mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 14:29 
Cytuj  
faktycznie... to jest najważniejsze... to samo jak rouge w KAŻDEJ grze.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 15:43 
Cytuj  
Ale ze mnie cieniarz. Brałem 2 razy udział w trybie Arena i dupa. 2 razy po 3 wygrane, więcej się nie udało. To w sumie taki niby draft a w tym zawsze byłem do kitu. Nagrody przy 3 wygranych to śmiech na sali. Raczej nie wydałbym na to prawdziwej kasy. Lepiej kupić coś na Humble Bundle za taką samą kwotę.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 20:05 
Cytuj  
roball napisał(a):
A co ty oczekiwales za 3 wygrane lol. Dopiero od 5 arena zaczyna sie oplacac.

Wow. Super. Niesłychane. Według mnie to śmieszne, że wydaję 150 golda lub ileś kasy i dopiero muszę wygrać X razy by mi się to zwróciło. To już wolałem drafty z MTG. Nawet nie chcę wiedzieć co dostaje się za jedną wygraną w Arenie. Pół packa?!

Mimo wszystko "DoC" jest lepsze i głębsze. No i Ubisoft nie jest tak pazerne na kasę jak Blizzard. Żeby mieć packa w "Hearthstone" trzeba wygrać 30 gier. 30!!! No jest jeszcze jeden quest dziennie, którego wykonanie daje 40 golda. 100-40=60. I tak 18 gier trzeba wygrać. Sprytne.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 20:24 
Cytuj  
wodny napisał(a):
roball napisał(a):
A co ty oczekiwales za 3 wygrane lol. Dopiero od 5 arena zaczyna sie oplacac.

Wow. Super. Niesłychane. Według mnie to śmieszne, że wydaję 150 golda lub ileś kasy i dopiero muszę wygrać X razy by mi się to zwróciło. To już wolałem drafty z MTG. Nawet nie chcę wiedzieć co dostaje się za jedną wygraną w Arenie. Pół packa?!

Mimo wszystko "DoC" jest lepsze i głębsze. No i Ubisoft nie jest tak pazerne na kasę jak Blizzard. Żeby mieć packa w "Hearthstone" trzeba wygrać 30 gier. 30!!! No jest jeszcze jeden quest dziennie, którego wykonanie daje 40 golda. 100-40=60. I tak 18 gier trzeba wygrać. Sprytne.

Znaczy że nie dostałeś pack`a za 3 wygrane? AFAIK nawet za 0 wygranych jest gwarantowany 1 pack, przez to cena areany to tak naprawde 50golda bo packi sa po 100.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 20:27 
Cytuj  
W MTG nawet za 200 wygranych nikt ci nie da packa. Bo na turnieje jest wpisowe za real kasę. W Digital Karciankach możesz ingame walutę za to grindować.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 22:37 
Cytuj  
Nie dosc ze gra total P2W/Grind2zarzyganie bez trade to jeszcze taki money sink. hehe.. Blizzard.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 23:17 
Cytuj  
Daruj sobie te swoje marne przytyki, roball. Ryjesz łbem o dno debilizmu. Małpa cipka - dobre.

W "Hearthstone" nie ma żadnego systemu, który dawałby możliwość w miarę fajnego pozyskiwania kart. Grind jak cholera i niech nikt mi nie pisze, że jest inaczej. 9 wygranych na Arenie? Radzę przeczytać opinie innych graczy a nie robić z siebie jakiegoś prosa. Chciałbym zobaczyć jak wygrywasz 9 razy i potem zgarniasz te gigantyczne łupy, pod których ciężarem aż uginają ci się twoje wiotkie kolanka. W takim "DoC" logujesz się codziennie i po 7 dniach dzięki fajnemu systemowi masz kasę na kilka paczek kart i te paczki mają sporo kart, nie żadne marne 5. W "Hearthstone" żeby mieć tego marnego packa trzeba wygrać 30 potyczek. 30 - przecież to spora liczba. Nawet jak te poszczególne rozgrywki nie trwają dużo to i tak jest to żmudna robota.

Tryb Areny to jeszcze większa losowość niż drafty w MTG. Tutaj masz 30 wyborów i za każdym razem wybierasz z 3 pseudolosowych kart. Żal.

To streamujesz ze sracza? Ulala. :wtf:

http://hearthstone.wikia.com/wiki/Frost_Nova - takich debilizmów to nawet w MTG nie ma.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.


Ostatnio edytowano 10 paź 2013, 23:21 przez wodny, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 23:25 
Cytuj  
Wodny nie podskakuj pro-playerowi. Człowiek żyje z tego i wie co mówi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 23:32 
Cytuj  
Au revoir!

