mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 20:43 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Gra umarła czy umrze? Nie sądzę. Age of Conan "umiera" już 4 lata i jakoś nie może kipnąć.


Dla mnie AoC jest martwy ... kupilem w dniu premiery pogralem nieco ponad miesiac i wywalilem do kosza. Jakis rok temu mialem "nawrot" hype na AoC, sciagnalem pogralem 10 min i wywalilem w pizdu. HeHe

TobiAlex napisał(a):
Btw. patrząc na Twoją stopkę jestem na 100% pewien, że zapewne grasz w LotRO (ciekawe ile już wydałeś na tę grę jeżeli nie masz lifea) i SWTOR. Czyżby hipokryzja?


Fakt jestem fanem uniwersum ktore stworzyl Tolkien i Lucas, ale wyobraz sobie ze TOR'a nawet nie kupilem (po becie stwierdzilem ze nie warto wydawac moich ciezko zarobionych pieniedzy na takie gowno) ... co do LOTRO, nie zaluje zadnej wydanej zlotowki bo tytul jest swietny, ale nie gram juz od dluzszego czasu mimo tego ze jest F2P. (ile mozna?)


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 20:48 
Cytuj  
http://thesecretworld.com/news/state_of ... ugust_2012

Powodzenia. Życzę im by się udało. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 21:12 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Tak, tyle że ja będę co miesiąc dostawał fucom points oraz miał dostęp do wszystkiego za free (vide lifetime do Age of Conan). Tyle w temacie. Gra umarła czy umrze? Nie sądzę. Age of Conan "umiera" już 4 lata i jakoś nie może kipnąć.

Btw. patrząc na Twoją stopkę jestem na 100% pewien, że zapewne grasz w LotRO (ciekawe ile już wydałeś na tę grę jeżeli nie masz lifea) i SWTOR. Czyżby hipokryzja?

Age Of conan, pod względem ilosci nowego contentu.. To trup.

Powtórze sie. Funcom nie ma dość sily robczej zeby supportować na poziomie wszystkie swoje gry.

Najlepiej by wyszli imo na mocnym supporcie AoC, dużych content patchach co 1-2 miesiące (DUZYCH).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 21:18 
Cytuj  
@up
No ok, ale ma swoich wiernych graczy tak? I to raczej takich, którzy płacą / kupują, bo w innym przypadku tego nie widzę.

@Compton
A widzisz - ja też nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Więc jak Ty wydajesz szmal na grę, która Ci się podoba (a mam wrażenie, że wydałeś dużo więcej niż 199 EURO) to jest ok, ale jak już ktoś inny to robi - to LOLujesz. A jednak hipokryzja.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 21:24 
Cytuj  
Każda gra ma swoich wiernych graczy. To jeszcze nie jest wyznacznik tego, czy gra jest rozwijana dobrze. I mowie to z pełną odpowiedzialnością ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 21:29 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
a mam wrażenie, że wydałeś dużo więcej niż 199 EURO) to jest ok, ale jak już ktoś inny to robi - to LOLujesz. A jednak hipokryzja.


Zapewniam Cie ze nie wydalem ;) W kazdym razie nie ma co porownywac bo IMO LOTRO i TSW dzieli przepasc. TSW mial potencjal, kilka ciekawych rozwiazan ale that's it.

wodny napisał(a):
"TSW" ma kilka fajnych i wyróżniających elementów, ale i tak nadal tkwi swoimi nóżkami w azbeście nieciekawych rozwiązań.


BTW, wodny idealnie skomentowal


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 21:46 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Age Of conan, pod względem ilosci nowego contentu.. To trup.

Pod względem populacji na serwerach też. Crom w EUsię jeszcze jako tako trzyma,a reszta - szczególnie serwery w USA są albo słabo zaludnione albo wręcz martwe (szczególnie te serwery z nowym rulesetem PvP dodane podczas f2p).
Zresztą ma to odbicie w wynikach finansowych bo AoC z kwartału na kwartał zarabia coraz mniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:43 
Cytuj  
iniside napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Powtórze sie. Funcom nie ma dość sily robczej zeby supportować na poziomie wszystkie swoje gry.

Najlepiej by wyszli imo na mocnym supporcie AoC, dużych content patchach co 1-2 miesiące (DUZYCH).



Mialem nadziej, ze powiesz AO! (Anarchy Online).
Ja caly czas loje i qrwica mnie bierze, ze tak dobra gre ktos olal...


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 11:12 
Cytuj  
iniside napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Tak, tyle że ja będę co miesiąc dostawał fucom points oraz miał dostęp do wszystkiego za free (vide lifetime do Age of Conan). Tyle w temacie. Gra umarła czy umrze? Nie sądzę. Age of Conan "umiera" już 4 lata i jakoś nie może kipnąć.

Btw. patrząc na Twoją stopkę jestem na 100% pewien, że zapewne grasz w LotRO (ciekawe ile już wydałeś na tę grę jeżeli nie masz lifea) i SWTOR. Czyżby hipokryzja?

Age Of conan, pod względem ilosci nowego contentu.. To trup.

Powtórze sie. Funcom nie ma dość sily robczej zeby supportować na poziomie wszystkie swoje gry.

