PlayStation®Plus benefits, you must subscribe to the service. For details, visit the SIE website for your country or region.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2016, 09:21 
Cytuj  
Ja tak robię z bratem i wychodzi sporo taniej granie :).

Ktoś kupuje FF XV na premierę albo TLG? Bardzo czekam na FF XV ale pewnie nie będę preorderował i poczekam na pierwsze recki. Ostatnie testy wyglądają ok.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2016, 10:14 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja tak robię z bratem i wychodzi sporo taniej granie :).

Ktoś kupuje FF XV na premierę albo TLG? Bardzo czekam na FF XV ale pewnie nie będę preorderował i poczekam na pierwsze recki. Ostatnie testy wyglądają ok.


Ja się zastanawiam. Graficznie to widzę, że Square-Enix z PS4 zrobiło to, co Monolith Software z Xenoblade Chronicles X tzn. wycisnęło ostatnie soki z konsoli i pomimo małych mocy obliczeniowych, wygląda to zajebiście :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2016, 11:00 
Cytuj  
Grafika to nie wszystko, dla mnie po kupnie PS3 i PS4 najlepszą grą jest The Last Of US które grałem na PS3, nawet Uncharted 4 nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Zaraz po Uncharted 4 (i reszcie Uncharted) jest Until Dawn.

W zasadzie te trzy tytuły sprawiają że jestem bardzo zadowolony z zakupu 2 konsol - mimo że trochę się kurzą w tej chwili i gram w Overwatch spoglądając na Witcher 2 na PC.


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2016, 11:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Grafika to nie wszystko,


Akurat o resztę w serii FF się nie martwię. Nawet walka, która na początku wyglądała zbyt chaotycznie, teraz wydaje się być ok (jak gra ktoś ogarnięty a nie jakiś ciamciak z IGN).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2016, 11:59 
Cytuj  
No okej, stwierdziłem że wezmę to pudło Dishonored 2 dzisiaj. Pogram a na koniec miesiąca (29 listopada 2016) kupie FF15 to sprzedam Dishonored 2 :P


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2016, 12:22 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja tak robię z bratem i wychodzi sporo taniej granie :).

Ktoś kupuje FF XV na premierę albo TLG? Bardzo czekam na FF XV ale pewnie nie będę preorderował i poczekam na pierwsze recki. Ostatnie testy wyglądają ok.


biore obie. FFXV raczej nie zawiedzie - szczegolnie, ze zadnego hypu nie mam i licze jedynie na porzadnego RPG-a.
Co do Last Guardian to obawy mam silniejsze - jak mi sie nie spodoba to gre po prostu sprzedam. A uwazam, ze mimo wszystko warto osobiscie sprawdzic co ten tytul soba reprezentuje zamiast polegac na opiniach innych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2016, 21:53 
Cytuj  
Szkoda, że fajne bundle z PS4 Pro pewnie zostaną rzucone dopiero na święta. Teraz panuje wielka posucha i można tylko wyrwać konsole z 2x padami. A już najbardziej boli mnie dupsko, że aby dorwać pięknie ozdobioną konsolkę motywem z FFXV to muszę kupić PS4 Slim. Nie wiem czy się nie wstrzymać z zakupem do premiery owego FF XV. Mam straszne ciśnienie na "już" bo ominęło mnie wiele fantastycznych tytułów (patrze na ciebie Bloodborne).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2016, 11:52 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Szkoda, że fajne bundle z PS4 Pro pewnie zostaną rzucone dopiero na święta. Teraz panuje wielka posucha i można tylko wyrwać konsole z 2x padami. A już najbardziej boli mnie dupsko, że aby dorwać pięknie ozdobioną konsolkę motywem z FFXV to muszę kupić PS4 Slim. Nie wiem czy się nie wstrzymać z zakupem do premiery owego FF XV. Mam straszne ciśnienie na "już" bo ominęło mnie wiele fantastycznych tytułów (patrze na ciebie Bloodborne).


Jak chcesz ładnie wyglądające ps4 to kup sobie naklejkę na konsole z allegro/ebay/amazona :). Mi styknie FF XV na PS4. Pro kupię jak rzeczywiśćie Horizon i GoD nowy będą kopać zadek na nie 4k TV. Stabilne 30fps w singlu mi styka na padzie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2016, 12:42 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Szkoda, że fajne bundle z PS4 Pro pewnie zostaną rzucone dopiero na święta. Teraz panuje wielka posucha i można tylko wyrwać konsole z 2x padami. A już najbardziej boli mnie dupsko, że aby dorwać pięknie ozdobioną konsolkę motywem z FFXV to muszę kupić PS4 Slim. Nie wiem czy się nie wstrzymać z zakupem do premiery owego FF XV. Mam straszne ciśnienie na "już" bo ominęło mnie wiele fantastycznych tytułów (patrze na ciebie Bloodborne).


Pro jak i slim ma górną pokrywę zdejmowany bez naruszania nalepek gwarancyjnych, pojawienie się alternatyw z motywami z gier do kupienia to tylko kwestia czasu. Chinole już pewnie coś kombinują ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2016, 19:04 
Cytuj  
kurcze i jak tu nie mieć dwóch kont. ja nie wiem skąd oni te ceny EU biorą.

w sklepie PL 150 zł, w PS Store EU 145 zł, w PS Store US 20 $ ...

znowu trzeba kupowac w US :P
http://i.imgur.com/ejKsa7p.png


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2016, 19:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kurcze i jak tu nie mieć dwóch kont. ja nie wiem skąd oni te ceny EU biorą.

w sklepie PL 150 zł, w PS Store EU 145 zł, w PS Store US 20 $ ...

znowu trzeba kupowac w US :P
http://i.imgur.com/ejKsa7p.png


A orientujesz się czy będę miał polskie napisy w wersji US? A z innej beczki, dopiero to odkryłeś, że ceny w Europie to jakaś paranoja jest w porównaniu z amerykańskim PS Store?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.