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 23:45 
Cytuj  
roball napisał(a):


Co płaczesz? Jedynie czerwony jest mocarny i z tego powodu kosztuje jakieś +/- 70zł. Za miesiąc pewnie stanieje. Pozostali 20-40zł. W każdym dodatku jest 5-10 kart wartych 50+ zł. To jakiś problem żeby co kilka miesięcy wydać kilka stówek na kilka nowych kart? Jak handlujesz z głową to przy wymianie decku nie jesteś dużo stratny. Więc skąd ten ból dupy?

roball napisał(a):
idiotycznymi mechanikami


I z pewnością potrafisz z 10 wymienić.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2013, 23:51 
Cytuj  
roball napisał(a):
Grajac casualowo codziennie 3-5 gier w ciagu tygodnia kupisz ~4 packi. Skoncz pierdolic bo sam ryjesz o dno debilizmu wypowiadajac sie na temat na ktory pojecia nie masz. Gra jest slaba, ale nie wymyslajmy sobie faktow z dupy.

Żeby mieć 4 packi na tydzień trzeba codziennie robić daily questa i wygrywać 5-6 gier. Casual po pieronie.

W MTG karta podobna do Frost Novy kosztuje 4 mana. 2 razy więcej. W "Hearthstone" często mam wrażenie, że coś dzieje się totalnie z dupy i często za kilka kryształków można walnąć takim zaklęciem, że nie wiadomo o co chodzi. Większość kart klasowych to jeden wielki cyrk. Czemu na tak wielu kartach występuje słowo "random"?

Oczywiście, że Ubi jest mniej pazerne. Oyci3C pierdoli czasem od rzeczy, ale w temacie o "DoC" akurat bzdetów nie pisze i wystarczy przeczytać o jego początkach z tym tytułem. Wiele osób tam wypowiadało się, że dzięki różnym kodom i logowaniu codziennie można szybko złożyć całkiem sensowny deck. W "Hearthstone" takie coś jest nie do pomyślenia. Także ta wisienka to chyba na innym torcie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2013, 09:16 
Cytuj  
HS ma z prawdziwą karcianką niewiele wspólnego (poza tym, że grasz kartami ale to i w wojnę grasz kartami co mi przypomina HS) i patrząc na ten tytuł w ten sposób można sobie czasami dla relaksu poklikać.
Blizzard dysponuje niesamowitą rzeszą łykających jego produkty ludzi, oni się nawet starać nie muszą.
DoC też kuleje w wielu miejscach i doprowadza momentami do szewskiej pasji ale IMO jedyna prawdziwa karcianka, która może na niego nasikać z góry to właśnie MTG.
Pewnie, że ludzie się zniechęcają do takiego DoC bo rządzi się on typowymi karcianymi prawami i jak nie ogarniasz, nie potrafisz i nie myślisz (hi pro player roball) to po prostu Ciebie tam na pewnym poziomie zjedzą.
No i nie jest pay2win wbrew temu co niektórzy myślą.
Z pomysłu Altar of Wishes inni powinni korzystać bo jest bardzo fajny, daje freebies możliwość kompletowania decków z czasem a i ja dzięki temu feature jestem w stanie złożyć 90% decków w grze i się po prostu fajnie bawię :)

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 20:00 
Cytuj  
Chyba wypuscili kolejną porcję beta kluczy bo na szkrzynce mi sie pojawił :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 20:27 
Cytuj  
Grats. Pyknal bym sobie ale malo szczescia w losowaniach mam jak zwykle ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 20:42 
Cytuj  
Ta, mi na kolejnym koncie też się pojawiło :O

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 20:52 
Cytuj  
Taaa, też dostałem.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 21:11 
Cytuj  
Uooo w czepku urodzeni ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 21:16 
Cytuj  
Templair moge Ci potem dac namiary na moj acc i sobie pograsz, ta gra jest debilnie prosta a jesli miales kiedys stycznosc z powazniejsza karcianka to zlejesz ja cieplym moczem.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 21:29 
Cytuj  
Po HS nie spodziewam sie wymagajacej napiania rozgrywki. Cos na chwile miedzy powrotem z pracy do domu, a obiadem. Podoba mi sie wyglad UI i dzwiek (vanilla nostalgia). Aktualnie zaczalem pykac w tego MM. Tak ladnie o nim pisales ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2013, 22:31 
Cytuj  
HS to takie diablo w grach h&s, a DoC to PoE ;)
Prostota i trafienie do masowego klienta to jedyny sukces blizza.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.