Najlepiej by wyszli imo na mocnym supporcie AoC, dużych content patchach co 1-2 miesiące (DUZYCH).


Chyba Cię wysłuchali, bo pojawią się nowe dodatki do Age of Conan :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 11:26 
Cytuj  
Po blisko roku albo dwóch od ostatniego patcha. Sorry jedna nowa zona, to nie jest coś czego oczkiwałbym od rozwijanej gry. Takie nowe zony to oni powinni dodawać co 2-3 miesiące.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 14:18 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Po blisko roku albo dwóch od ostatniego patcha. Sorry jedna nowa zona, to nie jest coś czego oczkiwałbym od rozwijanej gry. Takie nowe zony to oni powinni dodawać co 2-3 miesiące.


No powinni, ale jest jak jest.

Dobra, teraz i tak wszyscy gramy w GW2 8) Mi tam The Secret World bardzo się podoba i jeżeli idzie o klimat (obecne czasy, zombie, teorie spiskowe, bieganie z aktualnie dostępną bronią i wiele, wiele innych), w tej chwili nie ma żadnej konkurencji. Mając lifesub mam jeszcze ten atut, że w ogóle nie muszę sprężać, bo abonament ucieka. I tak w tej chwili 70% czasu to GW2, 20% TSW, 10% inne mmo. Do czego zmierzam - uciekam z tego wątku :lol: Do usłyszenia w wątku o GW2. Pa


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 17:40 
Cytuj  
Uwaga chłopcy i dziewczęta, w nowym dodatku TSW, najlepszym mmorpgu od lat - zmiana world bosów na bardziej grupowych i dodanie LFGtool.

iniside napisał(a):
Po blisko roku albo dwóch od ostatniego patcha. Sorry jedna nowa zona, to nie jest coś czego oczkiwałbym od rozwijanej gry. Takie nowe zony to oni powinni dodawać co 2-3 miesiące.

Uścisk dla frajerów z GW2, to też ludzie.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2012, 18:28 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Ale to nie żadne moje ideały. Proste stwierdzenie faktu. Ktoś próbuje mnie przekonać o wartości ludzi tworzących community TSW, samemu jednocześnie wyzywając innych od "prostaków, chamów i skner a sześć postów wyżej jakiś zaślepiony fanatyk prowadzi dżihad przeciwko wszystkim innym, swoje niepodważalne "racje" podkreślając wulgaryzmami w niemal każdej linijce.
Rozumiem, że są ludzie ceniący sobie takie towarzystwo i akceptuję to.
Ale twierdzenie, że to community jest lepsze od innych zakrawa na hipokryzję ;).

Kłamiesz kmiotku, nigdy nikogo nie przekonywałem. Wręcz przeciwnie.
I właśnie dlatego community TSW jest lepsze, kmiotki odpadają na starcie.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 13:09 
Cytuj  
Cytuj:
Funcom's recent reorganization reached higher up the developer food chain than we initially expected. Earlier today former Secret World lead designer Martin Bruusgaard informed Twitter followers that he was let go from the company last week.


Ucieczka z tonacego statku? :)


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 13:18 
Cytuj  
Compton napisał(a):

Ucieczka z tonacego statku? :)


Nie, po prostu...

Isengrim napisał(a):

kmiotki odpadają na starcie.


;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 13:19 
Cytuj  
Raczej sąd na winnymi z tego wynika.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 14:07 
Cytuj  
Skąd Wy bierzecie takie informacje? A co powiecie na to, że gościu się pokłócił z górą, bo nie chciał, aby z TSW zrobić kolejnego WoWa (już jutro przedsmak tego - narzędzie LFG)? Może warto nie raz wejść na twittera, sprawdzić co sam zainteresowany pisze na ten temat a nie pisać jakieś bzdety wyssane z palca...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2012, 14:40 
Cytuj  
Co się oburzasz? Jakie informacje? Ja tu widzę jedną informację, która jest prawdziwa i trochę spekulacji ew. lekkiego trollingu w komentarzach.

Sam napisał, na twitterze, że został zwolniony( "releived" ),a nie, że odszedł ( "left"). Możliwe, że było to na tle braku porozmienia z szefostwem i się cieszy ze zmiany pracy. Nie wiem nie wnikam. Z tego co pisał w każdym razie wynikało, że zwolnili olbrzymią większość ze studia w Oslo, a on był częścią tego grupowego zwolnienia.

Studio w Oslo pewnie zostanie jako wydmuszka zajmująca się małymi projektami albo outsourcująca pracę większych studii z innych krajów. Chyba, że się rząd Norwegii wkurwi bo z tego co pamiętam Funcom kiedyś dostał wsparcie od rządu na stworzenie przygodówki, a coś się nie chwalą, że robią. Chyba, że tą przygodówką miał być TSW właśnie.


PS. Lead Designer Swtor-a Daniel Erikson ponoć też szuka 'nowych wyzwań'.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 19:59 
Cytuj  
http://www.escapistmagazine.com/news/vi ... llegations

Nic dodać, nic ująć :evil:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 20:41 
Cytuj  
Mniejsze pakiety akcji (25 tyś i 26 tyś) 6 dni przed premierą sprzedali też Dyrektor Finansowy i Wice Prezes Funcom-u.(link 2 strony temu dla chętnych).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.